kdelibs4 - en to ne translation catalogue (1018 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
ne: अलाइस नीलो

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
ne: एन्टिक सेतो

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
ne: एन्टिक सेतो१

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
ne: एन्टिक सेतो२

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
ne: एन्टिक सेतो ३

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
ne: एन्टिक सेतो४

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
ne: फिका बदाम

[ctx: color]
en: BlueViolet
ne: नीलो भाइलेट

[ctx: color]
en: CadetBlue
ne: क्याडेटनीलो

[ctx: color]
en: CadetBlue1
ne: क्याडेटनीलो१

[ctx: color]
en: CadetBlue2
ne: क्याडेटनीलो२

[ctx: color]
en: CadetBlue3
ne: क्याडेटनीलो३

[ctx: color]
en: CadetBlue4
ne: क्याडेटनीलो४

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
ne: मकैफूलनीलो

[ctx: color]
en: DarkBlue
ne: गाढा नीलो

[ctx: color]
en: DarkCyan
ne: गाढा सायन

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
ne: गाढा गोल्डेनरड

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
ne: गाढा गोल्डेनरड१

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
ne: गाढा गोल्डेनरड२

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
ne: गाढा गोल्डेनरड३

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
ne: गाढा गोल्डेनरड४

[ctx: color]
en: DarkGray
ne: गाढाखैरो

[ctx: color]
en: DarkGreen
ne: गाढा हरियो

[ctx: color]
en: DarkGrey
ne: गाढाखैरो

[ctx: color]
en: DarkKhaki
ne: गाढाखाकी

[ctx: color]
en: DarkMagenta
ne: गाढा म्याजेन्टा

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
ne: गाढा ओलिभ हरियो

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
ne: गाढा ओलिभ हरियो१

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
ne: गाढा ओलिभ हरियो२

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
ne: गाढा ओलिभ हरियो३

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
ne: गाढा ओलिभ हरियो४

[ctx: color]
en: DarkOrange
ne: गाढा सुन्तले रङ

[ctx: color]
en: DarkOrange1
ne: गाढा सुन्तले रङ१

[ctx: color]
en: DarkOrange2
ne: गाढा सुन्तले रङ२

[ctx: color]
en: DarkOrange3
ne: गाढा सुन्तले रङ३

[ctx: color]
en: DarkOrange4
ne: गाढा सुन्तले रङ४

[ctx: color]
en: DarkOrchid
ne: गाढा आर्किड

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
ne: गाढा आर्किड१

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
ne: गाढा आर्किड२

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
ne: गाढा आर्किड३

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
ne: गाढा आर्किड४

[ctx: color]
en: DarkRed
ne: गाढा रातो

[ctx: color]
en: DarkSalmon
ne: गाढास्यालमोन

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
ne: गाढा सामुद्रिक हरियो

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
ne: गाढा सामुद्रिक हरियो१

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
ne: गाढा सामुद्रिक हरियो२

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
ne: गाढा सामुद्रिक हरियो३

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
ne: गाढा सामुद्रिक हरियो४

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
ne: गाढा स्लेटनीलो

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
ne: गाढा स्लेट खैरो

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
ne: गाढा स्लेट खैरो१

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
ne: गाढा स्लेट खैरो२

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
ne: गाढा स्लेट खैरो३

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
ne: गाढा स्लेट खैरो४

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
ne: गाढा स्लेट खैरो

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
ne: गाढा टरक्वाइज

[ctx: color]
en: DarkViolet
ne: गाढा बैजनी रङ्ग

[ctx: color]
en: DeepPink
ne: गाढा गुलाबी रङ्ग

[ctx: color]
en: DeepPink1
ne: गाढा गुलाबी रङ्ग१

[ctx: color]
en: DeepPink2
ne: गाढा गुलाबी रङ्ग२

[ctx: color]
en: DeepPink3
ne: गाढा गुलाबी रङ्ग३

[ctx: color]
en: DeepPink4
ne: गाढा गुलाबी रङ्ग४

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
ne: गाढा आकाशे रङ

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
ne: गाढा आकाशे रङ१

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
ne: गाढा आकाशे रङ२

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
ne: गाढा आकाशे रङ३

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
ne: गाढा आकाशे रङ४

[ctx: color]
en: DimGray
ne: मधुरोखैरो

[ctx: color]
en: DimGrey
ne: मधुरोखैरो

[ctx: color]
en: DodgerBlue
ne: नीलोपाउडर

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
ne: डगरब्ल्यु१

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
ne: डगरब्लयु२

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
ne: डगरब्ल्यु३

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
ne: डगरब्ल्यु४

[ctx: color]
en: FloralWhite
ne: स्वेतपुष्प

[ctx: color]
en: ForestGreen
ne: हरियो वन

[ctx: color]
en: GhostWhite
ne: घोस्टवाइट

[ctx: color]
en: GreenYellow
ne: हरियो पहेंलो

[ctx: color]
en: HotPink
ne: गुलाबीराप

[ctx: color]
en: HotPink1
ne: गुलाबीराप१

[ctx: color]
en: HotPink2
ne: गुलाबीराप२

[ctx: color]
en: HotPink3
ne: गुलाबीराप३

[ctx: color]
en: HotPink4
ne: गुलाबीराप४

[ctx: color]
en: IndianRed
ne: इन्डियनरातो

[ctx: color]
en: IndianRed1
ne: इन्डियनरातो१

[ctx: color]
en: IndianRed2
ne: इन्डियनरातो२

[ctx: color]
en: IndianRed3
ne: इन्डियनरातो३

[ctx: color]
en: IndianRed4
ne: इन्डियनरातो४

[ctx: color]
en: LavenderBlush
ne: ल्याभेन्डर ब्लस

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
ne: ल्याभेन्डर ब्लस१

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
ne: ल्याभेन्डर ब्लस२

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
ne: ल्याभेन्डर ब्लस३

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
ne: ल्याभेन्डर ब्लस४

[ctx: color]
en: LawnGreen
ne: फिकाहरियो

[ctx: color]
en: LemonChiffon
ne: लेमन चिफन

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
ne: लेमन चिफन१

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
ne: लेमन चिफन२

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
ne: लेमन चिफन३

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
ne: लेमन चिफन४

[ctx: color]
en: LightBlue
ne: हल्कानीलो

[ctx: color]
en: LightBlue1
ne: हल्कानीलो१

[ctx: color]
en: LightBlue2
ne: हल्कानीलो२

[ctx: color]
en: LightBlue3
ne: हल्कानीलो३

[ctx: color]
en: LightBlue4
ne: हल्कानीलो४

[ctx: color]
en: LightCoral
ne: हल्कामूँगी

[ctx: color]
en: LightCyan
ne: हल्कासायन

[ctx: color]
en: LightCyan1
ne: हल्कासायन१

[ctx: color]
en: LightCyan2
ne: हल्कासायन२

[ctx: color]
en: LightCyan3
ne: हल्कासायन३

[ctx: color]
en: LightCyan4
ne: हल्कासायन४

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
ne: लाइटगोल्डेन रड

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
ne: लाइटगोल्डेन रड१

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
ne: लाइटगोल्डेन रड२

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
ne: लाइटगोल्डेन रड३

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
ne: लाइटगोल्डेन रड४

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
ne: हल्का गोल्डेन रड पहेँलो

