kdelibs4 - en to kk translation catalogue (2276 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
kk: БозаңКөк

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
kk: АнтиктікАқ

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
kk: АнтиктікАқ1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
kk: АнтиктікАқ2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
kk: АнтиктікАқ3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
kk: АнтиктікАқ4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
kk: АғарғанБадам

[ctx: color]
en: BlueViolet
kk: КөкшілКүлгін

[ctx: color]
en: CadetBlue
kk: СұрғылтКөк

[ctx: color]
en: CadetBlue1
kk: СұрғылтКөк1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
kk: СұрғылтКөк2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
kk: СұрғылтКөк3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
kk: СұрғылтКөк4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
kk: ГүлкекіреКөк

[ctx: color]
en: DarkBlue
kk: КоюКөк

[ctx: color]
en: DarkCyan
kk: ҚоюЦиан

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
kk: ҚоюАлтын

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
kk: ҚоюАлтын1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
kk: ҚоюАлтын2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
kk: ҚоюАлтын3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
kk: ҚоюАлтын4

[ctx: color]
en: DarkGray
kk: ҚоюСұр

[ctx: color]
en: DarkGreen
kk: ҚоюЖасыл

[ctx: color]
en: DarkGrey
kk: ҚоюСұр

[ctx: color]
en: DarkKhaki
kk: ҚоюХаки

[ctx: color]
en: DarkMagenta
kk: ҚоюМаджента

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
kk: ҚоюЗәйтүнЖасыл

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
kk: ҚоюЗәйтүнЖасыл1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
kk: ҚоюЗәйтүнЖасыл2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
kk: ҚоюЗәйтүнЖасыл3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
kk: ҚоюЗәйтүнЖасыл4

[ctx: color]
en: DarkOrange
kk: ҚоюҚызғылтСары

[ctx: color]
en: DarkOrange1
kk: ҚоюҚызғылтСары1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
kk: ҚоюҚызғылтСары2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
kk: ҚоюҚызғылтСары3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
kk: ҚоюҚызғылтСары4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
kk: ҚоюОрхидея

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
kk: ҚоюОрхидея1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
kk: ҚоюОрхидея2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
kk: ҚоюОрхидея3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
kk: ҚоюОрхидея4

[ctx: color]
en: DarkRed
kk: ҚоюҚызыл

[ctx: color]
en: DarkSalmon
kk: ҚоюАлбырт

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
kk: ҚоюЖасылТеңіз

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
kk: ҚоюЖасылТеңіз1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
kk: ҚоюЖасылТеңіз2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
kk: ҚоюЖасылТеңіз3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
kk: ҚоюЖасылТеңіз4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
kk: ҚоюСұрғылтКөк

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
kk: ҚоюКөкшілСұр

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
kk: ҚоюКөкшілСұр

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
kk: ҚоюКөкшілСұр

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
kk: ҚоюКөкшілСұр3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
kk: ҚоюКөкшілСұр

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
kk: ҚоюКөкшілСұр

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
kk: ҚоюФеруза

[ctx: color]
en: DarkViolet
kk: ҚоюКүлгін

[ctx: color]
en: DeepPink
kk: ҚанықҚызғылт

[ctx: color]
en: DeepPink1
kk: ҚанықҚызғылт1

[ctx: color]
en: DeepPink2
kk: ҚанықҚызғылт2

[ctx: color]
en: DeepPink3
kk: ҚанықҚызғылт3

[ctx: color]
en: DeepPink4
kk: ҚанықҚызғылт4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
kk: ҚанықАспанКөк

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
kk: ҚанықАспанКөк1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
kk: ҚанықАспанКөк2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
kk: ҚанықАспанКөк3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
kk: ҚанықАспанКөк4

[ctx: color]
en: DimGray
kk: КүңгіртСұр

[ctx: color]
en: DimGrey
kk: КүңгіртСұрғылт

[ctx: color]
en: DodgerBlue
kk: КүнгіртКөкшіл

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
kk: КүнгіртКөкшіл1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
kk: КүнгіртКөкшіл2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
kk: КүнгіртКөкшіл3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
kk: КүнгіртКөкшіл4

[ctx: color]
en: FloralWhite
kk: АқГүл

[ctx: color]
en: ForestGreen
kk: ЖасылОрман

[ctx: color]
en: GhostWhite
kk: БұлдырАқ

[ctx: color]
en: GreenYellow
kk: ЖасылСары

[ctx: color]
en: HotPink
kk: АшықҚызғылт

[ctx: color]
en: HotPink1
kk: АшықҚызғылт1

[ctx: color]
en: HotPink2
kk: АшықҚызғылт2

[ctx: color]
en: HotPink3
kk: АшықҚызғылт3

[ctx: color]
en: HotPink4
kk: АшықҚызғылт4

[ctx: color]
en: IndianRed
kk: ҮндіҚызыл

[ctx: color]
en: IndianRed1
kk: ҮндіҚызыл1

[ctx: color]
en: IndianRed2
kk: ҮндіҚызыл2

[ctx: color]
en: IndianRed3
kk: ҮндіҚызыл3

[ctx: color]
en: IndianRed4
kk: ҮндіҚызыл4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
kk: ҚызғылтЛаванда

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
kk: ҚызғылтЛаванда1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
kk: ҚызғылтЛаванда2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
kk: ҚызғылтЛаванда3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
kk: ҚызғылтЛаванда4

[ctx: color]
en: LawnGreen
kk: ЖасылКөгал

[ctx: color]
en: LemonChiffon
kk: ЛимондыМата

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
kk: ЛимондыМата1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
kk: ЛимондыМата2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
kk: ЛимондыМата3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
kk: ЛимондыМата4

[ctx: color]
en: LightBlue
kk: АшықКөк

[ctx: color]
en: LightBlue1
kk: АшықКөк1

[ctx: color]
en: LightBlue2
kk: АшықКөк2

[ctx: color]
en: LightBlue3
kk: АшықКөк3

[ctx: color]
en: LightBlue4
kk: АшықКөк4

[ctx: color]
en: LightCoral
kk: АшықМаржан

[ctx: color]
en: LightCyan
kk: АшықЦиан

[ctx: color]
en: LightCyan1
kk: АшықЦиан1

[ctx: color]
en: LightCyan2
kk: АшықЦиан2

[ctx: color]
en: LightCyan3
kk: АшықЦиан3

[ctx: color]
en: LightCyan4
kk: АшықЦиан4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
kk: АқшылАлтын

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
kk: АқшылАлтын1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
kk: АқшылАлтын2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
kk: АқшылАлтын3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
kk: АқшылАлтын4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
kk: АқшылАлтынСары

[ctx: color]
en: LightGray
kk: АқшылСұр

[ctx: color]
en: LightGreen
kk: АқшылЖасыл

[ctx: color]
en: LightGrey
kk: АқшылСұр

[ctx: color]
en: LightPink
kk: АқшылҚызғылт

[ctx: color]
en: LightPink1
kk: АқшылҚызғылт1

[ctx: color]
en: LightPink2
kk: АқшылҚызғылт2

[ctx: color]
en: LightPink3
kk: АқшылҚызғылт3

[ctx: color]
en: LightPink4
kk: АқшылҚызғылт4

[ctx: color]
en: LightSalmon
kk: АқшылАлбырт

[ctx: color]
en: LightSalmon1
kk: АқшылАлбырт1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
kk: АқшылАлбырт2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
kk: АқшылАлбырт3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
kk: АқшылАлбырт4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
kk: АқшылЖасылТеңіз

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
kk: АқшылАспанКөк

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
kk: АқшылАспанКөк

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
kk: АқшылАспанКөк

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
kk: АқшылАспанКөк3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
kk: АқшылАспанКөк4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
kk: АқшылСұрғылтКөк

[ctx: color]
en: LightSlateGray
kk: АқшылКөкшілСұр

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
kk: АқшылКөкшілСұрғылт

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
kk: КөкшілБолат

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
kk: КөкшілБолат1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
kk: КөкшілБолат2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
kk: КөкшілБолат3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
kk: КөкшілБолат4

[ctx: color]
en: LightYellow
kk: АқшылСары

[ctx: color]
en: LightYellow1
kk: АқшылСары1

[ctx: color]
en: LightYellow2
kk: АқшылСары2

[ctx: color]
en: LightYellow3
kk: АқшылСары3

[ctx: color]
en: LightYellow4
kk: АқшылСары4

[ctx: color]
en: LimeGreen
kk: ЖөкеЖасыл

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
kk: ҚалыптыАквамарин

[ctx: color]
en: MediumBlue
kk: ҚалыптыКөк

[ctx: color]
en: MediumOrchid
kk: ҚалыптыОрхидея

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
kk: ҚалыптыОрхидея1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
kk: ҚалыптыОрхидея2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
kk: ҚалыптыОрхидея3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
kk: ҚалыптыОрхидея4

[ctx: color]
en: MediumPurple
kk: ҚалыптыҚанҚызыл

[ctx: color]
en: MediumPurple1
kk: ҚалыптыҚанҚызыл1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
kk: ҚалыптыҚанҚызыл2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
kk: ҚалыптыҚанҚызыл3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
kk: ҚалыптыҚанҚызыл4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
kk: ҚалыптыТеңізКөк

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
kk: ҚалыптыСұрғылтКөк

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
kk: ҚалыптыКөктемЖасыл

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
kk: ҚалыптыФеруза

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
kk: ҚалыптыКүлгінҚызыл

[ctx: color]
en: MidnightBlue
kk: ҚараңғыКөк

[ctx: color]
en: MintCream
kk: АқшылЖасыл

[ctx: color]
en: MistyRose
kk: БұлдырРаушан

[ctx: color]
en: MistyRose1
kk: БұлдырРаушан1

[ctx: color]
en: MistyRose2
kk: БұлдырРаушан2

[ctx: color]
en: MistyRose3
kk: БұлдырРаушан3

[ctx: color]
en: MistyRose4
kk: БұлдырРаушан4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
kk: АқНавахо

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
kk: АқНавахо1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
kk: АқНавахо2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
kk: АқНавахо3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
kk: АқНавахо4

[ctx: color]
en: NavyBlue
kk: КөкТеңізші

[ctx: color]
en: OldLace
kk: КөнеОқа

[ctx: color]
en: OliveDrab
kk: ҚоңырЗәйтүн

[ctx: color]
en: OliveDrab1
kk: ҚоңырЗәйтүн1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
kk: ҚоңырЗәйтүн2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
kk: ҚоңырЗәйтүн3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
kk: ҚоңырЗәйтүн4

[ctx: color]
en: OrangeRed
kk: ҚызылСары

[ctx: color]
en: OrangeRed1
kk: ҚызылСары1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
kk: ҚызылСары2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
kk: ҚызылСары3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
kk: ҚызылСары4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
kk: БозаңАлтын

[ctx: color]
en: PaleGreen
kk: БозаңЖасыл

[ctx: color]
en: PaleGreen1
kk: БозаңЖасыл1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
kk: БозаңЖасыл2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
kk: БозаңЖасыл3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
kk: БозаңЖасыл4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
kk: БозаңФеруза

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
kk: БозаңФеруза1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
kk: БозаңФеруза2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
kk: БозаңФеруза3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
kk: БозаңФеруза4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
kk: БозаңКүлгінҚызыл

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
kk: БозаңКүлгінҚызыл1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
kk: БозаңКүлгінҚызыл2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
kk: БозаңКүлгінҚызыл3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
kk: БозаңКүлгінҚызыл4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
kk: Папайя

[ctx: color]
en: PeachPuff
kk: Шабдалы

[ctx: color]
en: PeachPuff1
kk: Шабдалы1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
kk: Шабдалы2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
kk: Шабдалы3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
kk: Шабдалы4

[ctx: color]
en: PowderBlue
kk: ШұбарКөк

[ctx: color]
en: RosyBrown
kk: ҚызғылтҚоңыр

[ctx: color]
en: RosyBrown1
kk: ҚызғылтҚоңыр1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
kk: ҚызғылтҚоңыр2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
kk: ҚызғылтҚоңыр3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
kk: ҚызғылтҚоңыр4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
kk: РойялКөк

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
kk: РойялКөк1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
kk: РойялКөк2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
kk: РойялКөк3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
kk: РойялКөк4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
kk: ҚоңырБылғары

[ctx: color]
en: SandyBrown
kk: КүмҚоңыр

[ctx: color]
en: SeaGreen
kk: ЖасылТеңіз

[ctx: color]
en: SeaGreen1
kk: ЖасылТеңіз1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
kk: ЖасылТеңіз2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
kk: ЖасылТеңіз3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
kk: ЖасылТеңіз4

[ctx: color]
en: SkyBlue
kk: АспанКөк

[ctx: color]
en: SkyBlue1
kk: АспанКөк1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
kk: АспанКөк2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
kk: АспанКөк3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
kk: АспанКөк4

[ctx: color]
en: SlateBlue
kk: СұрғылтКөк

[ctx: color]
en: SlateBlue1
kk: СұрғылтКөк1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
kk: СұрғылтКөк2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
kk: СұрғылтКөк1

[ctx: color]
en: SlateBlue4
kk: СұрғылтКөк4

[ctx: color]
en: SlateGray
kk: КөкшілСұр

[ctx: color]
en: SlateGray1
kk: КөкшілСұр1

[ctx: color]
en: SlateGray2
kk: КөкшілСұр2

[ctx: color]
en: SlateGray3
kk: КөкшілСұр3

[ctx: color]
en: SlateGray4
kk: КөкшілСұр4

[ctx: color]
en: SlateGrey
kk: КөкшілСұр

[ctx: color]
en: SpringGreen
kk: КөктемЖасыл

[ctx: color]
en: SpringGreen1
kk: КөктемЖасыл1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
kk: КөктемЖасыл2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
kk: КөктемЖасыл3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
kk: КөктемЖасыл4

[ctx: color]
en: SteelBlue
kk: КөкшілБолат

[ctx: color]
en: SteelBlue1
kk: КөкшілБолат1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
kk: КөкшілБолат2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
kk: КөкшілБолат3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
kk: КөкшілБолат4

