kdelibs4 - en to wa translation catalogue (913 entries)

en: Debug Settings
wa: Tchuzes di disbugaedje

en: File
wa: Fitchî

en: Message Box
wa: Boesse a messaedje

en: Syslog
wa: Djournå sistinme

en: None
wa: Nolu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
wa: Informåcion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
wa: Rexhowe viè:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
wa: No d' fitchî:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
wa: Aroke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
wa: Abandner cwand aroke moirt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
wa: Essocter totes les rexhowes di disbugaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
wa: Adviertixhmint

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
wa: Aroke moirt

en: &Select All
wa: &Tot tchoezi

en: &Deselect All
wa: Tot &distchoezi

en: KDebugDialog
wa: KDivizeDisbugaedje

en: A dialog box for setting preferences for debug output
wa: Ene divize di preferinces des tchuzes pol rexhowe di disbugaedje

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
wa: Mostere li dvize tote sitindowe al plaece del prémetowe divize di djivêye

en: Turn area on
wa: Eclitchî li redjon

en: Turn area off
wa: Disclitchî li redjon

en: no error
wa: nole aroke

en: requested family not supported for this host name
wa: famile di dmandêye nén sopoirté po ç' no d' lodjoe

en: temporary failure in name resolution
wa: aroke timporaire dins l' translataedje des nos

en: non-recoverable failure in name resolution
wa: aroke moirt tins do translataedje do no

en: invalid flags
wa: mwaijhe valixhance po flags

en: memory allocation failure
wa: aroke dins l' dispårtixhaedje del memwere

en: name or service not known
wa: no ou siervice nén cnoxhou

en: requested family not supported
wa: famile di dmandêye nén sopoirtêye

en: requested service not supported for this socket type
wa: no di siervice di dimandé nén sopoirté po cisse sôre di prijhe

en: requested socket type not supported
wa: sôre di prijhe di dmandêye nén sopoirtêye

en: unknown error
wa: aroke nén cnoxhowe

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
wa: aroke sistinme: %1

en: request was canceled
wa: dimande rinonceye

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
wa: Famile %1di fitchî nén cnoxhowe

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
wa: nole aroke

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
wa: no del bûze a fwait berwete

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
wa: adresse dedja en alaedje

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
wa: prijhe dedja montêye

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
wa: prijhe dedja askepieye

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
wa: prijhe nén montêye

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
wa: prijhe nén stî askepieye

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
wa: operåcion djocreut

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
wa: raloyaedje activmint rifuzé

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
wa: tins po s' raloyî est houte.

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
wa: operåcion dedja enondêye

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
wa: aroke del rantoele

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
wa: operåcion nén sopoirtêye

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
wa: tins d' l' operåcion houte

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
wa: åk n' a nén stî, ki ça n' esteut nén ratindou ou cnoxhou%s

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
wa: lodjoe å lon a seré li raloyaedje

[ctx: @item license (short name)]
en: GPL v2
wa: GPL m2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
wa: Licince publike djeneråle GNU (GPL) modêye 2

[ctx: @item license (short name)]
en: LGPL v2
wa: LGPL m2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
wa: Schate licince publike djeneråle GNU (GPL) modêye 2

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
wa: Licince BSD

[ctx: @item license]
en: BSD License
wa: Licince BSD

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
wa: Licince årtistike

[ctx: @item license]
en: Artistic License
wa: Licince årtistike

[ctx: @item license (short name)]
en: QPL v1.0
wa: QPL m1.0

[ctx: @item license]
en: Q Public License
wa: Licince publike Q

[ctx: @item license (short name)]
en: GPL v3
wa: GPL m3

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
wa: Licince publike djeneråle GNU (GPL) modêye 3

[ctx: @item license (short name)]
en: LGPL v3
wa: LGPL m3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
wa: Schate licince publike djeneråle GNU (GPL) modêye 3

[ctx: @item license]
en: Custom
wa: Licince prôpe

[ctx: @item license]
en: Not specified
wa: Nén specifieye

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
wa: <p>KDE a stî ratourné dins tot plin di lingaedjes gråces a l' ovraedje des ekipes di ratournaedje tot avå l' Daegne.</p><p>Li ratournaedje e walon a stî fwait tot shuvant les rîles del novele ortografeye do walon, li «rfondou walon».</p><p>Po pus d' infôrmåcions so l' eternåcionålijhaedje di KDE, vizitez <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p><p>Po pus d' infôrmåcions sol rifondou walon, vizitez <a href="http://rifondou.walon.org">http://rifondou.walon.org/</a></p>

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
wa: Gregoryin

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
wa: Cope

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
wa: Etiopyin

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
wa: Ebreu

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
wa: Iranyin (Djalali)

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
wa: Djaponès

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
wa: Djulyin

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
wa: Taylandès

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
wa: Mwaijhe sôre di calindrî

en: Today
wa: Ouy

en: Yesterday
wa: Ayir

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
wa: Divant  l' Ere comone

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
wa: DEC

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
wa: Divant Djezus-Crisse

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
wa: Div. Dj.-C.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
wa: Ere comone

