kdecoration - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
tr: Bu pencere için daha fazla eylem

en: Application menu
tr: Uygulama menüsü

en: On one desktop
tr: Bir masaüstünde

en: On all desktops
tr: Tüm masaüstlerinde

en: Minimize
tr: Simge Durumuna Küçült

en: Restore
tr: Geri Yükle

en: Maximize
tr: Ekranı Kapla

en: Close
tr: Kapat

en: Context help
tr: Bağlam yardımı

en: Unshade
tr: Panjuru Aç

en: Shade
tr: Panjuru Kapat

en: Don't keep below other windows
tr: Diğer pencerelerin altında tutma

en: Keep below other windows
tr: Diğer pencerelerin altında tut

en: Don't keep above other windows
tr: Diğer pencerelerin üzerinde tutma

en: Keep above other windows
tr: Diğer pencerelerin üzerinde tut