[ctx: color]
en: VioletRed
kk: ҚызылКүлгін

[ctx: color]
en: VioletRed1
kk: ҚызылКүлгін1

[ctx: color]
en: VioletRed2
kk: ҚызылКүлгін2

[ctx: color]
en: VioletRed3
kk: ҚызылКүлгін3

[ctx: color]
en: VioletRed4
kk: ҚызылКүлгін4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
kk: АқТүтін

[ctx: color]
en: YellowGreen
kk: СарыЖасыл

[ctx: color]
en: aquamarine
kk: аквамарин

[ctx: color]
en: aquamarine1
kk: аквамарин1

[ctx: color]
en: aquamarine2
kk: аквамарин2

[ctx: color]
en: aquamarine3
kk: аквамарин3

[ctx: color]
en: aquamarine4
kk: аквамарин4

[ctx: color]
en: azure
kk: көктас

[ctx: color]
en: azure1
kk: көктас1

[ctx: color]
en: azure2
kk: көктас2

[ctx: color]
en: azure3
kk: көктас3

[ctx: color]
en: azure4
kk: көктас4

[ctx: color]
en: beige
kk: сарғылт

[ctx: color]
en: bisque
kk: ақшылқоңыр

[ctx: color]
en: bisque1
kk: ақшылқоңыр1

[ctx: color]
en: bisque2
kk: ақшылқоңыр2

[ctx: color]
en: bisque3
kk: ақшылқоңыр3

[ctx: color]
en: bisque4
kk: ақшылқоңыр4

[ctx: color]
en: black
kk: қара

[ctx: color]
en: blue
kk: көк

[ctx: color]
en: blue1
kk: көк1

[ctx: color]
en: blue2
kk: көк2

[ctx: color]
en: blue3
kk: көк3

[ctx: color]
en: blue4
kk: көк4

[ctx: color]
en: brown
kk: қоңыр

[ctx: color]
en: brown1
kk: қоңыр1

[ctx: color]
en: brown2
kk: қоңыр2

[ctx: color]
en: brown3
kk: қоңыр3

[ctx: color]
en: brown4
kk: қоңыр4

[ctx: color]
en: burlywood
kk: ағаш

[ctx: color]
en: burlywood1
kk: ағаш1

[ctx: color]
en: burlywood2
kk: ағаш2

[ctx: color]
en: burlywood3
kk: ағаш3

[ctx: color]
en: burlywood4
kk: ағаш4

[ctx: color]
en: chartreuse
kk: шартрез

[ctx: color]
en: chartreuse1
kk: шартрез1

[ctx: color]
en: chartreuse2
kk: шартрез2

[ctx: color]
en: chartreuse3
kk: шартрез3

[ctx: color]
en: chartreuse4
kk: шартрез4

[ctx: color]
en: chocolate
kk: шоколад

[ctx: color]
en: chocolate1
kk: шоколад1

[ctx: color]
en: chocolate2
kk: шоколад2

[ctx: color]
en: chocolate3
kk: шоколад3

[ctx: color]
en: chocolate4
kk: шоколад4

[ctx: color]
en: coral
kk: маржан

[ctx: color]
en: coral1
kk: маржан1

[ctx: color]
en: coral2
kk: маржан2

[ctx: color]
en: coral3
kk: маржан3

[ctx: color]
en: coral4
kk: маржан4

[ctx: color]
en: cornsilk
kk: жібек

[ctx: color]
en: cornsilk1
kk: жібек1

[ctx: color]
en: cornsilk2
kk: жібек2

[ctx: color]
en: cornsilk3
kk: жібек3

[ctx: color]
en: cornsilk4
kk: жібек4

[ctx: color]
en: cyan
kk: циан

[ctx: color]
en: cyan1
kk: циан1

[ctx: color]
en: cyan2
kk: циан2

[ctx: color]
en: cyan3
kk: циан3

[ctx: color]
en: cyan4
kk: циан4

[ctx: color]
en: firebrick
kk: отқа төзімді кірпіш

[ctx: color]
en: firebrick1
kk: отқа төзімді кірпіш1

[ctx: color]
en: firebrick2
kk: отқа төзімді кірпіш2

[ctx: color]
en: firebrick3
kk: отқа төзімді кірпіш3

[ctx: color]
en: firebrick4
kk: отқа төзімді кірпіш4

[ctx: color]
en: gainsboro
kk: гейнсборо

[ctx: color]
en: gold
kk: алтындай

[ctx: color]
en: gold1
kk: алтындай1

[ctx: color]
en: gold2
kk: алтындай2

[ctx: color]
en: gold3
kk: алтындай3

[ctx: color]
en: gold4
kk: алтындай4

[ctx: color]
en: goldenrod
kk: алтын

[ctx: color]
en: goldenrod1
kk: алтын1

[ctx: color]
en: goldenrod2
kk: алтын2

[ctx: color]
en: goldenrod3
kk: алтын3

[ctx: color]
en: goldenrod4
kk: алтын4

[ctx: color]
en: green
kk: жасыл

[ctx: color]
en: green1
kk: жасыл1

[ctx: color]
en: green2
kk: жасыл2

[ctx: color]
en: green3
kk: жасыл3

[ctx: color]
en: green4
kk: жасыл4

[ctx: color]
en: honeydew
kk: балтамшы

[ctx: color]
en: honeydew1
kk: балтамшы1

[ctx: color]
en: honeydew2
kk: балтамшы2

[ctx: color]
en: honeydew3
kk: балтамшы3

[ctx: color]
en: honeydew4
kk: балтамшы4

[ctx: color]
en: ivory
kk: пілсүйегі

[ctx: color]
en: ivory1
kk: пілсүйегі1

[ctx: color]
en: ivory2
kk: пілсүйегі2

[ctx: color]
en: ivory3
kk: пілсүйегі3

[ctx: color]
en: ivory4
kk: пілсүйегі4

[ctx: color]
en: khaki
kk: хаки

[ctx: color]
en: khaki1
kk: хаки1

[ctx: color]
en: khaki2
kk: хаки2

[ctx: color]
en: khaki3
kk: хаки3

[ctx: color]
en: khaki4
kk: хаки4

[ctx: color]
en: lavender
kk: лаванда

[ctx: color]
en: linen
kk: зығыр

[ctx: color]
en: magenta
kk: маджента

[ctx: color]
en: magenta1
kk: маджента2

[ctx: color]
en: magenta2
kk: маджента2

[ctx: color]
en: magenta3
kk: маджента3

[ctx: color]
en: magenta4
kk: маджента4

[ctx: color]
en: maroon
kk: қызыл-қоңыр

[ctx: color]
en: maroon1
kk: қызыл-қоңыр1

[ctx: color]
en: maroon2
kk: қызыл-қоңыр2

[ctx: color]
en: maroon3
kk: қызыл-қоңыр3

[ctx: color]
en: maroon4
kk: қызыл-қоңыр4

[ctx: color]
en: moccasin
kk: шалшықты

[ctx: color]
en: navy
kk: теңізші

[ctx: color]
en: orange
kk: қызғылт-сары

[ctx: color]
en: orange1
kk: қызғылт-сары1

[ctx: color]
en: orange2
kk: қызғылт-сары2

[ctx: color]
en: orange3
kk: қызғылт-сары3

[ctx: color]
en: orange4
kk: қызғылт-сары4

[ctx: color]
en: orchid
kk: орхидея

[ctx: color]
en: orchid1
kk: орхидея1

[ctx: color]
en: orchid2
kk: орхидея2

[ctx: color]
en: orchid3
kk: орхидея3

[ctx: color]
en: orchid4
kk: орхидея4

[ctx: color]
en: peru
kk: перу

[ctx: color]
en: pink
kk: қызғылт

[ctx: color]
en: pink1
kk: қызғылт1

[ctx: color]
en: pink2
kk: қызғылт2

[ctx: color]
en: pink3
kk: қызғылт3

[ctx: color]
en: pink4
kk: қызғылт4

[ctx: color]
en: plum
kk: алхоры

[ctx: color]
en: plum1
kk: алхоры1

[ctx: color]
en: plum2
kk: алхоры2

[ctx: color]
en: plum3
kk: алхоры3

[ctx: color]
en: plum4
kk: алхоры4

[ctx: color]
en: purple
kk: қан-қызыл

[ctx: color]
en: purple1
kk: қан-қызыл1

[ctx: color]
en: purple2
kk: қан-қызыл2

[ctx: color]
en: purple3
kk: қан-қызыл3

[ctx: color]
en: purple4
kk: қан-қызыл4

[ctx: color]
en: red1
kk: қызыл1

[ctx: color]
en: red2
kk: қызыл2

[ctx: color]
en: red3
kk: қызыл3

[ctx: color]
en: red4
kk: қызыл4

[ctx: color]
en: salmon
kk: албырт

[ctx: color]
en: salmon1
kk: албырт1

[ctx: color]
en: salmon2
kk: албырт2

[ctx: color]
en: salmon3
kk: албырт3

[ctx: color]
en: salmon4
kk: албырт4

[ctx: color]
en: seashell
kk: бақалшақ

[ctx: color]
en: seashell1
kk: бақалшақ1

[ctx: color]
en: seashell2
kk: бақалшақ2

[ctx: color]
en: seashell3
kk: бақалшақ3

[ctx: color]
en: seashell4
kk: бақалшақ4

[ctx: color]
en: sienna
kk: жоса

[ctx: color]
en: sienna1
kk: жоса1

[ctx: color]
en: sienna2
kk: жоса2

[ctx: color]
en: sienna3
kk: жоса3

[ctx: color]
en: sienna4
kk: жоса4

[ctx: color]
en: snow
kk: қар

[ctx: color]
en: snow1
kk: қар1

[ctx: color]
en: snow2
kk: қар2

[ctx: color]
en: snow3
kk: қар3

[ctx: color]
en: snow4
kk: қар4

[ctx: color]
en: tan1
kk: қоңырсары1

[ctx: color]
en: tan2
kk: қоңырсары2

[ctx: color]
en: tan3
kk: қоңырсары3

[ctx: color]
en: tan4
kk: қоңырсары4

[ctx: color]
en: thistle
kk: түйетікен

[ctx: color]
en: thistle1
kk: түйетікен1

[ctx: color]
en: thistle2
kk: түйетікен2

[ctx: color]
en: thistle3
kk: түйетікен3

[ctx: color]
en: thistle4
kk: түйетікен4

[ctx: color]
en: tomato
kk: қызанақ

[ctx: color]
en: tomato1
kk: қызанақ1

[ctx: color]
en: tomato2
kk: қызанақ2

[ctx: color]
en: tomato3
kk: қызанақ3

[ctx: color]
en: tomato4
kk: қызанақ4

[ctx: color]
en: turquoise
kk: феруза

[ctx: color]
en: turquoise1
kk: феруза1

[ctx: color]
en: turquoise2
kk: феруза2

[ctx: color]
en: turquoise3
kk: феруза3

[ctx: color]
en: turquoise4
kk: феруза4

[ctx: color]
en: violet
kk: күлгін

[ctx: color]
en: wheat
kk: бидай

[ctx: color]
en: wheat1
kk: бидай1

[ctx: color]
en: wheat2
kk: бидай2

[ctx: color]
en: wheat3
kk: бидай3

[ctx: color]
en: wheat4
kk: бидай4

[ctx: color]
en: white
kk: ақ

[ctx: color]
en: yellow
kk: сары

[ctx: color]
en: yellow1
kk: сары1

[ctx: color]
en: yellow2
kk: сары2

[ctx: color]
en: yellow3
kk: сары3

[ctx: color]
en: yellow4
kk: сары4

en: Debug Settings
kk: Жөндеу баптаулары

en: File
kk: Файл

en: Message Box
kk: Хабар терезесі

en: Shell
kk: Қоршау-орта

en: Syslog
kk: Жүйелік журналы

en: None
kk: Жоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
kk: Мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
kk: Келесіге шығару:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
kk: Файл атауы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
kk: Қате

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
kk: Түзелмейтін қатеде доғару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
kk: Барлық жөндеу шығысын бұғаттау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
kk: Ескерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
kk: Түзелмейтін қате

en: &Select All
kk: Барлығын &таңдау

en: &Deselect All
kk: Барлық таңдаудан &айну

en: A dialog box for setting preferences for debug output
kk: Жөндеу шығарылымын баптау диалогы

en: Maintainer
kk: Жетілдіруші

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
kk: Әдетті диалогтың орнына толық диалог көрсетілсін

en: Turn area on
kk: Аумағы болсын

en: Turn area off
kk: Аумағы болмасын

en: no error
kk: қате жоқ

en: requested family not supported for this host name
kk: сұралған шоғырының бұл хост атауы үшін қолдауы жоқ

en: temporary failure in name resolution
kk: атуларды айыруының уақытша жаңылысы

en: non-recoverable failure in name resolution
kk: атауларды айыруының жөнделмейтін жаңылысы

en: invalid flags
kk: жарамсыз жалаушалар

en: memory allocation failure
kk: жадын арнау жаңылысы

en: name or service not known
kk: беймәлім атау не қызмет

en: requested family not supported
kk: сұралған шоғырдың қолдауы жоқ

en: requested service not supported for this socket type
kk: сұралған қызмет сокеттің бұл түрінің қолдауы жоқ

en: requested socket type not supported
kk: сұралған сокеттің түрінің қолдауы жоқ

en: unknown error
kk: беймәлім қате

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
kk: жүйелік кате: %1

en: request was canceled
kk: сұраудан бас тартылды

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
kk: %1 деген беймәлім шоғыр

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
kk: қате жоқ

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
kk: атауын қарастыру қатесі

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
kk: адрес қолданыста ғой

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
kk: сокеті байланыстырған ғой

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
kk: сокеті құрылған ғой

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
kk: сокет байланыстырылмаған

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
kk: сокет кұрылмаған

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
kk: операция бұғатталады

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
kk: байланыс қабылданбады

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
kk: байланысты күту мерзімі бітті

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
kk: операция орындалуда ғой

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
kk: желідегі жаңылыс

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
kk: операцияның қолдауы жоқ

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
kk: операцияны күту мерзімі бітті

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
kk: беймәлім не күтпеген қате

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
kk: қашықтағы хост байланысты жапты

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
kk: GNU GPL лицензиясының 2-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
kk: GNU Lesser GPL лицензиясының 2-нұсқасы

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
kk: BSD лицензиясы

[ctx: @item license]
en: BSD License
kk: BSD лицензиясы

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
kk: Көркемдік лицензия

[ctx: @item license]
en: Artistic License
kk: Көркемдік лицензия

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
kk: GNU GPL лицензиясының 3-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
kk: GNU Lesser GPL лицензиясының 3-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: Custom
kk: Басқа

[ctx: @item license]
en: Not specified
kk: Келтірілмеген

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
kk: <p>Дүниежүзіндегі аударушылар тобтарының арқасында KDE көп тілдерге аударылған.</p><p>KDE жергілікті тілдерге аудару туралы <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a> деген сайтты қараңыз.</p>

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
kk: Григориан

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
kk: Копт

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
kk: Эфиопиялық

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
kk: Яһуди

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
kk: Мұсылмандық/Хижра

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
kk: Үндістан ұлттық

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
kk: Жәләли

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
kk: Жапон

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
kk: Юлиан

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
kk: Тайвандық

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
kk: Дұрыс емес күнтізбе түрі

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, LongFormat]
en: Anno Martyrum
kk: Диоклетан дәуірі

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, ShortFormat]
en: AM
kk: Д.д.

