kdecoration - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
ca: Més accions per a aquesta finestra

en: Application menu
ca: Menú d'aplicacions

en: On one desktop
ca: A un escriptori

en: On all desktops
ca: A tots els escriptoris

en: Minimize
ca: Minimitza

en: Restore
ca: Restaura

en: Maximize
ca: Maximitza

en: Close
ca: Tanca

en: Context help
ca: Ajuda contextual

en: Unshade
ca: Desplega

en: Shade
ca: Plega

en: Don't keep below other windows
ca: No mantinguis per sota de les altres finestres

en: Keep below other windows
ca: Mantén per sota de les altres finestres

en: Don't keep above other windows
ca: No mantinguis al damunt de les altres finestres

en: Keep above other windows
ca: Mantén al damunt de les altres finestres