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
wa: EC

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
wa: di dja

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
wa: di fev

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
wa: di mås

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
wa: d' avr

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
wa: di may

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
wa: di djn

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
wa: di djl

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
wa: d' awo

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
wa: di set

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
wa: d' oct

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
wa: di nôv

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
wa: di dec

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
wa: dja

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
wa: fev

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
wa: mås

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
wa: avr

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
wa: may

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
wa: djn

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
wa: djl

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
wa: awo

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
wa: set

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
wa: oct

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
wa: nôv

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
wa: dec

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
wa: di djanvî

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
wa: di fevrî

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
wa: di måss

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
wa: d' avri

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
wa: di may

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
wa: di djun

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
wa: di djulete

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
wa: d' awousse

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
wa: di setimbe

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
wa: d' octôbe

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
wa: di nôvimbe

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
wa: di decimbe

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
wa: djanvî

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
wa: fevrî

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
wa: måss

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
wa: avri

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
wa: may

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
wa: djun

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
wa: djulete

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
wa: awousse

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
wa: setimbe

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
wa: octôbe

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
wa: nôvimbe

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
wa: decimbe

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
wa: L

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
wa: M

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
wa: M

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
wa: D

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
wa: V

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
wa: D

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
wa: Lon

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
wa: Mår

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
wa: Mie

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
wa: Dju

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
wa: Vén

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
wa: Sem

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
wa: Dim

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
wa: Londi

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
wa: Mårdi

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
wa: Mierkidi

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
wa: Djudi

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
wa: Vénrdi

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
wa: Semdi

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
wa: Dimegne

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::NarrowName]
en: H
wa: M

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
wa: di Tir

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
wa: di Meh

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
wa: di Kis

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
wa: di Tev

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
wa: di Shv

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
wa: d' Ada

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
wa: di Nis

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
wa: d' Iya

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
wa: di Siv

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
wa: di Tam

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
wa: d' Av

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
wa: d' Elu

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
wa: d' Ad1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
wa: d' Ad2

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tis
wa: Tir

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName]
en: Hes
wa: Meh

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
wa: di Tishrey

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
wa: di Heshvan

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
wa: di Kislev

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
wa: di Tevet

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
wa: di Shvat

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
wa: d' Adar

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
wa: di Nisan

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
wa: d' Iyar

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
wa: di Sivan

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
wa: di Tamuz

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
wa: d' Av

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
wa: d' Elul

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
wa: d' Adar I

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
wa: d' Adar II

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::NarrowName]
en: C
wa: T

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
wa: di Tcha

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
wa: di Vai

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
wa: di Dja

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
wa: d' Āsh

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
wa: di Shr

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
wa: di Bhā

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
wa: d' Āsw

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
wa: di Kār

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
wa: d' Agr

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
wa: di Pau

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
wa: di Māg

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
wa: di Phā

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName]
en: Cha
wa: Tcha

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName]
en: Jya
wa: Dja

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
wa: di Tchaytra

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
wa: di Vaishākh

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
wa: di Djayshtha

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
wa: d' Āshādha

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
wa: di Shrāvana

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
wa: di Bhādrapad

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
wa: d' Āshwin

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
wa: di Kārtik

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
wa: d' Agrahayana

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
wa: di Paush

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
wa: di Māgh

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
wa: di Phālgun

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName]
en: Chaitra
wa: Tchaytra

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName]
en: Jyaishtha
wa: Djayshtha

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
wa: di Muh

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
wa: di Saf

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
wa: di R.A

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
wa: di R.T

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
wa: di Dj.A

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
wa: di Dj.T

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
wa: di Ra

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
wa: di Sha

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
wa: di Ram

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
wa: di Shw

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
wa: di Qid

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
wa: di Hid

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName]
en: J.A
wa: Dj.A

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName]
en: J.T
wa: Dj.T

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName]
en: Raj
wa: Rad

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName]
en: Hij
wa: Hid

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
wa: di Muharram

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
wa: di Safar

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
wa: di Rabi` al-Awal

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
wa: di Rabi` al-Thaani

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
wa: di Djumaada al-Awal

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
wa: di Djumaada al-Thaani

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
wa: di Radjab

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
wa: di Sha`ban

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
wa: di Ramadan

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
wa: di Shawwal

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
wa: di Thu al-Qi`dah

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
wa: di Thu al-Hidjdjah

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Awal
wa: Djumaada al-Awal

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Thaani
wa: Djumaada al-Thaani

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName]
en: Rajab
wa: Radjab

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
wa: di Far

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
wa: di Ord

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
wa: di Kho

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
wa: di Tir

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
wa: di Mor

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
wa: di Sha

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
wa: di Meh

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
wa: d' Aba

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
wa: d' Aza

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
wa: di Dei

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
wa: di Bah

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
wa: d' Esf

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
wa: di Farvardin

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
wa: d' Ordibehesht

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
wa: di Khordad

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
wa: di Tir

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
wa: di Mordad

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
wa: di Shahrivar

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
wa: di Mehr

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
wa: d' Aban

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
wa: d' Azar

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
wa: di Dei

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
wa: di Bahman

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
wa: d' Esfand

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
wa: Divant  l' Ere comone

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
wa: DEC

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
wa: Divant Djezus-Crisse

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
wa: div. Dj.-C.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
wa: Ere comone

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
wa: EC

[ctx: Julian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Julian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Julian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
wa: D