[ctx: (kdedt-format) Coptic, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: Х

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: К

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::NarrowName]
en: E
kk: Е

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: К

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
kk: Тот

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
kk: Пео

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
kk: Хат

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
kk: Кия

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
kk: Тоб

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
kk: Мес

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
kk: Пар

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
kk: Пам

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
kk: Пас

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
kk: Пао

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
kk: Епе

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
kk: Мес

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
kk: Кож

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tho
kk: Тот

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName]
en: Pao
kk: Пео

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hat
kk: Хат

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName]
en: Kia
kk: Кия

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName]
en: Tob
kk: Тоб

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName]
en: Mes
kk: Мес

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName]
en: Par
kk: Пар

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName]
en: Pam
kk: Пам

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName]
en: Pas
kk: Пас

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pan
kk: Пао

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName]
en: Epe
kk: Епе

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Meo
kk: Мес

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Kou
kk: Кож

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
kk: Тот

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
kk: Пеопи

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
kk: Хатор

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
kk: Кияк

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
kk: Тоби

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
kk: Месхир

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
kk: Паремхотеп

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
kk: Памути

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
kk: Пасхонс

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
kk: Паони

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
kk: Епеп

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
kk: Месори

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
kk: Кожи набот

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName]
en: Thoout
kk: Тот

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName]
en: Paope
kk: Пеопи

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName]
en: Hathor
kk: Хатор

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName]
en: Kiahk
kk: Кияк

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName]
en: Tobe
kk: Тоби

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName]
en: Meshir
kk: Месхир

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName]
en: Paremhotep
kk: Паремхотеп

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName]
en: Parmoute
kk: Памути

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName]
en: Pashons
kk: Пасхонс

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName]
en: Paone
kk: Паони

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName]
en: Epep
kk: Епеп

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Mesore
kk: Месори

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Kouji nabot
kk: Кожи набот

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Pes
kk: Пес

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Psh
kk: Псх

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Pef
kk: Пеф

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Pti
kk: Пти

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Pso
kk: Псо

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Psa
kk: Пса

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Tky
kk: Тки

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Pesnau
kk: Песнау

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Pshoment
kk: Псхомент

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Peftoou
kk: Пефту

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Ptiou
kk: Птиу

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Psoou
kk: Псоу

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Psabbaton
kk: Псабатон

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Tkyriakē
kk: Ткириаке

[ctx: Calendar Era: Ethiopian Incarnation Era, years > 0, LongFormat]
en: Amata Mehrat
kk: Шапағат дәуірі

[ctx: Calendar Era: Ethiopian Incarnation Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
kk: ш.д.

[ctx: (kdedt-format) Ethiopian, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: Х

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: Y
kk: Я

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: G
kk: Г

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: Х

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: N
kk: Н

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
kk: Мес

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
kk: Тек

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
kk: Хед

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
kk: Тах

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
kk: Тер

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
kk: Яка

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
kk: Маг

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
kk: Мия

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
kk: Ген

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
kk: Сен

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
kk: Хам

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
kk: Нех

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
kk: Паг

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Mes
kk: Мес

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Teq
kk: Тек

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hed
kk: Хед

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tah
kk: Тах

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName]
en: Ter
kk: Тер

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Yak
kk: Яка

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Mag
kk: Маг

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Miy
kk: Мия

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Gen
kk: Ген

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Sen
kk: Сен

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Ham
kk: Хам

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Neh
kk: Нех

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName]
en: Pag
kk: Паг

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
kk: Мескерем

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
kk: Такуемт

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
kk: Хедар

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
kk: Тахзас

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
kk: Тер

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
kk: Якатит

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
kk: Магабит

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
kk: Мияза

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
kk: Генбот

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
kk: Сене

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
kk: Хамле

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
kk: Нехазе

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
kk: Пагумент

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName]
en: Meskerem
kk: Мескерем

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName]
en: Tequemt
kk: Текуемт

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName]
en: Hedar
kk: Хедар

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName]
en: Tahsas
kk: Тахзас

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName]
en: Ter
kk: Тер

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName]
en: Yakatit
kk: Якатит

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName]
en: Magabit
kk: Магабит

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName]
en: Miyazya
kk: Мияза

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName]
en: Genbot
kk: Генбот

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName]
en: Sene
kk: Сене

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName]
en: Hamle
kk: Хамле

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName]
en: Nehase
kk: Нехазе

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName]
en: Pagumen
kk: Пагумен

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: R
kk: Р

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: Х

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: А

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: Q
kk: К

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: E
kk: Е

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Seg
kk: Сег

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mak
kk: Мак

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Rob
kk: Роб

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Ham
kk: Хам

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Arb
kk: Арб

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Qed
kk: Кед

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ehu
kk: Еху

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Segno
kk: Сегно

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Maksegno
kk: Максегно

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Rob
kk: Роб

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Hamus
kk: Хамус

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Arb
kk: Ср

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Qedame
kk: Кедаме

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Ehud
kk: Ехуд

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
kk: біздің заманға дейін

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
kk: б.з.д.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
kk: біздің заманға дейін

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
kk: б.з.д.

[ctx: (kdedt-format) Gregorian, BC, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BC]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
kk: біздің заман

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
kk: б.з.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
kk: біздің заман

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
kk: б.з.

[ctx: (kdedt-format) Gregorian, AD, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AD]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Қ

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
kk: А

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: Н

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: С

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: М

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Ш

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: Т

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Қ

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: O
kk: Қ

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: N
kk: Қ

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: D
kk: Ж

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
kk: Қаң

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
kk: Ақп

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
kk: Нау

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
kk: Сәу

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
kk: Мам

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
kk: Мау

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
kk: Шіл

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
kk: Там

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
kk: Қыр

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
kk: Қаз

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
kk: Қар

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
kk: Жел

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
kk: Қаң

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
kk: Ақп

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
kk: Нау

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
kk: Сәу

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
kk: Мам

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
kk: Мау

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
kk: Шіл

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
kk: Там

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
kk: Қыр

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
kk: Қаз

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
kk: Қар

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
kk: Жел

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
kk: Қаңтар

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
kk: Ақпан

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
kk: Наурыз

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
kk: Сәуір

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
kk: Мамыр

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
kk: Маусым

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
kk: Шілде

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
kk: Тамыз

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
kk: Қыркүйек

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
kk: Қазан

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
kk: Қараша

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
kk: Желтоқсан

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
kk: Маусым

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
kk: Шілде

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
kk: Қазан

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
kk: Қараша

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: д

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: с

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
kk: с

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: б

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
kk: ж

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: с

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: ж

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
kk: Дс

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
kk: Сс

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
kk: Ср

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
kk: Бс

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
kk: Жм

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
kk: Сн

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
kk: Жк

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
kk: Дүйсенбі

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
kk: Сейсенбі

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
kk: Бейсенбі

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
kk: Жұма

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
kk: Сенбі

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
kk: Жексенбі

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Mundi
kk: дүние жаратылуынан бері

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
kk: д.ж.б.

[ctx: (kdedt-format) Hebrew, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: т

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: х

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: к

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: т

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: ш

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: а

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::NarrowName]
en: N
kk: н

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::NarrowName]
en: I
kk: и

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: с

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: т

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: а

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::NarrowName]
en: E
kk: е

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: а

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: а

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
kk: Тиш

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
kk: Хес

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
kk: Кис

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
kk: Тев

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
kk: Шва

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
kk: Ада

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
kk: Нис

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
kk: Ияр

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
kk: Сив

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
kk: Там

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
kk: Ав

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
kk: Елу

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
kk: Ад1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
kk: Ад2

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tis
kk: Тис

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName]
en: Hes
kk: Хеш

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kis
kk: Кис

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tev
kk: Тев

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shv
kk: Шва

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName]
en: Ada
kk: Ада

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName]
en: Nis
kk: Нис

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName]
en: Iya
kk: Ияр

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName]
en: Siv
kk: Сив

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName]
en: Tam
kk: Там

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName]
en: Av
kk: Ав

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName]
en: Elu
kk: Елу

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName]
en: Ad1
kk: Ад1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName]
en: Ad2
kk: Ад2

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
kk: Тишрей

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
kk: Хешван

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
kk: Кислев

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
kk: Тевет

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
kk: Шват

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
kk: Адар

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
kk: Нисан

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
kk: Ияр

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
kk: Сиван

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
kk: Ав

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
kk: Елул

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
kk: Адар I

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
kk: Адар II

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName]
en: Tishrey
kk: Тишрей

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName]
en: Heshvan
kk: Хешван

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName]
en: Kislev
kk: Кислев

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName]
en: Tevet
kk: Тевет

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName]
en: Shvat
kk: Шват

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName]
en: Adar
kk: Адар

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName]
en: Nisan
kk: Нисан

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName]
en: Iyar
kk: Ияр

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName]
en: Sivan
kk: Сиван

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName]
en: Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName]
en: Av
kk: Ав

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName]
en: Elul
kk: Елул

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName]
en: Adar I
kk: Адар I

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName]
en: Adar II
kk: Адар II

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, LongFormat]
en: Saka Era
kk: сака дәуірі

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, ShortFormat]
en: SE
kk: с.д.

[ctx: (kdedt-format) Indian National, SE, full era year format used for %EY, e.g. 2000 SE]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::NarrowName]
en: C
kk: Ч

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::NarrowName]
en: V
kk: В

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Д

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::NarrowName]
en: Ā
kk: А

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::NarrowName]
en: B
kk: Б

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::NarrowName]
en: Ā
kk: А

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: К

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: А

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::NarrowName]
en: P
kk: П

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
kk: Чай

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
kk: Вай

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
kk: Жай

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
kk: Аса

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
kk: Сра

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
kk: Бха

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
kk: Азу

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
kk: Кар

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
kk: Агр

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
kk: Пау

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
kk: Маг

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
kk: Пха

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName]
en: Cha
kk: Чай

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName]
en: Vai
kk: Вай

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName]
en: Jya
kk: Жай

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName]
en: Āsh
kk: Аса

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shr
kk: Сра

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName]
en: Bhā
kk: Бха

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName]
en: Āsw
kk: Азу

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName]
en: Kār
kk: Кар

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName]
en: Agr
kk: Агр

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pau
kk: Пау

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName]
en: Māg
kk: Маг

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName]
en: Phā
kk: Пха

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
kk: Чайтра

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
kk: Вайсагх

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
kk: Жайстха

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
kk: Асадха

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
kk: Сравана

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
kk: Бхадрапад

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
kk: Азуин

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
kk: Картик

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
kk: Аграхайана

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
kk: Пауз

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
kk: Магх

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
kk: Пхалгун

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName]
en: Chaitra
kk: Чайтра

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName]
en: Vaishākh
kk: Вайсагх

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName]
en: Jyaishtha
kk: Жайстха

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName]
en: Āshādha
kk: Асадха

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName]
en: Shrāvana
kk: Шравана

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName]
en: Bhādrapad
kk: Бхадрапад

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName]
en: Āshwin
kk: Азуин

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName]
en: Kārtik
kk: Катрик

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName]
en: Agrahayana
kk: Аграхайана

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName]
en: Paush
kk: Пауз

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName]
en: Māgh
kk: Магх

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName]
en: Phālgun
kk: Пхалгун

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: B
kk: Б

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: G
kk: Г

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: R
kk: Р

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Som
kk: Сом

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mañ
kk: Ман

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Bud
kk: Буд

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Gur
kk: Гур

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Suk
kk: Сук

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: San
kk: Сан

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Rav
kk: Рав

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Somavãra
kk: Сомавара

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Mañgalvã
kk: Мангалва

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Budhavãra
kk: Будхавара

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Guruvãra
kk: Гурувара

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Sukravãra
kk: Сукравара

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Sanivãra
kk: Санивара

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Raviãra
kk: Радивара

[ctx: Calendar Era: Hijri Islamic Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Hegirae
kk: Хижра дәуірі

[ctx: Calendar Era: Hijri Islamic Era, years > 0, ShortFormat]
en: AH
kk: х.д.

[ctx: (kdedt-format) Hijri, AH, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AH]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: Р

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Р

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: Ж

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Ж

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::NarrowName]
en: R
kk: Р

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Ш

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::NarrowName]
en: R
kk: Р

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Ш

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::NarrowName]
en: Q
kk: З

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::NarrowName]
en: H
kk: З.

