kdelibs4 - en to et translation catalogue (1868 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
et: Sinakasvalge

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
et: Kahvatupruun

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
et: Kahvatupruun 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
et: Kahvatupruun 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
et: Kahvatupruun 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
et: Kahvatupruun 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
et: Pleekpruun

[ctx: color]
en: BlueViolet
et: Sinakaslilla

[ctx: color]
en: CadetBlue
et: Kadettsinine

[ctx: color]
en: CadetBlue1
et: Kadettsinine 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
et: Kadettsinine 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
et: Kadettsinine 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
et: Kadettsinine 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
et: Rukkilillesinine

[ctx: color]
en: DarkBlue
et: Tumesinine

[ctx: color]
en: DarkCyan
et: Tume tsüaan

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
et: Tume kuldkollane

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
et: Tume kuldkollane 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
et: Tume kuldkollane 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
et: Tume kuldkollane 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
et: Tume kuldkollane 4

[ctx: color]
en: DarkGray
et: Tumehall

[ctx: color]
en: DarkGreen
et: Tumeroheline

[ctx: color]
en: DarkGrey
et: Tumehall

[ctx: color]
en: DarkKhaki
et: Tume khaki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
et: Tume magenta

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
et: Tume oliivroheline

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
et: Tume oliivroheline 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
et: Tume oliivroheline 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
et: Tume oliivroheline 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
et: Tume oliivroheline 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
et: Tumeoranž

[ctx: color]
en: DarkOrange1
et: Tumeoranž 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
et: Tumeoranž 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
et: Tumeoranž 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
et: Tumeoranž 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
et: Tume orhidee

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
et: Tume orhidee 1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
et: Tume orhidee 2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
et: Tume orhidee 3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
et: Tume orhidee 4

[ctx: color]
en: DarkRed
et: Tumepunane

[ctx: color]
en: DarkSalmon
et: Tume lõheroosa

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
et: Tume mereroheline

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
et: Tume mereroheline 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
et: Tume mereroheline2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
et: Tume mereroheline 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
et: Tume mereroheline 4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
et: Tume kiltkivisinine

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
et: Tume kiltkivihall

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
et: Tume kiltkivihall 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
et: Tume kiltkivihall 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
et: Tume kiltkivihall 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
et: Tume kiltkivihall 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
et: Tume kiltkivihall

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
et: Tume türkiis

[ctx: color]
en: DarkViolet
et: Tumevioletne

[ctx: color]
en: DeepPink
et: Sügavroosa

[ctx: color]
en: DeepPink1
et: Sügavroosa 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
et: Sügavroosa 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
et: Sügavroosa 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
et: Sügavroosa 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
et: Sügav taevasinine

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
et: Sügav taevasinine 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
et: Sügav taevasinine 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
et: Sügav taevasinine 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
et: Sügav taevasinine 4

[ctx: color]
en: DimGray
et: Tuhm hall

[ctx: color]
en: DimGrey
et: Tuhm hall

[ctx: color]
en: DodgerBlue
et: Dodgersinine

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
et: Dodgersinine 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
et: Dodgersinine 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
et: Dodgersinine 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
et: Dodgersinine 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
et: Looduslik valge

[ctx: color]
en: ForestGreen
et: Metsaroheline

[ctx: color]
en: GhostWhite
et: Tontvalge

[ctx: color]
en: GreenYellow
et: Rohekaskollane

[ctx: color]
en: HotPink
et: Kärtsroosa

[ctx: color]
en: HotPink1
et: Kärtsroosa 1

[ctx: color]
en: HotPink2
et: Kärtsroosa 2

[ctx: color]
en: HotPink3
et: Kärtsroosa 3

[ctx: color]
en: HotPink4
et: Kärtsroosa 4

[ctx: color]
en: IndianRed
et: Indiaanipunane

[ctx: color]
en: IndianRed1
et: Indiaanipunane 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
et: Indiaanipunane 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
et: Indiaanipunane 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
et: Indiaanipunane 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
et: Lillakasvalge

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
et: Lillakasvalge 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
et: Lillakasvalge 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
et: Lillakasvalge 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
et: Lillakasvalge 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
et: Mururoheline

[ctx: color]
en: LemonChiffon
et: Sidrunikollane

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
et: Sidrunikollane 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
et: Sidrunikollane 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
et: Sidrunikollane 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
et: Sidrunikollane 4

[ctx: color]
en: LightBlue
et: Helesinine

[ctx: color]
en: LightBlue1
et: Helesinine 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
et: Helesinine 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
et: Helesinine 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
et: Helesinine 4

[ctx: color]
en: LightCoral
et: Hele korallpunane

[ctx: color]
en: LightCyan
et: Hele tsüaan

[ctx: color]
en: LightCyan1
et: Hele tsüaan 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
et: Hele tsüaan 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
et: Hele tsüaan 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
et: Hele tsüaan 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
et: Hele kuldkollane

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
et: Hele kuldkollane 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
et: Hele kuldkollane 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
et: Hele kuldkollane 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
et: Hele kuldkollane 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
et: Valkjas kuldkollane

[ctx: color]
en: LightGray
et: Helehall

[ctx: color]
en: LightGreen
et: Heleroheline

[ctx: color]
en: LightGrey
et: Helehall

[ctx: color]
en: LightPink
et: Heleroosa

[ctx: color]
en: LightPink1
et: Heleroosa 1

[ctx: color]
en: LightPink2
et: Heleroosa 2

[ctx: color]
en: LightPink3
et: Heleroosa3

[ctx: color]
en: LightPink4
et: Heleroosa 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
et: Hele lõheroosa

[ctx: color]
en: LightSalmon1
et: Hele lõheroosa 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
et: Hele lõheroosa 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
et: Hele lõheroosa 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
et: Hele lõheroosa 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
et: Hele mereroheline

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
et: Hele taevasinine

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
et: Hele taevasinine 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
et: Hele taevasinine 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
et: Hele taevasinine 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
et: Hele taevasinine 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
et: Hele kiltkivisinine

[ctx: color]
en: LightSlateGray
et: Hele kiltkivihall

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
et: Hele kiltkivihall

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
et: Hele terassinine

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
et: Hele terassinine 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
et: Hele terassinine 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
et: Hele terassinine 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
et: Hele terassinine 4

[ctx: color]
en: LightYellow
et: Helekollane

[ctx: color]
en: LightYellow1
et: Helekollane 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
et: Helekollane 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
et: Helekollane 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
et: Helekollane 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
et: Laimiroheline

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
et: Keskmine akvamariin

[ctx: color]
en: MediumBlue
et: Keskmine sinine

[ctx: color]
en: MediumOrchid
et: Keskmine orhidee

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
et: Keskmine orhidee 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
et: Keskmine orhidee 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
et: Keskmine orhidee 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
et: Keskmine orhidee 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
et: Keskmine purpur

[ctx: color]
en: MediumPurple1
et: Keskmine purpur 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
et: Keskmine purpur 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
et: Keskmine purpur 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
et: Keskmine purpur 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
et: Keskmine mereroheline

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
et: Keskmine kiltkivisinine

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
et: Keskmine kevadroheline

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
et: Keskmine türkiis

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
et: Keskmine punakaslilla

[ctx: color]
en: MidnightBlue
et: Südaöösinine

[ctx: color]
en: MintCream
et: Kreemikasvalge

[ctx: color]
en: MistyRose
et: Tuhmroosa

[ctx: color]
en: MistyRose1
et: Tuhmroosa 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
et: Tuhmroosa 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
et: Tuhmroosa 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
et: Tuhmroosa 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
et: Tume mokassiin

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
et: Tume mokassiin 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
et: Tume mokassiin 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
et: Tume mokassiin 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
et: Tume mokassiin 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
et: Laevastikusinine

[ctx: color]
en: OldLace
et: Pruunikasvalge

[ctx: color]
en: OliveDrab
et: Oliivroheline

[ctx: color]
en: OliveDrab1
et: Oliivroheline 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
et: Oliivroheline 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
et: Oliivroheline 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
et: Oliivroheline 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
et: Oranžpunane

[ctx: color]
en: OrangeRed1
et: Oranžpunane 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
et: Oranžpunane 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
et: Oranžpunane 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
et: Oranžpunane 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
et: Kahvatu kuldkollane

[ctx: color]
en: PaleGreen
et: Kahvaturoheline

[ctx: color]
en: PaleGreen1
et: Kahvaturoheline 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
et: Kahvaturoheline 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
et: Kahvaturoheline 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
et: Kahvaturoheline 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
et: Kahvatu türkiis

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
et: Kahvatu türkiis 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
et: Kahvatu türkiis 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
et: Kahvatu türkiis 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
et: Kahvatu türkiis 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
et: Kahvatu punakaslilla

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
et: Kahvatu punakaslilla 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
et: Kahvatu punakaslilla 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
et: Kahvatu punakaslilla 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
et: Kahvatu punakaslilla 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
et: Valkjaspruun

[ctx: color]
en: PeachPuff
et: Virsikukarva

[ctx: color]
en: PeachPuff1
et: Virsikukarva 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
et: Virsikukarva 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
et: Virsikukarva 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
et: Virsikukarva 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
et: Püssirohusinine

[ctx: color]
en: RosyBrown
et: Roosakaspruun

[ctx: color]
en: RosyBrown1
et: Roosakaspruun 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
et: Roosakaspruun 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
et: Roosakaspruun 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
et: Roosakaspruun 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
et: Kuningasinine

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
et: Kuningasinine 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
et: Kuningasinine 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
et: Kuningasinine 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
et: Kuningasinine 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
et: Sadulapruun

[ctx: color]
en: SandyBrown
et: Liivapruun

[ctx: color]
en: SeaGreen
et: Mereroheline

[ctx: color]
en: SeaGreen1
et: Mereroheline 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
et: Mereroheline2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
et: Mereroheline 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
et: Mereroheline 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
et: Taevasinine

[ctx: color]
en: SkyBlue1
et: Taevasinine 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
et: Taevasinine 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
et: Taevasinine 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
et: Taevasinine 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
et: Kiltkivisinine

[ctx: color]
en: SlateBlue1
et: Kiltkivisinine 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
et: Kiltkivisinine 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
et: Kiltkivisinine 3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
et: Kiltkivisinine 4

[ctx: color]
en: SlateGray
et: Kiltkivihall

[ctx: color]
en: SlateGray1
et: Kiltkivihall 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
et: Kiltkivihall 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
et: Kiltkivihall 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
et: Kiltkivihall 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
et: Kiltkivihall

[ctx: color]
en: SpringGreen
et: Kevadroheline

[ctx: color]
en: SpringGreen1
et: Kevadroheline 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
et: Kevadroheline 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
et: Kevadroheline 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
et: Kevadroheline 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
et: Terassinine

[ctx: color]
en: SteelBlue1
et: Terassinine 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
et: Terassinine 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
et: Terassinine 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
et: Terassinine 4

