kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (745 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
af: Alice Blou

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
af: Antieke wit

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
af: Antieke wit1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
af: Antieke wit2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
af: Antieke wit3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
af: Antieke wit4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
af: Gebleikte amandel

[ctx: color]
en: CadetBlue1
af: Marine Blou1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
af: Marine blou2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
af: Marine blou3

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
af: Mielieblom blou

[ctx: color]
en: DarkGray
af: Donker grys

[ctx: color]
en: DarkGrey
af: Donker grys

[ctx: color]
en: DarkKhaki
af: Donker Kakie

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
af: Donker Olyfgroen1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
af: Donker OlyfGroen2

[ctx: color]
en: DarkSalmon
af: Donker Salm

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
af: Donker Seegroen

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
af: Donker Seegroen1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
af: Donker Seegroen2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
af: Donker Seegroen2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
af: Donker Seegroen2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
af: Donker leiklip grys1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
af: Donker leiklip grys2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
af: Donker leiklip grys3

[ctx: color]
en: DimGray
af: Gedempte grys

[ctx: color]
en: DimGrey
af: Gedempte grys

[ctx: color]
en: FloralWhite
af: Blomme wit

[ctx: color]
en: GhostWhite
af: Spook wit

[ctx: color]
en: HotPink
af: Warm pienk

[ctx: color]
en: HotPink1
af: Warm pienk1

[ctx: color]
en: HotPink2
af: Warm pienk2

[ctx: color]
en: IndianRed1
af: Indiese rooi1

[ctx: color]
en: LavenderBlush
af: Lavendel blos

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
af: Lavendel blos1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
af: Lavendel blos2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
af: Lavendel blos3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
af: Lavendel blos4

[ctx: color]
en: LemonChiffon
af: Suurlemoen chiffon

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
af: Suurlemoen chiffon1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
af: Suurlemoen chiffon2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
af: Suurlemoen chiffon3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
af: Suurlemoen chiffon4

[ctx: color]
en: LightBlue
af: Ligte blou

[ctx: color]
en: LightBlue1
af: Ligte blou1

[ctx: color]
en: LightBlue2
af: Ligte blou2

[ctx: color]
en: LightBlue3
af: Ligte blou3

[ctx: color]
en: LightBlue4
af: Ligte blou4

[ctx: color]
en: LightCoral
af: Ligte Koraal

[ctx: color]
en: LightCyan
af: Ligte seegroen

[ctx: color]
en: LightCyan1
af: Ligte seegroen1

[ctx: color]
en: LightCyan2
af: Ligte seegroen2

[ctx: color]
en: LightCyan3
af: Ligte seegroen3

[ctx: color]
en: LightCyan4
af: Ligte seegroen4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
af: Ligte gouestaaf

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
af: Ligte gouestaaf1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
af: Ligte gouestaaf2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
af: Ligte gouestaaf3

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
af: Ligte gouestaaf geel

[ctx: color]
en: LightGray
af: Ligte grys

[ctx: color]
en: LightGreen
af: Ligte groen

[ctx: color]
en: LightGrey
af: Ligte grys

[ctx: color]
en: LightPink
af: Ligte pienk

[ctx: color]
en: LightPink1
af: Ligte pienk1

[ctx: color]
en: LightPink2
af: Ligte pienk2

[ctx: color]
en: LightPink3
af: Ligte pienk3

[ctx: color]
en: LightSalmon
af: Ligte salm

[ctx: color]
en: LightSalmon1
af: Ligte salm1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
af: Ligte salm2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
af: Ligte hemelsblou

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
af: Ligte hemelsblou1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
af: Ligte hemelsblou2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
af: Ligte hemelsblou3

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
af: Ligte leiklip blou

[ctx: color]
en: LightSlateGray
af: Ligte leiklip grys

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
af: Ligte leiklip grys

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
af: Ligte staalblou

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
af: Ligte staalblou1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
af: Ligte staalblou2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
af: Ligte staalblou3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
af: Ligte staalblou4