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
kk: Мұх

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
kk: Саф

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
kk: РАу

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
kk: РАх

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
kk: ЖАу

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
kk: ЖАх

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
kk: Раж

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
kk: Шах

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
kk: Рам

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
kk: Шағ

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
kk: Зқа

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
kk: Зқи

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName]
en: Muh
kk: Мұх

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName]
en: Saf
kk: Саф

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName]
en: R.A
kk: РАу

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName]
en: R.T
kk: РАх

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName]
en: J.A
kk: ЖАу

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName]
en: J.T
kk: ЖАх

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName]
en: Raj
kk: Раж

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName]
en: Sha
kk: Шах

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName]
en: Ram
kk: Рам

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName]
en: Shw
kk: Шағ

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName]
en: Qid
kk: Зқа

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName]
en: Hij
kk: Зқи

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
kk: Мұхаррам

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
kk: Сафар

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
kk: Рабиғул аууал

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
kk: Рабиғул ахир

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
kk: Жумада аууал

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
kk: Жумада ахир

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
kk: Ражаб

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
kk: Шағбан

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
kk: Рамазан

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
kk: Шәууәл

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
kk: Зулқағда

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
kk: Зулқижа

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName]
en: Muharram
kk: Мұхаррам

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName]
en: Safar
kk: Сафар

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Awal
kk: Рабиғул аууал

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Thaani
kk: Рабиғул ахир

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Awal
kk: Жумада аууал

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Thaani
kk: Жумада ахир

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName]
en: Rajab
kk: Ражаб

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName]
en: Sha`ban
kk: Шағбан

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName]
en: Ramadan
kk: Рамазан

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName]
en: Shawwal
kk: Шәууәл

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Qi`dah
kk: Зулқағда

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Hijjah
kk: Зулқижа

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: I
kk: Д

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: С

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: С

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: Б

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Ж

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: Ж

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Ith
kk: Дс

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Thl
kk: Сс

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Arb
kk: Ср

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Kha
kk: Бс

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jum
kk: Жм

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sab
kk: Сб

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ahd
kk: Жс

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ithnain
kk: Дүйсенбі

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Yau al-Thulatha
kk: Сейсенбі

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Arbi'a
kk: Сәрсенбі

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Khamees
kk: Бейсенбі

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Jumma
kk: Жұма

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Sabt
kk: Сенбі

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ahad
kk: Жексенбі

[ctx: Calendar Era: Jalali Islamic Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Persico
kk: Күн хижрасы

[ctx: Calendar Era: Jalali Islamic Era, years > 0, ShortFormat]
en: AP
kk: к.х.

[ctx: (kdedt-format) Jalali, AP, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AP]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::NarrowName]
en: F
kk: Ф

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::NarrowName]
en: O
kk: О

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::NarrowName]
en: K
kk: К

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Т

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Ш

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: А

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: А

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::NarrowName]
en: D
kk: Д

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::NarrowName]
en: B
kk: Б

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::NarrowName]
en: E
kk: Ә

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
kk: Фер

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
kk: Өрд

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
kk: Хор

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
kk: Тир

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
kk: Мор

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
kk: Шах

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
kk: Меһ

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
kk: Аба

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
kk: Аза

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
kk: Дәй

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
kk: Бах

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
kk: Әсф

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName]
en: Far
kk: Фер

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName]
en: Ord
kk: Өрд

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kho
kk: Хор

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName]
en: Mor
kk: Мор

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName]
en: Sha
kk: Шах

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName]
en: Meh
kk: Меһ

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aba
kk: Аба

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName]
en: Aza
kk: Аза

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName]
en: Dei
kk: Дәй

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName]
en: Bah
kk: Бах

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName]
en: Esf
kk: Әсф

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
kk: Фервердин

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
kk: Өрдібеһишт

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
kk: Хордад

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
kk: Тир

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
kk: Мордад

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
kk: Меһр

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
kk: Абан

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
kk: Азар

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
kk: Дәй

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
kk: Бахман

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
kk: Әсфендармуз

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName]
en: Farvardin
kk: Фервердин

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName]
en: Ordibehesht
kk: Өрдібеһишт

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName]
en: Khordad
kk: Хордад

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName]
en: Mordad
kk: Мордад

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName]
en: Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName]
en: Mehr
kk: Меһр

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName]
en: Dei
kk: Дәй

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName]
en: Bahman
kk: Бахман

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName]
en: Esfand
kk: Әсфендармуз

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Ж

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Jalali weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: 2sh
kk: 2ш

[ctx: Jalali weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: 3sh
kk: 3ш

[ctx: Jalali weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: 4sh
kk: 4ш

[ctx: Jalali weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: 5sh
kk: 5ш

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jom
kk: Йом

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Shn
kk: Шен

[ctx: Jalali weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: 1sh
kk: 1ш

[ctx: Jalali weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Do shanbe
kk: Дүйсенбі

[ctx: Jalali weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Se shanbe
kk: Сейсенбі

[ctx: Jalali weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Chahar shanbe
kk: Сәрсенбі

[ctx: Jalali weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Panj shanbe
kk: Бейсенбі

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Jumee
kk: Жұма

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Shanbe
kk: Сенбі

[ctx: Jalali weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Yek-shanbe
kk: Жексенбі

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Meiji Era, LongFormat]
en: Meiji
kk: Мейдзи

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Meiji, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Meiji 1]
en: %EC Gannen
kk: %EC бірінші жылы

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Meiji, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Meiji 22]
en: %EC %Ey
kk: %EC %Ey-жылы

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Taishō Era, LongFormat]
en: Taishō
kk: Тайсё

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Taishō, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Taishō 1]
en: %EC Gannen
kk: %EC бірінші жылы

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Taishō, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Taishō 22]
en: %EC %Ey
kk: %EC %Ey-жылы

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Shōwa Era, LongFormat]
en: Shōwa
kk: Сёва

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Shōwa, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Shōwa 1]
en: %EC Gannen
kk: %EC бірінші жылы

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Shōwa, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Shōwa 22]
en: %EC %Ey
kk: %EC %Ey-жылы

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Heisei Era, LongFormat]
en: Heisei
kk: Хейсей

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Heisei, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Heisei 1]
en: %EC Gannen
kk: %EC бірінші жылы

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Heisei, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Heisei 22]
en: %EC %Ey
kk: %EC %Ey-жылы

[ctx: Japanese year 1 of era]
en: Gannen
kk: Бірінші жылы

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
kk: біздің заманға дейін

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
kk: б.з.д.

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
kk: біздің заманға дейін

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
kk: б.з.д.

[ctx: (kdedt-format) Julian, BC, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BC]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
kk: біздің заман

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
kk: б.з.

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
kk: біздің заман

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
kk: б.з.

[ctx: (kdedt-format) Julian, AD, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AD]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

[ctx: Julian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Қ

[ctx: Julian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
kk: А

[ctx: Julian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: Н

[ctx: Julian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: С

[ctx: Julian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: М

[ctx: Julian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: М

[ctx: Julian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
kk: Ш

[ctx: Julian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
kk: Т

[ctx: Julian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Қ

[ctx: Julian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: O
kk: Қ

[ctx: Julian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: N
kk: Қ

[ctx: Julian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: D
kk: Ж

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
kk: Қаң

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
kk: Ақп

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
kk: Нау

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
kk: Сәу

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
kk: Мам

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
kk: Мау

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
kk: Шіл

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
kk: Там

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
kk: Қыр

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
kk: Қаз

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
kk: Қар

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
kk: Жел

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
kk: Қаң

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
kk: Ақп

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
kk: Нау

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
kk: Сәу

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
kk: Мам

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
kk: Мау

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
kk: Шіл

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
kk: Там

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
kk: Қыр

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
kk: Қаз

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
kk: Қар

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
kk: Жел

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
kk: Қаңтар

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
kk: Ақпан

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
kk: Наурыз

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
kk: Сәуір

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
kk: Мамыр

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
kk: Маусым

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
kk: Шілде

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
kk: Тамыз

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
kk: Қыркүйек

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
kk: Қазан

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
kk: Қараша

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
kk: Желтоқсан

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
kk: Мам

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
kk: Маусым

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
kk: Шілде

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
kk: Қазан

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
kk: Қараша

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
kk: Д

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: С

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
kk: С

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
kk: Б

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
kk: Ж

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: С

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
kk: Ж

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
kk: Дс

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
kk: Сс

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
kk: Ср

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
kk: Бс

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
kk: Жм

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
kk: Сн

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
kk: Жк

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
kk: Дүйсенбі

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
kk: Сейсенбі

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
kk: Бейсенбі

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
kk: Жұма

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
kk: Сенбі

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
kk: Жексенбі

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
kk: Қытай республиканың дәуірі

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, ShortFormat]
en: ROC
kk: ҚРД

[ctx: (kdedt-format) Taiwan, ROC, full era year format used for %EY, e.g. ROC 99]
en: %EC %Ey
kk: %EC %Ey ж.

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
kk: Будда дәуірі

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, ShortFormat]
en: BE
kk: Б.д.

[ctx: (kdedt-format) Thai, BE, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BE]
en: %Ey %EC
kk: %Ey ж. %EC

en: Use the X-server display 'displayname'
kk: X-сервердің 'displayname' дисплейін пайдалану

en: Restore the application for the given 'sessionId'
kk: Келтірілген 'sessionId' бойынша қолданбаны қалпына келтіру

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
kk: Дисплейі 8-биттік болса, қолданба
    өзінің түстер кестесін орнатады

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
kk: Дисплейі 8-биттік болса, QApplication::ManyColor
    режімін пайдаланатын қолданбалар үшін
    түстерінің саны шектелсін

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
kk: Qt үшін тышқан мен перенетақтаны алып қоюға тыйым салады

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
kk: жөндеушіде орындау үшін -nograb параметрін қолданыңыз,
    ал бұны өзгерту үшін -dograb

en: switches to synchronous mode for debugging
kk: жөндеу үшін қадамдас режімге ауыстырады

en: defines the application font
kk: қолданбаның қаріпін анықтайды

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
kk: әдетті ая түсін және қолданбаның палитрасын
    орнатады (жарық және қараңғы көлеңкелер
    есептеледі)

en: sets the default foreground color
kk: әдетті мәтіннің түсін орнатады

en: sets the default button color
kk: әдетті батырмалардың түсін орнатады

en: sets the application name
kk: қолданбаның атауын орнатады

en: sets the application title (caption)
kk: қолданбаның (айдар) атауын орнатады

en: load the testability framework
kk: сынақа арналған құрылымды жүктеу

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
kk: қолданба 8-биттік дисплейді толық түсті секілді пайдаланады

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
kk: енгізу тәртібін XIM (X Input Method) қылып орнатады.
    Мүмкін мәндері: onthespot, overthespot, offthespot және 
    root

en: set XIM server
kk: XIM серверді орнатады

en: disable XIM
kk: XIM дегенді рұқсат етпеу

en: mirrors the whole layout of widgets
kk: интерфейс бөлшектерінің бүкіл орналасуын бейнелейді

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
kk: қолданбаның виджеттеріне Qt стильдер кестесі қолданылады

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
kk: әдетті графика жүйесінің орнына басқасы пайдаланады, оның екеуі бар растрлық және opengl (эксперименттік)

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
kk: QML JS жөндегіш мәліметі: Бағдарлама жөндегіш істеушін-DQT_DECLARATIVE_DEBUG деген кілтімен құрылу керек.

en: Use 'caption' as name in the titlebar
kk: 'caption' атауын айдары ретінде қолдану

en: Use 'icon' as the application icon
kk: 'icon' таңбашасын қолданбаның таңбашасы ретінде қолдану

en: Use alternative configuration file
kk: Баламалы конфигурация файлын қолдану

en: Disable crash handler, to get core dumps
kk: Жаңылыста core dump алу үшін жаңылыс өңдеушіні өшіріп қою

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
kk: WM_NET үйлесімді терезе менеджерін күту

en: sets the application GUI style
kk: қолданбаның GUI стилін орнатады

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
kk: виджеттің басты терезесінің орналастырады - аргумент пішімін man X анықтамасынан қараңыз (әдетте бұл WidthxHeight+XPos+YPos)

en: KDE Application
kk: KDE қолданбасы

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
kk: '%1' деген жоқ.

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
kk: %1 дегеннің автор(лар)ы
    %2

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
kk: Қолданба ашқан файлдар мен URL-дер қолданғаннан кейін жойылады

en: KDE-tempfile
kk: KDE-уқытша файлы

en: Library "%1" not found
kk: "%1" жиыны табылған жоқ

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
kk: Араб-Үнді

[ctx: digit set]
en: Bengali
kk: Бенгали

[ctx: digit set]
en: Devanagari
kk: Девангари

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
kk: Шығыс Араб-Үнді

[ctx: digit set]
en: Gujarati
kk: Гуджарати

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
kk: Гурмухи

[ctx: digit set]
en: Kannada
kk: Каннада

[ctx: digit set]
en: Khmer
kk: Кхмер

[ctx: digit set]
en: Malayalam
kk: Малайям

[ctx: digit set]
en: Oriya
kk: Ория

[ctx: digit set]
en: Tamil
kk: Тамил

[ctx: digit set]
en: Telugu
kk: Телугу

[ctx: digit set]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: size in bytes]
note: i18n: comments below, they are used by the translators. This prefix is shared by all current dialects. i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 B
kk: %1 Б

[ctx: size in 1000 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 kB
kk: %1 кБ

[ctx: size in 10^6 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
kk: %1 МБ

[ctx: size in 10^9 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
kk: %1 ГБ

[ctx: size in 10^12 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
kk: %1 ТБ

[ctx: size in 10^15 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
kk: %1 ПБ

[ctx: size in 10^18 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
kk: %1 ЕБ

[ctx: size in 10^21 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
kk: %1 ЗБ

[ctx: size in 10^24 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
kk: %1 ЙБ

[ctx: memory size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KB
kk: %1 КБ

