kdeconnect-cli - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: KDE Connect CLI tool
uk: Інструмент керування KDE Connect з командного рядка

en: (C) 2015 Aleix Pol Gonzalez
uk: © Aleix Pol Gonzalez, 2015

en: List all devices
uk: Вивести список усіх пристроїв

en: List available (paired and reachable) devices
uk: Список доступних (пов’язаних і придатних до пов’язування) пристроїв

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
uk: Зробити, щоб параметри --list-devices і --list-available виводили лише ідентифікатори пристроїв для спрощення використання у скриптах

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
uk: Зробити, щоб параметри --list-devices і --list-available виводили лише назви пристроїв для спрощення використання у скриптах

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
uk: Зробити, щоб параметри --list-devices і --list-available виводили лише ідентифікатори і назви пристроїв для спрощення використання у скриптах

en: Search for devices in the network and re-establish connections
uk: Виконати пошук пристроїв у мережі і повторно встановити з’єднання

en: Request pairing to a said device
uk: Надіслати запит щодо встановлення зв’язку із вказаним пристроєм

en: Find the said device by ringing it.
uk: Знайти вказаний пристрій, відтворивши на ньому дзвінок.

en: Stop pairing to a said device
uk: Розірвати зв’язок із вказаним пристроєм

en: Sends a ping to said device
uk: Надіслати луна-імпульс підтримання зв’язку до вказаного пристрою

en: Same as ping but you can set the message to display
uk: Те саме, що і надсилання луна-імпульсу, але можна налаштувати показане повідомлення

en: message
uk: повідомлення

en: Sends the current clipboard to said device
uk: Надсилає поточний вміст буфера обміну даними на вказаний пристрій

en: Share a file/URL to a said device
uk: Надати файл або адресу у спільне зі вказаним пристроєм користування

en: Share text to a said device
uk: Надати текст у спільне зі вказаним пристроєм користування

en: Display the notifications on a said device
uk: Показувати сповіщення щодо вказаного пристрою

en: Lock the specified device
uk: Заблокувати вказаний пристрій

en: Unlock the specified device
uk: Розблокувати вказаний пристрій

en: Sends an SMS. Requires destination
uk: Надсилає SMS. Потребує зазначення отримувача

en: Phone number to send the message
uk: Номер телефону для надсилання повідомлення

en: phone number
uk: номер телефону

en: File urls to send attachments with the message (can be passed multiple times)
uk: Адреси файлів, які слід надіслати як долучення до повідомлення (можна передавати декілька файлів)

en: file urls
uk: адреси файлів

en: Device ID
uk: Ід. пристрою

en: Device Name
uk: Назва пристрою

en: Get encryption info about said device
uk: Отримати дані щодо шифрування на вказаному пристрої

en: Lists remote commands and their ids
uk: Показує віддалені команди та їхні ідентифікатори

en: Executes a remote command by id
uk: Виконує віддалену команду за ідентифікатором

en: Sends keys to a said device
uk: Надіслати натискання клавіш на вказаний пристрій

en: Display this device's id and exit
uk: Показати ідентифікатор цього пристрою і завершити роботу

en: Open the connected device's camera and transfer the photo
uk: Відкрити камеру з'єднаного пристрою і передати фотографію

en: (paired and reachable)
uk: (пов’язаний і придатний до пов’язуваний)

en: (reachable)
uk: (придатний до зв’язування)

en: (paired)
uk: (пов’язано)

en: 1 device found | %1 devices found
uk[0]: Виявлено %1 пристрій
uk[1]: Виявлено %1 пристрої
uk[2]: Виявлено %1 пристроїв
uk[3]: Виявлено %1 пристрій

en: No devices found
uk: Пристроїв не виявлено

en: (unpaired)
uk: (не пов’язано)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
uk: Не вказано пристрою: скористайтеся параметрами -d <ідентифікатор_пристрою> або -n <назва пристрою>, щоб вказати пристрій. 
    Визначити ідентифікатор або назву пристрою можна за допомогою команди «kdeconnect-cli -l».
    Із повним текстом довідки можна ознайомитися, скориставшись параметром --help

en: Shared %1
uk: Спільний %1

en: Shared text: %1
uk: Спільний текст: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
uk: Отримано запит на блокування %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
uk: Отримано запит на розблокування %1.

en: waiting for device...
uk: очікуємо на пристрій…

en: Device not found
uk: Пристрій не знайдено

en: Already paired
uk: Вже пов’язано

en: Pair requested
uk: Запит щодо пов’язування

en: Already not paired
uk: Вже не пов’язано

en: Unpaired
uk: Не пов’язано

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
uk: помилка: слід вказати отримувача SMS передаванням параметра --destination <номер телефону>

en: Please specify a filename for the photo
uk: Будь ласка, вкажіть назву файла фотографії

en: Nothing to be done
uk: Ніяких дій не передбачено