[ctx: color]
en: VioletRed
et: Punakaslilla

[ctx: color]
en: VioletRed1
et: Punakaslilla 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
et: Punakaslilla 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
et: Punakaslilla 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
et: Punakaslilla 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
et: Tuhmvalge

[ctx: color]
en: YellowGreen
et: Kollakasroheline

[ctx: color]
en: aquamarine
et: akvamariin

[ctx: color]
en: aquamarine1
et: akvamariin 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
et: akvamariin 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
et: akvamariin 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
et: akvamariin 4

[ctx: color]
en: azure
et: asuursinine

[ctx: color]
en: azure1
et: asuursinine 1

[ctx: color]
en: azure2
et: asuursinine 2

[ctx: color]
en: azure3
et: asuursinine 3

[ctx: color]
en: azure4
et: asuursinine 4

[ctx: color]
en: beige
et: beež

[ctx: color]
en: bisque
et: portselan

[ctx: color]
en: bisque1
et: portselan 1

[ctx: color]
en: bisque2
et: portselan 2

[ctx: color]
en: bisque3
et: portselan 3

[ctx: color]
en: bisque4
et: portselan 4

[ctx: color]
en: black
et: must

[ctx: color]
en: blue
et: sinine

[ctx: color]
en: blue1
et: sinine 1

[ctx: color]
en: blue2
et: sinine 2

[ctx: color]
en: blue3
et: sinine 3

[ctx: color]
en: blue4
et: sinine 4

[ctx: color]
en: brown
et: pruun

[ctx: color]
en: brown1
et: pruun 1

[ctx: color]
en: brown2
et: pruun 2

[ctx: color]
en: brown3
et: pruun 3

[ctx: color]
en: brown4
et: pruun 4

[ctx: color]
en: burlywood
et: puidukarva

[ctx: color]
en: burlywood1
et: puidukarva 1

[ctx: color]
en: burlywood2
et: puidukarva 2

[ctx: color]
en: burlywood3
et: puidukarva 3

[ctx: color]
en: burlywood4
et: puidukarva 4

[ctx: color]
en: chartreuse
et: šartröös

[ctx: color]
en: chartreuse1
et: šartröös 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
et: šartröös 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
et: šartröös 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
et: šartröös 4

[ctx: color]
en: chocolate
et: šokolaad

[ctx: color]
en: chocolate1
et: šokolaad 1

[ctx: color]
en: chocolate2
et: šokolaad 2

[ctx: color]
en: chocolate3
et: šokolaad 3

[ctx: color]
en: chocolate4
et: šokolaad 4

[ctx: color]
en: coral
et: korall

[ctx: color]
en: coral1
et: korall 1

[ctx: color]
en: coral2
et: korall 2

[ctx: color]
en: coral3
et: korall 3

[ctx: color]
en: coral4
et: korall 4

[ctx: color]
en: cornsilk
et: beežikasvalge

[ctx: color]
en: cornsilk1
et: beežikasvalge 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
et: beežikasvalge 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
et: beežikasvalge 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
et: beežikasvalge 4

[ctx: color]
en: cyan
et: tsüaan

[ctx: color]
en: cyan1
et: tsüaan 1

[ctx: color]
en: cyan2
et: tsüaan 2

[ctx: color]
en: cyan3
et: tsüaan 3

[ctx: color]
en: cyan4
et: tsüaan 4

[ctx: color]
en: firebrick
et: tellis

[ctx: color]
en: firebrick1
et: tellis 1

[ctx: color]
en: firebrick2
et: tellis 2

[ctx: color]
en: firebrick3
et: tellis 3

[ctx: color]
en: firebrick4
et: tellis 4

[ctx: color]
en: gainsboro
et: valkjashall

[ctx: color]
en: gold
et: kuldne

[ctx: color]
en: gold1
et: kuldne 1

[ctx: color]
en: gold2
et: kuldne 2

[ctx: color]
en: gold3
et: kuldne 3

[ctx: color]
en: gold4
et: kuldne 4

[ctx: color]
en: goldenrod
et: kuldkollane

[ctx: color]
en: goldenrod1
et: kuldkollane 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
et: kuldkollane 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
et: kuldkollane 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
et: kuldkollane 4

[ctx: color]
en: green
et: roheline

[ctx: color]
en: green1
et: roheline 1

[ctx: color]
en: green2
et: roheline 2

[ctx: color]
en: green3
et: roheline 3

[ctx: color]
en: green4
et: roheline 4

[ctx: color]
en: honeydew
et: kastevalge

[ctx: color]
en: honeydew1
et: kastevalge 1

[ctx: color]
en: honeydew2
et: kastevalge 2

[ctx: color]
en: honeydew3
et: kastevalge 3

[ctx: color]
en: honeydew4
et: kastevalge 4

[ctx: color]
en: ivory
et: vandlikarva valge

[ctx: color]
en: ivory1
et: vandlikarva valge 1

[ctx: color]
en: ivory2
et: vandlikarva valge 2

[ctx: color]
en: ivory3
et: vandlikarva valge 3

[ctx: color]
en: ivory4
et: vandlikarva valge 4

[ctx: color]
en: khaki
et: khakivärvi

[ctx: color]
en: khaki1
et: khakivärvi 1

[ctx: color]
en: khaki2
et: khakivärvi 2

[ctx: color]
en: khaki3
et: khakivärvi 3

[ctx: color]
en: khaki4
et: khakivärvi 4

[ctx: color]
en: lavender
et: lavendel

[ctx: color]
en: linen
et: linakarva

[ctx: color]
en: magenta1
et: magenta 1

[ctx: color]
en: magenta2
et: magenta 2

[ctx: color]
en: magenta3
et: magenta 3

[ctx: color]
en: magenta4
et: magenta 4

[ctx: color]
en: maroon
et: pähklipunane

[ctx: color]
en: maroon1
et: pähklipunane 1

[ctx: color]
en: maroon2
et: pähklipunane 2

[ctx: color]
en: maroon3
et: pähklipunane 3

[ctx: color]
en: maroon4
et: pähklipunane 4

[ctx: color]
en: moccasin
et: mokassiin

[ctx: color]
en: navy
et: laevastik

[ctx: color]
en: orange
et: oranž

[ctx: color]
en: orange1
et: oranž 1

[ctx: color]
en: orange2
et: oranž 2

[ctx: color]
en: orange3
et: oranž 3

[ctx: color]
en: orange4
et: oranž 4

[ctx: color]
en: orchid
et: orhidee

[ctx: color]
en: orchid1
et: orhidee 1

[ctx: color]
en: orchid2
et: orhidee 2

[ctx: color]
en: orchid3
et: orhidee 3

[ctx: color]
en: orchid4
et: orhidee 4

[ctx: color]
en: peru
et: peruu

[ctx: color]
en: pink
et: roosa

[ctx: color]
en: pink1
et: roosa 1

[ctx: color]
en: pink2
et: roosa 2

[ctx: color]
en: pink3
et: roosa 3

[ctx: color]
en: pink4
et: roosa 4

[ctx: color]
en: plum
et: ploomikarva

[ctx: color]
en: plum1
et: ploomikarva 1

[ctx: color]
en: plum2
et: ploomikarva 2

[ctx: color]
en: plum3
et: ploomikarva 3

[ctx: color]
en: plum4
et: ploomikarva 4

[ctx: color]
en: purple
et: purpurne

[ctx: color]
en: purple1
et: purpurne 1

[ctx: color]
en: purple2
et: purpurne 2

[ctx: color]
en: purple3
et: purpurne 3

[ctx: color]
en: purple4
et: purpurne 4

[ctx: color]
en: red
et: punane

[ctx: color]
en: red1
et: punane 1

[ctx: color]
en: red2
et: punane 2

[ctx: color]
en: red3
et: punane 3

[ctx: color]
en: red4
et: punane 4

[ctx: color]
en: salmon
et: lõheroosa

[ctx: color]
en: salmon1
et: lõheroosa 1

[ctx: color]
en: salmon2
et: lõheroosa 2

[ctx: color]
en: salmon3
et: lõheroosa 3

[ctx: color]
en: salmon4
et: lõheroosa 4

[ctx: color]
en: seashell
et: hele pruunikasvalge

[ctx: color]
en: seashell1
et: hele pruunikasvalge 1

[ctx: color]
en: seashell2
et: hele pruunikasvalge 2

[ctx: color]
en: seashell3
et: hele pruunikasvalge 3

[ctx: color]
en: seashell4
et: hele pruunikasvalge 4

[ctx: color]
en: sienna
et: siena

[ctx: color]
en: sienna1
et: siena 1

[ctx: color]
en: sienna2
et: siena 2

[ctx: color]
en: sienna3
et: siena 3

[ctx: color]
en: sienna4
et: siena 4

[ctx: color]
en: snow
et: lumivalge

[ctx: color]
en: snow1
et: lumivalge 1

[ctx: color]
en: snow2
et: lumivalge 2

[ctx: color]
en: snow3
et: lumivalge 3

[ctx: color]
en: snow4
et: lumivalge 4

[ctx: color]
en: tan
et: kollakaspruun

[ctx: color]
en: tan1
et: kollakaspruun 1

[ctx: color]
en: tan2
et: kollakaspruun 2

[ctx: color]
en: tan3
et: kollakaspruun 3

[ctx: color]
en: tan4
et: kollakaspruun 4

[ctx: color]
en: thistle
et: tuhmlilla

[ctx: color]
en: thistle1
et: tuhmlilla 1

[ctx: color]
en: thistle2
et: tuhmlilla 2

[ctx: color]
en: thistle3
et: tuhmlilla 3

[ctx: color]
en: thistle4
et: tuhmlilla 4

[ctx: color]
en: tomato
et: tomat

[ctx: color]
en: tomato1
et: tomat 1

[ctx: color]
en: tomato2
et: tomat 2

[ctx: color]
en: tomato3
et: tomat 3

[ctx: color]
en: tomato4
et: tomat 4

[ctx: color]
en: turquoise
et: türkiis

[ctx: color]
en: turquoise1
et: türkiis 1

[ctx: color]
en: turquoise2
et: türkiis 2

[ctx: color]
en: turquoise3
et: türkiis 3

[ctx: color]
en: turquoise4
et: türkiis 4

[ctx: color]
en: violet
et: violetne

[ctx: color]
en: wheat
et: nisukarva

[ctx: color]
en: wheat1
et: nisukarva 1

[ctx: color]
en: wheat2
et: nisukarva 2

[ctx: color]
en: wheat3
et: nisukarva 3

[ctx: color]
en: wheat4
et: nisukarva 4

[ctx: color]
en: white
et: valge

[ctx: color]
en: yellow
et: kollane

[ctx: color]
en: yellow1
et: kollane 1

[ctx: color]
en: yellow2
et: kollane 2

[ctx: color]
en: yellow3
et: kollane 3

[ctx: color]
en: yellow4
et: kollane 4

en: Debug Settings
et: Silumise seadistused

en: File
et: Fail

en: Message Box
et: Teatekast

en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
et: Info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
et: Väljund:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
et: Viga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
et: Saatuslike vigade puhul katkestatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
et: Kogu silumisväljundi keelamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
et: Hoiatus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
et: Saatuslik viga