[ctx: color]
en: LightGray
ne: हल्काखैरो

[ctx: color]
en: LightGreen
ne: हल्काहरियो

[ctx: color]
en: LightGrey
ne: हल्काखैरो

[ctx: color]
en: LightPink
ne: हल्कागुलाबी

[ctx: color]
en: LightPink1
ne: हल्कागुलाबी१

[ctx: color]
en: LightPink2
ne: हल्कागुलाबी२

[ctx: color]
en: LightPink3
ne: हल्कागुलाबी३

[ctx: color]
en: LightPink4
ne: हल्कागुलाबी४

[ctx: color]
en: LightSalmon
ne: हल्कास्यालमोन

[ctx: color]
en: LightSalmon1
ne: हल्कास्यालमोन१

[ctx: color]
en: LightSalmon2
ne: हल्कास्यालमोन२

[ctx: color]
en: LightSalmon3
ne: हल्कास्यालमोन३

[ctx: color]
en: LightSalmon4
ne: हल्कास्यालमोन४

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
ne: हल्का सामुद्रिक हरियो

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
ne: हल्काआकाशे रङ

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
ne: हल्काआकाशे रङ१

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
ne: हल्काआकाशे रङ२

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
ne: हल्काआकाशे रङ३

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
ne: हल्काआकाशे रङ४

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
ne: हल्का स्लेट नीलो

[ctx: color]
en: LightSlateGray
ne: हल्का स्लेट खैरो

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
ne: हल्का स्लेट खैरो

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
ne: हल्का स्टिल नीलो

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
ne: हल्का स्टिल नीलो१

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
ne: हल्का स्टिल नीलो२

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
ne: हल्का स्टिल नीलो३

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
ne: हल्का स्टिल नीलो४

[ctx: color]
en: LightYellow
ne: हल्कापहेंलो

[ctx: color]
en: LightYellow1
ne: हल्कापहेंलो१

[ctx: color]
en: LightYellow2
ne: हल्कापहेंलो२

[ctx: color]
en: LightYellow3
ne: हल्कापहेंलो३

[ctx: color]
en: LightYellow4
ne: हल्कापहेंलो४

[ctx: color]
en: LimeGreen
ne: हल्काहरियो

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
ne: मध्यम बेरूज

[ctx: color]
en: MediumBlue
ne: मध्यम नीलो

[ctx: color]
en: MediumOrchid
ne: मध्यम ऑर्किड

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
ne: मध्यम ऑर्किड१

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
ne: मध्यम ऑर्किड१

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
ne: मध्यम ऑर्किड३

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
ne: मध्यम ऑर्किड४

[ctx: color]
en: MediumPurple
ne: मध्यबैजनी

[ctx: color]
en: MediumPurple1
ne: मध्यबैजनी१

[ctx: color]
en: MediumPurple2
ne: मध्यबैजनी२

[ctx: color]
en: MediumPurple3
ne: मध्यबैजनी३

[ctx: color]
en: MediumPurple4
ne: मध्यबैजनी४

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
ne: मध्यम सामुद्रिक हरियो

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
ne: मध्यम स्लेट नीलो

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
ne: मध्यम स्प्रिङ हरियो

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
ne: मध्यम टर्क्वाइज

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
ne: मध्यम भाइलेट रातो

[ctx: color]
en: MidnightBlue
ne: मध्यरात्री नीलो

[ctx: color]
en: MintCream
ne: मिन्टक्रिम

[ctx: color]
en: MistyRose
ne: असुगम गुलाब

[ctx: color]
en: MistyRose1
ne: असुगम गुलाब१

[ctx: color]
en: MistyRose2
ne: असुगम गुलाब२

[ctx: color]
en: MistyRose3
ne: असुगम गुलाब३

[ctx: color]
en: MistyRose4
ne: असुगम गुलाब४

[ctx: color]
en: NavajoWhite
ne: नाभाजो वाइट

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
ne: नाभाजो वाइट१

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
ne: नाभाजो वाइट२

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
ne: नाभाजो वाइट३

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
ne: नाभाजो वाइट४

[ctx: color]
en: NavyBlue
ne: नेभीब्ल्यु

[ctx: color]
en: OldLace
ne: पुरानोडोरी

[ctx: color]
en: OliveDrab
ne: ओलिभड्रयाब

[ctx: color]
en: OliveDrab1
ne: ओलिभड्रयाब१

[ctx: color]
en: OliveDrab2
ne: ओलिभड्रयाब२

[ctx: color]
en: OliveDrab3
ne: ओलिभड्रयाब३

[ctx: color]
en: OliveDrab4
ne: ओलिभड्रयाब४

[ctx: color]
en: OrangeRed
ne: सुन्तले रातो

[ctx: color]
en: OrangeRed1
ne: सुन्तले रातो१

[ctx: color]
en: OrangeRed2
ne: सुन्तले रातो२

[ctx: color]
en: OrangeRed3
ne: सुन्तले रातो३

[ctx: color]
en: OrangeRed4
ne: सुन्तले रातो४

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
ne: फिक्का गोल्डेनरड

[ctx: color]
en: PaleGreen
ne: फिकाहरियो

[ctx: color]
en: PaleGreen1
ne: फिकाहरियो१

[ctx: color]
en: PaleGreen2
ne: फिकाहरियो२

[ctx: color]
en: PaleGreen3
ne: फिकाहरियो३

[ctx: color]
en: PaleGreen4
ne: फिकाहरियो४

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
ne: फिक्का पीरोजा

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
ne: फिक्का पीरोजा१

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
ne: फिक्का पीरोजा२

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
ne: फिक्का पीरोजा३

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
ne: फिक्का पीरोजा४

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
ne: फिक्का भाइलेट रातो

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
ne: फिक्का भाइलेट रातो१

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
ne: फिक्का भाइलेट रातो२

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
ne: फिक्का भाइलेट रातो३

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
ne: फिक्का भाइलेट रातो४

[ctx: color]
en: PapayaWhip
ne: पपयाविप

[ctx: color]
en: PeachPuff
ne: पिचपफ

[ctx: color]
en: PeachPuff1
ne: पिचपफ१

[ctx: color]
en: PeachPuff2
ne: पिचपफ२

[ctx: color]
en: PeachPuff3
ne: पिचपफ३

[ctx: color]
en: PeachPuff4
ne: पिचपफ४

[ctx: color]
en: PowderBlue
ne: नीलोपाउडर

[ctx: color]
en: RosyBrown
ne: गुलाबीखैरो

[ctx: color]
en: RosyBrown1
ne: गुलाबीखैरो१

[ctx: color]
en: RosyBrown2
ne: गुलाबीखैरो२

[ctx: color]
en: RosyBrown3
ne: गुलाबीखैरो३

[ctx: color]
en: RosyBrown4
ne: गुलाबीखैरो४

[ctx: color]
en: RoyalBlue
ne: रोयलब्ल्यु

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
ne: रोयलब्ल्यु१

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
ne: रोयलब्ल्यु२

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
ne: रोयलब्ल्यु३

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
ne: रोयलब्ल्यु४

[ctx: color]
en: SaddleBrown
ne: काठीखैरो

[ctx: color]
en: SandyBrown
ne: बलौटेखैरो

[ctx: color]
en: SeaGreen
ne: सामुद्रिक हरियो

[ctx: color]
en: SeaGreen1
ne: सामुद्रिक हरियो१

[ctx: color]
en: SeaGreen2
ne: सामुद्रिक हरियो२

[ctx: color]
en: SeaGreen3
ne: सामुद्रिक हरियो३

[ctx: color]
en: SeaGreen4
ne: सामुद्रिक हरियो४

[ctx: color]
en: SkyBlue
ne: आकाशीनीलो

[ctx: color]
en: SkyBlue1
ne: आकाशीनीलो१

[ctx: color]
en: SkyBlue2
ne: आकाशीनीलो२

[ctx: color]
en: SkyBlue3
ne: आकाशीनीलो३

[ctx: color]
en: SkyBlue4
ne: आकाशीनीलो४

[ctx: color]
en: SlateBlue
ne: स्लेटनीलो

[ctx: color]
en: SlateBlue1
ne: स्लेटनीलो१

[ctx: color]
en: SlateBlue2
ne: स्लेटनीलो२

[ctx: color]
en: SlateBlue3
ne: स्लेटनीलो३

[ctx: color]
en: SlateBlue4
ne: स्लेटनीलो४

[ctx: color]
en: SlateGray
ne: स्लेटखैरो

[ctx: color]
en: SlateGray1
ne: स्लेटखैरो१

[ctx: color]
en: SlateGray2
ne: स्लेटखैरो२

[ctx: color]
en: SlateGray3
ne: स्लेटखैरो३