[ctx: color]
en: LightYellow
af: Liggeel

[ctx: color]
en: LightYellow1
af: Liggeel1

[ctx: color]
en: LightYellow2
af: Liggeel2

[ctx: color]
en: LightYellow3
af: Liggeel3

[ctx: color]
en: LightYellow4
af: Liggeel4

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
af: Medium Aguamarine

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
af: Medium orgidee1

[ctx: color]
en: MediumPurple
af: Medium Pers

[ctx: color]
en: MediumPurple1
af: Medium Pers1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
af: Medium Pers2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
af: Medium Pers3

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
af: Medium leiklip Blou

[ctx: color]
en: MintCream
af: Mint room

[ctx: color]
en: MistyRose
af: Mistige roos

[ctx: color]
en: MistyRose1
af: Mistige roos1

[ctx: color]
en: MistyRose2
af: Mistige roos2

[ctx: color]
en: MistyRose3
af: Mistige roos3

[ctx: color]
en: MistyRose4
af: Mistige roos4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
af: Navajo wit

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
af: Navajo wit1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
af: Navajo wit2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
af: Navajo wit3

[ctx: color]
en: OldLace
af: Outydse Kant

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
af: Bleek gouestaaf

[ctx: color]
en: PaleGreen
af: Bleek groen

[ctx: color]
en: PaleGreen1
af: Bleek groen1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
af: Bleek groen2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
af: Bleek groen3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
af: Bleek turkoois

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
af: Bleek turkoois1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
af: Bleek turkoois2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
af: Bleek turkoois3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
af: Bleek turkoois4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
af: Bleek violet rooi

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
af: Bleek violet rooi1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
af: Bleek violet rooi2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
af: Bleek violet rooi3

[ctx: color]
en: PapayaWhip
af: Papaja room

[ctx: color]
en: PeachPuff
af: Perske pof

[ctx: color]
en: PeachPuff1
af: Perske pof1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
af: Perske pof2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
af: Perske pof3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
af: Perske pof4

[ctx: color]
en: PowderBlue
af: Poeier blou

[ctx: color]
en: RosyBrown
af: Roosbruin

[ctx: color]
en: RosyBrown1
af: Roosbruin1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
af: Roosbruin2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
af: Roosbruin3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
af: Roosbruin4

[ctx: color]
en: SkyBlue
af: Hemelsblou

[ctx: color]
en: SkyBlue1
af: Hemelsblou1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
af: Hemelsblou2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
af: Hemelsblou3

[ctx: color]
en: SlateBlue1
af: Leiklipblou1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
af: Leiklipblou2