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
wa: di dja

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
wa: di fev

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
wa: di mås

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
wa: d' avr

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
wa: di may

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
wa: di djn

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
wa: di djl

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
wa: d' awo

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
wa: di set

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
wa: d' oct

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
wa: di nôv

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
wa: di dec

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
wa: dja

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
wa: fev

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
wa: mås

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
wa: avr

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
wa: may

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
wa: djn

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
wa: djl

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
wa: awo

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
wa: set

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
wa: oct

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
wa: nôv

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
wa: dec

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
wa: di djanvî

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
wa: di fevrî

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
wa: di måss

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
wa: d' avri

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
wa: di may

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
wa: di djun

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
wa: di djulete

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
wa: d' awousse

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
wa: di setimbe

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
wa: d' octôbe

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
wa: di nôvimbe

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
wa: di decimbe

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
wa: djanvî

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
wa: fevrî

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
wa: måss

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
wa: avri

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
wa: may

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
wa: djun

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
wa: djulete

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
wa: awousse

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
wa: setimbe

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
wa: octôbe

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
wa: nôvimbe

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
wa: decimbe

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
wa: L

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
wa: M

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
wa: M

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
wa: D

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
wa: V

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
wa: D

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
wa: lon

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
wa: mår

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
wa: mie

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
wa: dju

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
wa: vén

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
wa: sem

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
wa: dim

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
wa: londi

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
wa: mårdi

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
wa: mierkidi

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
wa: djudi

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
wa: vénrdi

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
wa: semdi

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
wa: dimegne

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
wa: Ere del Republike di Chine

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, ShortFormat]
en: ROC
wa: RDCh

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
wa: Ere boudisse

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, ShortFormat]
en: BE
wa: EB

en: Use the X-server display 'displayname'
wa: Eployî li håynaedje di sierveu X «displayname»

en: Restore the application for the given 'sessionId'
wa: Rassonrer l' aplicåcion po 'sessionId' di dnêye

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
wa: Fwait k' l' aplicåcion astale ene palete di coleurs
    privêye so on håynaedje so 8 bits

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
wa: Rastrind l' nombe di coleurs acoirdêyes å cube
    di coleurs po on håynaedje so 8 bits si l' aplicåcion
    eploye les specifiaedjes di coleurs
    QApplication::ManyColor

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
wa: dit a Qt di n' måy prinde por lu li sori ou l' taprece

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
wa: enonder dvins on disbugueu pout aminer on '-nograb'
    implicite.  Eployîz '-dograb' pol sipotchî

en: switches to synchronous mode for debugging
wa: passe e môde sincrône pol disbugaedje

en: defines the application font
wa: definixh li fonte do programe

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
wa: definixh ene coleur di fond eyet
    ene palete po l' aplicåcion (des ombreyes,
    claires et spesses, sont carculêyes)

en: sets the default foreground color
wa: definixh li prémetowe coleur di dvant

en: sets the default button color
wa: definixh li prémetowe coleur po les botons

en: sets the application name
wa: definixh li no do programe

en: sets the application title (caption)
wa: definixh li tite do programe (el bår di tite)

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
wa: foice l' aplicåcion a eployî des vraiyès coleurs (TrueColor)
    avou on håynaedje so 8 bits

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
wa: definixh li stîle d' intrêye XIM (X Input Method). Les tchuzes
    possibes sont: «onthespot», «overthespot», «offthespot»
    eyet «root»

en: set XIM server
wa: definixh li sierveu XIM

en: disable XIM
wa: dismete XIM

en: mirrors the whole layout of widgets
wa: riflete tot l' adjinçmint des ahesses

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
wa: Met en ouve li foye di stîle Qt ås ahesses des programes

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
wa: eployî èn ôte sistinme grafike al plaece do prémetou, les tchuzes sont raster eyet opengl (esperimintå)

en: Use 'caption' as name in the titlebar
wa: Eploye «caption» come tite dins l' bår di tite

en: Use 'icon' as the application icon
wa: Eployî «icon» come imådjete po l' programe

en: Use alternative configuration file
wa: Eployî èn ôte fitchî d' apontiaedje

en: Disable crash handler, to get core dumps
wa: Essocter li manaedjeu d' arokes, po-z aveur des 'core dumps'.

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
wa: Ratinde on manaedjeu des fniesses WM_NET compatibe.

en: sets the application GUI style
wa: Po tchoezi li stîle di l' eterface

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
wa: definixh les diminsions del mwaisse ahesse - loukîz al pådje di man po X pol cogne di cist årgumint ci (sovin WidthxHeight+XPos+YPos)

en: KDE Application
wa: Programe KDE

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
wa: I manke «%1».

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
wa: %1 a stî scrît pa
    %2

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
wa: Les fitchîs/URL drovîs pal programe seront disfacés après eployaedje

en: KDE-tempfile
wa: Fitchî temp di KDE

en: Library "%1" not found
wa: Livreye « %1 » nén trovêye

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
wa: Arabe-Indyin

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
wa: Arabe-Indyin do Levant

[ctx: digit set]
en: Gujarati
wa: Goudjarati

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
wa: Gourmouxhi

[ctx: digit set]
en: Khmer
wa: Xhmer

[ctx: digit set]
en: Tamil
wa: Tamoul

[ctx: digit set]
en: Telugu
wa: Telougou

[ctx: digit set]
en: Arabic
wa: Arabe

[ctx: size in bytes]
note: i18n: comments below, they are used by the translators. This prefix is shared by all current dialects. i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 B
wa: %1 o