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
kk: %1 МБ

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
kk: %1 ГБ

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
kk: %1 ТБ

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
kk: %1 ПБ

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
kk: %1 ЕБ

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
kk: %1 ЗБ

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
kk: %1 ЙБ

[ctx: size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KiB
kk: %1 КиБ

[ctx: size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MiB
kk: %1 МиБ

[ctx: size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GiB
kk: %1 ГиБ

[ctx: size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TiB
kk: %1 ТиБ

[ctx: size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PiB
kk: %1 ПиБ

[ctx: size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EiB
kk: %1 ЕиБ

[ctx: size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZiB
kk: %1 ЗиБ

[ctx: size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YiB
kk: %1 ЙиБ

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
kk: %1 күн

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
kk: %1 сағат

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
kk: %1 минут

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
kk: %1 секунд

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
kk[0]: %1 милисекунд

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
kk[0]: %1 күн

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
kk[0]: %1 сағат

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
kk[0]: %1 минут

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
kk[0]: %1 секунд

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
kk: Түске Дейін

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
kk: Түстен Кейін

en: Timed out trying to connect to remote host
kk: Қашықтағы хостқа қосылуын күту уақыты өтті

en: address family for nodename not supported
kk: торап атауы үшін адрес шоғырының қолдауы жоқ

en: invalid value for 'ai_flags'
kk: 'ai_flags' мәні жарамсыз

en: 'ai_family' not supported
kk: 'ai_family' қолдауы жоқ

en: no address associated with nodename
kk: бұл торап атауымен ешбір адрес сәйкес келмейді

en: servname not supported for ai_socktype
kk: servname бұл ai_socktype түрі үшін қолданбайды

en: 'ai_socktype' not supported
kk: 'ai_socktype' түрінің қолдауы жоқ

en: system error
kk: жүйе қатесі

en: KDE Test Program
kk: KDE сынақ бағдарламасы

en: Africa/Abidjan
kk: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
kk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
kk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
kk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Asmera
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
kk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
kk: Африка/Банги

en: Africa/Banjul
kk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
kk: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
kk: Африка/Блантир

en: Africa/Brazzaville
kk: Африка/Браззавиль

en: Africa/Bujumbura
kk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
kk: Африка/Каир

en: Africa/Casablanca
kk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
kk: Африка/Сеута

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
kk: Сеута мен Мелилла

en: Africa/Conakry
kk: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
kk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
kk: Африка/Дар-эс-Салам

en: Africa/Djibouti
kk: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
kk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
kk: Африка/Эль-Ааиун

en: Africa/Freetown
kk: Африка/Фритаун

en: Africa/Gaborone
kk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
kk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
kk: Африка/Йоханнесбург

en: Africa/Juba
kk: Африка/Джуба

en: Africa/Kampala
kk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
kk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
kk: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
kk: Африка/Киншаса

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
kk: Конго Дем. Респ. батысы

en: Africa/Lagos
kk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
kk: Африка/Либревиль

en: Africa/Lome
kk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
kk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
kk: Африка/Лубумбаши

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
kk: Конго Дем. Респ. шығысы

en: Africa/Lusaka
kk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
kk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
kk: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
kk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
kk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
kk: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
kk: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
kk: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
kk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
kk: Африка/Ниамей

en: Africa/Nouakchott
kk: Африка/Нуакшотт

en: Africa/Ouagadougou
kk: Африка/Уагадугу

en: Africa/Porto-Novo
kk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Pretoria
kk: Африка/Претория

en: Africa/Sao_Tome
kk: Африка/Сао-Томе

en: Africa/Timbuktu
kk: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
kk: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
kk: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
kk: Африка/Виндхук

en: America/Adak
kk: Америка/Адак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
kk: Алеут а-ры

en: America/Anchorage
kk: Америка/Анкоридж

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
kk: Аляска уақыты

en: America/Anguilla
kk: Америка/Ангилья

en: America/Antigua
kk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
kk: Америка/Арагуайна

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tocantins
kk: Токантинс

en: America/Argentina/Buenos_Aires
kk: Америка/Аргентина/Буэнос-Айрес

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Buenos Aires (BA, CF)
kk: Буенос-Айрес (BA, CF)

en: America/Argentina/Catamarca
kk: Америка/Аргентина/Катамарка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
kk: Катамарка (CT), Чубут (CH)

en: America/Argentina/ComodRivadavia
kk: Америка/Аргентина/Комодривадавья

en: America/Argentina/Cordoba
kk: Америка/Аргентина/Кордоба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
kk: елдердің көпшілігі (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
kk: елдердің көпшілігі (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
kk: Америка/Аргентина/Жужуй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Jujuy (JY)
kk: Жужуй (JY)

en: America/Argentina/La_Rioja
kk: Америка/Аргентина/Ла-Риоя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: La Rioja (LR)
kk: Ла-Риоха (LR)

en: America/Argentina/Mendoza
kk: Америка/Аргентина/Мендоза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mendoza (MZ)
kk: Мендоза (MZ)

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
kk: Америка/Аргентина/Рио-Гальегос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Santa Cruz (SC)
kk: Санта-Круз (SC)

en: America/Argentina/Salta
kk: Америка/Аргентина/Салта

en: America/Argentina/San_Juan
kk: Америка/Аргентина/Сан-Жуан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Juan (SJ)
kk: Сан-Жуан (SJ)

en: America/Argentina/San_Luis
kk: Америка/Аргентина/Сан-Луис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Luis (SL)
kk: Сан-Луис (SL)

en: America/Argentina/Tucuman
kk: Америка/Аргентина/Тукуман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tucuman (TM)
kk: Тукуман (TM)

en: America/Argentina/Ushuaia
kk: Америка/Аргентина/Ушуая

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
kk: Тиерра дел Фуего (TF)

en: America/Aruba
kk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
kk: Америка/Асунсьон

en: America/Atikokan
kk: Америка/Атиокан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
kk: Шығыс стандартты уақыт - Атиокан, Онтарио және Саутамптон І, Нунаву

en: America/Atka
kk: Америка/Атка

en: America/Bahia
kk: Америка/Байя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bahia
kk: Байя

en: America/Bahia_Banderas
kk: Америка/Байя-Бандерас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
kk: Орталық Мексика уақыты - Байя-де-Бандерас

en: America/Barbados
kk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
kk: Америка/Белем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
kk: Амапа, Е-Пара

en: America/Belize
kk: Америка/Белиз

en: America/Blanc-Sablon
kk: Америка/Бланк-Саблон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
kk: Атлантикалық стандартты уақыт - Квебек - Төменгі солтүстік жағалауы

en: America/Boa_Vista
kk: Америка/Боа-Виста

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Roraima
kk: Рорайма

en: America/Bogota
kk: Америка/Богота

en: America/Boise
kk: Америка/Бойсе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
kk: Таулық уақыт - оңтүс. Айдахо мен шығыс Орегон

en: America/Buenos_Aires
kk: Америка/Буэнос-Айрес

en: America/Calgary
kk: Америка/Калгари

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
kk: Таулық уақыт - Альберта, шығыс Брит. Колумбия және батыс Саскачеван

en: America/Cambridge_Bay
kk: Америка/Кембридж-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
kk: Таулық уақыт - батыс Нанавут

en: America/Campo_Grande
kk: Америка/Кампо-Гранде

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso do Sul
kk: Мато-Гросо-до-Сул

en: America/Cancun
kk: Америка/Канкун

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
kk: Орталық уақыты - Куинтана-Роо

en: America/Caracas
kk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
kk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
kk: Америка/Кайенне

en: America/Cayman
kk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
kk: Америка/Чикаго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
kk: Орталық уақыты

en: America/Chihuahua
kk: Америка/Чихуахуа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
kk: Таулық уақыты - Чихуахуа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
kk: Таулық Мексика уақыты - Чихуахуа АҚШ шекарасынан алыста

en: America/Coral_Harbour
kk: Америка/Корал-Харбор

en: America/Cordoba
kk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
kk: Америка/Коста-Рика

en: America/Creston
kk: Америка/Крестон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
kk: Таулық стандартты уақыт - Крестон, Брит.Колумбия

en: America/Cuiaba
kk: Америка/Куяба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso
kk: Мато-Гроссо

en: America/Curacao
kk: Америка/Кюрасао

en: America/Danmarkshavn
kk: Америка/Данмаркшавн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
kk: шығыс жағалау. солтүстік Скоресбисунд

en: America/Dawson
kk: Америка/Доусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
kk: Тынық мұхит уақыты - солтүстік Юкон

en: America/Dawson_Creek
kk: Америка/Доусон-Крик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
kk: Таулық стандартты уақыт - Доусон-крик және Форт Сент-Джон, Брит.Колумбия

en: America/Denver
kk: Америка/Денвер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
kk: Таулық уақыт

en: America/Detroit
kk: Америка/Детройт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
kk: Шығыс уақыты - Мичиган - елдердің көпшілігі

en: America/Dominica
kk: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
kk: Америка/Эдмонтон

en: America/Eirunepe
kk: Америка/Эйрунепе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
kk: Батыс Амазонас

en: America/El_Salvador
kk: Америка/Эл Сальвадор

en: America/Ensenada
kk: Америка/Есенада

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
kk: Тынық мұхит уақыты

en: America/Fort_Wayne
kk: Америка/Форт-Вейн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
kk: Шығыс уақыты - Индиана - елдердің көпшілігі

en: America/Fortaleza
kk: Америка/Форталеза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
kk: Солт.-Шығ. Бразилия (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
kk: Африка/Фредериктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
kk: Атлантика уақыты - Жаңа Шотландия (көпшілігі), Ханзада Эдуард ар.

en: America/Glace_Bay
kk: Америка/Глейс-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
kk: Атлантика уақыты - Жаңа Шотландия - 1966-1971 жазғы уақытқа ауыспаған елдер

en: America/Godthab
kk: Америка/Готтаб

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
kk: елдердің көпшілігі

en: America/Goose_Bay
kk: Америка/Гус-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
kk: Атлантик уақыт - Лабрадор - елдердің көпшілігі

en: America/Grand_Turk
kk: Америка/Гранд-Турк

en: America/Grenada
kk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
kk: Америка/Гваделупе

en: America/Guatemala
kk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
kk: Америка/Гуаякиль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
kk: құрылық

en: America/Guyana
kk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
kk: Америка/Галифакс

en: America/Havana
kk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
kk: Америка/Гермосилло

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
kk: Таулық стандартты уақыт -Сонора

en: America/Indiana/Indianapolis
kk: Америка/Индиана/Индианаполис

en: America/Indiana/Knox
kk: Америка/Индиана/Нокс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Старк аймағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Старк аймағы

en: America/Indiana/Marengo
kk: Америка/Индиана/Маренго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Кроуфорд аймағы

en: America/Indiana/Petersburg
kk: Америка/Индиана/Петерсбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Пайк аймағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Пайк аймағы

en: America/Indiana/Tell_City
kk: Америка/Индиана/Телл-Сити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Перри аймағы

en: America/Indiana/Vevay
kk: Америка/Индиана/Вивей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Свитзерленд аймағы

en: America/Indiana/Vincennes
kk: Америка/Индиана/Винсенс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Дейвиес, Дюбуа, Нокс, Мартин аймақтары

en: America/Indiana/Winamac
kk: Америка/Индиана/Винамак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Пуласки аймағы

en: America/Indianapolis
kk: Америка/Индианаполис

en: America/Inuvik
kk: Америка/Инувик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
kk: Таулық уақыты - батыс Солтүстік-Батыстағы жерлері

en: America/Iqaluit
kk: Америка/Икалуит

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
kk: Шығыс уақыты - шығыс Нунавут - елдердің көпшілігі

en: America/Jamaica
kk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
kk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
kk: Америка/Джуно

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
kk: Аляска уақыты - Аляска "тұтқасы"

en: America/Kentucky/Louisville
kk: Америка//Кентуки/Луивилл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
kk: Шығыс уақыты - Кентуки - Луивилл аумағы

en: America/Kentucky/Monticello
kk: Америка/Кентуки/Монтицелло

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
kk: Шығыс уақыты - Кентукки - Уейн аймағы

en: America/Knox_IN
kk: Америка/Нокс (Индиана)

en: America/Kralendijk
kk: Америка/Кралендейк

en: America/La_Paz
kk: Америка/Ла-Пас

en: America/Lima
kk: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
kk: Америка/Лос-Анджелес

en: America/Louisville
kk: Америка/Луисвилл

en: America/Lower_Princes
kk: Америка/Лоуер-Принсес

en: America/Maceio
kk: Америка/Масейо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alagoas, Sergipe
kk: Алагоас, Сержипи

en: America/Managua
kk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
kk: Америка/Манаус

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
kk: Шығыс Амазонас

en: America/Marigot
kk: Америка/Мариго

en: America/Martinique
kk: Америка/Мартиника

en: America/Matamoros
kk: Америка/Матаморос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
kk: Орталық АҚШ уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас АҚШ шекараға жуық

en: America/Mazatlan
kk: Америка/Мазатлан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
kk: Таулық уақыты - оңтүс.Байя, Наярит, Синалоа

en: America/Mendoza
kk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
kk: Америка/Меномини

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
kk: Орталық уақыты - Мичиган - Дикинсон, Гожебик, Айрон, Меномини аймақтары

en: America/Merida
kk: Америка/Мерида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
kk: Орталық уақыты - Кампече, Юкатан

en: America/Metlakatla
kk: Америка/Метлакатла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Metlakatla Time - Annette Island
kk: Метлакатла уақыты - Аннетт ар-ы

en: America/Mexico_City
kk: Америка/Мехико-сити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
kk: Орталық уақыты - елдердің көпшілігі

en: America/Miquelon
kk: Америка/Микелон

en: America/Moncton
kk: Америка/Монктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
kk: Атлантика уақыты - Нью-Брансуик

en: America/Monterrey
kk: Америка/Монтеррей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
kk: Орталық уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
kk: Орталық Мексика уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас АҚШ-тан алыс

en: America/Montevideo
kk: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
kk: Америка/Монреаль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
kk: Шығыс уақыты - Квебек - елдердің көпшілігі

en: America/Montserrat
kk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
kk: Америка/Нассау

en: America/New_York
kk: Америка/Нью-Йорк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
kk: Шығыс уақыты

en: America/Nipigon
kk: Америка/Нипигон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
kk: Шығыс уақыты - Онтарио, Квебек - 1967-1973 жазғы уақытқа ауыспаған елдер

en: America/Nome
kk: Америка/Ном

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
kk: Аляска уақыты - батыс Аляска

en: America/Noronha
kk: Америка/Норонха

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
kk: Атлант мұхиттағы аралдары

en: America/North_Dakota/Beulah
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Беулах