[ctx: color]
en: SlateGray
af: Leiklipgrys

[ctx: color]
en: SlateGray1
af: Leiklipgrys1

[ctx: color]
en: SlateGray2
af: Leiklipgrys2

[ctx: color]
en: SlateGray3
af: Leiklipgrys3

[ctx: color]
en: SlateGray4
af: Leiklipgrys4

[ctx: color]
en: SlateGrey
af: Leiklipgrys

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
af: Witrook

[ctx: color]
en: aquamarine
af: Aquamarine

[ctx: color]
en: aquamarine1
af: Aquamarine1

[ctx: color]
en: aquamarine2
af: Aquamarine2

[ctx: color]
en: aquamarine3
af: Aquamarine3

[ctx: color]
en: azure
af: Hemelsblou

[ctx: color]
en: azure1
af: Hemelsblou1

[ctx: color]
en: azure2
af: Hemelsblou2

[ctx: color]
en: azure3
af: Hemelsblou3

[ctx: color]
en: azure4
af: Hemelsblou4

[ctx: color]
en: beige
af: beidge

[ctx: color]
en: bisque
af: koekie

[ctx: color]
en: bisque1
af: koekie1

[ctx: color]
en: bisque2
af: koekie2

[ctx: color]
en: bisque3
af: koekie3

[ctx: color]
en: bisque4
af: koekie4

[ctx: color]
en: burlywood
af: groothout

[ctx: color]
en: burlywood1
af: groothout

[ctx: color]
en: burlywood2
af: groothout2

[ctx: color]
en: burlywood3
af: groothout3

[ctx: color]
en: cornsilk
af: mielie sy

[ctx: color]
en: cornsilk1
af: mielie sy1

[ctx: color]
en: cornsilk2
af: mielie sy2

[ctx: color]
en: cornsilk3
af: mielie sy3

[ctx: color]
en: cornsilk4
af: mielie sy4

[ctx: color]
en: honeydew
af: Heuningdou

[ctx: color]
en: honeydew1
af: Heuningdou1

[ctx: color]
en: honeydew2
af: Heuningdou2

[ctx: color]
en: honeydew3
af: Heuningdou3

[ctx: color]
en: honeydew4
af: Heuningdou4

[ctx: color]
en: ivory
af: Ivoor

[ctx: color]
en: ivory1
af: Ivoor1

[ctx: color]
en: ivory2
af: Ivoor2

[ctx: color]
en: ivory3
af: Ivoor3

[ctx: color]
en: ivory4
af: Ivoor4

[ctx: color]
en: khaki
af: Kaki

[ctx: color]
en: khaki1
af: Kaki1

[ctx: color]
en: khaki2
af: Kaki2

[ctx: color]
en: khaki3
af: kaki3

[ctx: color]
en: lavender
af: Lavendel

[ctx: color]
en: linen
af: linne

[ctx: color]
en: moccasin
af: roesbruin

[ctx: color]
en: orchid
af: Orgidee

[ctx: color]
en: orchid1
af: Orgidee1

[ctx: color]
en: orchid2
af: Orgidee2

[ctx: color]
en: orchid3
af: Orgidee3

[ctx: color]
en: pink
af: Pienk

[ctx: color]
en: pink1
af: Pienk1

[ctx: color]
en: pink2
af: Pienk2

[ctx: color]
en: pink3
af: Pienk3

[ctx: color]
en: plum
af: Pruim

[ctx: color]
en: plum1
af: Pruim1

[ctx: color]
en: plum2
af: Pruim2

[ctx: color]
en: plum3
af: Pruim3

[ctx: color]
en: plum4
af: Pruim4

[ctx: color]
en: salmon
af: Salm

[ctx: color]
en: salmon1
af: Salm1

[ctx: color]
en: seashell
af: Seeskulp

[ctx: color]
en: seashell1
af: Seeskulp1

[ctx: color]
en: seashell2
af: Seeskulp2

[ctx: color]
en: seashell3
af: Seeskulp3

[ctx: color]
en: seashell4
af: Seeskulp4

[ctx: color]
en: snow
af: sneeu

[ctx: color]
en: snow1
af: sneeu1

[ctx: color]
en: snow2
af: sneeu2

[ctx: color]
en: snow3
af: sneeu3

[ctx: color]
en: snow4
af: sneeu4

[ctx: color]
en: thistle
af: Donsig wit

[ctx: color]
en: thistle1
af: Donsig wit1

[ctx: color]
en: thistle2
af: Donsig wit2

[ctx: color]
en: thistle3
af: Donsig wit3

[ctx: color]
en: thistle4
af: Donsig wit4

[ctx: color]
en: wheat
af: koring

[ctx: color]
en: wheat1
af: koring1

[ctx: color]
en: wheat2
af: koring2

[ctx: color]
en: wheat3
af: koring3

[ctx: color]
en: wheat4
af: koring4

[ctx: color]
en: white
af: wit

en: Debug Settings
af: Ontfouting van Instellings

en: Message Box
af: Boodskap Boks

en: Shell
af: Tolk

en: None
af: Geen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
af: Informasie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
af: Uitset na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
af: Lêernaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
af: Staak op fatale foute