[ctx: size in 1000 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 kB
wa: %1 ko

[ctx: size in 10^6 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
wa: %1 Mo

[ctx: size in 10^9 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
wa: %1 Go

[ctx: size in 10^12 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
wa: %1 To

[ctx: size in 10^15 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
wa: %1 Po

[ctx: size in 10^18 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
wa: %1 Eo

[ctx: size in 10^21 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
wa: %1 Zo

[ctx: size in 10^24 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
wa: %1 Yo

[ctx: memory size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KB
wa: %1 Ko

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
wa: %1 Mo

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
wa: %1 Go

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
wa: %1 To

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
wa: %1 Po

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
wa: %1 Eo

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
wa: %1 Zo

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
wa: %1 Yo

[ctx: size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KiB
wa: %1 Kio

[ctx: size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MiB
wa: %1 Mio

[ctx: size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GiB
wa: %1 Gio

[ctx: size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TiB
wa: %1 Tio

[ctx: size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PiB
wa: %1 Pio

[ctx: size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EiB
wa: %1 Eio

[ctx: size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZiB
wa: %1 Zio

[ctx: size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YiB
wa: %1 Yio

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
wa: %1 djoûs

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
wa: %1 eures

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
wa: %1 munutes

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
wa: %1 segondes

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
wa: %1 eyet %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
wa: %1 eyet %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
wa: %1 eyet %2

en: Timed out trying to connect to remote host
wa: Tins dispassé po sayî d' raloyî l' lodjoe å lon

en: address family for nodename not supported
wa: ciste adresse di famile la n' va nén po « nodename »

en: invalid value for 'ai_flags'
wa: mwaijhe valixhance po 'ai_flags'

en: 'ai_family' not supported
wa: 'ai_family' nén sopoirtêye

en: no address associated with nodename
wa: gn a nole adresse ki va avou « nodename »

en: servname not supported for ai_socktype
wa: no di sierveu nén sopoirté po « ai_socktype »

en: 'ai_socktype' not supported
wa: « ai_socktype » nén sopoirté

en: system error
wa: aroke sistinme

en: KDE Test Program
wa: Programe di saye di KDE

en: Africa/Abidjan
wa: Afrike/Abidjan

en: Africa/Accra
wa: Afrike/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
wa: Afrike/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
wa: Afrike/Aldjî

en: Africa/Asmera
wa: Afrike/Asmera

en: Africa/Bamako
wa: Afrike/Bamako

en: Africa/Bangui
wa: Afrike/Bangui

en: Africa/Banjul
wa: Afrike/Banjul

en: Africa/Bissau
wa: Afrike/Bissau

en: Africa/Blantyre
wa: Afrike/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
wa: Afrike/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
wa: Afrike/Bujumbura

en: Africa/Cairo
wa: Afrike/Li Caire

en: Africa/Casablanca
wa: Afrike/Cazablanca

en: Africa/Ceuta
wa: Afrike/Ceuta

en: Africa/Conakry
wa: Afrike/Conakry

en: Africa/Dakar
wa: Afrike/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
wa: Afrike/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
wa: Afrike/Djibouti

en: Africa/Douala
wa: Afrike/Douala

en: Africa/El_Aaiun
wa: Afrike/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
wa: Afrike/Freetown

en: Africa/Gaborone
wa: Afrike/Gaborone

en: Africa/Harare
wa: Afrike/Harare

en: Africa/Johannesburg
wa: Afrike/Johannesburg

en: Africa/Kampala
wa: Afrike/Kampala

en: Africa/Khartoum
wa: Afrike/Khartoum

en: Africa/Kigali
wa: Afrike/Kigali

en: Africa/Kinshasa
wa: Afrike/Kinshasa

en: Africa/Lagos
wa: Afrike/Lagos

en: Africa/Libreville
wa: Afrike/Libreville

en: Africa/Lome
wa: Afrike/Lome

en: Africa/Luanda
wa: Afrike/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
wa: Afrike/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
wa: Afrike/Lusaka

en: Africa/Malabo
wa: Afrike/Malabo

en: Africa/Maputo
wa: Afrike/Maputo

en: Africa/Maseru
wa: Afrike/Maseru

en: Africa/Mbabane
wa: Afrike/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
wa: Afrike/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
wa: Afrike/Monrovia

en: Africa/Nairobi
wa: Afrike/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
wa: Afrike/Ndjamena

en: Africa/Niamey
wa: Afrike/Niamey

en: Africa/Nouakchott
wa: Afrike/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
wa: Afrike/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
wa: Afrike/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
wa: Afrike/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
wa: Afrike/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
wa: Afrike/Tripoli

en: Africa/Tunis
wa: Afrike/Tunis

en: Africa/Windhoek
wa: Afrike/Windhoek

en: America/Adak
wa: Amerike/Adak

en: America/Anchorage
wa: Amerike/Anchorage

en: America/Anguilla
wa: Amerike/Anguilla

en: America/Antigua
wa: Amerike/Antigua

en: America/Araguaina
wa: Amerike/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
wa: Amerike/Årdjintene/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
wa: Amerike/Årdjintene/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
wa: Amerike/Årdjintene/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
wa: Amerike/Årdjintene/Córdoba

