kdelibs4 - en to ha translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
ha: Bayani

en: Today
ha: Yau

en: Yesterday
ha: Jiya

en: pm
ha: yamma

en: &Remove
ha: &Cire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
ha: Cire
