kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (624 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
br: Glas Alis

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
br: Gwenn henamzerel

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
br: Gwenn henamzerel 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
br: Gwenn henamzerel 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
br: Gwenn henamzerel 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
br: Gwenn henamzerel 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
br: Alamandez gwennek

[ctx: color]
en: CadetBlue1
br: Glas yaouer 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
br: Glas yaouer 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
br: Glas yaouer 3

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
br: Glas bleuñv maiz

[ctx: color]
en: DarkGray
br: Gris teñval

[ctx: color]
en: DarkGrey
br: Gris teñval

[ctx: color]
en: DarkKhaki
br: Kaki teñval

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
br: Gwer olivenn teñval 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
br: Gwer olivenn teñval 2

[ctx: color]
en: DarkSalmon
br: Liv kig eog teñval

[ctx: color]
en: HotPink
br: Roz tomm

[ctx: color]
en: HotPink1
br: Roz tomm 1

[ctx: color]
en: HotPink2
br: Roz tomm 2

[ctx: color]
en: IndianRed1
br: Ruz indiek 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush
br: Glas lavand

[ctx: color]
en: LemonChiffon
br: Gwiad sitroñs

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
br: Gwiad sitroñs 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
br: Gwiad sitroñs 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
br: Gwiad sitroñs 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
br: Gwiad sitroñs 4

[ctx: color]
en: LightBlue
br: Glas sklaer

[ctx: color]
en: LightBlue1
br: Glas sklaer 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
br: Glas sklaer 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
br: Glas sklaer 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
br: Glas sklaer 4

[ctx: color]
en: LightCoral
br: Koural sklaer

[ctx: color]
en: LightCyan
br: Kian sklaer

[ctx: color]
en: LightCyan1
br: Kian sklaer 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
br: Kian sklaer 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
br: Kian sklaer 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
br: Kian sklaer 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
br: Melendu sklaer

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
br: Melendu sklaer 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
br: Melendu sklaer 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
br: Melendu sklaer 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
br: Melendu sklaer melen

[ctx: color]
en: LightGray
br: Gris sklaer

[ctx: color]
en: LightGreen
br: Gwer sklaer

[ctx: color]
en: LightGrey
br: Gris sklaer

[ctx: color]
en: LightPink
br: Roz sklaer

[ctx: color]
en: LightPink1
br: Roz sklaer 1

[ctx: color]
en: LightPink2
br: Roz sklaer 2

[ctx: color]
en: LightPink3
br: Roz sklaer 3

[ctx: color]
en: LightSalmon
br: Liv kig eog sklaer

[ctx: color]
en: LightSalmon1
br: Liv kig eog sklaer 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
br: Liv kig eog sklaer 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
br: OablGlasSklaer

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
br: OablGlasSklaer1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
br: OablGlasSklaer2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
br: OablGlasSklaer3

[ctx: color]
en: LightYellow
br: Melen sklaer

[ctx: color]
en: LightYellow1
br: Melen sklaer 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
br: Melen sklaer 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
br: Melen sklaer 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
br: Melen sklaer 4

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
br: Maen-dour-mor krenn

[ctx: color]
en: MediumPurple
br: Limestra krenn

[ctx: color]
en: MediumPurple1
br: Limestra krenn 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
br: Limestra krenn 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
br: Limestra krenn 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite
br: Gwenn Navajo

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
br: Gwenn Navajo 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
br: Gwenn Navajo 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
br: Gwenn Navajo 3

[ctx: color]
en: PaleGreen
br: Gwer gwenn

[ctx: color]
en: PaleGreen1
br: Gwer gwenn 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
br: Gwer gwenn 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
br: Gwer gwenn 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
br: Turkvaen gwenn

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
br: Turkvaen gwenn 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
br: Turkvaen gwenn 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
br: Turkvaen gwenn 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
br: Turkvaen gwenn 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
br: OablGlas

[ctx: color]
en: SkyBlue1
br: OablGlas1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
br: OablGlas2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
br: OablGlas3