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Mercer County
kk: Орталық уақыты - Солтүстік Дакота - Мерсер аймағы

en: America/North_Dakota/Center
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Орталық

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
kk: Орталық уақыты - Солтүстік Дакота - Оливер аймағы

en: America/North_Dakota/New_Salem
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Нью-Салем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
kk: Орталық уақыты - Солтүс.Дакота - Мортон аймағы (Мандан аумағысыз)

en: America/Ojinaga
kk: Америка/Оджинага

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
kk: Таулық АҚШ уақыты - Чихуахуа  АҚШ-қа жақында

en: America/Ontario
kk: Америка/Онтарио

en: America/Panama
kk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
kk: Америка/Пангниртанг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
kk: Шығыс уақыты - Пангниртунг, Нунавут

en: America/Paramaribo
kk: Америка/Парамарибо

en: America/Phoenix
kk: Америка/Феникс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
kk: Таулық стандартты уақыт - Аризона

en: America/Port-au-Prince
kk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
kk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
kk: Америка/Порто-Акре

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Acre
kk: Акре

en: America/Porto_Velho
kk: Америка/Порто-Велью

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rondonia
kk: Рондониа

en: America/Puerto_Rico
kk: Америка/Пуэрто-Рико

en: America/Rainy_River
kk: Америка/Рэйни-Ривер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
kk: Орталық уақыты - Рейни Ривер және Форт Франс, Онтарио

en: America/Rankin_Inlet
kk: Америка/Рэнкин-Инлет

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
kk: Орталық уақыты - орталық Нунавут

en: America/Recife
kk: Америка/Ресифи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pernambuco
kk: Пернамбуко

en: America/Regina
kk: Америка/Регина

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
kk: Орталық стандартты уақыт - Саскачеван - елдердің көпшілігі

en: America/Resolute
kk: Америка/Ресолюте

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
kk: Шығыс уақыты - Резолют, Нунавут

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
kk: Орталық стандартты уақыты - Резолют, Нунавут

en: America/Rio_Branco
kk: Америка/Рио-Бранко

en: America/Rosario
kk: Америка/Розарио

en: America/Santa_Isabel
kk: Америка/Санта-Исабел

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
kk: Мексика Тынық мұхит уақыты - Байя Калифорния АҚШ-тан алыс

en: America/Santarem
kk: Америка/Сантарем

en: America/Santiago
kk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
kk: Америка/Санто-Доминго

en: America/Sao_Paulo
kk: Америка/Сан-Паулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
kk: Оңтүс. және Оңтүс.-Шығыс Бразилия (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
kk: Америка/Саскатун

en: America/Scoresbysund
kk: Америка/Скорсбисунд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Scoresbysund / Ittoqqortoormiit
kk: Скорсбисунд / Иттоккортоормиит

en: America/Shiprock
kk: Америка/Шипрок

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
kk: Таулық уақыт - Навахо

en: America/Sitka
kk: Америка/Ситка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
kk: Аляска уақыты - Оңтүстік-шығыс Аляска "тұтқасы"

en: America/St_Barthelemy
kk: Америка/Сен-Бартелми

en: America/St_Johns
kk: Америка/Сент-Джонс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
kk: Ньюфаундленд, Лабрадордың оңтүс.-шығысы қоса

en: America/St_Kitts
kk: Америка/Сент-Китс

en: America/St_Lucia
kk: Америка/Сент-Люсия

en: America/St_Thomas
kk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
kk: Америка/Сент-Винсент

en: America/Swift_Current
kk: Америка/Свифт-Каррент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
kk: Орталық стандартты уақыт - Саскачеван - батыс. ортасы

en: America/Tegucigalpa
kk: Америка/Тегусигальпа

en: America/Thule
kk: Америка/Туле

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Thule / Pituffik
kk: Туле / Питуффик

en: America/Thunder_Bay
kk: Америка/Сандер-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
kk: Шығыс уақыты - Сандер-Бей, Онтарио

en: America/Tijuana
kk: Америка/Тиюана

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Pacific Time - Baja California near US border
kk: АҚШ Тынық мұхит уақыты - Байя Калифорния АҚШ-қа жуық

en: America/Toronto
kk: Америка/Торонто

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
kk: Шығыс уақыты - Онтарио - елдердің көпшілігі

en: America/Tortola
kk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
kk: Америка/Ванкувер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
kk: Тынық мұхит уақыты - батыс Британдық Колумбия

en: America/Virgin
kk: Америка/Виргин аралдары

en: America/Whitehorse
kk: Америка/Вайтхорс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
kk: Тынық мұхит уақыты - оңтүс. Юкон

en: America/Winnipeg
kk: Америка/Виннипег

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
kk: Орталық уақыты - Манитоба мен батыс Онтарио

en: America/Yakutat
kk: Америка/Якутат

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
kk: Аляска уақыты - Аляска "тұтқасының сағағы"

en: America/Yellowknife
kk: Америка/Йеллоунайф

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
kk: Таулық уақыты - орталық Солт.-Батыс жерлері

en: Antarctica/Casey
kk: Антарктида/Кэйси

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
kk: Кейси станциясы,  Бэйли түбегі

en: Antarctica/Davis
kk: Антарктика/Дэвис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
kk: Дэвис станциясы, Вестфолд-Хиллз

en: Antarctica/DumontDUrville
kk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
kk: Дюмон-д'Юрвил станциясы, Адел жері

en: Antarctica/Macquarie
kk: Антарктика/Маккуори

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
kk: Маккуори станциясы, Маккуори аралы

en: Antarctica/Mawson
kk: Антарктика/Моусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
kk: Моусон станциясы, Холм бұғазы

en: Antarctica/McMurdo
kk: Антарктика/Мак-Мердо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
kk: Мак-Мердо станциясы, Росс аралы

en: Antarctica/Palmer
kk: Антарктика/Палмер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
kk: Палмер станциясы, Анверс аралы

en: Antarctica/Rothera
kk: Антарктика/Ротера

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
kk: Ротера станциясы, Аделаида аралы

en: Antarctica/South_Pole
kk: Антарктика/Оңтүстік полюс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
kk: Амудсен-Скотт станциясы, Оңтүстік полюс

en: Antarctica/Syowa
kk: Антарктика/Сева

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
kk: Сева станциясы, Ист-Онгул аралы

en: Antarctica/Vostok
kk: Антарктика/Восток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
kk: Восток станциясы, Оңтүс.магниттік полюсы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, Lake Vostok
kk: Восток станциясы, Восток көлі

en: Arctic/Longyearbyen
kk: Арктика/Лонгйербиен

en: Asia/Aden
kk: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
kk: Азия/Алматы

en: Asia/Amman
kk: Азия/Амман

en: Asia/Anadyr
kk: Азия/Анадырь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
kk: Мәскеу+10 - Беринг теңізі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Bering Sea
kk: Мәскеу+08 - Беринг теңізі

en: Asia/Aqtau
kk: Азия/Ақтау

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
kk: Атырау, Маңғыстау

en: Asia/Aqtobe
kk: Азия/Ақтөбе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
kk: Ақтөбе

en: Asia/Ashgabat
kk: Азия/Ашхабад

en: Asia/Ashkhabad
kk: Азия/Ашғабад

en: Asia/Baghdad
kk: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
kk: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
kk: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
kk: Азия/Бангкок

en: Asia/Beijing
kk: Азия/Бейжің

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
kk: Шығыс Қытай - Бейжің, Гуандун, Шанхай, т.б.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
kk: Қытай стандартты уақыты

en: Asia/Beirut
kk: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
kk: Азия/Бішкек

en: Asia/Brunei
kk: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
kk: Азия/Чойбалсан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dornod, Sukhbaatar
kk: Дорнод, Сухэ-Батор

en: Asia/Chongqing
kk: Азия/Чунцин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
kk: Орталық Қытай - Сычуань, Юньнань, Гуанси, Шаньси, Гуйчжоу, т.б.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
kk: Қытай таулы өңірі

en: Asia/Chungking
kk: Азия/Чунцин

en: Asia/Colombo
kk: Азия/Коломбо

en: Asia/Dacca
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Damascus
kk: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Dili
kk: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
kk: Азия/Дубай

en: Asia/Gaza
kk: Азия/Газа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gaza Strip
kk: Газа жолағы

en: Asia/Harbin
kk: Азия/Харбин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
kk: Хэйлунцзян (Мохе кірмейді), Цзилинь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
kk: Солтүстік Қытай

en: Asia/Hebron
kk: Азия/Хеврон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Bank
kk: Батыс Жағалауы

en: Asia/Ho_Chi_Minh
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Hong_Kong
kk: Азия/Сянган (Гонконг)

en: Asia/Hovd
kk: Азия/Қобд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
kk: Баян-Өлгей, Гоби-Алтай, Қобд, Увс, Завхан аймақтары

en: Asia/Irkutsk
kk: Азия/Иркутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
kk: Мәскеу+05 - Байкал көлі

en: Asia/Jakarta
kk: Азия/Джакарта

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
kk: Ява мен Суматра

en: Asia/Jayapura
kk: Азия/Джаяпура

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
kk: Батыс Папуа мен Молукк аралдары

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
kk: Батыс Жаңа Гвинея (Ириан Жая) мен Молукк аралдары

en: Asia/Jerusalem
kk: Азия/Иерусалим

en: Asia/Kabul
kk: Азия/Қабул

en: Asia/Kamchatka
kk: Азия/Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
kk: Мәскеу+09 - Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Kamchatka
kk: Мәскеу+08 - Камчатка

en: Asia/Karachi
kk: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
kk: Азия/Кашгар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
kk: Батыс Тибет пен Шыңжаң

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China west Xinjiang
kk: Батыс Қытай Шыңжаң

en: Asia/Kathmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Katmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Kolkata
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Krasnoyarsk
kk: Азия/Красноярск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
kk: Мәскеу+04 - Енисей өзен бойы

en: Asia/Kuala_Lumpur
kk: Азия/Куала-Лумпур

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
kk: Малайзия түбегі

en: Asia/Kuching
kk: Азия/Кучинг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
kk: Сабах пен Саравак

en: Asia/Kuwait
kk: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
kk: Азия/Аомын (Макао)

en: Asia/Macau
kk: Азия/Макау

en: Asia/Magadan
kk: Азия/Магадан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
kk: Мәскеу+08 - Магадан

en: Asia/Makassar
kk: Азия/Макассар

en: Asia/Manila
kk: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
kk: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
kk: Азия/Никозия

en: Asia/Novokuznetsk
kk: Азия/Новокузнецк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
kk: Мәскеу+03 - Новокузнецк

en: Asia/Novosibirsk
kk: Азия/Новосибирск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
kk: Мәскеу+03 - Новосибирск

en: Asia/Omsk
kk: Азия/Омбы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
kk: Мәскеу+03 - батыс Сібір

en: Asia/Oral
kk: Азия/Орал

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
kk: Батыс Қазақстан

en: Asia/Phnom_Penh
kk: Азия/Пномпень

en: Asia/Pontianak
kk: Азия/Понтианак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
kk: Батыс және орталық Борнео

en: Asia/Pyongyang
kk: Азия/Пхеньян

en: Asia/Qatar
kk: Азия/Катар

en: Asia/Qyzylorda
kk: Азия/Қызылорда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
kk: Қызылорда

en: Asia/Rangoon
kk: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
kk: Азия/Эр-Рияд

en: Asia/Saigon
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Sakhalin
kk: Азия/Сахалин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
kk: Мәскеу07 - Сахалин аралы

en: Asia/Samarkand
kk: Азия/Самаркант

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
kk: Батыс Өзбекстан

en: Asia/Seoul
kk: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
kk: Азия/Шанхай

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
kk: Шығыс Қытай

en: Asia/Singapore
kk: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
kk: Азия/Тайбей

en: Asia/Tashkent
kk: Азия/Ташкент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
kk: Шығыс Өзбекстан

en: Asia/Tbilisi
kk: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
kk: Азия/Теһран

en: Asia/Tel_Aviv
kk: Азия/Тель-Авив

en: Asia/Thimbu
kk: Азия/Тхимбу

en: Asia/Thimphu
kk: Азия/Тхимпху

en: Asia/Tokyo
kk: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
kk: Азия/Уджунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
kk: Азия/Ұрымжы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
kk: Тибеттің қөпшілігі мен Шыңжаң