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Deselect All
et: &Tühista kõik valikud

en: A dialog box for setting preferences for debug output
et: Dialoogikast eelistuste seadmiseks silumise väljundile

en: Copyright 1999-2009, David Faure <faure@kde.org>
et: Autoriõigus 1999-2009: David Faure <faure@kde.org>

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
et: Täisväärtusliku dialoogi näitamine vaikimisi nimekirjadialoogi asemel

en: Turn area on
et: Ala sissellitamine

en: Turn area off
et: Ala väljalülitamine

en: no error
et: vead puuduvad

en: requested family not supported for this host name
et: soovitud perekond pole antud masinanime jaoks toetatud

en: temporary failure in name resolution
et: ajutine nime lahendamise viga

en: non-recoverable failure in name resolution
et: taastamatu nime lahendamise viga

en: invalid flags
et: vigased lipud

en: memory allocation failure
et: viga mälu eraldamisel

en: name or service not known
et: tundmatu nimi või teenus

en: requested family not supported
et: soovitud perekond pole toetatud

en: requested service not supported for this socket type
et: soovitud teenus pole antud soklitüübi jaoks toetatud

en: requested socket type not supported
et: soovitud soklitüüp pole toetatud

en: unknown error
et: tundmatu viga

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
et: süsteemi viga: %1

en: request was canceled
et: soovist loobuti

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
et: Tundmatu pere %1

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
et: viga puudub

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
et: nimeotsing nurjus

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
et: aadress on juba kasutusel

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
et: sokkel on juba seotud

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
et: sokkel on juba loodud

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
et: sokkel ei ole seotud

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
et: soklit pole loodud

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
et: toiming blokeerib

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
et: ühendusest keelduti otseselt

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
et: ühendus aegus

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
et: toiming juba käib

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
et: tekkis võrguviga

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
et: toiming ei ole toetatud

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
et: ajastatud toiming aegus

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
et: tekkis tundmatu/ootamatu viga

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
et: server sulges ühenduse

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
et: Sellele rakendusele pole litsentsitingimusi määratud.
    Täpsema info saamiseks vaata dokumentatsiooni või
    lähteteksti faile.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
et: Seda rakendust levitatakse vastavalt %1 litsentsis toodud tingimustele.

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
et: GNU Üldine Avalik Litsents, versioon 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
et: GNU Vähem Üldine Avalik Litsents, versioon 2

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
et: BSD litsents

[ctx: @item license]
en: BSD License
et: BSD litsents

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
et: Artistic litsents

[ctx: @item license]
en: Artistic License
et: Artistic litsents

[ctx: @item license]
en: Q Public License
et: Q Avalik litsents

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
et: GNU Üldine Avalik Litsents, versioon 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
et: GNU Vähem Üldine Avalik Litsents, versioon 3

[ctx: @item license]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: @item license]
en: Not specified
et: Pole määratud

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
et: <p>Tänu tõlkemeeskondade tööle üle kogu maailma on KDE tõlgitud paljudesse keeltesse.</p> <p>KDE tõlkimise kohta täpsema info saamiseks külasta lehekülge <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
et: Gregoriuse

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
et: Kopti

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
et: Etioopia

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
et: Islami / hidžra (ilmalik)

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
et: India rahvuslik

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
et: Džalali

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
et: Jaapani

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
et: Juliuse

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
et: Taiwani

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
et: Tai

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
et: Vigane kalendritüüp

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
et: Tho

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
et: Pao

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
et: Hat

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
et: Kia

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
et: Tob

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
et: Mes

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
et: Par

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
et: Pam

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
et: Pas

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
et: Pan

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
et: Epe

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
et: Meo

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
et: Kou

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
et: Thooutil

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
et: Paopel

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
et: Hathoril

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
et: Kiahkil

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
et: Tobel

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
et: Meshiril

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
et: Paremhotepil

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
et: Parmoutel

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
et: Pashonsil

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
et: Paonel

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
et: Epepil

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
et: Mesorel

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
et: Kouji nabotil

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
et: Mes

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
et: Teq

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
et: Hed

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
et: Tah

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
et: Ter

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
et: Yak

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
et: Mag

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
et: Miy

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
et: Gen

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
et: Sen

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
et: Ham

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
et: Neh

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
et: Pag

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
et: Meskeremil

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
et: Tequemtil

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
et: Hedaril

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
et: Tahsasil

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
et: Teril

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
et: Yakatitil

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
et: Magabitil

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
et: Miyazyal

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
et: Genbotil

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
et: Senel

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
et: Hamlel

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
et: Nehasel

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
et: Pagumenil

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
et: enne meie ajaarvamist

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
et: e.m.a

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
et: enne Kristust

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
et: eKr

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
et: meie ajaarvamise järgi

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
et: m.a.j

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
et: V

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
et: jaan.

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
et: veebr.

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
et: märtsil

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
et: apr.

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
et: mail

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
et: juunil

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
et: juulil

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
et: aug.

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
et: sept.

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
et: okt.

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
et: nov.

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
et: dets.

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
et: jaan

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
et: veebr

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
et: märts

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
et: apr

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
et: mai

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
et: juuni

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
et: juuli

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
et: aug

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
et: sept

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
et: okt

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
et: nov

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
et: dets

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
et: jaanuaril

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
et: veebruaril

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
et: märtsil

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
et: aprillil

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
et: mail

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
et: juunil

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
et: juulil

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
et: augustil

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
et: septembril

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
et: oktoobril

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
et: novembril

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
et: detsembril

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
et: jaanuar

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
et: veebruar

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
et: märts

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
et: aprill

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
et: mai

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
et: juuni

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
et: juuli

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
et: august

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
et: september

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
et: oktoober

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
et: november

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
et: detsember

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
et: E

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
et: K

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
et: N

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
et: R

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
et: L

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
et: P

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
et: E

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
et: T

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
et: K

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
et: N

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
et: R

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
et: L

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
et: P

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
et: esmaspäev

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
et: teisipäev

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
et: kolmapäev

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
et: neljapäev

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
et: reede

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
et: laupäev

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
et: pühapäev

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
et: Tis

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
et: Hes

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
et: Kis

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
et: Tev

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
et: Shv

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
et: Ada

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
et: Nis

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
et: Iya

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
et: Siv

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
et: Tam

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
et: Av

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
et: Elu

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
et: Ad1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
et: Ad2

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
et: Tishreil

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
et: Heshvanil

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
et: Kislevil

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
et: Tevetil

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
et: Shvatil

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
et: Adaril

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
et: Nisanil

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
et: Iyaril

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
et: Sivanil

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
et: Tammuzil

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
et: Avil

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
et: Elulil

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
et: Adar I-l

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
et: Adar II-l

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName]
en: Tishrey
et: Tishrei

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName]
en: Iyar
et: Iyyar

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName]
en: Tamuz
et: Tammuz

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, LongFormat]
en: Saka Era
et: Saka ajaarvamise järgi

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
et: Cha

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
et: Vai

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
et: Jya

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
et: Āsh

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
et: Shr

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
et: Bhā

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
et: Āsw

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
et: Kār

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
et: Agr

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
et: Pau

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
et: Māg

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
et: Phā

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
et: Chaitral

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
et: Vaishākhil

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
et: Jyaishthal

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
et: Āshādhal

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
et: Shrāvanal

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
et: Bhādrapadil

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
et: Āshwinil

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
et: Kārtikil

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
et: Agrahayanal

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
et: Paushil

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
et: Māghil

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
et: Phālgunil

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
et: Muh

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
et: Saf

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
et: R.A

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
et: R.T

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
et: J.A

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
et: J.T

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
et: Raj

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
et: Sha

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
et: Ram

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
et: Shw

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
et: Qid

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
et: Hij

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
et: muharramil

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
et: safaril

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
et: rabi` al-awalil

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
et: rabi` al-thaanil

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
et: jumaada al-awalil

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
et: jumaada al-thaanil

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
et: rajabil

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
et: sha`banil

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
et: ramadaanil

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
et: shawwalil

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
et: thu al-qi`dah'l

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
et: thu al-hijjah'l

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName]
en: Ramadan
et: Ramadaan

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Yau al-Thulatha
et: Yaum al-Thulatha

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
et: Far

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
et: Ord

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
et: Kho

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
et: Tir

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
et: Mor

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
et: Sha

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
et: Meh

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
et: Aba

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
et: Aza

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
et: Dei

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
et: Bah

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
et: Esf

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
et: Farvardinil

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
et: Ordibeheshtil

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
et: Khordadil

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
et: Tiril

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
et: Mordadil

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
et: Shahrivaril

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
et: Mehril

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
et: Abanil

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
et: Azaril

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
et: Deil

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
et: Bahmanil

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
et: Esfandil

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
et: enne meie ajaarvamist

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
et: e.m.a

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
et: enne Kristust

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
et: eKr

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
et: meie ajaarvamise järgi

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
et: m.a.j

[ctx: Julian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
et: V

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
et: jaan.

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
et: veebr.

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
et: märtsil

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
et: apr.

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
et: mail

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
et: juunil

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
et: juulil

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
et: aug.

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
et: sept.

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
et: okt.

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
et: nov.

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
et: dets.

