kdeconnect-plugins - en to uk translation catalogue (82 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
uk: %1: низький рівень заряду

en: Battery at %1%
uk: Рівень заряду — %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
uk: Додаток буфера обміну даними

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
uk: Автоматична синхронізація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
uk: Автоматично оприлюднювати буфер обміну даними з цього пристрою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
uk: Включити паролі (які позначено засобами керування паролями)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
uk: Засоби виявлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
uk: Відтворити звук:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
uk: Виберіть звук для відтворення

en: Remote lock successful
uk: Успішне віддалене блокування

en: Remote lock failed
uk: Помилка під час віддаленого блокування

[ctx: @action:button]
en: Reply
uk: Відповісти

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
uk: Відповісти %1…

en: Reply
uk: Відповісти

en: Send
uk: Надіслати

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
uk: Вікно

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
uk: Додаток призупинення відтворення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
uk: Умова

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
uk: Призупиняти, щойно надійде телефонний дзвінок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
uk: Призупинити лише на час розмови

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
uk: Дії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
uk: Призупинити відтворення мультимедійних даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
uk: Вимкнути звук у системі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
uk: Автоматично відновлювати відтворення після завершення дзвінка

en: Ping!
uk: Пінг!

en: Schedule a shutdown
uk: Запланувати вимикання

en: Shutdown now
uk: Вимкнути зараз

en: Cancel last shutdown
uk: Скасувати останнє вимикання

en: Schedule a reboot
uk: Запланувати перезавантаження

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Say Hello
uk: Сказати «Привіт!»

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Maximum Brightness
uk: Максимальна яскравість

en: Unlock Screen
uk: Розблокувати екран

en: Close All Vaults
uk: Закрити усі сховища

en: Forcefully Close All Vaults
uk: Примусово закрити усі сховища

en: Sample commands
uk: Зразки команд

en: Export
uk: Експорт

en: Import
uk: Імпорт

en: Name
uk: Назва

en: Command
uk: Команда

en: Export Commands
uk: Команди експортування

en: Import Commands
uk: Команди імпортування

en: Phone is connected
uk: З'єднано телефон

en: Blacklisted
uk: Заборонені

en: Name of a notifying application.
uk: Назва програми походження сповіщення.

en: Synchronize notifications of an application?
uk: Синхронізувати сповіщення програми?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
uk: Формальний вираз, що визначає, які сповіщення не слід надсилати.
    Цей взірець буде застосовано до резюме і, якщо позначено пункт вище, до тексту сповіщень.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
uk: Синхронізувати лише сповіщення із значенням часу очікування 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
uk: Лише постійні сповіщення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
uk: Додавати текст сповіщення до резюме під час синхронізації сповіщень?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
uk: Включати текст

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
uk: Синхронізувати, якщо можна, піктограми програм зі сповіщеннями?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
uk: Синхронізувати піктограми

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Мінімальний рівень терміновості сповіщень</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
uk: Синхронізувати лише сповіщення і вказаними рівнем терміновості.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
uk: Мінімальний рівень терміновості

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
uk: Програми

en: Failed to start sshfs
uk: Не вдалося запустити sshfs

en: sshfs process crashed
uk: Аварійне завершення процесу sshfs

en: Unknown error in sshfs
uk: Невідома помилку у sshfs

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
uk: Помилка під час спроби доступу до файлової системи. Роботу sshfs завершено з кодом виходу %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
uk: Не вдалося змонтувати файлову систему: пристрій не відповідає

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
uk: Обробки протоколу SFTP не передбачено. Вибачте за незручності.

en: All files
uk: Усі файли

en: Camera pictures
uk: Знімки фотоапарата

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
uk: &percnt;1 у записі шляху буде замінено на специфічну назву пристрою.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
uk: Параметри додатка спільного користування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
uk: Отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
uk: Зберігати файли до:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
uk: Оприлюднений текст з %1 скопійовано до буфера

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
uk: Відкрити у текстовому редакторі

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
uk: Відкрити посилання

en: Could not share file
uk: Не вдалося оприлюднити файл

en: %1 does not exist
uk: %1 не існує

en: unknown number
uk: невідомий номер

en: Incoming call from %1
uk: Вхідний дзвінок від %1

en: Missed call from %1
uk: Пропущено дзвінок від %1

en: Mute Call
uk: Вимкнути звук