[ctx: color]
en: SlateGray4
ne: स्लेटखैरो४

[ctx: color]
en: SlateGrey
ne: स्लेटखैरो

[ctx: color]
en: SpringGreen
ne: हल्काहरियो

[ctx: color]
en: SpringGreen1
ne: हल्काहरियो१

[ctx: color]
en: SpringGreen2
ne: हल्काहरियो२

[ctx: color]
en: SpringGreen3
ne: हल्काहरियो३

[ctx: color]
en: SpringGreen4
ne: हल्काहरियो४

[ctx: color]
en: SteelBlue
ne: स्टिल नीलो

[ctx: color]
en: SteelBlue1
ne: स्टिल नीलो१

[ctx: color]
en: SteelBlue2
ne: स्टिल नीलो२

[ctx: color]
en: SteelBlue3
ne: स्टिल नीलो३

[ctx: color]
en: SteelBlue4
ne: स्टिल नीलो४

[ctx: color]
en: VioletRed
ne: भाइलेट रातो

[ctx: color]
en: VioletRed1
ne: भाइलेट रातो१

[ctx: color]
en: VioletRed2
ne: भाइलेट रातो२

[ctx: color]
en: VioletRed3
ne: भाइलेट रातो३

[ctx: color]
en: VioletRed4
ne: भाइलेट रातो४

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
ne: सेतोधुँवा

[ctx: color]
en: YellowGreen
ne: पहेँलोहरियो

[ctx: color]
en: aquamarine
ne: बेरूज

[ctx: color]
en: aquamarine1
ne: बेरूज१

[ctx: color]
en: aquamarine2
ne: बेरूज२

[ctx: color]
en: aquamarine3
ne: बेरूज३

[ctx: color]
en: aquamarine4
ne: बेरूज४

[ctx: color]
en: azure
ne: नीलाकाश

[ctx: color]
en: azure1
ne: नीलाकाश१

[ctx: color]
en: azure2
ne: नीलाकाश२

[ctx: color]
en: azure3
ne: नीलाकाश३

[ctx: color]
en: azure4
ne: नीलाकाश४

[ctx: color]
en: beige
ne: मटमैळा

[ctx: color]
en: bisque
ne: बिस्की

[ctx: color]
en: bisque1
ne: बिस्की१

[ctx: color]
en: bisque2
ne: बिस्की२

[ctx: color]
en: bisque3
ne: बिस्की३

[ctx: color]
en: bisque4
ne: बिस्की४

[ctx: color]
en: black
ne: कालो

[ctx: color]
en: blue
ne: नीलो

[ctx: color]
en: blue1
ne: नीलो१

[ctx: color]
en: blue2
ne: नीलो२

[ctx: color]
en: blue3
ne: नीलो३

[ctx: color]
en: blue4
ne: नीलो४

[ctx: color]
en: brown
ne: खैरो

[ctx: color]
en: brown1
ne: खैरो१

[ctx: color]
en: brown2
ne: खैरो२

[ctx: color]
en: brown3
ne: खैरो३

[ctx: color]
en: brown4
ne: खैरो४

[ctx: color]
en: burlywood
ne: बर्लिउड

[ctx: color]
en: burlywood1
ne: बर्लिउड१

[ctx: color]
en: burlywood2
ne: बर्लिउड२

[ctx: color]
en: burlywood3
ne: बर्लिउड३

[ctx: color]
en: burlywood4
ne: बर्लिउड४

[ctx: color]
en: chartreuse
ne: चार्टरयुज

[ctx: color]
en: chartreuse1
ne: चार्टरयुज१

[ctx: color]
en: chartreuse2
ne: चार्टरयुज२

[ctx: color]
en: chartreuse3
ne: चार्टरयुज३

[ctx: color]
en: chartreuse4
ne: चार्टरयुज४

[ctx: color]
en: chocolate
ne: चकलेट

[ctx: color]
en: chocolate1
ne: चकलेट१

[ctx: color]
en: chocolate2
ne: चकलेट२

[ctx: color]
en: chocolate3
ne: चकलेट३

[ctx: color]
en: chocolate4
ne: चकलेट४

[ctx: color]
en: coral
ne: कोरल

[ctx: color]
en: coral1
ne: कोरल१

[ctx: color]
en: coral2
ne: कोरल२

[ctx: color]
en: coral3
ne: कोरल३

[ctx: color]
en: coral4
ne: कोरल४

[ctx: color]
en: cornsilk
ne: रेश्मीमकै

[ctx: color]
en: cornsilk1
ne: रेश्मीमकै१

[ctx: color]
en: cornsilk2
ne: रेश्मीमकै२

[ctx: color]
en: cornsilk3
ne: रेश्मीमकै३

[ctx: color]
en: cornsilk4
ne: रेश्मीमकै४

[ctx: color]
en: cyan
ne: सायन

[ctx: color]
en: cyan1
ne: सायन१

[ctx: color]
en: cyan2
ne: सायन२

[ctx: color]
en: cyan3
ne: सायन३

[ctx: color]
en: cyan4
ne: सायन४

[ctx: color]
en: firebrick
ne: फायरब्रिक

[ctx: color]
en: firebrick1
ne: फायरब्रिक१

[ctx: color]
en: firebrick2
ne: फायरब्रिक२

[ctx: color]
en: firebrick3
ne: फायरब्रिक३

[ctx: color]
en: firebrick4
ne: फायरब्रिक४

[ctx: color]
en: gainsboro
ne: गेन्सबोरो

[ctx: color]
en: gold
ne: गोल्ड

[ctx: color]
en: gold1
ne: गोल्ड१

[ctx: color]
en: gold2
ne: गोल्ड२

[ctx: color]
en: gold3
ne: गोल्ड३

[ctx: color]
en: gold4
ne: गोल्ड४

[ctx: color]
en: goldenrod
ne: गोल्डेनरड

[ctx: color]
en: goldenrod1
ne: गोल्डेनरड१

[ctx: color]
en: goldenrod2
ne: गोल्डेनरड२

[ctx: color]
en: goldenrod3
ne: गोल्डेनरड३

[ctx: color]
en: goldenrod4
ne: गोल्डेन रड४

[ctx: color]
en: green
ne: हरियो

[ctx: color]
en: green1
ne: हरियो१

[ctx: color]
en: green2
ne: हरियो२

[ctx: color]
en: green3
ne: हरियो३

[ctx: color]
en: green4
ne: हरियो४

[ctx: color]
en: honeydew
ne: ओसिलोमह

[ctx: color]
en: honeydew1
ne: ओसिलोमह१

[ctx: color]
en: honeydew2
ne: ओसिलोमह२

[ctx: color]
en: honeydew3
ne: ओसिलोमह३

[ctx: color]
en: honeydew4
ne: ओसिलोमह४

[ctx: color]
en: ivory
ne: गजदन्त

[ctx: color]
en: ivory1
ne: गजदन्त१

[ctx: color]
en: ivory2
ne: गजदन्त२

[ctx: color]
en: ivory3
ne: गजदन्त३

[ctx: color]
en: ivory4
ne: गजदन्त४

[ctx: color]
en: khaki
ne: खाकी

[ctx: color]
en: khaki1
ne: खाकी१

[ctx: color]
en: khaki2
ne: खाकी२

[ctx: color]
en: khaki3
ne: खाकी३

[ctx: color]
en: khaki4
ne: खाकी४

[ctx: color]
en: lavender
ne: ल्याभेन्डर

[ctx: color]
en: linen
ne: लिनेन

[ctx: color]
en: magenta
ne: म्याजेन्टा

[ctx: color]
en: magenta1
ne: म्याजेन्टा१

[ctx: color]
en: magenta2
ne: म्याजेन्टा२

[ctx: color]
en: magenta3
ne: म्याजेन्टा३

[ctx: color]
en: magenta4
ne: म्याजेन्टा४

[ctx: color]
en: maroon
ne: मारोन

[ctx: color]
en: maroon1
ne: मारोन१

[ctx: color]
en: maroon2
ne: मारोन२

[ctx: color]
en: maroon3
ne: मारोन३

[ctx: color]
en: maroon4
ne: मारोन४

[ctx: color]
en: moccasin
ne: मोक्कासिन

[ctx: color]
en: navy
ne: नेभी

[ctx: color]
en: orange
ne: सुन्तले रङ

[ctx: color]
en: orange1
ne: सुन्तले रङ१

[ctx: color]
en: orange2
ne: सुन्तले रङ२

[ctx: color]
en: orange3
ne: सुन्तले रङ३

[ctx: color]
en: orange4
ne: सुन्तले रङ४

[ctx: color]
en: orchid
ne: आँर्किड

[ctx: color]
en: orchid1
ne: आँर्किड१

[ctx: color]
en: orchid2
ne: आँर्किड२

[ctx: color]
en: orchid3
ne: आँर्किड३

[ctx: color]
en: orchid4
ne: आँर्किड४

[ctx: color]
en: peru
ne: पेरू

[ctx: color]
en: pink
ne: गुलाबीरङ्ग

[ctx: color]
en: pink1
ne: गुलाबीरङ्ग१

[ctx: color]
en: pink2
ne: गुलाबीरङ्ग२

[ctx: color]
en: pink3
ne: गुलाबीरङ्ग३

[ctx: color]
en: pink4
ne: गुलाबीरङ्ग४

[ctx: color]
en: plum
ne: आलुबखरा

[ctx: color]
en: plum1
ne: आलुबखरा१

[ctx: color]
en: plum2
ne: आलुबखरा२

[ctx: color]
en: plum3
ne: आलुबखरा३

[ctx: color]
en: plum4
ne: आलुबखरा४

[ctx: color]
en: purple
ne: बैजनी रङ

[ctx: color]
en: purple1
ne: बैजनी रङ१

[ctx: color]
en: purple2
ne: बैजनी रङ२

[ctx: color]
en: purple3
ne: बैजनी रङ३

[ctx: color]
en: purple4
ne: बैजनी रङ४

[ctx: color]
en: red1
ne: रातो१

[ctx: color]
en: red2
ne: रातो२

[ctx: color]
en: red3
ne: रातो३

[ctx: color]
en: red4
ne: रातो४

[ctx: color]
en: salmon
ne: स्यालमोन

[ctx: color]
en: salmon1
ne: स्यालमोन१

[ctx: color]
en: salmon2
ne: स्यालमोन२

[ctx: color]
en: salmon3
ne: स्यालमोन३

[ctx: color]
en: salmon4
ne: स्यालमोन४

[ctx: color]
en: seashell
ne: जहाज

[ctx: color]
en: seashell1
ne: जहाज१

[ctx: color]
en: seashell2
ne: जहाज२

[ctx: color]
en: seashell3
ne: जहाज३

[ctx: color]
en: seashell4
ne: जहाज४

[ctx: color]
en: sienna
ne: रातोमाटो

[ctx: color]
en: sienna1
ne: रातोमाटो१

[ctx: color]
en: sienna2
ne: रातोमाटो२

[ctx: color]
en: sienna3
ne: रातोमाटो३

[ctx: color]
en: sienna4
ne: रातोमाटो४

[ctx: color]
en: snow
ne: हिउँ

[ctx: color]
en: snow1
ne: हिउँ१

[ctx: color]
en: snow2
ne: हिउँ२

[ctx: color]
en: snow3
ne: हिउँ३

[ctx: color]
en: snow4
ne: हिउँ४

[ctx: color]
en: tan1
ne: ट्यान१

[ctx: color]
en: tan2
ne: ट्यान२

[ctx: color]
en: tan3
ne: ट्यान३

[ctx: color]
en: tan4
ne: ट्यान४

