kdecoration - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Application menu
et: Rakenduste menüü

en: On one desktop
et: Ühel töölaual

en: On all desktops
et: Kõigil töölaudadel

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Restore
et: Taasta

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Close
et: Sulge

en: Context help
et: Kontekstiabi

en: Unshade
et: Keri lahti

en: Shade
et: Keri kokku