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
af: Waarskuwing

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
af: Fatale Fout

en: &Select All
af: Kies Alle

en: &Deselect All
af: Ontkies Alle

en: KDebugDialog
af: Kdebugdialog

en: A dialog box for setting preferences for debug output
af: 'n Dialoog boks vir opset voorkeure vir die ontfouting van uitset

en: Maintainer
af: Onderhouer

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
af: Vertoon die volledige-begin dialoog in plaas van die verstek lys dialoog.

en: no error
af: geen fout

en: requested family not supported for this host name
af: die familie wat aangevra is word nie deur hierdie masjien naam ondersteun nie

en: temporary failure in name resolution
af: tydelike vaaling in naam opkyk

en: non-recoverable failure in name resolution
af: onherstelbare vaaling in naam opkyk

en: invalid flags
af: ongeldige vlaggies

en: memory allocation failure
af: geheue toekenning vaaling

en: name or service not known
af: naam of diens nie bekend

en: requested family not supported
af: die familie wat aangevra is word nie ondersteun nie

en: requested service not supported for this socket type
af: die diens wat aangevra is word nie deur hierdie 'socket' tipe ondersteun nie

en: requested socket type not supported
af: die 'socket' tipe wat aangevra is word nie ondersteun nie

en: unknown error
af: onbekende fout

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
af: stelsel fout: %1

en: request was canceled
af: aanvraag was gekanselleer

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
af: Onbekende familie %1

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
af: geen fout

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
af: naam opkyk het gevaal

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
af: adres word alreeds gebruik

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
af: koppelvak is alreeds verbind

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
af: koppelvlak is alreeds geskep

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
af: koppelvlak is nie verbind

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
af: koppelvlak is nog nie geskep

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
af: operasie sal blokeer

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
af: konneksie word aktief geweier

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
af: koppeltyd het uitgeloop

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
af: opserasie is alreeds aan die gang

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
af: netwerk vaaling het voorgekom

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
af: operasie word nie ondersteun nie

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
af: 'timed' operasie het verstryk

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
af: 'n onbekende/onverwagte fout het voorgekom

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
af: afgeleë bediener het die konneksie toe gemaak

en: Use the X-server display 'displayname'
af: Gebruik die X-bediener vertoon genaamd 'displayname'.

en: Restore the application for the given 'sessionId'
af: Herstel die program vir die gegewe 'sessieID'.

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
af: Veroorsaak dat die program 'n private kleur
    definisie installeer op 'n 8-bis skerm.

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
af: Beperk die aantal kleure wat geallokeer word in 
    die kleur kubus op 'n 8-bit vertoon, as die program die
    QApplication::ManyColor kleur spesifikasie 
    gebruik.

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
af: sê vir Qt om nooit die muis of die sleutelbord te gryp nie

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
af: as die program onder 'n ontfouter (debugger) loop kan dit 
    'n implesiete -nograb veroorsaak. Gebruik -dograb om dit te oorheers

en: switches to synchronous mode for debugging
af: skakel na sinkrone modus vir ontfouting.

en: defines the application font
af: definieër die program skrif tipe.

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
af: stel die standaard agtergrond kleur en program
    palet (ligte en donker skakerings word
    bereken).

en: sets the default foreground color
af: stel die standaard voorgrond kleur

en: sets the default button color
af: stel die standaard knoppie kleur

en: sets the application name
af: stel die program naam

en: sets the application title (caption)
af: stel die program titel (opskrif).