en: America/Argentina/Jujuy
wa: Amerike/Årdjintene/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
wa: Amerike/Årdjintene/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
wa: Amerike/Årdjintene/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
wa: Amerike/Årdjintene/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/San_Juan
wa: Amerike/Årdjintene/San_Juan

en: America/Argentina/Tucuman
wa: Amerike/Årdjintene/Tucumán

en: America/Argentina/Ushuaia
wa: Amerike/Årdjintene/Ushuaia

en: America/Aruba
wa: Amerike/Aruba

en: America/Asuncion
wa: Amerike/Asunción

en: America/Bahia
wa: Amerike/Bahía

en: America/Barbados
wa: Amerike/Barbados

en: America/Belem
wa: Amerike/Belem

en: America/Belize
wa: Amerike/Belize

en: America/Boa_Vista
wa: Amerike/Boa_Vista

en: America/Bogota
wa: Amerike/Bogotá

en: America/Boise
wa: Amerike/Boise

en: America/Buenos_Aires
wa: Amerike/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
wa: Amerike/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
wa: Amerike/Campo_Grande

en: America/Cancun
wa: Amerike/Cancún

en: America/Caracas
wa: Amerike/Caracas

en: America/Catamarca
wa: Amerike/Catamarca

en: America/Cayenne
wa: Amerike/Cayenne

en: America/Cayman
wa: Amerike/Caimán

en: America/Chicago
wa: Amerike/Chicago

en: America/Chihuahua
wa: Amerike/Chihuahua

en: America/Cordoba
wa: Amerike/Córdoba

en: America/Costa_Rica
wa: Amerike/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
wa: Amerike/Cuiaba

en: America/Curacao
wa: Amerike/Curaçao

en: America/Danmarkshavn
wa: Amerike/Danmarkshavn

en: America/Dawson
wa: Amerike/Dawson

en: America/Dawson_Creek
wa: Amerike/Dawson_Creek

en: America/Denver
wa: Amerike/Denver

en: America/Detroit
wa: Amerike/Detroit

en: America/Dominica
wa: Amerike/Dominica

en: America/Edmonton
wa: Amerike/Edmonton

en: America/Eirunepe
wa: Amerike/Eirunepe

en: America/El_Salvador
wa: Amerike/El_Salvador

en: America/Fortaleza
wa: Amerike/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
wa: Amerike/Glace_Bay

en: America/Godthab
wa: Amerike/Godthab

en: America/Goose_Bay
wa: Amerike/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
wa: Amerike/Grand_Turk

en: America/Grenada
wa: Amerike/Granada

en: America/Guadeloupe
wa: Amerike/Guadeloupe

en: America/Guatemala
wa: Amerike/Guatemala

en: America/Guayaquil
wa: Amerike/Guayaquil

en: America/Guyana
wa: Amerike/Guayana

en: America/Halifax
wa: Amerike/Halifax

en: America/Havana
wa: Amerike/La_Habana

en: America/Hermosillo
wa: Amerike/Hermosillo

en: America/Indiana/Knox
wa: Amerike/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
wa: Amerike/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
wa: Amerike/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
wa: Amerike/Indianapolis

en: America/Inuvik
wa: Amerike/Inuvik

en: America/Iqaluit
wa: Amerike/Iqaluit

en: America/Jamaica
wa: Amerike/Jamaica

en: America/Jujuy
wa: Amerike/Jujuy

en: America/Juneau
wa: Amerike/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
wa: Amerike/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
wa: Amerike/La_Paz

en: America/Lima
wa: Amerike/Lima

en: America/Los_Angeles
wa: Amerike/Los_Angeles

en: America/Louisville
wa: Amerike/Louisville

en: America/Maceio
wa: Amerike/Maceio

en: America/Managua
wa: Amerike/Managua

en: America/Manaus
wa: Amerike/Manaus

en: America/Martinique
wa: Amerike/Martinica

en: America/Mazatlan
wa: Amerike/Mazatlán

en: America/Mendoza
wa: Amerike/Mendoza

en: America/Menominee
wa: Amerike/Menominee

en: America/Merida
wa: Amerike/Mérida

en: America/Mexico_City
wa: Amerike/Ciudad_de_México

en: America/Miquelon
wa: Amerike/Miquelon

en: America/Monterrey
wa: Amerike/Monterrey

en: America/Montevideo
wa: Amerike/Montevideo

en: America/Montreal
wa: Amerike/Montreal

en: America/Montserrat
wa: Amerike/Montserrat

en: America/Nassau
wa: Amerike/Nassau

en: America/New_York
wa: Amerike/Noû_York

en: America/Nipigon
wa: Amerike/Nipigon

en: America/Nome
wa: Amerike/Nome

en: America/Noronha
wa: Amerike/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
wa: Amerike/Dakota_bijhrece/Center

en: America/Panama
wa: Amerike/Panamá

en: America/Pangnirtung
wa: Amerike/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
wa: Amerike/Paramaribo

en: America/Phoenix
wa: Amerike/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
wa: Amerike/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
wa: Amerike/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
wa: Amerike/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
wa: Amerike/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
wa: Amerike/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
wa: Amerike/Rankin_Inlet

en: America/Recife
wa: Amerike/Recife

en: America/Regina
wa: Amerike/Regina

en: America/Rio_Branco
wa: Amerike/Rio_Branco

en: America/Rosario
wa: Amerike/Rosario

en: America/Santiago
wa: Amerike/Santiago

en: America/Santo_Domingo
wa: Amerike/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
wa: Amerike/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
wa: Amerike/Scoresbysund