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
et: jaan

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
et: veebr

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
et: märts

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
et: apr

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
et: mai

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
et: juuni

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
et: juuli

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
et: aug

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
et: sept

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
et: okt

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
et: nov

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
et: dets

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
et: jaanuaril

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
et: veebruaril

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
et: märtsil

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
et: aprillil

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
et: mail

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
et: juunil

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
et: juulil

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
et: augustil

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
et: septembril

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
et: oktoobril

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
et: novembril

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
et: detsembril

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
et: jaanuar

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
et: veebruar

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
et: märts

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
et: aprill

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
et: mai

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
et: juuni

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
et: juuli

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
et: august

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
et: september

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
et: oktoober

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
et: november

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
et: detsember

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
et: E

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
et: K

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
et: N

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
et: R

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
et: L

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
et: P

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
et: E

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
et: T

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
et: K

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
et: N

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
et: R

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
et: L

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
et: P

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
et: esmaspäev

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
et: teisipäev

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
et: kolmapäev

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
et: neljapäev

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
et: reede

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
et: laupäev

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
et: pühapäev

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
et: Hiina Vabariigi ajaarvamise järgi

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
et: budistliku ajaarvamise järgi

en: Use the X-server display 'displayname'
et: Kasutatakse X'i serveri ekraani 'ekraani_nimi'

en: Restore the application for the given 'sessionId'
et: Taastatakse rakendus seansihalduse võtmega 'sessionId'

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
et: Rakendus paigaldab oma värvikaardi 8-bitisel ekraanil

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
et: Värvikuubikus määratud värvide arvu piiratakse
    8-bitisel ekraanil, kui rakendus kasutab värvi
    kirjeldust QApplication::ManyColor

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
et: Qt'l kästakse mitte kunagi haarata hiirt ja
    klaviatuuri enda valdusesse

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
et: Siluris käivitamine võib põhjustada -nograb
    rakendumise, selle vältimiseks kasuta võtit
    -dograb

en: switches to synchronous mode for debugging
et: Lülitumine sünkroonrežiimi (silumiseks)

en: defines the application font
et: Rakenduse font

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
et: Tausta vaikevärv ja rakenduse palett (heledamad
    ja tumedamad astmed arvutatakse)

en: sets the default foreground color
et: Esiplaani vaikevärv

en: sets the default button color
et: Nupu vaikevärv

en: sets the application name
et: Rakenduse nimi

en: sets the application title (caption)
et: Rakenduse tiitel (akna tiitliribal)

en: load the testability framework
et: Testimisraamistiku laadimine

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
et: Rakendust sunnitakse kasutama TrueColor värve
    8-bitisel ekraanil

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
et: XIM (X Input Method) sisestamise stiil, võimalikud
    väärtused on onthespot, overthespot, offthespot
    ja root

en: set XIM server
et: XIM serveri määramine

en: disable XIM
et: XIM'i kasutamise keelamine

en: mirrors the whole layout of widgets
et: Kogu kasutajaliidese vidinate paigutuse
    peegeldamine

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
et: Qt laaditabeli rakendamine rakenduse vidinatele

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
et: Mõne muu graafikasüsteemi kasutamine, valikuteks on raster ja opengl (eksperimentaalne)

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
et: QML JS siluri teave. Rakendus peab olema
    ehitatud võtmega -DQT_DECLARATIVE_DEBUG,
    et silur saaks töötada

en: The windowing system platform (e.g. xcb or wayland)
et: Aknasüsteemi platvorm (nt xcb või wayland)

en: Use 'caption' as name in the titlebar
et: Tiitliribal kasutatakse nime 'caption'

en: Use 'icon' as the application icon
et: Rakenduse ikoonina kasutatakse ikooni 'icon'

en: Use alternative configuration file
et: Kasutatakse alternatiivset seadistustefaili.

en: Disable crash handler, to get core dumps
et: Krahhitõmmiste saamiseks keelatakse krahhide käsitleja

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
et: WM_NET ühilduva aknahalduri eeldamine

en: sets the application GUI style
et: Rakenduse GUI stiil

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
et: Kliendi peamise akna geomeetria - argumendi vormingu (tavaliselt LaiusxKõrgus+XPos+YPos) kohta vaata man X

en: KDE Application
et: KDE rakendus

en: Unknown option '%1'.
et: Tundmatu võti "%1".

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
et: '%1' puudub.

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
et: %1 on kirjutanud
    %2

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
et: Selle rakenduse on kirjutanud keegi, kes soovib jääda anonüümseks.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
et: Palun kasuta vigadest teatamiseks aadressi http://bugs.kde.org.

en: Please report bugs to %1.
et: Palun kasuta vigadest teatamiseks aadressi %1.

en: Unexpected argument '%1'.
et: Ootamatu argument '%1'.

en: Use --help to get a list of available command line options.
et: Käsurea võtmete kohta teabe saamiseks kasuta võtit --help.

en: [options]
et: [võtmed]

en: [%1-options]
et: [%1-võtmed]

en: Usage: %1 %2
et: Kasutamine: %1 %2

en: 
    Generic options:
et: 
    Üldised võtmed:

en: Show help about options
et: Abiteave võtmete kohta

en: Show %1 specific options
et: %1 spetsiifilised võtmed

en: Show all options
et: Kõigi võtmete näitamine

en: Show author information
et: Autoriteabe näitamine

en: Show version information
et: Versiooniteabe näitamine

en: Show license information
et: Litsentsiteabe näitamine

en: End of options
et: Võtmete lõpp

en: 
    %1 options:
et: 
    %1 võtmed:

en: 
    Options:
et: 
    Võtmed:

en: 
    Arguments:
et: 
    Argumendid:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
et: Rakenduse avatud failid/URL-id kustutatakse pärast kasutamist

en: Library "%1" not found
et: Teeki  "%1" ei leitud

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
et: Araabia-india

[ctx: digit set]
en: Devanagari
et: Devanaagari

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
et: Ida-araabia-india

[ctx: digit set]
en: Gujarati
et: Gudžarati

[ctx: digit set]
en: Khmer
et: Khmeeri

[ctx: digit set]
en: Malayalam
et: Malajalami

[ctx: digit set]
en: Oriya
et: Orija

[ctx: digit set]
en: Tamil
et: Tamili

[ctx: digit set]
en: Thai
et: Tai

[ctx: digit set]
en: Arabic
et: Araabia

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
et: %1 päeva

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
et: %1 tundi

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
et: %1 minutit

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
et: %1 sekundit

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
et[0]: %1 millisekund
et[1]: %1 millisekundit

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
et[0]: 1 tund
et[1]: %1 tundi

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: %1 sekundit

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
et: enne lõunat

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
et: pärast lõunat

en: No target filename has been given.
et: Sihtfailinime pole antud.

en: Already opened.
et: Juba avatud.

en: Insufficient permissions in target directory.
et: Ebapiisavad õigused sihtkataloogis.

en: Unable to open temporary file.
et: Ajutise faili avamine nurjus.

en: Synchronization to disk failed
et: Sünkroonimine kettaga nurjus

en: Error during rename.
et: Tõrge nime muutmisel.

en: Timed out trying to connect to remote host
et: Aegumine ühendumisel kaugmasinaga

en: address family for nodename not supported
et: sõlme nime aadressipere pole toetatud

en: invalid value for 'ai_flags'
et: vigane 'ai_flags' parameetri väärtus

en: 'ai_family' not supported
et: 'ai_family' pole toetatud

en: no address associated with nodename
et: sõlme nimega pole aadressi seostatud

en: servname not supported for ai_socktype
et: servname pole ai_socktype jaoks toetatud

en: 'ai_socktype' not supported
et: 'ai_socktype' pole toetatud

en: system error
et: süsteemne viga

en: KDE Test Program
et: KDE testprogramm

en: Africa/Abidjan
et: Aafrika/Abidjan

en: Africa/Accra
et: Aafrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
et: Aafrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
et: Aafrika/Alžiir

en: Africa/Asmara
et: Aafrika/Asmara

en: Africa/Asmera
et: Aafrika/Asmera

en: Africa/Bamako
et: Aafrika/Bamako

en: Africa/Bangui
et: Aafrika/Bangui

en: Africa/Banjul
et: Aafrika/Banjul

en: Africa/Bissau
et: Aafrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
et: Aafrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
et: Aafrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
et: Aafrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
et: Aafrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
et: Aafrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
et: Aafrika/Ceuta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
et: Ceuta ja Melilla

en: Africa/Conakry
et: Aafrika/Conakry

en: Africa/Dakar
et: Aafrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
et: Aafrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
et: Aafrika/Djibouti

en: Africa/Douala
et: Aafrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
et: Aafrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
et: Aafrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
et: Aafrika/Gaborone

en: Africa/Harare
et: Aafrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
et: Aafrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
et: Aafrika/Juba

en: Africa/Kampala
et: Aafrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
et: Aafrika/Hartum

en: Africa/Kigali
et: Aafrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
et: Aafrika/Kinshasa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
et: Kongo DV lääneosa

en: Africa/Lagos
et: Aafrika/Lagos

en: Africa/Libreville
et: Aafrika/Libreville

en: Africa/Lome
et: Aafrika/Lome

en: Africa/Luanda
et: Aafrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
et: Aafrika/Lubumbashi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
et: Kongo DV idaosa

en: Africa/Lusaka
et: Aafrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
et: Aafrika/Malabo

en: Africa/Maputo
et: Aafrika/Maputo

en: Africa/Maseru
et: Aafrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
et: Aafrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
et: Aafrika/Muqdisho

en: Africa/Monrovia
et: Aafrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
et: Aafrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
et: Aafrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
et: Aafrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
et: Aafrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
et: Aafrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
et: Aafrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
et: Aafrika/Pretoria

en: Africa/Sao_Tome
et: Aafrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
et: Aafrika/Tombouctou

en: Africa/Tripoli
et: Aafrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
et: Aafrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
et: Aafrika/Windhoek

en: America/Adak
et: Ameerika/Adak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
et: Aleuudid

en: America/Anchorage
et: Ameerika/Anchorage

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
et: Alaska aeg

en: America/Anguilla
et: Ameerika/Anguilla

en: America/Antigua
et: Ameerika/Antigua

en: America/Araguaina
et: Ameerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
et: Ameerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
et: Ameerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
et: Ameerika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
et: Ameerika/Argentina/Cordoba

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
et: enamik asukohti (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
et: enamik asukohti (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
et: Ameerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
et: Ameerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
et: Ameerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
et: Ameerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
et: Ameerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
et: Ameerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
et: Ameerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
et: Ameerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
et: Ameerika/Argentina/Ushuaia

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
et: Tulemaa (TF)

en: America/Aruba
et: Ameerika/Aruba

en: America/Asuncion
et: Ameerika/Asuncion

en: America/Atikokan
et: Ameerika/Atikokan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
et: Ida standardaeg - Atikokan, Ontario ja Southampton I, Nunavut

en: America/Atka
et: Ameerika/Atka

en: America/Bahia
et: Ameerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
et: Ameerika/Bahia_Banderas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
et: Mehhiko keskvöönd - Bahia de Banderas

en: America/Barbados
et: Ameerika/Barbados

en: America/Belem
et: Ameerika/Belem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
et: Amapa, Ida-Para

en: America/Belize
et: Ameerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
et: Ameerika/Blanc-Sablon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
et: Atlandi standardaeg - Quebec - Basse-Côte-Nord

en: America/Boa_Vista
et: Ameerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
et: Ameerika/Bogota

en: America/Boise
et: Ameerika/Boise

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
et: Mägiaeg - Lõuna-Idaho ja Ida-Oregon

en: America/Buenos_Aires
et: Ameerika/Buenos_Aires

en: America/Calgary
et: Ameerika/Calgary

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
et: Mägiaeg - Alberta, Ida-Briti Columbia ja Lääne-Saskatchewan

en: America/Cambridge_Bay
et: Ameerika/Cambridge_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
et: Mägiaeg - Lääne-Nunavut

en: America/Campo_Grande
et: Ameerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
et: Ameerika/Cancun