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Xinjiang-Tibet
kk: Қытай Шыңжаң-Тибет

en: Asia/Vientiane
kk: Азия/Вьентьян

en: Asia/Vladivostok
kk: Азия/Владивосток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
kk: Мәскеу+07 - Амур өз. бойы

en: Asia/Yakutsk
kk: Азия/Якутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
kk: Мәскеу+06 - Лена өз. бойы

en: Asia/Yekaterinburg
kk: Азия/Екатеринбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
kk: Мәскеу+02 - Орал өңірі

en: Asia/Yerevan
kk: Азия/Ереван

en: Atlantic/Azores
kk: Атлант мұхиты/Азор

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
kk: Азор аралдары

en: Atlantic/Bermuda
kk: Атлант мұхиты/Бермуда

en: Atlantic/Canary
kk: Атлант мұхиты/Канар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
kk: Канар аралдары

en: Atlantic/Cape_Verde
kk: Атлант мұхиты/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
kk: Атлант мұхиты/Фаэро

en: Atlantic/Faroe
kk: Атлант мұхиты/Фароэ

en: Atlantic/Jan_Mayen
kk: Атлант мұхиты/Ян-Майен

en: Atlantic/Madeira
kk: Атлант мұхиты/Мадейра

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
kk: Мадейра аралдары

en: Atlantic/Reykjavik
kk: Атлант мұхиты/Рейкъявик

en: Atlantic/South_Georgia
kk: Атлант мұхиты/Оңтүстік Георгия

en: Atlantic/St_Helena
kk: Атлант мұхиты/Әулие Елена

en: Atlantic/Stanley
kk: Атлант мұхиты/Стэнли

en: Australia/ACT
kk: Аустралия/Аустралияның астаналық аумағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
kk: Нью Саут Уелс - елдердің көпшілігі

en: Australia/Adelaide
kk: Аустралия/Аделаида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
kk: Оңтүстік Аустралия

en: Australia/Brisbane
kk: Аустралия/Брисбен

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
kk: Куинсланд - елдердің көпшілігі

en: Australia/Broken_Hill
kk: Аустралия/Брокен-Хилл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
kk: Жаңа Оңтүстік Уэльс - Янковинна

en: Australia/Canberra
kk: Аустралия/Канберра

en: Australia/Currie
kk: Аустралия/Курри

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
kk: Тасмания - Кинг аралы

en: Australia/Darwin
kk: Аустралия/Дарвин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
kk: Солтүстік аумағы

en: Australia/Eucla
kk: Аустралия/Эукла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
kk: Батыс Аустралия - Эукла аумағы

en: Australia/Hobart
kk: Аустралия/Хобарт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
kk: Тасмания - елдердің көпшілігі

en: Australia/LHI
kk: Аустралия/Лорд-Хау ар.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
kk: Лорд-Хау аралы

en: Australia/Lindeman
kk: Аустралия/Линдеман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
kk: Куинсленд - Холидей аралдары

en: Australia/Lord_Howe
kk: Аустралия/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
kk: Аустралия/Мельбурн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
kk: Виктория

en: Australia/NSW
kk: Аустралия/Жаңа Оңтус.Уэльс

en: Australia/North
kk: Аустралия/Солтүстік

en: Australia/Perth
kk: Аустралия/Перт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
kk: Батыс Аустралия - елдердің көпшілігі

en: Australia/Queensland
kk: Аустралия/Куинсленд

en: Australia/South
kk: Аустралия/Оңтүстік

en: Australia/Sydney
kk: Аустралия/Сидней

en: Australia/Tasmania
kk: Аустралия/Тасмания

en: Australia/Victoria
kk: Аустралия/Виктория

en: Australia/West
kk: Аустралия/Батыс

en: Australia/Yancowinna
kk: Аустралия/Янковинна

en: Brazil/Acre
kk: Бразилия/Акре

en: Brazil/DeNoronha
kk: Бразилия/Де-Норонха

en: Brazil/East
kk: Бразилия/Шығыс

en: Brazil/West
kk: Бразилия/Батыс

en: Canada/Atlantic
kk: Канада/Атлантика жағалауы

en: Canada/Central
kk: Канада/Орталық

en: Canada/East-Saskatchewan
kk: Канада/Шығыс Саскачеван

en: Canada/Eastern
kk: Канада/Шығыс

en: Canada/Mountain
kk: Канада/Таулы өңір

en: Canada/Newfoundland
kk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
kk: Канада/Тынық мұхит жағалауы

en: Canada/Saskatchewan
kk: Канада/Саскачеван

en: Canada/Yukon
kk: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
kk: Чили/Құрылық

en: Chile/EasterIsland
kk: Чили/Пасха аралы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
kk: Пасха аралы мен Сала-и-Гомес

en: Cuba
kk: Куба

en: Egypt
kk: Мысыр

en: Eire
kk: Ирландия

en: Europe/Amsterdam
kk: Еуропа/Амстердам

en: Europe/Andorra
kk: Еуропа/Андорра

en: Europe/Athens
kk: Еуропа/Афин

en: Europe/Belfast
kk: Еуропа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
kk: Еуропа/Белград

en: Europe/Berlin
kk: Еуропа/Берлин

en: Europe/Bratislava
kk: Еуропа/Братислава

en: Europe/Brussels
kk: Еуропа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
kk: Еуропа/Бухарест

en: Europe/Budapest
kk: Еуропа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
kk: Еуропа/Кишинеу

en: Europe/Copenhagen
kk: Еуропа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
kk: Еуропа/Дублин

en: Europe/Gibraltar
kk: Еуропа/Гибралтар

en: Europe/Guernsey
kk: Еуропа/Гуемсей

en: Europe/Helsinki
kk: Еуропа/Хельсинки

en: Europe/Isle_of_Man
kk: Еуропа/Мэн аралы

en: Europe/Istanbul
kk: Еуропа/Ыстанбол

en: Europe/Jersey
kk: Еуропа/Джерси

en: Europe/Kaliningrad
kk: Еуропа/Калининград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
kk: Мәскеу-01 - Калининград

en: Europe/Kiev
kk: Еуропа/Киев

en: Europe/Lisbon
kk: Еуропа/Лиссабон

en: Europe/Ljubljana
kk: Еуропа/Любляна

en: Europe/London
kk: Еуропа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
kk: Еуропа/Люксембург

en: Europe/Madrid
kk: Еуропа/Мадрид

en: Europe/Malta
kk: Еуропа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
kk: Еуропа/Мариехамн

en: Europe/Minsk
kk: Еуропа/Минск

en: Europe/Monaco
kk: Еуропа/Монако

en: Europe/Moscow
kk: Еуропа/Мәскеу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
kk: Мәскеу+00 - Батыс Ресей

en: Europe/Oslo
kk: Еуропа/Осло

en: Europe/Paris
kk: Еуропа/Париж

en: Europe/Podgorica
kk: Еуропа/Подгорица

en: Europe/Prague
kk: Еуропа/Прага

en: Europe/Riga
kk: Еуропа/Рига

en: Europe/Rome
kk: Еуропа/Рим

en: Europe/Samara
kk: Еуропа/Самара

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
kk: Мәскеу+01 - Самара, Удмуртия

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
kk: Мәскеу+00 - Самара, Удмуртия

en: Europe/San_Marino
kk: Еуропа/Сан-Марино

en: Europe/Sarajevo
kk: Еуропа/Сараево

en: Europe/Simferopol
kk: Еуропа/Симферополь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
kk: Орталық Қырым

en: Europe/Skopje
kk: Еуропа/Скопье

en: Europe/Sofia
kk: Еуропа/София

en: Europe/Stockholm
kk: Еуропа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
kk: Еуропа/Таллинн

en: Europe/Tirane
kk: Еуропа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
kk: Еуропа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
kk: Еуропа/Ужгород

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
kk: Рутения

en: Europe/Vaduz
kk: Еуропа/Вадуц

en: Europe/Vatican
kk: Еуропа/Ватикан

en: Europe/Vienna
kk: Еуропа/Вена

en: Europe/Vilnius
kk: Еуропа/Вильнюс

en: Europe/Volgograd
kk: Еуропа/Волгоград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
kk: Мәскеу+00 - Каспий теңізі

en: Europe/Warsaw
kk: Еуропа/Варшава

en: Europe/Zagreb
kk: Еуропа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
kk: Еуропа/Запорожье

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
kk: Запорожье, Шығ.Луганск

en: Europe/Zurich
kk: Еуропа/Цюрих

en: GB-Eire
kk: Ұлыбритания-Ирландия

en: Hongkong
kk: Сянган (Гонконг)

en: Iceland
kk: Исландия

en: Indian/Antananarivo
kk: Үнді мұхиты/Антананариву

en: Indian/Chagos
kk: Үнді мұхиты/Чагос

en: Indian/Christmas
kk: Үнді мұхиты/Милад ар.

en: Indian/Cocos
kk: Үнді мұхиты/Кокос а-ры

en: Indian/Comoro
kk: Үнді мұхиты/Комор а-ры

en: Indian/Kerguelen
kk: Үнді мұхиты/Кергелен

en: Indian/Mahe
kk: Үнді мұхиты/Махе

en: Indian/Maldives
kk: Үнді мұхиты/Мальдив а-ры

en: Indian/Mauritius
kk: Үнді мұхиты/Маврикий

en: Indian/Mayotte
kk: Үнді мұхиты/Мариотт

en: Iran
kk: Иран

en: Israel
kk: Израиль

en: Jamaica
kk: Ямайка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kwajalein
kk: Кваялейн

en: Libya
kk: Ливия

en: Mexico/BajaNorte
kk: Мексика/БайяНорте

en: Mexico/BajaSur
kk: Мексика/БайяСур

en: Mexico/General
kk: Мексика/Жалпы

en: NZ-CHAT
kk: Жаңа Зеландия - Чатем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
kk: Чатем аралдары

en: Navajo
kk: Навахо

en: Pacific/Apia
kk: Тынық мұхит/Апиа

en: Pacific/Auckland
kk: Тынық мұхит/Окленд

en: Pacific/Chatham
kk: Тынық мұхит/Чатем

en: Pacific/Chuuk
kk: Тынық мұхит/Чуук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chuuk (Truk) and Yap
kk: Трук (Чуук) пен Яп

en: Pacific/Easter
kk: Тынық мұхит/Пасха ар.

en: Pacific/Efate
kk: Тынық мұхит/Эфате

en: Pacific/Enderbury
kk: Тынық мұхит/Эндербури

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
kk: Феникс аралдары

en: Pacific/Fakaofo
kk: Тынық мұхит/Факаофо

en: Pacific/Fiji
kk: Тынық мұхит/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
kk: Тынық мұхит/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
kk: Тынық мұхит/Галапагос а-ры

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
kk: Галапагос аралдары

en: Pacific/Gambier
kk: Тынық мұхит/Гамбье

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
kk: Гамбье аралдары

en: Pacific/Guadalcanal
kk: Тынық мұхит/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
kk: Тынық мұхит/Гуам

en: Pacific/Honolulu
kk: Тынық мұхит/Гонолулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
kk: Гавайи

en: Pacific/Johnston
kk: Тынық мұхит/Джонстон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
kk: Джонстон атоллы

en: Pacific/Kiritimati
kk: Тынық мұхит/Киритимати

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
kk: Лайн аралдары

en: Pacific/Kosrae
kk: Тынық мұхит/Косрае

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kosrae
kk: Косрае

en: Pacific/Kwajalein
kk: Тынық мұхит/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
kk: Тынық мұхит/Маюро

en: Pacific/Marquesas
kk: Тынық мұхит/Маркизас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
kk: Макизас аралдары

en: Pacific/Midway
kk: Тынық мұхит/Мидуэй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
kk: Мидуэй аралдары

en: Pacific/Nauru
kk: Тынық мұхит/Науру

en: Pacific/Niue
kk: Тынық мұхит/Нуе

en: Pacific/Norfolk
kk: Тынық мұхит/Норфолк

en: Pacific/Noumea
kk: Тынық мұхит/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
kk: Тынық мұхит/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
kk: Тынық мұхит/Палау

en: Pacific/Pitcairn
kk: Тынық мұхит/Питкарн

en: Pacific/Pohnpei
kk: Тынық мұхит/Понпей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pohnpei (Ponape)
kk: Понпей (Понапе)

en: Pacific/Ponape
kk: Тынық мұхит/Понапе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ponape (Pohnpei)
kk: Понапе (Понпей)

en: Pacific/Port_Moresby
kk: Тынық мұхит/Порт-Морсби

en: Pacific/Rarotonga
kk: Тынық мұхит/Раротонга

en: Pacific/Saipan
kk: Тынық мұхит/Сайпан

en: Pacific/Samoa
kk: Тынық мұхит/Самоа

en: Pacific/Tahiti
kk: Тынық мұхит/Таити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
kk: Cесайти аралдары

en: Pacific/Tarawa
kk: Тынық мұхит/Тарава

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
kk: Гилберт аралдары

en: Pacific/Tongatapu
kk: Тынық мұхит/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
kk: Тынық мұхит/Трук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
kk: Трук (Чуук) пен Яп

en: Pacific/Wake
kk: Тынық мұхит/Уаке

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
kk: Уаке аралы

en: Pacific/Wallis
kk: Тынық мұхит/Уаллис

en: Pacific/Yap
kk: Тынық мұхит/Яп

en: Poland
kk: Польша

en: Portugal
kk: Португалия

en: Singapore
kk: Сингапур

en: Turkey
kk: Түркия

en: US/Alaska
kk: АҚШ/Аляска

en: US/Aleutian
kk: АҚШ/Алеут а-ры

en: US/Arizona
kk: АҚШ/Аризона

en: US/Central
kk: АҚШ/Орталық

en: US/East-Indiana
kk: АҚШ/Шығыс-Индиана

en: US/Eastern
kk: АҚШ/Шығыс

en: US/Hawaii
kk: АҚШ/Гавайи

en: US/Indiana-Starke
kk: АҚШ/Индиана-Старк

en: US/Michigan
kk: АҚШ/Мичиган

en: US/Mountain
kk: АҚШ/Таулы өңірі

en: US/Pacific
kk: АҚШ/Тынық мұхит

en: US/Samoa
kk: АҚШ/Самоа

en: W-SU
kk: Бұрынғы СО батысы

[ctx: @item Font name]
note: i18n: Generic monospace font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Monospace
kk: Бірқадамды

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
kk: Аумақ

[ctx: Time zone]
en: Region
kk: Өлке

en: The style '%1' was not found
kk: '%1' стилі табылмады

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
kk: * Жуырдағы түстер *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
kk: * Қалаған түстер *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
kk: Қырық түстер

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
kk: Oxygen түстері

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
kk: Кемпірқосақ түстер

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
kk: Роял түстер

[ctx: palette name]
en: Web Colors
kk: Веб түстер

en: Named Colors
kk: Аталған түстер

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
kk[0]: X11 RGB түстер жолдары оқылмады. Келесі орын(дар) қаралған:
    %2

en: Select Color
kk: Түсті таңдау

en: Hue:
kk: Реңкі:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
kk: Мәні:

en: Red:
kk: Қызыл:

en: Green:
kk: Жасыл:

en: Blue:
kk: Көк:

en: Alpha:
kk: Альфа

en: &Add to Custom Colors
kk: Қалаған түстерге қ&осу

en: Name:
kk: Атауы:

en: Default color
kk: Әдетті түсі

en: -default-
kk: -әдетті-

en: -unnamed-
kk: -аталмаған-

[ctx: @title:window]
en: Print
kk: Басып шығару

en: &Try
kk: &Етіп көру

en: modified
kk: өзгертілген

en: &Details
kk: &Егжей-тегжелер

en: Get help...
kk: Көмек...

en: &Add
kk: Қ&осу

en: &Remove
kk: Ө&шіру

en: Move &Up
kk: &Жоғарлату

en: Move &Down
kk: &Төмендету

[ctx: short]
note: i18n: A shorter version of the alphabet test phrase translated in another message. It is displayed in the dropdown list of font previews (the font selection combo box), so keep it under the length equivalent to 60 or so proportional Latin characters.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
kk: Училищесінің шеберханасында революция: объективті коэффициенттерін көтеру үшін кәсіпке яғни автомодельдеудің орнына үйге жиһаз құруға кірісті

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Could not load print preview part
kk: Басатынды қапап шығатын бөлшек жүктелмейді

en: Print Preview
kk: Алдын-ала қарап шығу

en: Minimize
kk: Түю

en: &Minimize
kk: &Түю

en: &Restore
kk: &Орнына қайтару

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегеннен шыққыңыз келгені рас па?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
kk: Жүйелік сөресінен шығаруыңызды құптау

en: Redo
kk: Қайталау

en: Undo
kk: Қайту

en: Do not run in the background.
kk: Аясында жегілмейді.

en: Internally added if launched from Finder
kk: Тапқыштан жегілсе ішінде қосылған

[ctx: @label]
en: Add Comment...
kk: Түсініктемені қосу...