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
br: Moged gwenn

[ctx: color]
en: aquamarine
br: maen-dour-mor

[ctx: color]
en: aquamarine1
br: maen-dour-mor 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
br: maen-dour-mor 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
br: maen-dour-mor 3

[ctx: color]
en: azure
br: glas-mor

[ctx: color]
en: azure1
br: glas-mor1

[ctx: color]
en: azure2
br: glas-mor2

[ctx: color]
en: azure3
br: glas-mor3

[ctx: color]
en: azure4
br: glas-mor4

[ctx: color]
en: beige
br: louet-gell

[ctx: color]
en: bisque
br: legestr

[ctx: color]
en: bisque1
br: legestr 1

[ctx: color]
en: bisque2
br: legestr 2

[ctx: color]
en: bisque3
br: legestr 3

[ctx: color]
en: bisque4
br: legestr 4

[ctx: color]
en: burlywood
br: koad fraost

[ctx: color]
en: burlywood1
br: koad fraost1

[ctx: color]
en: burlywood2
br: koad fraost2

[ctx: color]
en: burlywood3
br: koad fraost3

[ctx: color]
en: cornsilk
br: arwenn

[ctx: color]
en: cornsilk1
br: arwenn1

[ctx: color]
en: cornsilk2
br: arwenn2

[ctx: color]
en: cornsilk3
br: arwenn3

[ctx: color]
en: cornsilk4
br: arwenn4

[ctx: color]
en: honeydew
br: mel

[ctx: color]
en: ivory
br: olifant

[ctx: color]
en: ivory1
br: olifant1

[ctx: color]
en: ivory2
br: olifant2

[ctx: color]
en: ivory3
br: olifant3

[ctx: color]
en: ivory4
br: olifant4

[ctx: color]
en: khaki
br: kaki

[ctx: color]
en: khaki1
br: kaki1

[ctx: color]
en: khaki2
br: kaki2

[ctx: color]
en: khaki3
br: kaki3

[ctx: color]
en: lavender
br: lavand

[ctx: color]
en: linen
br: lin

[ctx: color]
en: orchid
br: orkideenn

[ctx: color]
en: orchid1
br: orkideenn1

[ctx: color]
en: orchid2
br: orkideenn2

[ctx: color]
en: orchid3
br: orkideenn3

[ctx: color]
en: pink
br: roz

[ctx: color]
en: pink1
br: roz1

[ctx: color]
en: pink2
br: roz2

[ctx: color]
en: pink3
br: roz3

[ctx: color]
en: plum
br: prunenn

[ctx: color]
en: plum1
br: prunenn1

[ctx: color]
en: plum2
br: prunenn2

[ctx: color]
en: plum3
br: prunenn3

[ctx: color]
en: plum4
br: prunenn4

[ctx: color]
en: salmon
br: liv an eog

[ctx: color]
en: salmon1
br: liv an eog 1

[ctx: color]
en: seashell
br: krogenn

[ctx: color]
en: seashell1
br: krogenn1

[ctx: color]
en: seashell2
br: krogenn2

[ctx: color]
en: seashell3
br: krogenn3

[ctx: color]
en: seashell4
br: krogenn4

[ctx: color]
en: snow
br: erc'h

[ctx: color]
en: snow1
br: erc'h1

[ctx: color]
en: snow2
br: erc'h2

[ctx: color]
en: snow3
br: erc'h3

[ctx: color]
en: snow4
br: erc'h4

[ctx: color]
en: violet
br: mouk

[ctx: color]
en: wheat
br: gwinizh

[ctx: color]
en: wheat1
br: gwinizh1

[ctx: color]
en: wheat2
br: gwinizh2

[ctx: color]
en: wheat3
br: gwinizh3

[ctx: color]
en: wheat4
br: gwinizh4

[ctx: color]
en: white
br: gwenn

en: File
br: Restr

en: Message Box
br: Boest ar c'hemennad

en: Syslog
br: Kerzlevr ar reizhiad

en: None
br: Ebet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
br: Titouroù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
br: Anv ar restr :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
br: Fazi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
br: Diwallit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
br: Fazi sac'hus