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
et: Keskaeg - Quintana Roo

en: America/Caracas
et: Ameerika/Caracas

en: America/Catamarca
et: Ameerika/Catamarca

en: America/Cayenne
et: Ameerika/Cayenne

en: America/Cayman
et: Ameerika/Kaimanisaared

en: America/Chicago
et: Ameerika/Chicago

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
et: Keskajavöönd

en: America/Chihuahua
et: Ameerika/Chihuahua

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
et: Mägiajavöönd - Chihuahua

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
et: Mehhiko mägiajavöönd - Chihuahua USA piirist eemal

en: America/Coral_Harbour
et: Ameerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
et: Ameerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
et: Ameerika/Costa_Rica

en: America/Creston
et: Ameerika/Creston

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
et: Mägistandardaeg - Creston, Briti Columbia

en: America/Cuiaba
et: Ameerika/Cuiaba

en: America/Curacao
et: Ameerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
et: Ameerika/Danmarkshavn

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
et: Idarannik Ittoqqortoormiitist põhjas

en: America/Dawson
et: Ameerika/Dawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
et: Vaikse ookeani ajavöönd - Põhja-Yukon

en: America/Dawson_Creek
et: Ameerika/Dawson_Creek

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
et: Mägistandardaeg - Dawson Creek ja Fort Saint John, Briti Columbia

en: America/Denver
et: Ameerika/Denver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
et: Mägiajavöönd

en: America/Detroit
et: Ameerika/Detroit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
et: Ida ajavöönd - Michigan - enamik asukohti

en: America/Dominica
et: Ameerika/Dominica

en: America/Edmonton
et: Ameerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
et: Ameerika/Eirunepe

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
et: Lääne-Amazonas

en: America/El_Salvador
et: Ameerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
et: Ameerika/Ensenada

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
et: Vaikse ookeani ajavöönd

en: America/Fort_Wayne
et: Ameerika/Fort_Wayne

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
et: Ida ajavöönd - Indiana - enamik asukohti

en: America/Fortaleza
et: Ameerika/Fortaleza

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
et: Kirde-Brasiilia (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
et: Aafrika/Fredericton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
et: Atlandi ajavöönd - Nova Scotia (enamik asukohti), PEI

en: America/Glace_Bay
et: Ameerika/Glace_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
et: Atlandi ajavöönd - Nova Scotia - asukohad, mis ei kasutanud 1966-1971 suveaega

en: America/Godthab
et: Ameerika/Godthab

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
et: enamik asukohti

en: America/Goose_Bay
et: Ameerika/Goose_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
et: Atlandi ajavöönd - Labrador - enamik asukohti

en: America/Grand_Turk
et: Ameerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
et: Ameerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
et: Ameerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
et: Ameerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
et: Ameerika/Guayaquil

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
et: maismaa

en: America/Guyana
et: Ameerika/Guyana

en: America/Halifax
et: Ameerika/Halifax

en: America/Havana
et: Ameerika/Havanna

en: America/Hermosillo
et: Ameerika/Hermosillo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
et: Mägistandardaeg - Sonora

en: America/Indiana/Indianapolis
et: Ameerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
et: Ameerika/Indiana/Knox

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
et: Ida ajavöönd - Indiana - Starke'i maakond

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
et: Keskajavöönd - Indiana - Starke'i maakond

en: America/Indiana/Marengo
et: Ameerika/Indiana/Marengo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
et: Ida ajavöönd - Indiana - Crawfordi maakond

en: America/Indiana/Petersburg
et: Ameerika/Indiana/Petersburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
et: Keskajavöönd - Indiana - Pike'i maakond

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
et: Ida ajavöönd - Indiana - Pike'i maakond

en: America/Indiana/Tell_City
et: Ameerika/Indiana/Tell_City

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
et: Keskajavöönd - Indiana - Perry maakond

en: America/Indiana/Vevay
et: Ameerika/Indiana/Vevay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
et: Ida ajavöönd - Indiana - Switzerlandi maakond

en: America/Indiana/Vincennes
et: Ameerika/Indiana/Vincennes

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
et: Ida ajavöönd - Indiana - Daviessi, Duboisi, Knoxi ja Martini maakonnad

en: America/Indiana/Winamac
et: Ameerika/Indiana/Winamac

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
et: Ida ajavöönd - Indiana - Pulaski maakond

en: America/Indianapolis
et: Ameerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
et: Ameerika/Inuvik

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
et: Mägiajavöönd - Lääne-Loodeterritoorium

en: America/Iqaluit
et: Ameerika/Iqaluit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
et: Ida ajavöönd - Ida-Nunavut - enamik asukohti

en: America/Jamaica
et: Ameerika/Jamaica

en: America/Jujuy
et: Ameerika/Jujuy

en: America/Juneau
et: Ameerika/Juneau

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
et: Alaska ajavöönd - Kagu-Alaska

en: America/Kentucky/Louisville
et: Ameerika/Kentucky/Louisville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
et: Ida ajavöönd - Kentucky - Louisville'i piirkond

en: America/Kentucky/Monticello
et: Ameerika/Kentucky/Monticello

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
et: Ida ajavöönd - Kentucky - Wayne'i maakond

en: America/Knox_IN
et: Ameerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
et: Ameerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
et: Ameerika/La_Paz

en: America/Lima
et: Ameerika/Lima

en: America/Los_Angeles
et: Ameerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
et: Ameerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
et: Ameerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
et: Ameerika/Maceio

en: America/Managua
et: Ameerika/Managua

en: America/Manaus
et: Ameerika/Manaus

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
et: Ida-Amazonas

en: America/Marigot
et: Ameerika/Marigot

en: America/Martinique
et: Ameerika/Martinique

en: America/Matamoros
et: Ameerika/Matamoros

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
et: USA keskajavöönd - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas USA piiri lähedal

en: America/Mazatlan
et: Ameerika/Mazatlan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
et: Mägiajavöönd - Lõuna-Baja, Nayarit, Sinaloa

en: America/Mendoza
et: Ameerika/Mendoza

en: America/Menominee
et: Ameerika/Menominee

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
et: Keskajavöönd - Michigan - Dickinsoni, Gogebici, Ironi ja Menominee maakonnad

en: America/Merida
et: Ameerika/Merida

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
et: Keskajavöönd - Campeche, Yucatan

en: America/Metlakatla
et: Ameerika/Metlakatla

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Metlakatla Time - Annette Island
et: Metlakatla aeg - Annette'i saar

en: America/Mexico_City
et: Ameerika/Mexico

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
et: Keskajavöönd - enamik asukohti

en: America/Miquelon
et: Ameerika/Miquelon

en: America/Moncton
et: Ameerika/Moncton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
et: Atlandi ajavöönd - New Brunswick

en: America/Monterrey
et: Ameerika/Monterrey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
et: Keskajavöönd - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
et: Mehhiko keskajavöönd - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas USA piirist eemal

en: America/Montevideo
et: Ameerika/Montevideo

en: America/Montreal
et: Ameerika/Montreal

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
et: Ida ajavöönd - Quebec - enamik asukohti

en: America/Montserrat
et: Ameerika/Montserrat

en: America/Nassau
et: Ameerika/Nassau

en: America/New_York
et: Ameerika/New_York

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
et: Ida ajavöönd

en: America/Nipigon
et: Ameerika/Nipigon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
et: Ida ajavöönd - Ontario ja Quebec - asukohad, mis ei kasutanud 1967-1973 suveaega

en: America/Nome
et: Ameerika/Nome

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
et: Alaska ajavöönd - Lääne-Alaska

en: America/Noronha
et: Ameerika/Noronha

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
et: Atlandi saared

en: America/North_Dakota/Beulah
et: Ameerika/Põhja-Dakota/Beulah

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Mercer County
et: Keskajavöönd - Põhja-Dakota - Merceri maakond

en: America/North_Dakota/Center
et: Ameerika/Põhja-Dakota/Center

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
et: Keskajavöönd - Põhja-Dakota - Oliveri maakond

en: America/North_Dakota/New_Salem
et: Ameerika/Põhja-Dakota/New_Salem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
et: Keskajavöönd - Põhja-Dakota - Mortoni maakond (välja arvatud Mandani piirkond)

en: America/Ojinaga
et: Ameerika/Ojinaga

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
et: USA mägiajavöönd - Chihuahua USA piiri lähedal

en: America/Ontario
et: Ameerika/Ontario

en: America/Panama
et: Ameerika/Panama

en: America/Pangnirtung
et: Ameerika/Pangnirtung

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
et: Ida ajavöönd - Pangnirtung, Nunavut

en: America/Paramaribo
et: Ameerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
et: Ameerika/Phoenix

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
et: Mägistandardaeg - Arizona

en: America/Port-au-Prince
et: Ameerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
et: Ameerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
et: Ameerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
et: Ameerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
et: Ameerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
et: Ameerika/Rainy_River

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
et: Keskajavöönd - Rainy River ja Fort Frances, Ontario

en: America/Rankin_Inlet
et: Ameerika/Rankini_laht

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
et: Keskajavöönd - Kesk-Nunavut

en: America/Recife
et: Ameerika/Recife

en: America/Regina
et: Ameerika/Regina

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
et: Keskstandardaeg - Saskatchewan - enamik asukohti

en: America/Resolute
et: Ameerika/Resolute

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
et: Ida ajavöönd - Resolute, Nunavut

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
et: Keskstandardajavöönd - Resolute, Nunavut

en: America/Rio_Branco
et: Ameerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
et: Ameerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
et: Ameerika/Santa_Isabel

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
et: Mehhiko Vaikse ookeani aeg - Baja California USA piirist eemal

en: America/Santarem
et: Ameerika/Santarem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Para
et: L-Para

en: America/Santiago
et: Ameerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
et: Ameerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
et: Ameerika/Sao_Paulo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
et: Lõuna- ja Kagu-Brasiilia (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
et: Ameerika/Saskatoon

en: America/Scoresbysund
et: Ameerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
et: Ameerika/Shiprock

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
et: Mägiajavöönd - Navajo

en: America/Sitka
et: Ameerika/Sitka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
et: Alaska ajavöönd - Kagu-Alaska rannikuriba

en: America/St_Barthelemy
et: Ameerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
et: Ameerika/St_Johns

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
et: Newfoundlandi ajavööd, kaasa arvatud Kagu-Labrador

en: America/St_Kitts
et: Ameerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
et: Ameerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
et: Ameerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
et: Ameerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
et: Ameerika/Swift_Current