[ctx: color]
en: thistle
ne: थिस्टल

[ctx: color]
en: thistle1
ne: थिस्टल१

[ctx: color]
en: thistle2
ne: थिस्टल२

[ctx: color]
en: thistle3
ne: थिस्टल३

[ctx: color]
en: thistle4
ne: थिस्टल४

[ctx: color]
en: tomato
ne: टोमाटो

[ctx: color]
en: tomato1
ne: टोमाटो१

[ctx: color]
en: tomato2
ne: टोमाटो२

[ctx: color]
en: tomato3
ne: टोमाटो३

[ctx: color]
en: tomato4
ne: टोमाटो४

[ctx: color]
en: turquoise
ne: टरक्वाईज

[ctx: color]
en: turquoise1
ne: टरक्वाईज१

[ctx: color]
en: turquoise2
ne: टरक्वाईज२

[ctx: color]
en: turquoise3
ne: टरक्वाईज३

[ctx: color]
en: turquoise4
ne: टरक्वाईज४

[ctx: color]
en: violet
ne: भाइलेट

[ctx: color]
en: wheat
ne: गहुँ

[ctx: color]
en: wheat1
ne: गहुँ१

[ctx: color]
en: wheat2
ne: गहुँ२

[ctx: color]
en: wheat3
ne: गहुँ३

[ctx: color]
en: wheat4
ne: गहुँ४

[ctx: color]
en: white
ne: सेतो

[ctx: color]
en: yellow
ne: पहेँलो

[ctx: color]
en: yellow1
ne: पहेंलो१

[ctx: color]
en: yellow2
ne: पहेंलो२

[ctx: color]
en: yellow3
ne: पहेंलो३

[ctx: color]
en: yellow4
ne: पहेंलो४

en: Debug Settings
ne: त्रुटि सच्याउने सेटिङ

en: File
ne: फाइल:

en: Message Box
ne: सन्देश बाकस

en: Shell
ne: शेल

en: Syslog
ne: प्रणाली लग

en: None
ne: कुनै पनि होइन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
ne: सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
ne: निर्गत गर्ने स्थान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
ne: फाइलनाम:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
ne: त्रुटि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
ne: घातक त्रुटिमा परित्याग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
ne: चेतावनी

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
ne: घातक त्रुटि

en: &Select All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: &Deselect All
ne: सबै चयनबाट हटाउनुहोस्

en: KDebugDialog
ne: केडीई त्रुटि सच्याउने संवाद

en: A dialog box for setting preferences for debug output
ne: त्रुटि सच्याउने निर्गतका लागि प्राथमिकता सेटिङ गर्न संवाद बाकस

en: David Faure
ne: डेभिड फाउरे

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
ne: पूर्वानिर्धारित सूची संवादको सट्टा पूरै हटाएको संवाद देखाउनुहोस्

en: Turn area on
ne: घुम्ने क्षेत्र खोल्नुहोस्

en: Turn area off
ne: घुम्ने क्षेत्र बन्द गर्नुहोस्

en: no error
ne: त्रुटि छैन

en: requested family not supported for this host name
ne: यो होस्ट नामका लागि अनुरोध गरिएको परिवार समर्थन गर्दैन

en: temporary failure in name resolution
ne: नाम रिजोल्युसनमा अस्थायी असफलता

en: non-recoverable failure in name resolution
ne: नाम रिजोल्युसनमा पुन: अप्राप्य असफलता

en: invalid flags
ne: अवैध ध्वजाजा

en: memory allocation failure
ne: स्मृति बाँडफाँट असफलता

en: name or service not known
ne: नाम वा सेवा परिचित छैन

en: requested family not supported
ne: अनुरोध गरिएको परिवार समर्थित छैन

en: requested service not supported for this socket type
ne: सकेट प्रकारका लागि अनुरोध गरिएको सेवा समर्थित छैन

en: requested socket type not supported
ne: अनुरोध गरिएको सकेट प्रकार समर्थित छैन

en: unknown error
ne: अज्ञात त्रुटि

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
ne: प्रणाली त्रुटि: %1

en: request was canceled
ne: अनुरोध रद्द गरियो

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
ne: अज्ञात परिवार %1

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
ne: त्रुटि छैन

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
ne: नाम खोजी असफल भयो

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
ne: ठेगाना पहिल्यै प्रयोगमा छ

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
ne: सकेट पहिल्यै बाउन्ड छ

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
ne: सकेट पहिल्यै सिर्जना गरिएको छ

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
ne: सकेट बाउन्ड छैन

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
ne: सकेट सिर्जना गरिएको छैन

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
ne: कार्य बन्द गर्नेछ

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
ne: जडान सक्रिय रूपमा अस्वीकृत भयो

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
ne: जडान समय समाप्त

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
ne: सञ्चालन पहिल्यै प्रगतिमा छ

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
ne: सञ्जाल असफलता उत्पन्न भयो

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
ne: सञ्चालन समर्थित छैन

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
ne: समय सञ्चालन समय समाप्त

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
ne: एउटा अज्ञात/अनपेक्षित त्रुटि भयो

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
ne: टाढाको होस्टले जडान बन्द गर्यो

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
ne: GNU साधारण सार्वजनिक इजाजतपत्र संस्करण 2

[ctx: @item license]
en: BSD License
ne: BSD इजाजतपत्र

[ctx: @item license]
en: Artistic License
ne: कलात्मक इजाजतपत्र

[ctx: @item license]
en: Q Public License
ne: Q सार्वजनिक इजाजतपत्र

[ctx: @item license]
en: Custom
ne: अनुकूल

[ctx: @item license]
en: Not specified
ne: निर्दिष्ट नगरिएको

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
ne: <p>केडीई धेरै भाषामा अनुवाद गरिएको छ । संसार भरीका सबै अनुवादक समूहलाई कामका लागि धन्यवाद ।</p><p>केडीई अन्तराष्ट्रियकरणको बारेमा अधिक जानकारीका लागि यो साइट हेर्नुहोस् <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
ne: जर्जियाली

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
ne: हिब्रु

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
ne: जालली

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
ne: अवैध क्यालेन्डर प्रकार

en: Today
ne: आज

en: Yesterday
ne: हिजो

en: Use the X-server display 'displayname'
ne: एक्स-सर्भर प्रर्दशन 'प्रर्दशन नाम' प्रयोग गर्नुहोस्

en: Restore the application for the given 'sessionId'
ne: दिइएको 'sessionId' का लागि अनप्रयोग पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
ne: अनुप्रयोग स्थापनाको कारणले एउटा
    8-bit मा निजी रङ मानचित्र स्थापना प्रदर्शन गर्दछ

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
ne: यदि अनुप्रयोगले
    Q अनुप्रयोग::धेरै रङको रङ
    विशेषता प्रयोग गरेमा 8-bit प्रर्दशनको रङ क्युबमा विभाजन गरिएको रङको सङ्ख्या
    सिमाङ्कन गर्दछ ।

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
ne: Qt लाई माउस वा कुञ्जीपाटी कहिले पनि ग्य्राब नगर्न भन्दछ

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
ne: डिबग अन्तर्गत चलाउनाको कारणले अधिलेखन गर्न अस्पष्ट
    -ग्राब नहुने, ग्य्राब-प्रयोग हुने कारण हुन सक्दछ

en: switches to synchronous mode for debugging
ne: डिबगका लागि समक्रमण मोडमा स्विच गर्दछ

en: defines the application font
ne: अनुप्रयोग फन्ट परिभाषित गर्दछ

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
ne: पूर्वनिर्धारित रङ र अनुप्रयोग रङदानी
    सेट गर्दछ (हल्का र गाढा छायाँ
    गणना गरिएको छ)

en: sets the default foreground color
ne: पूर्वनिर्धारित अग्रभूमि रङ सेट गर्दछ

en: sets the default button color
ne: पूर्वनिर्धारित बटन रङ सेट गर्दछ

en: sets the application name
ne: अनुप्रयोग नाम सेट गर्दछ

en: sets the application title (caption)
ne: अनुप्रयोग शीर्षक (क्याप्सन) सेट गर्दछ

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
ne: अनुप्रयोगलाई एउटा 8-bit प्रर्दशनमा सही रङ दृश्य प्रयोग गर्न
    बल गर्दछ