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
af: forseer die program om 'n 'TrueColor' kleurskema op
    'n 8-bit skerm aan te neem

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
af: stel die XIM (X Input Method) invoer styl. Geldige
    waardes is: 'onthespot', 'overthespot', 'offthespot' en
    'root'.

en: set XIM server
af: stel die XIM bediener

en: disable XIM
af: deaktiveer XIM

en: mirrors the whole layout of widgets
af: maak 'n spieëlbeeld van die volledige widgets uitleg

en: Use 'caption' as name in the titlebar
af: Gebruik 'opskrif' as die naam van die titelbalk.

en: Use 'icon' as the application icon
af: Gebruik 'ikoon' as die program ikoon

en: Use alternative configuration file
af: Gebruik alternatiewe opstelling lêer

en: Disable crash handler, to get core dumps
af: Deaktiveer omval (crash) handteerder, om 'core' storting te verkry

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
af: Wag vir 'n WM_NET aanpasbaar venster bestuurder

en: sets the application GUI style
af: stel die program GUI styl

en: KDE
af: Kde

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
af: %1 was geskryf deur
    %2

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
af: Die lêers/URLs wat deur die program oopgemaak is sal na gebruik uitgevee word

en: pm
af: nm

en: address family for nodename not supported
af: adres familie vir nodenaam nie ondersteun

en: invalid value for 'ai_flags'
af: ongeldige waarde vir 'ai_flags'

en: 'ai_family' not supported
af: 'ai_family' nie ondersteun

en: no address associated with nodename
af: geen adres geassosieer met nodenaam

en: servname not supported for ai_socktype
af: bedienernaam nie ondersteun vir ai_socktype

en: 'ai_socktype' not supported
af: 'ai_socktype' nie ondersteun

en: system error
af: stelsel fout

en: Africa/Abidjan
af: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
af: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
af: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
af: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
af: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
af: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
af: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
af: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
af: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
af: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
af: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
af: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
af: Afrika/Kaïro

en: Africa/Casablanca
af: Afrika/Casablanka

en: Africa/Ceuta
af: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
af: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
af: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
af: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
af: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
af: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
af: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
af: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
af: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
af: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
af: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
af: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
af: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
af: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
af: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
af: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
af: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
af: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
af: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
af: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
af: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
af: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
af: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
af: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
af: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
af: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
af: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
af: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
af: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
af: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
af: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
af: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
af: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
af: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
af: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
af: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
af: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
af: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
af: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
af: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
af: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
af: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
af: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
af: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
af: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
af: Ameika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
af: Amerika/Argentina/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
af: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
af: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
af: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
af: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/San_Juan
af: Amerika/Angentina/San_Juan

en: America/Argentina/Tucuman
af: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
af: Amerika/Arentina/Ushuaia

en: America/Aruba
af: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
af: Amerika/Asuncion

en: America/Bahia
af: Amerika/Bahia

en: America/Barbados
af: Amerika/Barbados

en: America/Belem
af: Amerika/Belem

en: America/Belize
af: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
af: Amerika/Boa_Vista

en: America/Boise
af: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
af: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
af: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
af: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
af: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
af: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
af: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
af: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
af: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
af: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
af: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
af: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
af: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
af: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
af: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
af: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
af: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
af: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
af: Amerika/Denver

en: America/Detroit
af: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
af: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
af: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
af: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
af: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
af: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
af: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
af: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
af: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
af: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
af: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
af: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
af: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
af: Amerika/Guayaquil

en: America/Halifax
af: Amerika/Halifax

en: America/Havana
af: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
af: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Knox
af: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
af: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
af: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
af: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
af: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
af: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
af: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
af: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
af: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
af: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
af: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
af: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
af: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
af: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
af: Amerika/Maceio

en: America/Managua
af: Amerika/Managua

en: America/Manaus
af: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
af: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
af: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
af: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
af: Amerika/Menominee

en: America/Merida
af: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
af: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
af: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
af: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
af: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
af: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
af: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
af: Amerika/Nassau

en: America/New_York
af: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
af: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
af: Amerika/Nome

en: America/Noronha
af: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
af: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
af: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
af: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
af: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
af: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
af: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
af: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
af: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
af: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
af: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
af: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
af: Amerika/Recife