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
et: Keskstandardaeg - Saskatchewan - Kesklääs

en: America/Tegucigalpa
et: Ameerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
et: Ameerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
et: Ameerika/Thunder_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
et: Ida ajavöönd - Thunder Bay, Ontario

en: America/Tijuana
et: Ameerika/Tijuana

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Pacific Time - Baja California near US border
et: USA Vaikse ookeani aeg - Baja California USA piiri ääres

en: America/Toronto
et: Ameerika/Toronto

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
et: Ida ajavöönd - Ontario - enamik asukohti

en: America/Tortola
et: Ameerika/Tortola

en: America/Vancouver
et: Ameerika/Vancouver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
et: Vaikse ookeani ajavöönd - Lääne-Briti Columbia

en: America/Virgin
et: Ameerika/Virgin

en: America/Whitehorse
et: Ameerika/Whitehorse

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
et: Vaikse ookeani ajavöönd - Lõuna-Yukon

en: America/Winnipeg
et: Ameerika/Winnipeg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
et: Keskajavöönd - Manitoba ja Lääne-Ontario

en: America/Yakutat
et: Ameerika/Yakutat

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
et: Alaska ajavöönd - Kagu-Alaska

en: America/Yellowknife
et: Ameerika/Yellowknife

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
et: Mägiajavöönd - Kesk-Loodeterritoorium

en: Antarctica/Casey
et: Antarktika/Casey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
et: Casey jaam, Bailey poolsaar

en: Antarctica/Davis
et: Antarktika/Davis

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
et: Davise jaam, Vestfold Hills

en: Antarctica/DumontDUrville
et: Antarktika/Dumont_d'Urville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
et: Dumont-d'Urville jaam, Adelie maa

en: Antarctica/Macquarie
et: Antarktika/Macquarie

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
et: Macquarie' saare jaam, Macquarie' saar

en: Antarctica/Mawson
et: Antarktika/Mawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
et: Mawsoni jaam, Holme laht

en: Antarctica/McMurdo
et: Antarktika/McMurdo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
et: McMurdo jaam, Rossi saar

en: Antarctica/Palmer
et: Antarktika/Palmer

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
et: Palmeri jaam, Anversi saar

en: Antarctica/Rothera
et: Antarktika/Rothera

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
et: Rothera jaam, Adelaide saar

en: Antarctica/South_Pole
et: Antarktika/Lõunapoolus

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
et: Amundseni-Scotti jaam, lõunapoolus

en: Antarctica/Syowa
et: Antarktika/Syowa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
et: Syowa jaam, Ida-Onguli saar

en: Antarctica/Vostok
et: Antarktika/Vostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
et: Vostoki jaam, lõunamagnetpoolus

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, Lake Vostok
et: Vostoki jaam, Vostoki järv

en: Arctic/Longyearbyen
et: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
et: Aasia/Aden

en: Asia/Almaty
et: Aasia/Almatõ

en: Asia/Amman
et: Aasia/Amman

en: Asia/Anadyr
et: Aasia/Anadõr

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
et: Moskva+10 - Beringi meri

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Bering Sea
et: Moskva+08 - Beringi meri

en: Asia/Aqtau
et: Aasia/Aktau

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
et: Atõrau (Gurjev), Manggõstau

en: Asia/Aqtobe
et: Aasia/Aktöbe

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
et: Aktöbe

en: Asia/Ashgabat
et: Aasia/Ašgabat

en: Asia/Ashkhabad
et: Aasia/Ašhabad

en: Asia/Baghdad
et: Aasia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
et: Aasia/Bahrein

en: Asia/Baku
et: Aasia/Bakuu

en: Asia/Bangkok
et: Aasia/Bangkok

en: Asia/Beijing
et: Aasia/Peking

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
et: Ida-Hiina - Peking, Guangdong, Shanghai jne.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
et: Hiina standardaeg

en: Asia/Beirut
et: Aasia/Beirut

en: Asia/Bishkek
et: Aasia/Biškek

en: Asia/Brunei
et: Aasia/Brunei

en: Asia/Calcutta
et: Aasia/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
et: Aasia/Tšojbalsan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dornod, Sukhbaatar
et: Dornod, Sühbaatar

en: Asia/Chongqing
et: Aasia/Chongqing

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
et: Kesk-Hiina - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou jne.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
et: Hiina mägiajavöönd

en: Asia/Chungking
et: Aasia/Chongqing

en: Asia/Colombo
et: Aasia/Colombo

en: Asia/Dacca
et: Aasia/Dacca

en: Asia/Damascus
et: Aasia/Damaskus

en: Asia/Dhaka
et: Aasia/Dhaka

en: Asia/Dili
et: Aasia/Dili

en: Asia/Dubai
et: Aasia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
et: Aasia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
et: Aasia/Gaza

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gaza Strip
et: Gaza maariba

en: Asia/Harbin
et: Aasia/Harbin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
et: Heilongjiang (välja arvatud Mohe), Jilin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
et: Põhja-Hiina

en: Asia/Hebron
et: Aasia/Hebron

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Bank
et: Läänekallas

en: Asia/Ho_Chi_Minh
et: Aasia/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
et: Aasia/Hongkong

en: Asia/Hovd
et: Aasia/Hovd

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
et: Bajan-Ölgij, Gov-Altaj, Hovd, Uvs, Dzavhan

en: Asia/Irkutsk
et: Aasia/Irkutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
et: Moskva+05 - Baikali järv

en: Asia/Jakarta
et: Aasia/Jakarta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
et: Jaava ja Sumatra

en: Asia/Jayapura
et: Aasia/Jayapura

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
et: Irian Jaya ja Maluku saared

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
et: Lääne-Uus-Guinea (Irian Jaya) ja Maluku saared

en: Asia/Jerusalem
et: Aasia/Jeruusalemm

en: Asia/Kabul
et: Aasia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
et: Aasia/Kamtšatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
et: Moskva+09 - Kamtšatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Kamchatka
et: Moskva+08 - Kamtšatka

en: Asia/Karachi
et: Aasia/Karachi

en: Asia/Kashgar
et: Aasia/Kaxgar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
et: Lääne-Tiibet ja Xinjiang

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China west Xinjiang
et: Lääne-Hiina Xinjiang

en: Asia/Kathmandu
et: Aasia/Katmandu

en: Asia/Katmandu
et: Aasia/Katmandu

en: Asia/Kolkata
et: Aasia/Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
et: Aasia/Krasnojarsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
et: Moskva+04 - Jenissei jõgi

en: Asia/Kuala_Lumpur
et: Aasia/Kuala_Lumpur

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
et: Malaisia poolsaareosa

en: Asia/Kuching
et: Aasia/Kuching

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
et: Sabah ja Sarawak

en: Asia/Kuwait
et: Aasia/Kuveit

en: Asia/Macao
et: Aasia/Macao

en: Asia/Macau
et: Aasia/Aomen

en: Asia/Magadan
et: Aasia/Magadan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
et: Moskva+08 - Magadan

en: Asia/Makassar
et: Aasia/Makassar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
et: Ida- ja Lõuna-Borneo, Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, Lääne-Timor

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
et: Ida- ja Lõuna-Borneo, Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, Lääne-Timor

en: Asia/Manila
et: Aasia/Manila

en: Asia/Muscat
et: Aasia/Masqat

en: Asia/Nicosia
et: Aasia/Nikosia

en: Asia/Novokuznetsk
et: Aasia/Novokuznetsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
et: Moskva+03 - Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
et: Aasia/Novosibirsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
et: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Asia/Omsk
et: Aasia/Omsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
et: Moskva+03 - Lääne-Siber

en: Asia/Oral
et: Aasia/Oral

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
et: Lääne-Kasahstan

en: Asia/Phnom_Penh
et: Aasia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
et: Aasia/Pontianak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
et: Lääne- ja Kesk-Borneo

en: Asia/Pyongyang
et: Aasia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
et: Aasia/Katar

en: Asia/Qyzylorda
et: Aasia/Kõzõlorda

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
et: Kõzõlorda

en: Asia/Rangoon
et: Aasia/Yangon

en: Asia/Riyadh
et: Aasia/Ar-Riyad

en: Asia/Saigon
et: Aasia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
et: Aasia/Sahhalin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
et: Moskva+07 - Sahhalini saar

en: Asia/Samarkand
et: Aasia/Samarkand

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
et: Lääne-Usbekistan

en: Asia/Seoul
et: Aasia/Soul

en: Asia/Shanghai
et: Aasia/Shanghai

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
et: Ida-Hiina

en: Asia/Singapore
et: Aasia/Singapur

en: Asia/Taipei
et: Aasia/Taibei

en: Asia/Tashkent
et: Aasia/Taškent

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
et: Ida-Usbekistan

en: Asia/Tbilisi
et: Aasia/Thbilisi

en: Asia/Tehran
et: Aasia/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
et: Aasia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
et: Aasia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
et: Aasia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
et: Aasia/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
et: Aasia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
et: Aasia/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
et: Aasia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
et: Aasia/Ürümqi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
et: Enamik Tiibetit ja Xinjiangi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Xinjiang-Tibet
et: Hiina Xinjiang-Tiibet

en: Asia/Vientiane
et: Aasia/Viangchan

en: Asia/Vladivostok
et: Aasia/Vladivostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
et: Moskva+07 - Amuuri jõgi

en: Asia/Yakutsk
et: Aasia/Jakutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
et: Moskva+06 - Leena jõgi

en: Asia/Yekaterinburg
et: Euroopa/Jekaterinburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
et: Moskva+02 - Uuralid

en: Asia/Yerevan
et: Aasia/Jerevan

en: Atlantic/Azores
et: Atlandi_ookean/Assoorid

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
et: Assoori saared

en: Atlantic/Bermuda
et: Atlandi_ookean/Bermuda

en: Atlantic/Canary
et: Atlandi_ookean/Kanaarid

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
et: Kanaari saared

en: Atlantic/Cape_Verde
et: Atlandi_ookean/Roheneemesaared

en: Atlantic/Faeroe
et: Atlandi_ookean/Fääri_saared

en: Atlantic/Faroe
et: Atlandi_ookean/Fääri_saared

en: Atlantic/Jan_Mayen
et: Atlandi_ookean/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
et: Atlandi_ookean/Madeira