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
ne: XIM (X आगत विधि) आगत शैली सेट गर्दछ । सम्भाव्य मानहरू
    अनदस्पट, ओभरदस्पट,अफदस्पट र
    रूट हुन्

en: set XIM server
ne: XIM सर्भर सेट गर्नुहोस्

en: disable XIM
ne: XIM अक्षम पार्नुहोस्

en: mirrors the whole layout of widgets
ne: विजेटको सम्पूर्ण सजावट दर्पण गर्दछ

en: Use 'caption' as name in the titlebar
ne: शीर्षकपट्टीमा नामको रूपमा 'क्याप्सन' प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use 'icon' as the application icon
ne: अनुप्रयोग प्रतिमाको रूपमा 'प्रतिमा' प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use alternative configuration file
ne: वैकल्पिक कन्फिगरेसन फाइल प्रयोग गर्नुहोस्

en: Disable crash handler, to get core dumps
ne: कोर डम्प प्राप्त गर्न, क्र्यास ह्यान्डलर अक्षम पार्नुहोस्

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
ne: WM_NET मिल्दो विन्डोज प्रबन्धकका लागि प्रतिक्षा गर्दछ

en: sets the application GUI style
ne: अनुप्रयोग GUI शैली सेट गर्दछ

en: KDE Application
ne: केडीई अनुप्रयोग

en: KDE
ne: केडीई

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
ne: '%1' हराइरेहको छ ।

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
ne: %1 लाई
    %2 द्वारा लेखियो

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
ne: अनप्रयोगद्वारा खोलिएका फाइल/यूआरएल प्रयोग पछि मेटिन्छन्

en: KDE-tempfile
ne: केडीई अस्थायी फाइल

en: pm
ne: अपरान्ह

en: Timed out trying to connect to remote host
ne: टाढाको होस्टमा जडान गर्ने प्रयास गर्दा समय म्याद समाप्त

en: address family for nodename not supported
ne: नोडनामका लागि ठेगाना परिवार समर्थन गर्दैन

en: invalid value for 'ai_flags'
ne: 'ai_flags' का लागि अवैध मान

en: 'ai_family' not supported
ne: 'ai_family' समर्थन गर्दैन

en: no address associated with nodename
ne: नोडनामसँग ठेगाना सम्बन्धित छैन

en: servname not supported for ai_socktype
ne: ai_socktype का लागि सर्भरनाम समर्थन गर्दैन

en: 'ai_socktype' not supported
ne: 'ai_socktype' समर्थित छैन

en: system error
ne: प्रणाली त्रुटि

en: Africa/Abidjan
ne: अफ्रिका/अबिद्जन

en: Africa/Accra
ne: अफ्रिका/आक्रा

en: Africa/Addis_Ababa
ne: अफ्रिका/एडिडस अब्बा

en: Africa/Algiers
ne: अफ्रिका/अल्जेरियस

en: Africa/Asmera
ne: अफ्रिका/आसमेरा

en: Africa/Bamako
ne: अफ्रिका/बामाको

en: Africa/Bangui
ne: अफ्रिका/बानगुइस

en: Africa/Banjul
ne: अफ्रिका/बानजुल

en: Africa/Bissau
ne: अफ्रिका/बिस्साउ

en: Africa/Blantyre
ne: अफ्रिका/ब्लानटाएर

en: Africa/Brazzaville
ne: अफ्रिका/ब्राज्जाविले

en: Africa/Bujumbura
ne: अफ्रिका/बुजुम्बुरा

en: Africa/Cairo
ne: अफ्रिका/कायरो

en: Africa/Casablanca
ne: अफ्रिका/क्यासाब्लान्का

en: Africa/Ceuta
ne: अफ्रिका/क्योटा

en: Africa/Conakry
ne: अफ्रिका/कोनाक्रि

en: Africa/Dakar
ne: अफ्रिका/डकार

en: Africa/Dar_es_Salaam
ne: फ्रिका/दारेसलाम

en: Africa/Djibouti
ne: अफ्रिका/द्जिबौटी

en: Africa/Douala
ne: अफ्रिका/दोउआला

en: Africa/El_Aaiun
ne: अफ्रिका/एलाइउन

en: Africa/Freetown
ne: अफ्रिका/फ्रिटाउन

en: Africa/Gaborone
ne: अफ्रिका/गाबोरोन

en: Africa/Harare
ne: अफ्रिका/हरारे

en: Africa/Johannesburg
ne: अफ्रिका/जोहान्सबर्ग

en: Africa/Kampala
ne: अफ्रिका/काम्पाला

en: Africa/Khartoum
ne: अफ्रिका/खारतुम

en: Africa/Kigali
ne: अफ्रिका/किगालि

en: Africa/Kinshasa
ne: अफ्रिका/किनशसा

en: Africa/Lagos
ne: अफ्रिका/लागोस

en: Africa/Libreville
ne: अफ्रिका/लिब्रेविल्ले

en: Africa/Lome
ne: अफ्रिका/लोमे

en: Africa/Luanda
ne: अफ्रिका/लुवान्डा

en: Africa/Lubumbashi
ne: अफ्रिका/लुबुम्बाशि

en: Africa/Lusaka
ne: अफ्रिका/लुसाका

en: Africa/Malabo
ne: अफ्रिका/मालाबो

en: Africa/Maputo
ne: अफ्रिका/मापुटो

en: Africa/Maseru
ne: अफ्रिका/मासेरु

en: Africa/Mbabane
ne: अफ्रिका/बाबाने

en: Africa/Mogadishu
ne: अफ्रिका/मोगादिशु

en: Africa/Monrovia
ne: अफ्रिका/मोन्रोभिया

en: Africa/Nairobi
ne: अफ्रिका/नाइरोबी

en: Africa/Ndjamena
ne: अफ्रिका/एनजामेना

en: Africa/Niamey
ne: अफ्रिका/नियामे

en: Africa/Nouakchott
ne: अफ्रिका/नोउक्चोट्

en: Africa/Ouagadougou
ne: अफ्रिका/ओउआगडोऊगोऊ

en: Africa/Porto-Novo
ne: अफ्रिका/पोर्टोनोभो

en: Africa/Sao_Tome
ne: अफ्रिका/साओ-टोम

en: Africa/Timbuktu
ne: अफ्रिका/टिम्बुक्टु

en: Africa/Tripoli
ne: अफ्रिका/ट्रिपोली

en: Africa/Tunis
ne: अफ्रिका/टुनिस्

en: Africa/Windhoek
ne: अफ्रिका/विन्धोएक

en: America/Adak
ne: अमेरिका/आदक

en: America/Anchorage
ne: अमेरिका/एङ्कोरेज

en: America/Anguilla
ne: अमेरिका/एन्जुइल्ला

en: America/Antigua
ne: अमेरिका/एन्टिगुवा

en: America/Araguaina
ne: अमेरिका/अरागुइना

en: America/Argentina/Buenos_Aires
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/बुएनोएरिस

en: America/Argentina/Catamarca
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/क्याटामार्का

en: America/Argentina/ComodRivadavia
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/कोमोडरिभाडइया

en: America/Argentina/Cordoba
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/कोर्डोबा

en: America/Argentina/Jujuy
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/जुजुइ

en: America/Argentina/La_Rioja
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/लरियोजा

en: America/Argentina/Mendoza
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/मेन्डोजा

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/रियो ग्यालेगोस

en: America/Argentina/San_Juan
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/सन्जुन

en: America/Argentina/Tucuman
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/ट्युक्युम्यान

