kdeconnect-kio - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
uk: Побудова списку пристроїв…

en: Accessing device...
uk: Отримання доступу до пристрою…

en: No such device: %0
uk: Немає такого пристрою: %0

en: %0 is not paired
uk: %0 не пов'язано

en: %0 is not connected
uk: %0 не з'єднано

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
uk: %0 немає додатка віддаленої файлової системи

en: Could not contact background service.
uk: Не вдалося встановити зв’язок із фоновою службою.