en: &Select All
br: &Dibabit an holl re

en: &Deselect All
br: &Andibab an holl re

en: Maintainer
br: Ratreer

en: no error
br: n'ev ket farzi

en: invalid flags
br: banieloù sac'het

en: memory allocation failure
br: fazi en ur derannañ memor

en: name or service not known
br: n'eo ket anavet an anv pe ar servij

en: unknown error
br: fazi dianav

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
br: fazi ar reizhiad : %1

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
br: fazi ebet

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
br: sac'het eo klask an anv

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
br: implijet eo ar chomlec'h c'hoazh

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
br: krouet eo ar chomlec'h c'hoazh

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
br: ne oa ket krouet al lugell

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
br: degouezhet ez eus ar fazi rouedad

[ctx: @item license]
en: BSD License
br: Aotre BSD

[ctx: @item license]
en: Custom
br: Diouzhoc'h

[ctx: @item license]
en: Not specified
br: N'eo ket spisaet

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
br: <p>Bez e vez troet KDE e kalz yezhoù a-drugarez da skipailhoù treiñ ar bed.</p><p>Gweladennit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a> evit muioc'h a ditouroù diwar-benn arraktres KDE</p>

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
br: Jeorjieg

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
br: Hebreeg

en: Today
br: Hiziv

en: Yesterday
br: Dec'h

en: sets the application name
br: lakaat a ra anv ar meziant

en: sets the application title (caption)
br: lakaat a ra titl ar meziant (skridennad)

en: set XIM server
br: lakaat ar servijer XIM

en: disable XIM
br: marvaat XIM

en: Use 'icon' as the application icon
br: Implijit 'arlun' evit arlun ar meziant

en: Use alternative configuration file
br: Implijit ar restr kefluniadur all

en: sets the application GUI style
br: lakaat a ra giz GUI an arload

en: KDE Application
br: Meziant DE

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
br: '%1' diank.

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
br: %1 a oa skrivet gant
    %2

en: pm
br: gm

en: system error
br: fazi ar reizhiad

en: Africa/Abidjan
br: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
br: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
br: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
br: Afrika/Alje

en: Africa/Asmera
br: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
br: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
br: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
br: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
br: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
br: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
br: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
br: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
br: Afrika/Cairo

en: Africa/Casablanca
br: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
br: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
br: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
br: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
br: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
br: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
br: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
br: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
br: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
br: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
br: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
br: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
br: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
br: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
br: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
br: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
br: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
br: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
br: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
br: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
br: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
br: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
br: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
br: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
br: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
br: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
br: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
br: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
br: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
br: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
br: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
br: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
br: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
br: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
br: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
br: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
br: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
br: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
br: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
br: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
br: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
br: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
br: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
br: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
br: Amerika/Arjentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
br: America/Arjentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
br: Amerika/Arjentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
br: Amerika/Arjentina/Kordoba

en: America/Argentina/Jujuy
br: Amerika/Arjentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
br: Amerika/Arjentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
br: Amerika/Arjentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
br: Amerika/Arjentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/San_Juan
br: Amerika/Arjentina/San_Juan

en: America/Argentina/Tucuman
br: Amerika/Arjentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
br: Amerika/Arjentina/Ushuaia

en: America/Aruba
br: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
br: Amerika/Asuncion

en: America/Bahia
br: Amerika/Bahia

en: America/Barbados
br: Amerika/Barbad

en: America/Belem
br: Amerika/Belem

en: America/Belize
br: Amerika/Beliz

en: America/Boa_Vista
br: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
br: Amerika/Bogota

en: America/Boise
br: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
br: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
br: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
br: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
br: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
br: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
br: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
br: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
br: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
br: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
br: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
br: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
br: Amerika/Kosta_Rika