en: America/Shiprock
wa: Amerike/Shiprock

en: America/St_Johns
wa: Amerike/St_Johns

en: America/St_Kitts
wa: Amerike/St_Kitts

en: America/St_Lucia
wa: Amerike/St_Lucia

en: America/St_Thomas
wa: Amerike/St_Thomas

en: America/St_Vincent
wa: Amerike/St_Vincent

en: America/Swift_Current
wa: Amerike/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
wa: Amerike/Tegucigalpa

en: America/Thule
wa: Amerike/Thule

en: America/Thunder_Bay
wa: Amerike/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
wa: Amerike/Tijuana

en: America/Toronto
wa: Amerike/Toronto

en: America/Tortola
wa: Amerike/Tórtola

en: America/Vancouver
wa: Amerike/Vancouver

en: America/Whitehorse
wa: Amerike/Whitehorse

en: America/Winnipeg
wa: Amerike/Winnipeg

en: America/Yakutat
wa: Amerike/Yakutat

en: America/Yellowknife
wa: Amerike/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
wa: Antartike/Casey

en: Antarctica/Davis
wa: Antartike/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
wa: Antartike/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
wa: Antartike/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
wa: Antartike/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
wa: Antartike/Palmer

en: Antarctica/Rothera
wa: Antartike/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
wa: Antartike/Pole Sud

en: Antarctica/Syowa
wa: Antartike/Syowa

en: Antarctica/Vostok
wa: Antartike/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
wa: Artike/Longyearbyen

en: Asia/Aden
wa: Azeye/Aden

en: Asia/Almaty
wa: Azeye/Almaty

en: Asia/Amman
wa: Azeye/Amman

en: Asia/Anadyr
wa: Azeye/Anadyr

en: Asia/Aqtau
wa: Azeye/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
wa: Azeye/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
wa: Azeye/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
wa: Azeye/Baghdad

en: Asia/Bahrain
wa: Azeye/Bahrain

en: Asia/Baku
wa: Azeye/Baku

en: Asia/Bangkok
wa: Azeye/Bangkok

en: Asia/Beirut
wa: Azeye/Beirut

en: Asia/Bishkek
wa: Azeye/Bishkek

en: Asia/Brunei
wa: Azeye/Brunei

en: Asia/Calcutta
wa: Azeye/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
wa: Azeye/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
wa: Azeye/Chongqing

en: Asia/Colombo
wa: Azeye/Colombo

en: Asia/Damascus
wa: Azeye/Damascus

en: Asia/Dhaka
wa: Azeye/Dhaka

en: Asia/Dili
wa: Azeye/Dili

en: Asia/Dubai
wa: Azeye/Dubai

en: Asia/Gaza
wa: Azeye/Gaza

en: Asia/Harbin
wa: Azeye/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
wa: Azeye/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
wa: Azeye/Hovd

en: Asia/Irkutsk
wa: Azeye/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
wa: Azeye/Jakarta

en: Asia/Jayapura
wa: Azeye/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
wa: Azeye/Jerusalem

en: Asia/Kabul
wa: Azeye/Kabul

en: Asia/Kamchatka
wa: Azeye/Kamchatka

en: Asia/Karachi
wa: Azeye/Karachi

en: Asia/Kashgar
wa: Azeye/Kashgar

en: Asia/Katmandu
wa: Azeye/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
wa: Azeye/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
wa: Azeye/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
wa: Azeye/Kuching

en: Asia/Kuwait
wa: Azeye/Kuwait

en: Asia/Macau
wa: Azeye/Macau

en: Asia/Magadan
wa: Azeye/Magadan

en: Asia/Makassar
wa: Azeye/Makassar

en: Asia/Manila
wa: Azeye/Manila

en: Asia/Muscat
wa: Azeye/Muscat

en: Asia/Nicosia
wa: Azeye/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
wa: Azeye/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
wa: Azeye/Omsk

en: Asia/Oral
wa: Azeye/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
wa: Azeye/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
wa: Azeye/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
wa: Azeye/Pyongyang

en: Asia/Qatar
wa: Azeye/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
wa: Azeye/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
wa: Azeye/Rangoon

en: Asia/Riyadh
wa: Azeye/Riyadh

en: Asia/Saigon
wa: Azeye/Saigon

en: Asia/Sakhalin
wa: Azeye/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
wa: Azeye/Samarkand

en: Asia/Seoul
wa: Azeye/Seoul

en: Asia/Shanghai
wa: Azeye/Shanghai

en: Asia/Singapore
wa: Azeye/Singapore

en: Asia/Taipei
wa: Azeye/Taipei

en: Asia/Tashkent
wa: Azeye/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
wa: Azeye/Tbilisi

en: Asia/Tehran
wa: Azeye/Tehran

en: Asia/Thimphu
wa: Azeye/Thimphu

en: Asia/Tokyo
wa: Azeye/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
wa: Azeye/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
wa: Azeye/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
wa: Azeye/Urumqi

en: Asia/Vientiane
wa: Azeye/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
wa: Azeye/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
wa: Azeye/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
wa: Azeye/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
wa: Azeye/Yerevan