en: America/Regina
af: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
af: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
af: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
af: Amerika/Santiago

en: America/Sao_Paulo
af: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
af: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
af: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
af: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
af: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
af: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
af: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
af: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
af: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
af: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
af: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
af: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
af: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
af: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
af: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
af: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
af: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
af: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
af: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
af: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
af: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
af: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
af: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
af: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
af: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
af: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Rothera
af: Antarktika/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
af: Antarktika/Suid_Pool

en: Antarctica/Syowa
af: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
af: Antarktika/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
af: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
af: Asië/Aden

en: Asia/Almaty
af: Asië/Almaty

en: Asia/Amman
af: Asië/Amman

en: Asia/Anadyr
af: Asië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
af: Asië/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
af: Asië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
af: Asië/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
af: Asië/Baghdad

en: Asia/Bahrain
af: Asië/Bahrain

en: Asia/Baku
af: Asië/Baku

en: Asia/Bangkok
af: Asië/Bangkok

en: Asia/Beirut
af: Asië/Beirut

en: Asia/Bishkek
af: Asië/Bishkek

en: Asia/Brunei
af: Asië/Brunei

en: Asia/Calcutta
af: Asië/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
af: Asië/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
af: Asië/Chongqing

en: Asia/Colombo
af: Asië/Colombo

en: Asia/Damascus
af: Asië/Damascus

en: Asia/Dhaka
af: Asië/Dhaka

en: Asia/Dili
af: Asië/Dili

en: Asia/Dubai
af: Asië/Dubai

en: Asia/Gaza
af: Asië/Gaza

en: Asia/Harbin
af: Asië/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
af: Asië/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
af: Asië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
af: Asië/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
af: Asië/Jakarta

en: Asia/Jayapura
af: Asië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
af: Asië/Jerusalema

en: Asia/Kabul
af: Asië/Kabul

en: Asia/Kamchatka
af: Asië/Kamchatka

en: Asia/Karachi
af: Asië/Karachi

en: Asia/Kashgar
af: Asië/Kashgar

en: Asia/Katmandu
af: Asië/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
af: Asië/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
af: Asië/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
af: Asië/Kuching

en: Asia/Kuwait
af: Asië/Kuwait

en: Asia/Macau
af: Asië/Macau

en: Asia/Magadan
af: Asië/Magadan

en: Asia/Makassar
af: Asië/Makassar

en: Asia/Manila
af: Asië/Manila

en: Asia/Muscat
af: Asië/Muscat

en: Asia/Nicosia
af: Asië/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
af: Asië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
af: Asië/Omsk

en: Asia/Oral
af: Asië/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
af: Asië/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
af: Asië/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
af: Asië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
af: Asië/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
af: Asië/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
af: Asië/Rangoon

en: Asia/Riyadh
af: Asië/Riyadh

en: Asia/Saigon
af: Asië/Saigon

en: Asia/Sakhalin
af: Asië/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
af: Asië/Samarkand

en: Asia/Seoul
af: Asië/Seoul

en: Asia/Shanghai
af: Asië/Shanghai

en: Asia/Singapore
af: Asië/Singapore

en: Asia/Taipei
af: Asië/Taipei

en: Asia/Tashkent
af: Asië/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
af: Asië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
af: Asië/Tehran

en: Asia/Thimphu
af: Asië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
af: Asië/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
af: Asië/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
af: Asië/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
af: Asië/Urumqi

en: Asia/Vientiane
af: Asië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
af: Asië/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
af: Asië/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
af: Asië/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
af: Asië/Yerevan

en: Atlantic/Azores
af: Atlantiese_Oseaan/Azores

en: Atlantic/Bermuda
af: Atlantiese_Oseaan/Bermuda

en: Atlantic/Canary
af: Atlantiese_Oseaan/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
af: Atlantiese_Oseaan/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
af: Atlantiese_Oseaan/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
af: Atlantiese_Oseaan/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
af: Atlantiese_Oseaan/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
af: Atlantiese_Oseaan/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
af: Atlantiese_Oseaan/Emzansi_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
af: Atlantiese_Oseaan/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
af: Atlantiese_Oseaan/Stanley