en: America/Cuiaba
br: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
br: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
br: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
br: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
br: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
br: Amerika/Denver

en: America/Detroit
br: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
br: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
br: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
br: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
br: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
br: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
br: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
br: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
br: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
br: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
br: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
br: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
br: Amerika/Gwatemala

en: America/Guayaquil
br: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
br: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
br: Amerika/Halifax

en: America/Havana
br: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
br: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Knox
br: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
br: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
br: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
br: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
br: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
br: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
br: Amerika/Jamaik

en: America/Jujuy
br: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
br: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
br: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
br: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
br: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
br: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
br: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
br: Amerika/Maceio

en: America/Managua
br: Amerika/Managua

en: America/Manaus
br: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
br: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
br: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
br: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
br: Amerika/Menominee

en: America/Merida
br: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
br: Amerika/Meksiko

en: America/Miquelon
br: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
br: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
br: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
br: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
br: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
br: Amerika/Nassau

en: America/New_York
br: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
br: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
br: Amerika/Nome

en: America/Noronha
br: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
br: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
br: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
br: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
br: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
br: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
br: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
br: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
br: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
br: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
br: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
br: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
br: Amerika/Recife

en: America/Regina
br: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
br: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
br: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
br: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
br: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
br: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
br: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
br: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
br: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
br: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
br: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
br: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
br: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
br: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
br: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
br: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
br: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
br: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
br: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
br: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
br: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
br: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
br: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
br: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
br: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
br: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
br: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
br: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
br: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
br: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
br: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Rothera
br: Antarktika/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
br: Antarktika/South_Pole

en: Antarctica/Syowa
br: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
br: Antarktika/Vostok

en: Asia/Aden
br: Asi/Aden

en: Asia/Almaty
br: Asi/Almaty

en: Asia/Amman
br: Asi/Amman

en: Asia/Anadyr
br: Asi/Anadyr

en: Asia/Aqtau
br: Asi/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
br: Asi/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
br: Asi/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
br: Asi/Baghdad

en: Asia/Bahrain
br: Asi/Barein

en: Asia/Baku
br: Asi/Baku

en: Asia/Bangkok
br: Asi/Bangkok

en: Asia/Beirut
br: Asi/Beirut

en: Asia/Bishkek
br: Asi/Bishkek

en: Asia/Brunei
br: Asi/Brunei

en: Asia/Calcutta
br: Asi/Kalkutta

en: Asia/Choibalsan
br: Asi/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
br: Asi/Chongqing

en: Asia/Colombo
br: Asi/Kolombo

en: Asia/Damascus
br: Asi/Damascus

en: Asia/Dhaka
br: Asi/Dhaka

en: Asia/Dili
br: Asi/Dili

en: Asia/Dubai
br: Asi/Dubai

en: Asia/Gaza
br: Asi/Gaza

en: Asia/Harbin
br: Asi/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
br: Asi/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
br: Asi/Hovd

en: Asia/Irkutsk
br: Asi/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
br: Asi/Jakarta

en: Asia/Jayapura
br: Asi/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
br: Asi/Jerusalem

en: Asia/Kabul
br: Asi/Kabul

en: Asia/Kamchatka
br: Asi/Kamchatka

en: Asia/Karachi
br: Asi/Karachi

en: Asia/Kashgar
br: Asi/Kashgar

en: Asia/Katmandu
br: Asi/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
br: Asi/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
br: Asi/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
br: Asi/Kuching

en: Asia/Kuwait
br: Asi/Kowaet

en: Asia/Macau
br: Asi/Macau

en: Asia/Magadan
br: Asi/Magadan

en: Asia/Makassar
br: Asi/Makassar

en: Asia/Manila
br: Asi/Manila

en: Asia/Muscat
br: Asi/Muscat

en: Asia/Nicosia
br: Asi/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
br: Asi/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
br: Asi/Omsk

en: Asia/Oral
br: Asi/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
br: Asi/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
br: Asi/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
br: Asi/Pyongyang