en: Atlantic/Azores
wa: Oceyan Atlantike/Azores

en: Atlantic/Bermuda
wa: Oceyan Atlantike/Bermuda

en: Atlantic/Canary
wa: Oceyan Atlantike/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
wa: Oceyan Atlantike/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
wa: Oceyan Atlantike/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
wa: Oceyan Atlantike/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
wa: Oceyan Atlantike/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
wa: Oceyan Atlantike/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
wa: Oceyan Atlantike/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
wa: Oceyan Atlantike/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
wa: Oceyan Atlantike/Stanley

en: Australia/Adelaide
wa: Ostraleye/Adelaida

en: Australia/Brisbane
wa: Ostraleye/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
wa: Ostraleye/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
wa: Ostraleye/Darwin

en: Australia/Hobart
wa: Ostraleye/Hobart

en: Australia/Lindeman
wa: Ostraleye/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
wa: Ostraleye/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
wa: Ostraleye/Melbourne

en: Australia/Perth
wa: Ostraleye/Perth

en: Australia/Sydney
wa: Ostraleye/Sydney

en: Europe/Amsterdam
wa: Urope/Amsterdam

en: Europe/Andorra
wa: Urope/Andorra

en: Europe/Athens
wa: Urope/Athens

en: Europe/Belfast
wa: Urope/Belfast

en: Europe/Belgrade
wa: Urope/Belgråde

en: Europe/Berlin
wa: Urope/Berlin

en: Europe/Bratislava
wa: Urope/Bratislava

en: Europe/Brussels
wa: Urope/Brussele

en: Europe/Bucharest
wa: Urope/Bucharest

en: Europe/Budapest
wa: Urope/Budapest

en: Europe/Chisinau
wa: Urope/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
wa: Urope/Copenhagen

en: Europe/Dublin
wa: Urope/Dublin

en: Europe/Gibraltar
wa: Urope/Djibraltar

en: Europe/Helsinki
wa: Urope/Helsinki

en: Europe/Istanbul
wa: Urope/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
wa: Urope/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
wa: Urope/Kiyev

en: Europe/Lisbon
wa: Urope/Lisbone

en: Europe/Ljubljana
wa: Urope/Ljubljana

en: Europe/London
wa: Urope/Londe

en: Europe/Luxembourg
wa: Urope/Lussimbork-veye

en: Europe/Madrid
wa: Urope/Madrid

en: Europe/Malta
wa: Urope/Male

en: Europe/Mariehamn
wa: Urope/Mariehamn

en: Europe/Minsk
wa: Urope/Minsk

en: Europe/Monaco
wa: Urope/Monaco

en: Europe/Moscow
wa: Urope/Moscou

en: Europe/Oslo
wa: Urope/Oslo

en: Europe/Paris
wa: Urope/Paris

en: Europe/Prague
wa: Urope/Prague

en: Europe/Riga
wa: Urope/Riga

en: Europe/Rome
wa: Urope/Rome

en: Europe/Samara
wa: Urope/Samara

en: Europe/San_Marino
wa: Urope/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
wa: Urope/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
wa: Urope/Simferopol

en: Europe/Skopje
wa: Urope/Skopje

en: Europe/Sofia
wa: Urope/Sofia

en: Europe/Stockholm
wa: Urope/Stockholm

en: Europe/Tallinn
wa: Urope/Tallinn

en: Europe/Tirane
wa: Urope/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
wa: Urope/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
wa: Urope/Vaduz

en: Europe/Vatican
wa: Urope/Vatican

en: Europe/Vienna
wa: Urope/Wîne

en: Europe/Vilnius
wa: Urope/Vilnius

en: Europe/Warsaw
wa: Urope/Warsaw

en: Europe/Zagreb
wa: Urope/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
wa: Urope/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
wa: Urope/Zurich

en: Indian/Antananarivo
wa: Oceyan Indyin/Antananarivo

en: Indian/Chagos
wa: Oceyan Indyin/Chagos

en: Indian/Christmas
wa: Oceyan Indyin/Christmas

en: Indian/Cocos
wa: Oceyan Indyin/Cocos

en: Indian/Comoro
wa: Oceyan Indyin/Comoro

en: Indian/Kerguelen
wa: Oceyan Indyin/Kerguelen

en: Indian/Mahe
wa: Oceyan Indyin/Mahe

en: Indian/Maldives
wa: Oceyan Indyin/Maldives

en: Indian/Mauritius
wa: Oceyan Indyin/Mauritius

en: Indian/Mayotte
wa: Oceyan Indyin/Mayotte

en: Indian/Reunion
wa: Oceyan Indyin/Reunion

en: Pacific/Apia
wa: Oceyan Pacifike/Apia

en: Pacific/Auckland
wa: Oceyan Pacifike/Auckland

en: Pacific/Chatham
wa: Oceyan Pacifike/Chatham

en: Pacific/Easter
wa: Oceyan Pacifike/Easter

en: Pacific/Efate
wa: Oceyan Pacifike/Efate

en: Pacific/Enderbury
wa: Oceyan Pacifike/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
wa: Oceyan Pacifike/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
wa: Oceyan Pacifike/Fiji

en: Pacific/Funafuti
wa: Oceyan Pacifike/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
wa: Oceyan Pacifike/Galapagos

en: Pacific/Gambier
wa: Oceyan Pacifike/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
wa: Oceyan Pacifike/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
wa: Oceyan Pacifike/Guam