en: Australia/Adelaide
af: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
af: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
af: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
af: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
af: Australië/Hobart

en: Australia/Lindeman
af: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
af: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
af: Australië/Melbourne

en: Australia/Perth
af: Australië/Perth

en: Australia/Sydney
af: Australië/Sydney

en: Europe/Amsterdam
af: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
af: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
af: Europa/Athens

en: Europe/Belfast
af: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
af: Europa/Belgrade

en: Europe/Berlin
af: Europa/Bhelini

en: Europe/Bratislava
af: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
af: Europa/Brussels

en: Europe/Bucharest
af: Europa/Bucharest

en: Europe/Budapest
af: Europa/Budapest

en: Europe/Chisinau
af: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
af: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
af: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
af: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
af: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
af: Europa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
af: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
af: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
af: Amerika/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
af: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
af: Europa/London

en: Europe/Luxembourg
af: Europa/Luxembourg

en: Europe/Madrid
af: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
af: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
af: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
af: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
af: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
af: Europa/Moscow

en: Europe/Oslo
af: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
af: Europa/Parys

en: Europe/Prague
af: Europa/Praag

en: Europe/Riga
af: Europa/Riga

en: Europe/Rome
af: Europa/Rome

en: Europe/Samara
af: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
af: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
af: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
af: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
af: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
af: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
af: Europa/Stokholm

en: Europe/Tallinn
af: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
af: Europa/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
af: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
af: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
af: Europa/Vatican

en: Europe/Vienna
af: Europa/Vienna

en: Europe/Vilnius
af: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
af: Europa/Warsaw

en: Europe/Zagreb
af: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
af: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
af: Europa/Zurich

en: Indian/Antananarivo
af: Indië/Antananarivo

en: Indian/Chagos
af: Indië/Chagos

en: Indian/Christmas
af: Indië/Christmas

en: Indian/Cocos
af: Indië/Cocos

en: Indian/Comoro
af: Indië/Comoro

en: Indian/Kerguelen
af: Indië/Kerguelen

en: Indian/Mahe
af: Indië/Mahe

en: Indian/Maldives
af: Indië/Maldives

en: Indian/Mauritius
af: Indië/Mauritius

en: Indian/Mayotte
af: Indië/Mayotte

en: Pacific/Apia
af: Stille_Oseaan/Apia

en: Pacific/Auckland
af: Stille_Oseaan/Auckland

en: Pacific/Chatham
af: Stille_Oseaan/Chatham

en: Pacific/Easter
af: Stille_Oseaan/Easter

en: Pacific/Efate
af: Stille_Oseaan/Efate

en: Pacific/Enderbury
af: Stille_Oseaan/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
af: Stille_Oseaan/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
af: Stille_Oseaan/Fiji

en: Pacific/Funafuti
af: Stille_Oseaan/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
af: Stille_Oseaan/Galapagos

en: Pacific/Gambier
af: Stille_Oseaan/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
af: Stille_Oseaan/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
af: Stille_Oseaan/Guam

en: Pacific/Honolulu
af: Stille_Oseaan/Honolulu

en: Pacific/Johnston
af: Stille_Oseaan/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
af: Stille_Oseaan/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
af: Stille_Oseaan/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
af: Stille_Oseaan/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
af: Stille_Oseaan/Majuro

en: Pacific/Marquesas
af: Stille_Oseaan/Marquesas

en: Pacific/Midway
af: Stille_Oseaan/Midway

en: Pacific/Nauru
af: Stille_Oseaan/Nauru

en: Pacific/Niue
af: Stille_Oseaan/Niue

en: Pacific/Norfolk
af: Stille_Oseaan/Norfolk

en: Pacific/Noumea
af: Stille_Oseaan/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
af: Stille_Oseaan/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
af: Stille_Oseaan/Palau