en: Asia/Qatar
br: Asi/Kwatar

en: Asia/Qyzylorda
br: Asi/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
br: Asi/Rangoon

en: Asia/Riyadh
br: Asi/Riyadh

en: Asia/Saigon
br: Asi/Saigon

en: Asia/Sakhalin
br: Asi/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
br: Asi/Samarkand

en: Asia/Seoul
br: Asi/Seoul

en: Asia/Shanghai
br: Asi/Shanghai

en: Asia/Singapore
br: Asi/Singapour

en: Asia/Taipei
br: Asi/Taipei

en: Asia/Tashkent
br: Asi/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
br: Asi/Tbilisi

en: Asia/Tehran
br: Asi/Tehran

en: Asia/Thimphu
br: Asi/Thimphu

en: Asia/Tokyo
br: Asi/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
br: Asi/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
br: Asi/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
br: Asi/Urumqi

en: Asia/Vientiane
br: Asi/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
br: Asi/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
br: Asi/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
br: Asi/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
br: Asi/Yerevan

en: Atlantic/South_Georgia
br: Atlantic/Jeorjia Su

en: Australia/Adelaide
br: Australi/Adelaide

en: Australia/Brisbane
br: Australi/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
br: Australi/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
br: Australi/Darwin

en: Australia/Hobart
br: Australi/Hobart

en: Australia/Lindeman
br: Australi/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
br: Australi/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
br: Australi/Melbourne

en: Australia/Perth
br: Australi/Perth

en: Australia/Sydney
br: Australi/Sydney

en: Europe/Amsterdam
br: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
br: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
br: Europa/Athens

en: Europe/Belfast
br: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
br: Europa/Belgrade

en: Europe/Berlin
br: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
br: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
br: Europa/Brussels

en: Europe/Bucharest
br: Europa/Bucharest

en: Europe/Budapest
br: Europa/Budapest

en: Europe/Chisinau
br: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
br: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
br: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
br: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
br: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
br: Europa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
br: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
br: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
br: Europa/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
br: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
br: Europa/London

en: Europe/Luxembourg
br: Europa/Luksembourg

en: Europe/Madrid
br: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
br: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
br: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
br: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
br: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
br: Europa/Moscow

en: Europe/Oslo
br: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
br: Europa/Pariz

en: Europe/Prague
br: Europa/Prag

en: Europe/Riga
br: Europa/Riga

en: Europe/Rome
br: Europa/Rome

en: Europe/Samara
br: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
br: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
br: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
br: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
br: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
br: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
br: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
br: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
br: Europa/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
br: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
br: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
br: Europa/Vatican

en: Europe/Vienna
br: Europa/Vienna

en: Europe/Vilnius
br: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
br: Europa/Warsaw

en: Europe/Zagreb
br: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
br: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
br: Europa/Zurik

en: Indian/Antananarivo
br: Indez/Antananarivo

en: Indian/Chagos
br: Indez/Chagos

en: Indian/Christmas
br: Indez/Christmas

en: Indian/Cocos
br: Indez/Cocos

en: Indian/Comoro
br: Indez/Comoro

en: Indian/Kerguelen
br: Indez/Kerguelen

en: Indian/Mahe
br: Indez/Mahe

en: Indian/Maldives
br: Indez/Inizi Maldiv

en: Indian/Mauritius
br: Indez/Mauris

en: Indian/Mayotte
br: Indez/Mayotte

en: Pacific/Apia
br: Mor Habask/Apia

en: Pacific/Auckland
br: Mor Habask/Auckland

en: Pacific/Chatham
br: Mor Habask/Chatham

en: Pacific/Easter
br: Mor Habask/Reter

en: Pacific/Efate
br: Mor Habask/Efate

en: Pacific/Enderbury
br: Mor Habask/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
br: Mor Habask/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
br: Mor Habask/Fidji

en: Pacific/Funafuti
br: Mor Habask/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
br: Mor Habask/Galapagos

