kdecoration - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
fr: Plus d'actions pour cette fenêtre

en: Application menu
fr: Menu d'application

en: On one desktop
fr: Sur un seul bureau

en: On all desktops
fr: Sur tous les bureaux

en: Minimize
fr: Minimiser

en: Restore
fr: Restaurer

en: Maximize
fr: Maximiser

en: Close
fr: Fermer

en: Context help
fr: Aide contextuelle

en: Unshade
fr: Enlever l'ombrage

en: Shade
fr: Ombre

en: Don't keep below other windows
fr: Ne pas conserver en dessous des autres fenêtres

en: Keep below other windows
fr: Conserver en dessous des autres fenêtres

en: Don't keep above other windows
fr: Ne pas conserver en dessus des autres fenêtres

en: Keep above other windows
fr: Conserver en dessus des autres fenêtres