en: America/Argentina/Ushuaia
ne: अमेरिका/अर्जेन्टिना/उसुइया

en: America/Aruba
ne: अमेरिका/अरुबा

en: America/Asuncion
ne: अमेरिका/एसुन्सिओन

en: America/Bahia
ne: अमेरिका/बहिया

en: America/Barbados
ne: अमेरिका/बारबाडोस

en: America/Belem
ne: अमेरिका/बेलेम

en: America/Belize
ne: अमेरिका/बेलिज

en: America/Boa_Vista
ne: अमेरिका/बोयँभिस्टा

en: America/Bogota
ne: अमेरिका/बोगोटा

en: America/Boise
ne: अमेरिका/बोइसे

en: America/Buenos_Aires
ne: अमेरिका/ब्येनोसएरिज

en: America/Cambridge_Bay
ne: अमेरिका/क्याम्ब्रिजबे

en: America/Campo_Grande
ne: अमेरिका/कम्पोग्रेन्ड

en: America/Cancun
ne: अमेरिका/क्यानकुन

en: America/Caracas
ne: अमेरिका/क्याराकास्

en: America/Catamarca
ne: अमेरिका/काटामारका

en: America/Cayenne
ne: अमेरिका/केइन्ने

en: America/Cayman
ne: अमेरिका/केम्यान

en: America/Chicago
ne: अमेरिका/सिकागो

en: America/Chihuahua
ne: अमेरिका/चिहुवाहुवा

en: America/Cordoba
ne: अमेरिका/कोर्डोबा

en: America/Costa_Rica
ne: अमेरिका/कोस्टारिका

en: America/Cuiaba
ne: अमेरिका/कुइबा

en: America/Curacao
ne: अमेरिका/कुराकोआ

en: America/Danmarkshavn
ne: अमेरिका/दान्मार्कशन

en: America/Dawson
ne: अमेरिका/डव्सन्

en: America/Dawson_Creek
ne: अमेरिका/ड्वसनक्रिक

en: America/Denver
ne: अमेरिका/डेन्वर

en: America/Detroit
ne: अमेरिका/डेट्रोइट

en: America/Dominica
ne: अमेरिका/डोमिनिका

en: America/Edmonton
ne: अमेरिका/एडमोन्टन

en: America/Eirunepe
ne: अमेरिका/एइरुनेप

en: America/El_Salvador
ne: अमेरिका/एलसल्भाडोर

en: America/Fortaleza
ne: अमेरिका/फोर्टलेजा

en: America/Glace_Bay
ne: अमेरिका/ग्ल्यासबे

en: America/Godthab
ne: अमेरिका/गडथब

en: America/Goose_Bay
ne: अमेरिका/गुसबे

en: America/Grand_Turk
ne: अमेरिका/ग्रेन्डटर्क

en: America/Grenada
ne: अमेरिका/ग्रेनाडा

en: America/Guadeloupe
ne: अमेरिका/ग्युएडेलोप

en: America/Guatemala
ne: अमेरिका/ग्वाटेमाला

en: America/Guayaquil
ne: अमेरिका/ग्वायेक्विल

en: America/Guyana
ne: अमेरिका/गुयाना

en: America/Halifax
ne: अमेरिका/हलिफ्याक्स

en: America/Havana
ne: अमेरिका/हवाना

en: America/Hermosillo
ne: अमेरिका/हर्मोसिलो

en: America/Indiana/Knox
ne: अमेरिका/इन्डियाना/नोक्स

en: America/Indiana/Marengo
ne: अमेरिका/इन्डियाना/मरेन्गो

en: America/Indiana/Vevay
ne: अमेरिका/इन्डियाना/वेवेय

en: America/Indianapolis
ne: अमेरिका/इन्डियानापोलिस

en: America/Inuvik
ne: अमेरिका/इनुभिक

en: America/Iqaluit
ne: अमेरिका/इक्वालुइट

en: America/Jamaica
ne: अमेरिका/जमैका

en: America/Jujuy
ne: अमेरिका/जुजुय

en: America/Juneau
ne: अमेरिका/ज्युनेउ

en: America/Kentucky/Monticello
ne: अमेरिका/केन्टुकि/मोन्टिसेलो

en: America/La_Paz
ne: अमेरिका/लपज

en: America/Lima
ne: अमेरिका/लिमा

en: America/Los_Angeles
ne: अमेरिका/लसएन्जल्स

en: America/Louisville
ne: अमेरिका/लोइसभिले

en: America/Maceio
ne: अमेरिका/मसेइयो

en: America/Managua
ne: अमेरिका/मनागुवा

en: America/Manaus
ne: अमेरिका/मानस

en: America/Martinique
ne: अमेरिका/माटिनिक

en: America/Mazatlan
ne: अमेरिका/मजाट्लान

en: America/Mendoza
ne: अमेरिका/मेन्दोजा

en: America/Menominee
ne: अमेरिका/मेनोमिनी

en: America/Merida
ne: अमेरिका/मेरिडा

en: America/Mexico_City
ne: अमेरिका/मेक्सिको सिटी

en: America/Miquelon
ne: अमेरिका/मिक्वेलोन

en: America/Monterrey
ne: अमेरिका/मोन्टेरी

en: America/Montevideo
ne: अमेरिका/मोन्टेभिडियो

en: America/Montreal
ne: अमेरिका/मोन्ट्रियल

en: America/Montserrat
ne: अमेरिका/मोन्टसेराट

en: America/Nassau
ne: अमेरिका/नासाउ

en: America/New_York
ne: अमेरिका/न्युयोर्क

en: America/Nipigon
ne: अमेरिका/निपिगोन

en: America/Nome
ne: अमेरिका/नोम

en: America/Noronha
ne: अमेरिका/नोरोन्हा

en: America/North_Dakota/Center
ne: अमेरिका/नर्थडकोटा/सेन्टर

en: America/Panama
ne: अमेरिका/पानामा

en: America/Pangnirtung
ne: अमेरिका/पाङ्गनिर्टुङ

en: America/Paramaribo
ne: अमेरिका/पारामारिबो

en: America/Phoenix
ne: अमेरिका/फोनिक्स

en: America/Port-au-Prince
ne: अमेरिका/पोर्ट-आउ-प्रिन्स

en: America/Port_of_Spain
ne: अमेरिका/स्पेनको पोर्ट

en: America/Porto_Velho
ne: अमेरिका/पोर्टोवेल्हो

en: America/Puerto_Rico
ne: अमेरिका/पेर्टोरिको

en: America/Rainy_River
ne: अमेरिका/रेनी रिभर

en: America/Rankin_Inlet
ne: अमेरिका/रङ्किन इनलेट

en: America/Recife
ne: अमेरिका/रेसिफे

en: America/Regina
ne: अमेरिका/रेजिना

en: America/Rio_Branco
ne: अमेरिका/रियोब्रान्को

en: America/Rosario
ne: अमेरिका/रोसारियो

en: America/Santiago
ne: अमेरिका/सान्टियागो

en: America/Santo_Domingo
ne: अमेरिका/सान्टोडोमिन्गो

en: America/Sao_Paulo
ne: अमेरिका/साओपाउलो

en: America/Scoresbysund
ne: अमेरिका/स्कोर्सबाइसुन्ड

en: America/Shiprock
ne: अमेरिका/सिपोर्क

en: America/St_Johns
ne: अमेरिका/सेन्ट जोन्स

en: America/St_Kitts
ne: अमेरिका/सेन्ट किट्स

en: America/St_Lucia
ne: अमेरिका/सेन्ट लुसिया

en: America/St_Thomas
ne: अमेरिका/सेन्ट थोमस

en: America/St_Vincent
ne: अमेरिका/सेन्ट भिन्सेन्ट

en: America/Swift_Current
ne: अमेरिका/स्विफ्ट करेन्ट

en: America/Tegucigalpa
ne: अमेरिका/टेगुसिगाल्पा

en: America/Thule
ne: अमेरिका/थुले

en: America/Thunder_Bay
ne: अमेरिका/थन्डरबे

en: America/Tijuana
ne: अमेरिका/टिजुवाना

en: America/Toronto
ne: अमेरिका/टोरोन्टो

en: America/Tortola
ne: अमेरिका/टोर्टोला

en: America/Vancouver
ne: अमेरिका/भानकोवर

en: America/Whitehorse
ne: अमेरिका/ह्वाइटहर्स

en: America/Winnipeg
ne: अमेरिका/विन्निपेग

en: America/Yakutat
ne: अमेरिका/याकुटाट

en: America/Yellowknife
ne: अमेरिका/येलोनाइफ

en: Antarctica/Casey
ne: अन्टार्कटिका/क्यासे

en: Antarctica/Davis
ne: अन्टार्कटिका/डेभिस्

en: Antarctica/DumontDUrville
ne: अन्टार्कटिका/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
ne: अन्टार्कटिका/म्वासन

