kdecoration - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
uk: Додаткові дії для цього вікна

en: Application menu
uk: Меню програм

en: On one desktop
uk: На одній стільниці

en: On all desktops
uk: На всіх стільницях

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Restore
uk: Відновити

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Close
uk: Закрити

en: Context help
uk: Контекстна довідка

en: Unshade
uk: Розгорнути

en: Shade
uk: Згорнути

en: Don't keep below other windows
uk: Не утримувати під іншими вікнами

en: Keep below other windows
uk: Утримувати під іншими вікнами

en: Don't keep above other windows
uk: Не утримувати над іншими вікнами

en: Keep above other windows
uk: Утримувати над іншими вікнами
