kdeconnect-kded - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
uk: Запит щодо пов’язування від %1
    Ключ: %2…

en: Open
uk: Відкрити

en: Accept
uk: Прийняти

en: Reject
uk: Відмовити

en: View key
uk: Переглянути ключ

en: KDE Connect Daemon
uk: Фонова служба KDE Connect

en: Replace an existing instance
uk: Замінити наявний екземпляр

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
uk: Запустити приватну фонову службу D-Bus разом із kdeconnectd (лише для тестування у macOS)
