kdeconnect-kde - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: %1% charging
tg: %1% - дар ҳоли барқгирӣ

en: No info
tg: Иттилоот нест

en: File Transfer
tg: Интиқоли файл

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
tg: Барои интиқол кардани файл ба телефон, онро ба ин ҷо кашида гузоред.

en: Please choose a file
tg: Лутфан, файлеро интихоб намоед

en: Share file
tg: Мубодилаи файлҳо

en: Ring my phone
tg: Ба телефони ман занг задан

en: Browse this device
tg: Намоиш додани ин дастгоҳ

en: SMS Messages
tg: Паёмҳои СМС

en: Remote Keyboard
tg: Клавиатураи дурдаст

en: Notifications:
tg: Огоҳиҳо:

en: Dismiss all notifications
tg: Нодида гузарондани ҳамаи огоҳиҳо

en: Reply
tg: Ҷавоб додан

en: Dismiss
tg: Нодида гузарондан

en: Run command
tg: Иҷро кардани фармон

en: Add command
tg: Илова кардани фармон

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
tg: Пайвасти KDE-ро ба дастгоҳи Android насб карда, бо мизи кории Плазма муттаҳид намоед!

en: Install from Google Play
tg: Насб кардан аз Google Play

en: Install from F-Droid
tg: Насб кардан аз F-Droid

en: KDE Connect Settings...
tg: Танзимоти Пайвасти KDE...
