kdecoration - en to el translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
el: Περισσότερες ενέργειες για αυτό το παράθυρο

en: Application menu
el: Μενού εφαρμογής

en: On one desktop
el: Σε μία επιφάνεια εργασίας

en: On all desktops
el: Σε όλες τις επιφάνειες εργασίας

en: Minimize
el: Ελαχιστοποίηση

en: Restore
el: Επαναφορά

en: Maximize
el: Μεγιστοποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Context help
el: Βοήθεια στο κείμενο

en: Unshade
el: Αναίρεση σκίασης

en: Shade
el: Σκίαση

en: Don't keep below other windows
el: Να μη μείνει κάτω από άλλα παράθυρα

en: Keep below other windows
el: Να μείνει κάτω από άλλα παράθυρα

en: Don't keep above other windows
el: Να μη μείνει πάνω από άλλα παράθυρα

en: Keep above other windows
el: Να μείνει πάνω από άλλα παράθυρα
