kdeconnect-kde - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: KDE Connect URL handler
tg: Дастгузори нишонии URL-и Пайвасти KDE

en: Device to call %1 with:
tg: Дастгоҳ барои занг задани %1:

en: Device to open %1 on:
tg: Дастгоҳ барои кушодани %1:

en: Device to send %1 to:
tg: Дастгоҳ барои фиристодани %1:

en: Couldn't share %1
tg: Мубодила кардани %1 қатъ шуд
