kdecoration - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
ka: მეტი ქმედება ამ ფანჯრისთვის

en: Application menu
ka: პროგრამის მენიუ

en: On one desktop
ka: 1 სამუშაო მაგიდაზე

en: On all desktops
ka: ყველა სამუშაო მაგიდაზე

en: Minimize
ka: ჩაკეცვა

en: Restore
ka: აღდგენა

en: Maximize
ka: გადიდება

en: Close
ka: დახურვა

en: Context help
ka: კონტექსტური დახმარება

en: Unshade
ka: განჩრდილვა

en: Shade
ka: დაჩრდილვა

en: Don't keep below other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ქვემოთ ქონის გამორთვა

en: Keep below other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ქვემოთ ქონა

en: Don't keep above other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ზემოთ ქონის გამორთვა

en: Keep above other windows
ka: დანარჩენი ფანჯრების ზემოთ ქონა