en: Pacific/Gambier
br: Mor Habask/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
br: Mor Habask/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
br: Mor Habask/Guam

en: Pacific/Honolulu
br: Mor Habask/Honolulu

en: Pacific/Johnston
br: Mor Habask/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
br: Mor Habask/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
br: Mor Habask/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
br: Mor Habask/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
br: Mor Habask/Majuro

en: Pacific/Marquesas
br: Mor Habask/Marquesas

en: Pacific/Midway
br: Mor Habask/Midway

en: Pacific/Nauru
br: Mor Habask/Nauru

en: Pacific/Niue
br: Mor Habask/Niue

en: Pacific/Norfolk
br: Mor Habask/Norfolk

en: Pacific/Noumea
br: Mor Habask/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
br: Mor Habask/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
br: Mor Habask/Palau

en: Pacific/Pitcairn
br: Mor Habask/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
br: Mor Habask/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
br: Mor Habask/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
br: Mor Habask/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
br: Mor Habask/Saipan

en: Pacific/Tahiti
br: Mor Habask/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
br: Mor Habask/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
br: Mor Habask/Tongatapu

en: Pacific/Truk
br: Mor Habask/Truk

en: Pacific/Wake
br: Mor Habask/Wake

en: Pacific/Wallis
br: Mor Habask/Wallis

en: Pacific/Yap
br: Mor Habask/Yap

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
br: * Livioù a-nevez *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
br: * Livioù diouzhoc'h *

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
br: Livioù gwareg-ar-glav

[ctx: palette name]
en: Web Colors
br: Livioù ar gwiad

en: Named Colors
br: Livioù gant un anv

en: Red:
br: Ar re ruz :

en: Green:
br: Gwer :

en: Blue:
br: Glas :

en: &Add to Custom Colors
br: &Ouzhpennañ d'al livioù diouzhoc'h

en: Name:
br: Anv :

en: HTML:
br: HTML :

en: Default color
br: Liv dre ziouer

en: -default-
br: - dre ziouer -

en: -unnamed-
br: -anv ebet-

en: &Try
br: &Klaskit

en: modified
br: kemmet

en: &Details
br: &Munudoù

en: Get help...
br: Kaout skoazell ...

en: &Add
br: &Ouzhpennañ

en: &Remove
br: &Lemel

en: Move &Up
br: &Pignit

en: Move &Down
br: &Diskennit

en: Select Font
br: Diuzit un nodrezh

en: Minimize
br: Izelaat

en: &Minimize
br: &Izelaat

en: &Restore
br: &Assav

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
br: <qt>Ha sur oc'h e fell deoc'h kuitaat <b>%1</b> ?</qt>

en: Undo
br: Dizober

en: Device name
br: Anv an drobarzhell

en: A file or folder named %1 already exists.
br: Un teul pe ur renkell a vez graet %1 dioutañ a zo c'hoazh.

en: You do not have permission to create that folder.
br: N'oc'h ket aotreet da grouiñ ar renkell-mañ.

en: All Supported Files
br: An holl restroù skoraet

en: Open
br: Digeriñ

en: Save As
br: Enrollañ e

en: <Error>
br: <Fazi>

en: All Pictures
br: An holl skeudennoù

en: P&review
br: R&akgwel

en: OCR Image
br: Skeudenn OCR

en: File '%1' is not readable
br: Ne m'eus ket gallet lenn ar restr '%1'

en: No metainfo for %1
br: N'eus meta-titouroù ebet evit %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
br: Lemel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Unknown
br: Dianav

en: Key type: RSA (%1 bit)
br: Rizh an alc'hwez : RSA (%1 bit)

en: Key type: DSA (%1 bit)
br: Rizh an alc'hwez : DSA (%1 bit)

en: Public key:
br: Alc'hwez foran :

en: The certificate is valid.
br: Mad eo an testeni.

en: The certificate is invalid.
br: Sac'het eo an testeni.