en: Pacific/Pitcairn
af: Stille_Oseaan/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
af: Stille_Oseaan/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
af: Stille_Oseaan//Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
af: Stille_Oseaan/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
af: Stille_Oseaan/Saipan

en: Pacific/Tahiti
af: Stille_Oseaan/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
af: Stille_Oseaan/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
af: Stille_Oseaan/Tongatapu

en: Pacific/Truk
af: Stille_Oseaan/Truk

en: Pacific/Wake
af: Stille_Oseaan/Wake

en: Pacific/Wallis
af: Stille_Oseaan/Wallis

en: Pacific/Yap
af: Stille_Oseaan/Yap

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
af: * Onlangse Kleure *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
af: * Pasmaak Kleure *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
af: Forty kleure

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
af: * Reënboog Kleure

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
af: Koninglike Kleure

[ctx: palette name]
en: Web Colors
af: Web Kleure

en: Named Colors
af: Genaamd Kleure

en: &Add to Custom Colors
af: Voeg by na Pasmaak Kleure

en: Name:
af: Naam:

en: HTML:
af: Html:

en: Default color
af: Verstek kleur

en: &Try
af: Probeer

en: modified
af: verander

en: &Details
af: Details

en: Get help...
af: Kry hulp...

en: &Add
af: Voeg by

en: &Remove
af: Verwyder

en: Move &Up
af: Beweeg Begin

en: Move &Down
af: Beweeg Ondertoe

en: Select Font
af: Kies Skrif tipe

en: Minimize
af: Minimeer

en: &Minimize
af: Minimeer

en: &Restore
af: Herstel

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
af: <qt>Is jy seker jy wil <b>%1</b> verlaat?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
af: Bevestig beëindiging van Stelel bord

en: Undo
af: Herstel

en: A file or folder named %1 already exists.
af: 'n Lêer of gids met die naam: %1 bestaan alreeds.

en: You do not have permission to create that folder.
af: Jy het nie die regte om hieride gids te skep nie.

en: Open
af: Maak oop

en: Save As
af: Stoor As

en: All Pictures
af: Alle prentjies

en: P&review
af: Voorskou

en: Acquire Image
af: Aanskaf Beeld

en: OCR Image
af: Optiese karakter herkenning Beeld

en: File '%1' is not readable
af: Die lêer '%1' is nie leesbaar nie

en: Authorization Dialog
af: Geldigheidstoets Dialoog

en: No metainfo for %1
af: Het geen meta inligting vir %1 nie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
af: Verwyder

en: Signature Algorithm:
af: Handtekening Algeritme:

en: Unknown
af: Onbekend

en: Signature Contents:
af: Handtekening Inhoud:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
af: Onbekende sleutel algeritme

en: Key type: RSA (%1 bit)
af: Sleutel tipe: Rsa (%1  bit )

en: Modulus:
af: Modules:

en: Exponent: 0x
af: Eksponent: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
af: Sleutel tipe: Dsa (%1  bit )

en: Prime:
af: Priem:

en: 160 bit prime factor:
af: 160  bit  priem faktor:

en: Public key:
af: Publieke sleutel:

en: The certificate is valid.
af: Die sertifikaat is geldige.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
af: Sertifikaat getekende gesag root lêers kon nie wees gevind sodat die Sertifikaat is nie verifiëerd.

en: SSL support was not found.
af: Ssl ondersteun was nie gevind.

en: Private key test failed.
af: Private sleutel toets gevaal.

en: The certificate has not been issued for this host.
af: Die sertifikaat was nie vir hierdie bediener uitgeryk nie.

en: This certificate is not relevant.
af: Die sertifikaat is nie relevant nie.

en: The certificate is invalid.
af: Die sertifikaat is ongeldige.

en: GMT
af: Gmt