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
et: Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
et: Atlandi_ookean/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
et: Atlandi_ookean/Lõuna-Georgia

en: Atlantic/St_Helena
et: Atlandi_ookean/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
et: Atlandi_ookean/Stanley

en: Australia/ACT
et: Austraalia/ACT

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
et: Uus-Lõuna-Wales - enamik asukohti

en: Australia/Adelaide
et: Austraalia/Adelaide

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
et: Lõuna-Austraalia

en: Australia/Brisbane
et: Austraalia/Brisbane

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
et: Queensland  enamik asukohti

en: Australia/Broken_Hill
et: Austraalia/Broken_Hill

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
et: Uus-Lõuna-Wales - Yancowinna

en: Australia/Canberra
et: Austraalia/Canberra

en: Australia/Currie
et: Austraalia/Currie

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
et: Tasmaania - Kingi saar

en: Australia/Darwin
et: Austraalia/Darwin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
et: Põhjaterritoorium

en: Australia/Eucla
et: Austraalia/Eucla

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
et: Lääne-Austraalia - Eucla piirkond

en: Australia/Hobart
et: Austraalia/Hobart

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
et: Tasmaania - enamik asukohti

en: Australia/LHI
et: Austraalia/LHI

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
et: Lord Howe' saar

en: Australia/Lindeman
et: Austraalia/Lindeman

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
et: Queensland - Holiday saar

en: Australia/Lord_Howe
et: Austraalia/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
et: Austraalia/Melbourne

en: Australia/NSW
et: Austraalia/NSW

en: Australia/North
et: Austraalia/Põhja

en: Australia/Perth
et: Austraalia/Perth

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
et: Lääne-Austraalia - enamik asukohti

en: Australia/Queensland
et: Austraalia/Queensland

en: Australia/South
et: Austraalia/Lõuna

en: Australia/Sydney
et: Austraalia/Sidney

en: Australia/Tasmania
et: Austraalia/Tasmaania

en: Australia/Victoria
et: Austraalia/Victoria

en: Australia/West
et: Austraalia/Lääne

en: Australia/Yancowinna
et: Austraalia/Yancowinna

en: Brazil/Acre
et: Brasiilia/Acre

en: Brazil/DeNoronha
et: Brasiilia/DeNoronha

en: Brazil/East
et: Brasiilia/Ida

en: Brazil/West
et: Brasiilia/Lääs

en: Canada/Atlantic
et: Kanada/Atlandi

en: Canada/Central
et: Kanada/Kesk

en: Canada/East-Saskatchewan
et: Kanada/Ida-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
et: Kanada/Ida

en: Canada/Mountain
et: Kanada/Mägi

en: Canada/Newfoundland
et: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
et: Kanada/Vaikne ookean

en: Canada/Saskatchewan
et: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
et: Kanada/Yukon

en: Chile/Continental
et: Tšiili/Manner

en: Chile/EasterIsland
et: Tšiili/Lihavõttesaar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
et: Lisavõttesaar ja Sala y Gomez

en: Cuba
et: Kuuba

en: Egypt
et: Egiptus

en: Eire
et: Iirimaa

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
et: Euroopa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Isle_of_Man
et: Euroopa/Mani_saar

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Jersey
et: Euroopa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
et: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luxembourg

en: Europe/Madrid
et: Euroopa/Madrid

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Mariehamn
et: Euroopa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
et: Moskva+00 - Lääne-Venemaa

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Podgorica
et: Euroopa/Podgorica

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
et: Moskva+01 - Samara, Udmurtia

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
et: Moskva+00 - Samara, Udmurtia

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
et: Euroopa/Simferopol

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
et: Kesk-Krimm

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tirane
et: Euroopa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
et: Euroopa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
et: Euroopa/Užgorod

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
et: Ruteenia

en: Europe/Vaduz
et: Euroopa/Vaduz

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
et: Euroopa/Volgograd

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
et: Moskva+00 - Kaspia meri

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssavi

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
et: Euroopa/Zaporižžja

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
et: Zaporižžja, Ida-Lugansk

en: Europe/Zurich
et: Euroopa/Zürich

en: GB-Eire
et: GB-Iirimaa

en: Iceland
et: Island

en: Indian/Antananarivo
et: India_ookean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
et: India_ookean/Chagose_saared

en: Indian/Christmas
et: India_ookean/Jõulusaar

en: Indian/Cocos
et: India_ookean/Kookossaared

en: Indian/Comoro
et: India_ookean/Komoorid

en: Indian/Kerguelen
et: India_ookean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
et: India_ookean/Mahe

en: Indian/Maldives
et: India_ookean/Maldiivid

en: Indian/Mauritius
et: India_ookean/Mauritius

en: Indian/Mayotte
et: India_ookean/Mayotte

en: Indian/Reunion
et: India_ookean/Reunion

en: Iran
et: Iraan

en: Israel
et: Iisrael

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Mexico/BajaNorte
et: Mehhiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
et: Mehhiko/BajaSur

en: Mexico/General
et: Mehhiko/Üld

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
et: Chathami saared

en: PRC
et: HRV

en: Pacific/Apia
et: Vaikne_ookean/Apia

en: Pacific/Auckland
et: Vaikne_ookean/Auckland

en: Pacific/Chatham
et: Vaikne_ookean/Chatham

en: Pacific/Chuuk
et: Vaikne_ookean/Chuuk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chuuk (Truk) and Yap
et: Chuuk (Truk) ja Yap

en: Pacific/Easter
et: Vaikne_ookean/Lihavõttesaar

en: Pacific/Efate
et: Vaikne_ookean/Efate

en: Pacific/Enderbury
et: Vaikne_ookean/Enderbury

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
et: Fööniksisaared

en: Pacific/Fakaofo
et: Vaikne_ookean/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
et: Vaikne_ookean/Fidži

en: Pacific/Funafuti
et: Vaikne_ookean/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
et: Vaikne_ookean/Galapagos

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
et: Galapagose saared

en: Pacific/Gambier
et: Vaikne_ookean/Gambier

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
et: Gambieri saared

en: Pacific/Guadalcanal
et: Vaikne_ookean/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
et: Vaikne_ookean/Guam

en: Pacific/Honolulu
et: Vaikne_ookean/Honolulu

en: Pacific/Johnston
et: Vaikne_ookean/Johnston

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
et: Johnstoni atoll

en: Pacific/Kiritimati
et: Vaikne_ookean/Kiritimati

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
et: Line'i saared

en: Pacific/Kosrae
et: Vaikne_ookean/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
et: Vaikne_ookean/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
et: Vaikne_ookean/Majuro

en: Pacific/Marquesas
et: Vaikne_ookean/Markiisaared

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
et: Markiisisaared

en: Pacific/Midway
et: Vaikne_ookean/Midway

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
et: Midway saared

en: Pacific/Nauru
et: Vaikne_ookean/Nauru

en: Pacific/Niue
et: Vaikne_ookean/Niue

en: Pacific/Norfolk
et: Vaikne_ookean/Norfolk

en: Pacific/Noumea
et: Vaikne_ookean/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
et: Vaikne_ookean/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
et: Vaikne_ookean/Belau

en: Pacific/Pitcairn
et: Vaikne_ookean/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
et: Vaikne_ookean/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
et: Vaikne_ookean/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
et: Vaikne_ookean/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
et: Vaikne_ookean/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
et: Vaikne_ookean/Saipan

en: Pacific/Samoa
et: Vaikne_ookean/Samoa

en: Pacific/Tahiti
et: Vaikne_ookean/Tahiti

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
et: Seltsisaared

en: Pacific/Tarawa
et: Vaikne_ookean/Tarawa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
et: Gilberti saared

en: Pacific/Tongatapu
et: Vaikne_ookean/Tongatapu

en: Pacific/Truk
et: Vaikne_ookean/Truk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
et: Truk (Chuuk) ja Yap

en: Pacific/Wake
et: Vaikne_ookean/Wake

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
et: Wake'i saar

en: Pacific/Wallis
et: Vaikne_ookean/Wallis

en: Pacific/Yap
et: Vaikne_ookean/Yap

en: Poland
et: Poola

en: ROC
et: Hiina Vabariik

en: ROK
et: Korea Vabariik

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: US/Alaska
et: USA/Alaska

en: US/Aleutian
et: USA/Aleuudid

en: US/Arizona
et: USA/Arizona

en: US/Central
et: USA/Kesk

en: US/East-Indiana
et: USA/Ida-Indiana

en: US/Eastern
et: USA/Ida

en: US/Hawaii
et: USA/Hawaii

en: US/Indiana-Starke
et: USA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
et: USA/Michigan

en: US/Mountain
et: USA/Mägi

en: US/Pacific
et: USA/Vaikne_ookean

en: US/Samoa
et: USA/Samoa

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
et: Piirkond

[ctx: Time zone]
en: Region
et: Regioon

en: Comment
et: Kommentaar

en: The style '%1' was not found
et: Stiili '%1' ei leitud

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
et: * Viimati kasutatud värvid *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
et: * Kohandatud värvid *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
et: 40 värvi

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
et: Oxygeni värvid

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
et: Vikerkaare värvid

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
et: Royal

[ctx: palette name]
en: Web Colors
et: Veebivärvid

en: Named Colors
et: Nimega värvid

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
et[0]: X11 RGB värvistringide lugemine nurjus. Otsiti järgnevast kohast:
    %2
et[1]: X11 RGB värvistringide lugemine nurjus. Otsiti järgnevatest kohtadest:
    %2

en: Select Color
et: Värvi valimine

en: Hue:
et: Toon:

en: Saturation:
et: Küllastus:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
et: Väärtus:

en: Red:
et: Punane:

en: Green:
et: Roheline:

en: Blue:
et: Sinine:

en: Alpha:
et: Alfa:

en: &Add to Custom Colors
et: &Lisa kohandatud värvidele

en: Name:
et: Nimi:

en: Default color
et: Vaikevärv

en: -default-
et: -vaikimisi-

en: -unnamed-
et: -nimetu-

[ctx: @title:window]
en: Print
et: Trükkimine

en: &Try
et: &Proovi

en: modified
et: muudetud

en: &Details
et: Üksikasja&d

en: Get help...
et: Küsi abi...

en: &Add
et: &Lisa

en: &Remove
et: &Eemalda

en: Move &Up
et: Liiguta ü&les

en: Move &Down
et: Liiguta &alla

[ctx: short]
note: i18n: A shorter version of the alphabet test phrase translated in another message. It is displayed in the dropdown list of font previews (the font selection combo box), so keep it under the length equivalent to 60 or so proportional Latin characters.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
et: Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist Ciqo külmetas kehvas garaažis

en: Select Font
et: Vali font

en: Could not load print preview part
et: Trükkimise eelvaatluse komponendi laadimine nurjus

en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

en: Minimize
et: Minimeeri

en: &Minimize
et: &Minimeeri

en: &Restore
et: &Taasta

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti soovid väljuda rakendusest <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
et: Süsteemsest dokist väljumise kinnitus

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Do not run in the background.
et: Taustal ei käivitata.

en: Internally added if launched from Finder
et: Finderist käivitamisel lisatakse sisemiselt

[ctx: @label]
en: Add Comment...
et: Lisa kommentaar...