en: Antarctica/McMurdo
ne: अन्टार्कटिका/म्याकमर्डो

en: Antarctica/Palmer
ne: अन्टार्कटिका/पाल्मर

en: Antarctica/Rothera
ne: एन्टार्कटिका/रोथेरा

en: Antarctica/South_Pole
ne: अन्टार्कटिका/साउथ पोल

en: Antarctica/Syowa
ne: अन्टार्कटिका/सायोवा

en: Antarctica/Vostok
ne: अन्टार्कटिका/वोस्टोक

en: Arctic/Longyearbyen
ne: आर्कटिक/लङ्गएयरबेन

en: Asia/Aden
ne: एशिया/एडेन

en: Asia/Almaty
ne: एशिया/अल्म्याटी

en: Asia/Amman
ne: एशिया/अम्मान

en: Asia/Anadyr
ne: एशिया/अन्डेर

en: Asia/Aqtau
ne: एशिया/अक्टो

en: Asia/Aqtobe
ne: एशिया/अक्टोबे

en: Asia/Ashgabat
ne: एशिया/आश्गाबाट

en: Asia/Baghdad
ne: एशिया/बग्दाद

en: Asia/Bahrain
ne: एशिया/बहराइन

en: Asia/Baku
ne: एशिया/बाकु

en: Asia/Bangkok
ne: एशिया/ब्याङ्कक

en: Asia/Beirut
ne: एशिया/बेरुत

en: Asia/Bishkek
ne: एशिया/बिसकेक

en: Asia/Brunei
ne: एशिया/ब्रुनाई

en: Asia/Calcutta
ne: एशिया/कलकत्ता

en: Asia/Choibalsan
ne: एशिया/चोइबालसान

en: Asia/Chongqing
ne: एशिया/चोङ्किङ्

en: Asia/Colombo
ne: एशिया/कोलम्बो

en: Asia/Damascus
ne: एशिया/दमास्कस

en: Asia/Dhaka
ne: एशिया/ढाका

en: Asia/Dili
ne: एशिया/दिलि

en: Asia/Dubai
ne: एशिया/दुबाई

en: Asia/Gaza
ne: एशिया/गाजा

en: Asia/Harbin
ne: एशिया/हर्बिन

en: Asia/Hong_Kong
ne: एशिया/हङ्गकङ्ग

en: Asia/Hovd
ne: एशिया/होव्द

en: Asia/Irkutsk
ne: एशिया/इर्कुत्स्क

en: Asia/Jakarta
ne: एशिया/जाकर्ता

en: Asia/Jayapura
ne: एशिया/जयपुरा

en: Asia/Jerusalem
ne: एशिया/जेरुसलेम

en: Asia/Kabul
ne: एशिया/काबुल

en: Asia/Kamchatka
ne: एशिया/कामचट्का

en: Asia/Karachi
ne: एशिया/कराची

en: Asia/Kashgar
ne: एशिया/कस्गार

en: Asia/Katmandu
ne: एशिया/काठमाडौँ

en: Asia/Krasnoyarsk
ne: एशिया/क्रस्नोयार्स्क

en: Asia/Kuala_Lumpur
ne: एशिया/क्लवालालम्पुर

en: Asia/Kuching
ne: एशिया/कुचिङ्

en: Asia/Kuwait
ne: एशिया/कुवेत

en: Asia/Macau
ne: एशिया/म्याक्यु

en: Asia/Magadan
ne: एशिया/मगदान

en: Asia/Makassar
ne: एशिया/मकासार

en: Asia/Manila
ne: एशिया/मनिला

en: Asia/Muscat
ne: एशिया/मस्कट

en: Asia/Nicosia
ne: एशिया/निकोसिया

en: Asia/Novosibirsk
ne: एशिया/नोवोसिब्रिस्क

en: Asia/Omsk
ne: एशिया/ओम्स्क

en: Asia/Oral
ne: एशिया/ओरल

en: Asia/Phnom_Penh
ne: एशिया/नोमपेह

en: Asia/Pontianak
ne: एशिया/पोन्टियानक

en: Asia/Pyongyang
ne: एशिया/प्योङ्याङ

en: Asia/Qatar
ne: एशिया/कतार

en: Asia/Qyzylorda
ne: एशिया/क्विजिलोर्दा

en: Asia/Rangoon
ne: एशिया/रङ्गुन

en: Asia/Riyadh
ne: एशिया/रियाद

en: Asia/Saigon
ne: एशिया/सइगोन

en: Asia/Sakhalin
ne: एशिया/सखलिन

en: Asia/Samarkand
ne: एशिया/समरकान्द

en: Asia/Seoul
ne: एशिया/सिउल

en: Asia/Shanghai
ne: एशिया/साङ्घाइ

en: Asia/Singapore
ne: एशिया/सिङ्गापुर

en: Asia/Taipei
ne: एशिया/ताइपेइ

en: Asia/Tashkent
ne: एशिया/ताश्केन्ट

en: Asia/Tbilisi
ne: एशिया/बिलिसी

en: Asia/Tehran
ne: एशिया/तेहरान

en: Asia/Thimphu
ne: एशिया/थिम्पु

en: Asia/Tokyo
ne: एशिया/टोकियो

en: Asia/Ujung_Pandang
ne: एशिया/उजुङ्ग पानडाङ

en: Asia/Ulaanbaatar
ne: एशिया/उल्लनबटर

en: Asia/Urumqi
ne: एशिया/उरुम्की

en: Asia/Vientiane
ne: एशिया/भियनटिन

en: Asia/Vladivostok
ne: एशिया/ब्लाडिवोस्टोक

en: Asia/Yakutsk
ne: एशिया/याकुत्सक

en: Asia/Yekaterinburg
ne: एशिया/येकाटरिनबर्ग

en: Asia/Yerevan
ne: एशिया/येरेवान

en: Atlantic/Azores
ne: एटलान्टिक/अजोर्स

en: Atlantic/Bermuda
ne: एटलान्टिक/बर्मुडा

en: Atlantic/Canary
ne: एटलान्टिक/क्यानरी

en: Atlantic/Cape_Verde
ne: एटलान्टिक/केपवर्डे

en: Atlantic/Faeroe
ne: एटलान्टिक/फाइरो

en: Atlantic/Jan_Mayen
ne: एटलान्टिक/जानमयेन

en: Atlantic/Madeira
ne: एटलान्टिक/मदेइरा

en: Atlantic/Reykjavik
ne: एटलान्टिक/रेकजाविक

en: Atlantic/South_Georgia
ne: एटलान्टिक/साउथ जर्जिया

en: Atlantic/St_Helena
ne: एटलान्टिक/सेन्ट हेलेना

en: Atlantic/Stanley
ne: एटलान्टिक/स्टान्ली

en: Australia/Adelaide
ne: अष्ट्रेलिया/अदेलाइदे

en: Australia/Brisbane
ne: अष्ट्रेलिया/ब्रिस्बाने

en: Australia/Broken_Hill
ne: अष्ट्रेलिया/ब्रोकेनहिल

en: Australia/Darwin
ne: अष्ट्रेलिया/डार्विन

en: Australia/Hobart
ne: अष्ट्रेलिया/होबर्ट

en: Australia/Lindeman
ne: अष्ट्रेलिया/लिन्डेम्यान

en: Australia/Lord_Howe
ne: अष्ट्रेलिया/लर्डहोवे

en: Australia/Melbourne
ne: अष्ट्रेलिया/मेलबोर्न

en: Australia/Perth
ne: अष्ट्रेलिया/पर्थ

en: Australia/Sydney
ne: अष्ट्रेलिया/सिड्नी

en: Europe/Amsterdam
ne: यूरोप/आमस्टर्डम

en: Europe/Andorra
ne: यूरोप/एन्डोरा

en: Europe/Athens
ne: यूरोप/एथेन्स

en: Europe/Belfast
ne: यूरोप/बेलफास्टोप

en: Europe/Belgrade
ne: यूरोप/बेलग्रेड

en: Europe/Berlin
ne: यूरोप/बर्लिन

en: Europe/Bratislava
ne: यूरोप/ब्राटिस्लवा

en: Europe/Brussels
ne: यूरोप/ब्रुसेल्स

en: Europe/Bucharest
ne: यूरोप/बुकारेस्ट

en: Europe/Budapest
ne: यूरोप/बुडापेस्ट

en: Europe/Chisinau
ne: यूरोप/चिसिनउ

en: Europe/Copenhagen
ne: यूरोप/कोपेनहागेन

en: Europe/Dublin
ne: यूरोप/डब्लिन

en: Europe/Gibraltar
ne: यूरोप/गिब्राल्टार

en: Europe/Helsinki
ne: यूरोप/हेलसिन्कि

en: Europe/Istanbul
ne: यूरोप/इस्टानबुल

en: Europe/Kaliningrad
ne: यूरोप/कालीनिन्गार्ड

en: Europe/Kiev
ne: यूरोप/किएव

en: Europe/Lisbon
ne: यूरोप/लिस्बोन

en: Europe/Ljubljana
ne: यूरोप/जबल्जाना

en: Europe/London
ne: यूरोप/लन्डन

en: Europe/Luxembourg
ne: यूरोप/लक्जेम्बर्ग

en: Europe/Madrid
ne: यूरोप/म्याड्रिड

en: Europe/Malta
ne: यूरोप/माल्टा

en: Europe/Mariehamn
ne: युरोप/म्यारिह्याम

en: Europe/Minsk
ne: यूरोप/मिन्स्क

en: Europe/Monaco
ne: यूरोप/मोनाको

en: Europe/Moscow
ne: यूरोप/मस्को

en: Europe/Oslo
ne: यूरोप/ओस्लो

en: Europe/Paris
ne: यूरोप/पेरिस

en: Europe/Prague
ne: यूरोप/पराग्वे

en: Europe/Riga
ne: यूरोप/रिगा

en: Europe/Rome
ne: यूरोप/रोम

en: Europe/Samara
ne: यूरोप/समारा

en: Europe/San_Marino
ne: यूरोप/सानमारिनो

en: Europe/Sarajevo
ne: यूरोप/साराजेवो

en: Europe/Simferopol
ne: यूरोप/सिमफरोपोल

en: Europe/Skopje
ne: यूरोप/स्कोप्जे

en: Europe/Sofia
ne: यूरोप/सोफिया

en: Europe/Stockholm
ne: यूरोप/स्टकहोम

en: Europe/Tallinn
ne: यूरोप/टल्लिन

en: Europe/Tirane
ne: यूरोप/टिराने

en: Europe/Uzhgorod
ne: यूरोप/उजगोरोड

en: Europe/Vaduz
ne: यूरोप/वादुज

en: Europe/Vatican
ne: यूरोप/भेटिकन

en: Europe/Vienna
ne: यूरोप/भियाना

en: Europe/Vilnius
ne: यूरोप/भिल्नियस

en: Europe/Warsaw