[ctx: @label]
en: Change...
kk: Өзгерту...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
kk: Түсініктемені өзгерту

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
kk: Түсініктемені қосу

en: Device name
kk: Құрылғының атауы

[ctx: folder name]
en: New Folder
kk: Жаңа қапшық

[ctx: @title:window]
en: New Folder
kk: Жаңа қапшық

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
kk: Жаңа қапшықтын орны:
    %1

en: A file or folder named %1 already exists.
kk: %1 деген атауы қолданыста бар екен.

en: You do not have permission to create that folder.
kk: Бұл қапшықты құруға рұқсатыңыз жоқ.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
kk: Қапшықты таңдау

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
kk: Жаңа қапшық...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
kk: Жаңа қапшық...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
kk: Шелекке тастау

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
kk: Жасырын қапшықтар көрсетілсін

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
kk: Қасиеттері

en: *|All files
kk: *|Барлық файлдар

en: All Supported Files
kk: Барлық қолдайтын файлдар

en: Open
kk: Ашу

en: Save As
kk: Былай сақтау

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
kk[0]: %1 аталым

[ctx: @label]
en: Modified
kk: Өзгертілген

[ctx: @label]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: @label]
en: Permissions
kk: Рұқсаттары

[ctx: @label]
en: Rating
kk: Бағалауы

[ctx: @label]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @label]
en: Tags
kk: Белгілері

[ctx: @label]
en: Total Size
kk: Жалпы өлшемі

[ctx: @label]
en: Type
kk: Түрі

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
kk: Файлдан метадеректі оқу үшін KFileMetaDataReader қолдануға келеді

en: Current maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Only the meta data that is part of the file is read
kk: Тек файлдың бөлігі болып табылатыны оқылдаы

en: List of URLs where the meta-data should be read from
kk: Мета деректер оқылатын ULR-лер тізімі

en: <Error>
kk: <Қате>

en: Show Hidden Folders
kk: Жасырын қапшықтар көрсетілсін

en: All Pictures
kk: Барлық суреттер

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
kk: Көрсететін деректерін баптау

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
kk: Қандай деректер көрсетілетінін таңдаңыз:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
kk: Баптау...

[ctx: @title:tab]
en: Information
kk: Мәлімет

[ctx: @label creation date]
en: Created
kk: Құрылған кезі

[ctx: @label file content size]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
kk: Тәуелді

[ctx: @label]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
kk: Мамұның құрушысы

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
kk: Бөлігі бар

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
kk: Логикалық бөлігі бар

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
kk: Аталық қапшығы

[ctx: @label]
en: Keyword
kk: Түйінді сөз

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
kk: Өзгертілген

[ctx: @label]
en: MIME Type
kk: MIME түрі

[ctx: @label]
en: Content
kk: Мазмұны

[ctx: @label]
en: Related To
kk: Мынаған қатысты:

[ctx: @label]
en: Subject
kk: Тақырыбы

[ctx: @label music title]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: @label]
en: Creator
kk: Құрғаны

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
kk: Орташа битлек жылдамдығы

[ctx: @label]
en: Channels
kk: Арналары

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
kk: Таңбалар саны

[ctx: @label]
en: Codec
kk: Кодек

[ctx: @label]
en: Color Depth
kk: Түстер байлығы

[ctx: @label]
en: Duration
kk: Ұзақтық

[ctx: @label]
en: Filename
kk: Файл атауы

[ctx: @label]
en: Hash
kk: Хеш

[ctx: @label]
en: Height
kk: Биіктік

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
kk: Ішінаралау режімі

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
kk: Жолдар

[ctx: @label]
en: Programming Language
kk: Программалау тілі

[ctx: @label]
en: Sample Rate
kk: Дискретизациясы

[ctx: @label]
en: Width
kk: Ені

[ctx: @label number of words]
en: Words
kk: Сөздер саны

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
kk: Апертурасы

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
kk: Экспозицияның ығысуы

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
kk: Экспозиция уақыты

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
kk: Жарқыл

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
kk: Тоғыс қашықтығы

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
kk: Тоғыс қашықтығы 35 мм

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
kk: ISO жарыққа сезімділігі

[ctx: @label EXIF]
en: Make
kk: Жасап шығару

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
kk: Өлшеу режімі

[ctx: @label EXIF]
en: Model
kk: Моделі

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
kk: Бағыты

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
kk: Ақтың деңгейі

[ctx: @label video director]
en: Director
kk: Режисері

[ctx: @label music genre]
en: Genre
kk: Жанры

[ctx: @label music album]
en: Album
kk: Альбомы

[ctx: @label]
en: Performer
kk: Орындаушысы

[ctx: @label]
en: Release Date
kk: Шығарылған күні

[ctx: @label music track number]
en: Track
kk: Жолсызығы

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
kk: Құрылған кезі

[ctx: @label]
en: Sub Resource
kk: Ішкі көзі

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
kk: Өзгертілген

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
kk: Бағалауы (сан)

[ctx: @label]
en: Copied From
kk: Мынаның көшірмесі:

[ctx: @label]
en: First Usage
kk: Бірінші қолданғаны

[ctx: @label]
en: Last Usage
kk: Соңғы қолданғаны

[ctx: @label]
en: Usage Count
kk: Неше рет қолданғаны

[ctx: @label]
en: Unix File Group
kk: Unix файл тобы

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
kk: Unix файл рұқсаттары

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
kk: Unix файл иесі

[ctx: @label file type]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
kk: Дүмбілездер саны

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
kk: Соңғы аударушысы

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
kk: Ескіргендер саны

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
kk: Аударатының шыққан кезі

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
kk: Жалпы саны

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
kk: Аударылған

[ctx: @label]
en: Translation Date
kk: Аударылған кезі

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
kk: Аударылмаған

en: P&review
kk: Но&байлау

en: Acquire Image
kk: Кескінді түсіру

en: OCR Image
kk: Кескінді танып-талдау

en: File '%1' is not readable
kk: '%1' деген файл оқылмайды

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
kk: ҚАТЕ: '%1' деген протоколы беймәлім

en: Authorization Dialog
kk: Авторизация диалогы

en: No metainfo for %1
kk: %1 метадеректері жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
kk: Ұйым/Жалпы атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
kk: Ұйым бөлімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
kk: Көрсету...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disableSelection)
en: Disable
kk: Бұғаттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
kk: Рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
kk: Кетіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add...
kk: Қосу...

en: System certificates
kk: Жүйелік куәліктер

en: User-added certificates
kk: Пайдаланушы қосқан куәліктер

en: Pick Certificates
kk: Куәліктерін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
kk: <b>Тақырып мәліметі</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
kk: <b>Шығарушы туралы мәлімет</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
kk: <b>Басқа</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
kk: Жарамдылық басы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
kk: Тізбекті нөмірі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
kk: MD5 дайджесті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
kk: SHA1 дайджесті

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
kk: %1 бастап %2 дейін

en: SSL Configuration Module
kk: SSL баптау модулі

en: SSL Signers
kk: SSL растаушылары

en: Signature Algorithm:
kk: Қолтаңба алгоритмі:

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Signature Contents:
kk: Қолтаңба мазмұны:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
kk: Беймәлім кілт алгоритмі

en: Key type: RSA (%1 bit)
kk: Кілттің түрі: RSA (%1 бит)

en: Modulus:
kk: Moдульдері:

en: Exponent: 0x
kk: Экспонента: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
kk: Кілттің түрі: DSA (%1 бит)

en: Prime:
kk: Алғы:

en: 160 bit prime factor:
kk: 160 bit алғы факторы:

en: Public key:
kk: Ашық кілт:

en: The certificate is valid.
kk: Куәлік жарамды.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
kk: Шығарушы куәлігі алынбады. КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі табылмады дегені.

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
kk: ҚКТ (Қайтарылған Куәлітер Тізімі) алынбады. КО-ның (Куәліктер Орталығының) ҚКТ-і табылмады дегені.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
kk: Куәлік колтаңбасының шифрын шешу жаңылысы.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
kk: ҚКТ-нің (Қайтарылған Куәлітер Тізімінің) қолтаңбасының шифрын шешу жаңылысы.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
kk: Шығарушының ашық кілтінің шифрын шешу жаңылысы. Қолданам деген куәлікті тексеру үшін керек КО-нің (Куәлік Орталығының) куәлігінің өзі қолдануға келмейді дегені.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
kk: Куәліктің қолтаңбасы дұрыс емес. Куәлік растауға келмейді дегені.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
kk: ҚКТ (Қайтарылған куәлітер тізімінің) қолтаңбасы дұрыс емес. ҚКТ растауға келмейді дегені.

en: The certificate is not valid, yet.
kk: Куәлік әзірше жарамсыз.

en: The certificate is not valid, any more.
kk: Куәлік енді жарамсыз.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
kk: ҚКР (Қайтарылған Куәлітер Тізімі) әзірше жарамсыз.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
kk: Куәліктің 'notBefore' өріснде уақыт дұрыс келтірілмеген.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
kk: Куәліктің 'notAfter' өріснде уақыт дұрыс келтірілмеген.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
kk: ҚКТ-нің (Қайтарылған Куәлітер Тізімінің) 'lastUpdate' өріснде уақыт дұрыс келтірілмеген.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
kk: ҚКТ-нің (Қайтарылған Куәлітер Тізімінің) 'nextUpdate' өріснде уақыт дұрыс келтірілмеген.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
kk: OpenSSL процесі жад тапшылыта.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
kk: Куәлік өзі-қолтаңбалаған және сенім артылған куәліктер тізіміне кірмеген. Оны қабылдау үшін сенім артылған куәліктер тізіміне импорттаңыз.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
kk: Куәлік өзі-қолтаңбалаған. Сенім тізбегін құруға болады, бірақ түбір КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі табылмады.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
kk: КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі табылмады. Сенім тізбегіңіз бұзылғаны әбден мүмкін.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
kk: Куәлік тексеруге келмейді, өйткені ол сенім тізбегінде жалғыз және өзі-қолтаңбаланбаған. Куәлікті өзіңіз қолтаңбаласаңыз, оны сенім артылған куәліктер тізіміне импорттауды ұмытпаңыз.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
kk: Куәліктер тізбегі рұқсат етілген ұзындығынан асады.

en: The certificate has been revoked.
kk: Куәлік қайтарылып алынған.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
kk: КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі жарамсыз.

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
kk: Сенім тізбегінің ұзындығы КО-ның (Куәліктер Орталығының) 'pathlength' параметрінен асып, келесілерінің қолтаңбаларын жарамсыз қылады.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
kk: Куәлік көздеген мақсатыңызға жарамайды. КО (Куәліктер Орталығы) бұндайға рұқсат бермейді.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
kk: Түбір КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі көздеген мақсатыңызға жарамайды.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
kk: Түбір КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі көздеген мақсатыңызға рұқсат бермейді деп белгіленген.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
kk: Куәлікті берген КО (Куәліктер Орталығы), куәлікте көрсетілген КО-ның атауымен келіспейді.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
kk: КО (Куәліктер Орталығының) куәлігіндегі кілт ID-і, пайдаланам деген куәлігіңіздегі 'issuer' (шығарушы) бөліміндегі көрсетілген кілт ID-імен келіспейді.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
kk: КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігіндегі кілт ID-і мен атауы, пайдаланам деген куәлігіңіздегі 'issuer' (шығарушы) бөліміндегі көрсетілген кілт ID мен  атауымен келіспейді.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
kk: КО-ның (Куәліктер Орталығының) куәлігі куәліктерді қолтаңбалауды рұқсат етпейді.

en: OpenSSL could not be verified.
kk: OpenSSL растауға келмейді.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
kk: Бұл куәліктің қолтанбасы тексеруден өтпеді. Куәліктің қолтаңбасы, немесе куәліктер тізбегіндегі кез-келгені жарамсыз не шифры, шешілмейді, немесе ҚКТ (Қайтарылған Куәлітер Тізімі) тексеруге келмейді. Егер осы хабарламаны оқып тұрсаңыз, қолданып жатқан бағдарламаның авторына, қате хабарламасы дәлірек мағлумат беретін болсын деп қатынаңыз.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
kk: Бұл куәлік,  тізбегіндегі кез-келгені не КО-ның (Куәліктер Орталығының) ҚКТ (Қайтарылған Куәлітер Тізімі) жарамсыз. Олардың кез-келгені әлі не енді жарамсыз болуы мүмкін. Егер осы хабарламаны оқып тұрсаңыз, қолданып жатқан бағдарламаның авторына, қате хабарламасы дәлірек мағлумат беретін болсын деп қатынаңыз.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
kk: Куәлікті қолтаңбалайтын орталықтың түбір файлдары табылмай, куәлік тексерілмеген.

en: SSL support was not found.
kk: SSL қолдауы табылмады.

en: Private key test failed.
kk: Жеке кілті тексеруден өтпеді.

en: The certificate has not been issued for this host.
kk: Куәлік бұл хост үшін шығарылған емес.

en: This certificate is not relevant.
kk: Куәліктің іске қатысы жоқ.

en: The certificate is invalid.
kk: Куәлік жарамсыз.

en: GMT
kk: Гринвич уақыты
