kdecoration - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
hu: További műveletek

en: Application menu
hu: Alkalmazásmenü

en: On one desktop
hu: Egy asztalon

en: On all desktops
hu: Az összes asztalra

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Close
hu: Bezárás

en: Context help
hu: Helyi súgó

en: Unshade
hu: Világosítás

en: Shade
hu: Árnyékolás

en: Don't keep below other windows
hu: Ne maradjon más ablakok alatt

en: Keep below other windows
hu: Maradjon más ablakok alatt

en: Don't keep above other windows
hu: Ne maradjon más ablakok fölött

en: Keep above other windows
hu: Maradjon más ablakok fölött