ne: यूरोप/वार्स

en: Europe/Zagreb
ne: यूरोप/जाग्रेब

en: Europe/Zaporozhye
ne: यूरोप/जापोरोझे

en: Europe/Zurich
ne: यूरोप/जुरिच

en: Indian/Antananarivo
ne: इन्डियन/एन्टानानारिवो

en: Indian/Chagos
ne: इन्डियन/कागोस्

en: Indian/Christmas
ne: इन्डियन/क्रिस्मस

en: Indian/Cocos
ne: इन्डियन/कोकोस्

en: Indian/Comoro
ne: इन्डियन/कोमोरो

en: Indian/Kerguelen
ne: इन्डियन/कर्गुएलेन

en: Indian/Mahe
ne: इन्डियन/मेहे

en: Indian/Maldives
ne: इन्डियन/माल्दिब्स

en: Indian/Mauritius
ne: इन्डियन/माउरिटिअस

en: Indian/Mayotte
ne: इन्डियन/मायोट्टे

en: Indian/Reunion
ne: इन्डियन/रियूनियन

en: Pacific/Apia
ne: प्यासिफिक/एपिया

en: Pacific/Auckland
ne: प्यासिफिक/अकल्याण्ड

en: Pacific/Chatham
ne: प्यासिफिक/च्याथम

en: Pacific/Easter
ne: प्यासिफिक/इस्टर

en: Pacific/Efate
ne: प्यासिफिक/इफेट

en: Pacific/Enderbury
ne: प्यासिफिक/इन्डरबरी

en: Pacific/Fakaofo
ne: प्यासिफिक/फकाओफो

en: Pacific/Fiji
ne: प्यासिफिक/फिजी

en: Pacific/Funafuti
ne: प्यासिफिक/फनाफुटि

en: Pacific/Galapagos
ne: प्यासिफिक/गलापागोस

en: Pacific/Gambier
ne: प्यासिफिक/ग्याम्बिएर

en: Pacific/Guadalcanal
ne: प्यासिफिक/गुएडालक्यानल

en: Pacific/Guam
ne: प्यासिफिक/गुआम

en: Pacific/Honolulu
ne: प्यासिफिक/होनोलुलु

en: Pacific/Johnston
ne: प्यासिफिक/जोन्सटन

en: Pacific/Kiritimati
ne: प्यासिफिक/किरिटिमटी

en: Pacific/Kosrae
ne: प्यासिफिक/कोस्राये

en: Pacific/Kwajalein
ne: प्यासिफिक/क्वाजालेइन

en: Pacific/Majuro
ne: प्यासिफिक/मजुरो

en: Pacific/Marquesas
ne: प्यासिफिक/मार्कसस

en: Pacific/Midway
ne: प्यासिफिक/मिडवे

en: Pacific/Nauru
ne: प्यासिफिक/नाउरू

en: Pacific/Niue
ne: प्यासिफिक/निउ

en: Pacific/Norfolk
ne: प्यासिफिक/नर्फल्क

en: Pacific/Noumea
ne: प्यासिफिक/नोमिआ

en: Pacific/Pago_Pago
ne: प्यासिफिक/पागोपागो

en: Pacific/Palau
ne: प्यासिफिक/पालौ

en: Pacific/Pitcairn
ne: प्यासिफिक/पिटकेइरन

en: Pacific/Ponape
ne: प्यासिफिक/पोनापे

en: Pacific/Port_Moresby
ne: प्यासिफिक/पोर्टमोरेस्बि

en: Pacific/Rarotonga
ne: प्यासिफिक/रारोटोङ्गा

en: Pacific/Saipan
ne: प्यासिफिक/साइपन

en: Pacific/Tahiti
ne: प्यासिफिक/टाहिटी

en: Pacific/Tarawa
ne: प्यासिफिक/टारावा

en: Pacific/Tongatapu
ne: प्यासिफिक/टोङ्गाटापु

en: Pacific/Truk
ne: प्यासिफिक/ट्रक

en: Pacific/Wake
ne: प्यासिफिक/वेक

en: Pacific/Wallis
ne: प्यासिफिक/वालिस्

en: Pacific/Yap
ne: प्यासिफिक/याप

en: The style '%1' was not found
ne: शैली '%1' फेला परेन

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
ne: चालीसवटा रङ

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
ne: अक्सिजन रङ

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
ne: इन्द्रेणी रङ

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
ne: रोयल रङ

[ctx: palette name]
en: Web Colors
ne: वेब रङ

en: Named Colors
ne: नामकरण गरिएको रङ

en: Select Color
ne: रङ चयन गर्नुहोस्

en: Hue:
ne: ह्यु:

en: Red:
ne: रातो:

en: Green:
ne: हरियो:

en: Blue:
ne: निलो:

en: &Add to Custom Colors
ne: अनुकूल रङलाई थप्नुहोस्

en: Name:
ne: नाम:

en: HTML:
ne: एचटीएमएल:

en: Default color
ne: पूर्वनिर्धारित रङ

en: -default-
ne: -पूर्वनिर्धारण-

en: -unnamed-
ne: -बेनामी-

en: &Try
ne: प्रयास गर्नुहोस्

en: modified
ne: परिमार्जित

en: &Details
ne: विवरण

en: Get help...
ne: मद्दत प्राप्त गर्नुहोस्...

en: &Add
ne: थप्नुहोस्

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Move &Up
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Move &Down
ne: तल सार्नुहोस्

en: Select Font
ne: फन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Could not load print preview part
ne: मुद्रण पूर्वालोकन भाग लोड गर्न सकेन

en: Print Preview
ne: मुद्रण पूर्वावलोकन

en: Minimize
ne: सानो पार्नुहोस्

en: &Minimize
ne: सानो पार्नुहोस्

en: &Restore
ne: पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>तपाईँ <b>%1</b> अन्त्य गर्न निश्चित हुनुहुन्छ ?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
ne: प्रणाली ट्रेबाट निस्कन यकीन गर्नुहोस्

en: Redo
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Do not run in the background.
ne: पृष्ठभूमिमा नचलाउनुहोस् ।

en: Internally added if launched from Finder
ne: खोजकर्ताबाट सुरु गरिएमा आन्तरिक रूपमा थपिन्छ

en: Device name
ne: यन्त्र नाम

en: A file or folder named %1 already exists.
ne: %1 नाम भएको फाइल वा फोल्डर पहिला नै अवस्थित छ ।

en: You do not have permission to create that folder.
ne: तपाईँलाई त्यो फोल्डर सिर्जना गर्ने अनुमति छैन ।

en: All Supported Files
ne: सबै समर्थित फाइल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: All Pictures
ne: सबै तस्वीर

en: P&review
ne: पूर्वावलोकन

en: Acquire Image
ne: प्राप्त छवि

en: OCR Image
ne: ओसीआर छवि

en: File '%1' is not readable
ne: '%1' फाइल पढ्नयोग्य छैन

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
ne: त्रुटि: अज्ञात प्रोटोकल '%1'

en: Authorization Dialog
ne: प्रमाणीकरण संवाद

en: No metainfo for %1
ne: %1 का लागि बहुसूचना छैन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Signature Algorithm:
ne: हस्ताक्षर अल्गोरिदम:

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Signature Contents:
ne: हस्ताक्षर सामाग्रीहरू:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
ne: अज्ञात कुञ्जी अल्गोरिदम

en: Key type: RSA (%1 bit)
ne: कुञ्जी प्रकार: RSA (%1 बिट)

en: Modulus:
ne: मोड्युल:

en: Exponent: 0x
ne: घाताङ्क: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
ne: कुञ्जी प्रकार: DSA (%1 बिट)

en: Prime:
ne: प्राथमिक:

en: 160 bit prime factor:
ne: १६० बिट प्राथमिक तत्व:

en: Public key:
ne: सार्वजनिक कुञ्जी:

en: The certificate is valid.
ne: प्रमाणपत्र वैद्य छ ।

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
ne: प्रमाणपत्र हस्ताक्षर अधिकार रुट फाइलहरू फेला पार्न सकेन त्यसैले प्रमाणपत्र रुजूगरिएको छैन ।

en: SSL support was not found.
ne: एसएसएल समर्थन फेला परेको थिएन ।

en: Private key test failed.
ne: निजी कुञ्जी परीक्षण असफल भयो ।

en: The certificate has not been issued for this host.
ne: यो होस्टका लागि प्रमाणपत्र निस्काशन गरिएको छैन ।

en: This certificate is not relevant.
ne: यो प्रमाणपत्र सान्दर्भिक छैन ।

en: The certificate is invalid.
ne: यो प्रमाणपत्र अवैद्य छ ।