[ctx: @label]
en: Change...
et: Muuda...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
et: Kommentaari muutmine

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
et: Kommentaari lisamine

en: Device name
et: Seadme nimi

[ctx: folder name]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: @title:window]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
et: Uue kataloogi loomine asukohas:
    %1

en: A file or folder named %1 already exists.
et: Fail või kataloog nimega %1 on juba olemas.

en: You do not have permission to create that folder.
et: Sul ei ole õigust seda kataloogi luua.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
et: Uus kataloog...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
et: Uus kataloog...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
et: Peidetud kataloogide näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
et: Omadused

en: *|All files
et: *|Kõik failid

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: Open
et: Ava

en: Save As
et: Salvestamine

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
et[0]: %1 element
et[1]: %1 elementi

[ctx: @label]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @label]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @label]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @label]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: @label]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @label]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @label]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: @label]
en: Total Size
et: Kogusuurus

[ctx: @label]
en: Type
et: Tüüp

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
et: KFileMetaDataReaderit saab kasutada metaandmete lugemiseks failist

en: (C) 2011, Peter Penz
et: (C) 2011: Peter Penz

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Only the meta data that is part of the file is read
et: Loetakse ainult faili kuuluvaid metaandmeid

en: List of URLs where the meta-data should be read from
et: URL-ide loend, kust metaandmeid lugeda

en: <Error>
et: <Viga>

en: Show Hidden Folders
et: Näita peidetud katalooge

en: All Pictures
et: Kõik pildifailid

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
et: Näidatavate andmete seadistamine

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
et: Järgmiste andmete näitamine:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
et: Seadista...

[ctx: @title:tab]
en: Information
et: Teave

[ctx: @label creation date]
en: Created
et: Loodud

[ctx: @label file content size]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
et: Sõltub

[ctx: @label]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
et: Genereerija

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
et: Osaga

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
et: Loogilise osaga

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
et: Kuulub kataloogi

[ctx: @label]
en: Keyword
et: Võtmesõna

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @label]
en: MIME Type
et: MIME tüüp

[ctx: @label]
en: Content
et: Sisu

[ctx: @label]
en: Related To
et: Seotud

[ctx: @label]
en: Subject
et: Teema

[ctx: @label music title]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @label file URL]
en: File Location
et: Faili asukoht

[ctx: @label]
en: Creator
et: Looja

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
et: Keskmine bitikiirus

[ctx: @label]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
et: Märgid

[ctx: @label]
en: Codec
et: Koodek

[ctx: @label]
en: Color Depth
et: Värvisügavus

[ctx: @label]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: @label]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: @label]
en: Hash
et: Räsi

[ctx: @label]
en: Height
et: Kõrgus

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
et: Realaotuse režiim

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
et: Read

[ctx: @label]
en: Programming Language
et: Programmeerimiskeel

[ctx: @label]
en: Sample Rate
et: Diskreetimissagedus

[ctx: @label]
en: Width
et: Laius

[ctx: @label number of words]
en: Words
et: Sõnad

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
et: Ava

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
et: Särinihke väärtus

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
et: Säriaeg

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
et: Välk

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
et: Fookuskaugus

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
et: Fookuskaugus (35 mm)

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
et: ISO kiirus

[ctx: @label EXIF]
en: Make
et: Valmistaja

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
et: Mõõterežiim

[ctx: @label EXIF]
en: Model
et: Mudel

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
et: Orientatsioon

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
et: Värvustasakaal

[ctx: @label video director]
en: Director
et: Režissöör

[ctx: @label music genre]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: @label]
en: Performer
et: Esitaja

[ctx: @label]
en: Release Date
et: Väljalaskeaeg

[ctx: @label music track number]
en: Track
et: Rada

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
et: Ressursi loomise aeg

[ctx: @label]
en: Sub Resource
et: Alamressurss

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
et: Ressursi muutmise aeg

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
et: Hinnang

[ctx: @label]
en: Copied From
et: Kopeeritud asukohast

[ctx: @label]
en: First Usage
et: Esmakordne kasutamine

[ctx: @label]
en: Last Usage
et: Viimane kasutamine

[ctx: @label]
en: Usage Count
et: Kasutamiskordade arv

[ctx: @label]
en: Unix File Group
et: UNIX-i failigrupp

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
et: UNIX-i failirežiim

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
et: UNIX-i failiomanik

[ctx: @label file type]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
et: Lõpetamata tõlked

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
et: Viimane tõlkija

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
et: Iganenud tõlked

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
et: Tõlkefaili allika kuupäev

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
et: Tõlkeid kokku

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
et: Tõlgitud

[ctx: @label]
en: Translation Date
et: Tõlkimise kuupäev

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: P&review
et: Eel&vaatlus

en: Acquire Image
et: Pildi tõmbamine

en: OCR Image
et: Pildi OMT

en: File '%1' is not readable
et: Fail '%1' ei ole loetav

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
et: VIGA: tundmatu protokoll '%1'

en: Authorization Dialog
et: Autentimisdialoog

en: No metainfo for %1
et: %1 metainfo puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
et: Organisatsioon/üldnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
et: Organisatsiooni allüksus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
et: Näita...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disableSelection)
en: Disable
et: Keela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
et: Luba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add...
et: Lisa...

en: System certificates
et: Süsteemi sertifikaadid

en: User-added certificates
et: Kasutaja lisatud sertifikaadid

en: Pick Certificates
et: Sertifikaatide valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
et: <b>Teemateave</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
et:  <b>Väljaandja teave</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
et: <b>Muu</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
et: Kehtivusaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
et: Seerianumber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
et: MD5 kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
et: SHA1 kokkuvõte

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
et: %1 kuni %2

en: SSL Configuration Module
et: SSL-i seadistamismoodul

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
et: Autoriõigus 2010: Andreas Hartmetz

en: SSL Signers
et: SSL-i signeerijad

en: Signature Algorithm:
et: Signatuuri algoritm:

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Signature Contents:
et: Signatuuri sisu:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
et: Tundmatu võtmealgoritm

en: Key type: RSA (%1 bit)
et: Võtme tüüp: RSA (%1 bitti)

en: Modulus:
et: Moodul:

en: Exponent: 0x
et: Eksponent: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
et: Võtme tüüp: DSA (%1 bitti)

en: Prime:
et: Algarv:

en: 160 bit prime factor:
et: 160-bitine algtegur:

en: Public key:
et: Avalik võti:

en: The certificate is valid.
et: Sertifikaat on kehtiv.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
et: Väljaandja sertifikaadi hankimine nurjus. See tähendab, et SK (sertifitseerimiskeskuse) sertifikaati ei leitud.

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) hankimine nurjus. See tähendab, et SK (sertifitseerimiskeskuse) CRL-i ei leitud.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
et: Sertifikaadi allkirja lahtikrüptimine nurjus. See tähendab, et mitte ainult tulemus ei pruugi olla oodatud, vaid seda ei saa isegi arvutada.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) allkirja lahtikrüptimine nurjus. See tähendab, et mitte ainult tulemus ei pruugi olla oodatud, vaid seda ei saa isegi arvutada.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
et: Väljaandja avaliku võtme dekodeerimine nurjus. See tähendab, et sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei saa kasutada selle sertifikaadi verifitseerimiseks, mida soovisid kasutada.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
et: Sertifikaadi allkiri on vigane. See tähendab, et sertifikaati ei saa verifitseerida.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) allkiri on vigane. See tähendab, et CRL-i ei saa verifitseerida.

en: The certificate is not valid, yet.
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv.

en: The certificate is not valid, any more.
et: Sertifikaat ei ole enam kehtiv.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
et: Sertifikaatide tühistamisloend (CRL) ei ole veel kehtiv.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
et: Sertifikaadi välja 'notBefore' ajavorming on vigane.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
et: Sertifikaadi välja 'notAfter' ajavorming on vigane.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) välja 'lastUpdate' ajavorming on vigane.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) välja 'nextUpdate' ajavorming on vigane.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
et: OpenSSL protsessile ei jagunud mälu.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
et: Sertifikaat on ise allkirjastatud ega asu usaldusväärsete sertifikaatide nimekirjas. Kui soovid seda sertifikaati akptsepteerida, impordi see usaldusväärsete sertifikaatide nimekirja.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
et: Sertifikaat on ise allkirjastatud. Usaldusahel on küll võimalik luua, aga juursertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei leitud.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei leitud. Tõenäoliselt on usaldusahel katki.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
et: Sertifikaati ei saa verifitseerida, sest see on usaldusahelas ainuke sertfikaat ega ole ise allkirjastatud. Kui allkirjastad sertifikaadi ise, impordi see kindlasti usaldusväärsete sertifikaatide nimekirja.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
et: Sertifikaadiahel on lubatud maksimaalsest sügavusest pikem.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
et: Sertifikaadi SK (sertifitseerimiskeskus) ei ole kehtiv.

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
et: Usaldusahela pikkus ületab üht sertifitseerimiskeskuse (SK) parameetrit 'pathlength', mis muudab ülejäänud allkirjad kehtetuks.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
et: Sertifikaati ei ole allkirjastatud selleks, milleks sa püüad seda kasutada. See tähendab, et sertifitseerimiskeskus (SK) ei luba sellist kasutust.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
et: Juursertifitseerimiskeskus (SK) ei ole sel usaldusväärne selle eesmärgi osas, milleks sa üritad sertifikaati kasutada.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
et: Juursertifitseerimiskeskus (SK) on märgitud tagasilükatavaks selle eesmärgi puhul, milleks sa üritad sertifikaati kasutada.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
et: Sertifikaadi sertifitseerimiskeskus (SK) ei lange kokku sertifikaadi SK nimega.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaadi võtme ID ei lange kokku selle sertifikaadi sektsiooni 'Issuer' võtme ID-ga, mida püüad kasutada.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaadi võtme ID ja nimi ei lange kokku selle sertifikaadi sektsiooni 'Issuer' võtme ID ja nimega, mida püüad kasutada.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
et: Sertifikaadi sertifitseerimiskeskusel (SK) ei ole lubatud sertifikaate allkirjastada.

en: OpenSSL could not be verified.
et: OpenSSL-i ei ole võimalik verifitseerida.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
et: Selle sertifikaadi allkirja test nurjus. See võib tähendada, et selle või mõne teise usaldusahelas asuva sertifikaadi allkiri võib olla kehtetu, seda ei ole võimalik dekodeerida või ei saa verifitseerida sertifikaatide tühistamisloendit (CRL). Kui näed seda sõnumit, anna palun sellest teada kasutatava tarkvara autorile, et ta võtaks kasutusele uuemad ja detailsemad veateated.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
et: See või mõni teine usaldusahelas asuv sertifikaat või sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaatide tühistamisloend (CRL) ei ole kehtiv. Mõni neist ei pruugi olla veel või enam kehtiv. Kui näed seda sõnumit, anna palun sellest teada kasutatava tarkvara autorile, et ta võtaks kasutusele uuemad ja detailsemad veateated.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
et: Sertifikaati allkirjastava keskuse juurfaile ei leitud, mistõttu ei saa sertifikaati ka verifitseerida.

en: SSL support was not found.
et: SSL toetust ei leitud.

en: Private key test failed.
et: Privaatvõtme test nurjus.

en: The certificate has not been issued for this host.
et: Seda sertifikaati ei ole välja antud sellele masinale.

en: This certificate is not relevant.
et: See sertifikaat ei ole kehtiv.

en: The certificate is invalid.
et: Sertifikaat ei ole kehtiv.
