kdecoration - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
lt: Daugiau veiksmų šiam langui

en: Application menu
lt: Programos meniu

en: On one desktop
lt: Viename darbalaukyje

en: On all desktops
lt: Visuose darbalaukiuose

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Restore
lt: Grąžinti iš suskleidimo

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Close
lt: Užverti

en: Context help
lt: Kontekstinė pagalba

en: Unshade
lt: Rodyti ne tik lango antraštės juostą

en: Shade
lt: Rodyti tik lango antraštės juostą

en: Don't keep below other windows
lt: Nelaikyti po kitais langais

en: Keep below other windows
lt: Laikyti po kitais langais

en: Don't keep above other windows
lt: Nelaikyti virš kitų langų

en: Keep above other windows
lt: Laikyti virš kitų langų
