plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: %1% charging
uk: Заряджено на %1%

en: No info
uk: Немає даних

en: Unknown
uk: Невідома

en: No signal
uk: Немає сигналу

en: Virtual Monitor is not available
uk: Віртуальний монітор є недоступним

en: Please choose a file
uk: Будь ласка, виберіть файл

en: Share file
uk: Оприлюднити файл

en: Send Clipboard
uk: Надіслати вміст буфера

en: Ring my phone
uk: Дзвінок на вашому телефоні

en: Browse this device
uk: Навігація цим пристроєм

en: SMS Messages
uk: SMS-повідомлення

en: File Transfer
uk: Перенесення файлів

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
uk: Скиньте сюди файл, щоб перенести його на ваш телефон.

en: Virtual Display
uk: Віртуальний дисплей

en: Remote Keyboard
uk: Віддалена клавіатура

en: Notifications:
uk: Сповіщення:

en: Dismiss all notifications
uk: Відкинути усі сповіщення

en: Reply
uk: Відповісти

en: Dismiss
uk: Відкинути

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
uk: Відповідь %1…

en: Send
uk: Надіслати

en: Run command
uk: Виконати команду

en: Add command
uk: Додати команду

en: No paired devices
uk: Немає пов'язаних пристроїв

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
uk[0]: Усі пов'язані пристрої є недоступними
uk[1]: Усі пов'язані пристрої є недоступними
uk[2]: Усі пов'язані пристрої є недоступними
uk[3]: Пов'язаний пристрій є недоступним

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
uk: Встановіть KDE Connect на ваш пристрій під керуванням Android, щоб інтегрувати його з Плазмою!

en: Pair a Device…
uk: Пов'язати пристрій…

en: Install from Google Play
uk: Встановити з Google Play

en: Install from F-Droid
uk: Встановити з F-Droid

en: KDE Connect Settings…
uk: Параметри з’єднання з KDE…