en: Pacific/Honolulu
wa: Oceyan Pacifike/Honolulu

en: Pacific/Johnston
wa: Oceyan Pacifike/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
wa: Oceyan Pacifike/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
wa: Oceyan Pacifike/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
wa: Oceyan Pacifike/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
wa: Oceyan Pacifike/Majuro

en: Pacific/Marquesas
wa: Oceyan Pacifike/Marquesas

en: Pacific/Midway
wa: Oceyan Pacifike/Midway

en: Pacific/Nauru
wa: Oceyan Pacifike/Nauru

en: Pacific/Niue
wa: Oceyan Pacifike/Niue

en: Pacific/Norfolk
wa: Oceyan Pacifike/Norfolk

en: Pacific/Noumea
wa: Oceyan Pacifike/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
wa: Oceyan Pacifike/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
wa: Oceyan Pacifike/Palau

en: Pacific/Pitcairn
wa: Oceyan Pacifike/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
wa: Oceyan Pacifike/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
wa: Oceyan Pacifike/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
wa: Oceyan Pacifike/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
wa: Oceyan Pacifike/Saipan

en: Pacific/Tahiti
wa: Oceyan Pacifike/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
wa: Oceyan Pacifike/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
wa: Oceyan Pacifike/Tongatapu

en: Pacific/Truk
wa: Oceyan Pacifike/Truk

en: Pacific/Wake
wa: Oceyan Pacifike/Wake

en: Pacific/Wallis
wa: Oceyan Pacifike/Wallis

en: Pacific/Yap
wa: Oceyan Pacifike/Yap

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
wa: Aviè

[ctx: Time zone]
en: Region
wa: Redjon

en: The style '%1' was not found
wa: Li stîle « %1 » n' a nén stî trové

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
wa: * Dierinnès Coleurs *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
wa: * Coleurs da vosse *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
wa: Coleurs Forty

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
wa: Coleurs Ocsidjinne

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
wa: Coleurs di l' airdiè

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
wa: Rweyålès coleurs

[ctx: palette name]
en: Web Colors
wa: Coleurs waibe

en: Named Colors
wa: Coleurs lomêyes

en: Select Color
wa: Tchoezi l' coleur

en: Hue:
wa: Tinte:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
wa: Valixhance :

en: Red:
wa: Rodje :

en: Green:
wa: Vert :

en: Blue:
wa: Bleu :

en: Alpha:
wa: Alfa :

en: &Add to Custom Colors
wa: &Radjouter ås coleurs da vosse

en: Name:
wa: No:

en: Default color
wa: Prémetowe coleur

en: -default-
wa: -prémetou-

en: -unnamed-
wa: -sins no-

[ctx: @title:window]
en: Print
wa: Imprimer

en: &Try
wa: &Sayî

en: modified
wa: candjî

en: &Details
wa: &Po les spepieus

en: Get help...
wa: Aidance...

en: &Add
wa: R&adjouter

en: &Remove
wa: &Oister

en: Move &Up
wa: &Monter

en: Move &Down
wa: &Dischinde

[ctx: short]
note: i18n: A shorter version of the alphabet test phrase translated in another message. It is displayed in the dropdown list of font previews (the font selection combo box), so keep it under the length equivalent to 60 or so proportional Latin characters.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
wa: Mi trûte a les balzins, co pés ki l' grijhe cawe di m' pôve fayé vexhåd!

en: Select Font
wa: Tchoezi fonte

en: Could not load print preview part
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' pårt di prévoeyaedje d' imprimaedje

en: Print Preview
wa: Voeyaedje divant d' imprimer

en: Minimize
wa: Å pus ptit

en: &Minimize
wa: Å pus &ptit

en: &Restore
wa: &Rimete come divant

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
wa: <qt>Estoz seur di voleur cwiter <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
wa: Acertiner di cwiter del boesse ås imådjetes

en: Redo
wa: Rifé

en: Undo
wa: Disfé

en: Do not run in the background.
wa: Èn nén enonder come bouye di fond.

[ctx: @label]
en: Change...
wa: Candjî...

en: Device name
wa: No d' l' éndjine

[ctx: folder name]
en: New Folder
wa: Novea ridant

[ctx: @title:window]
en: New Folder
wa: Novea ridant

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
wa: Ahiver on novea ridant dins:
    %1

en: A file or folder named %1 already exists.
wa: On fitchî ou on ridant.lomé %1 egzistêye dedja.

en: You do not have permission to create that folder.
wa: Vos n' avoz nén les bons droets po fé ci ridant la.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
wa: Tchoezi ridant

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
wa: Novea ridant...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
wa: Novea ridant...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
wa: Disfacer

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
wa: Mostrer ridants catchîs

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
wa: Prôpietés

en: All Supported Files
wa: Tos les fitchîs sopoirtés

en: Open
wa: Drovi

en: Save As
wa: Schaper et rlomer

en: <Error>
wa: <Aroke>

en: Show Hidden Folders
wa: Mostrer ridants catchîs

en: All Pictures
wa: Totes les imådjes

en: P&review
wa: P&révey

en: Acquire Image
wa: Acweri l' imådje

en: OCR Image
wa: Imådje OCR

en: File '%1' is not readable
wa: Nén moyén do lére li fitchî «%1».

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
wa: Aroke: Protocole nén cnoxhou «%1».

en: Authorization Dialog
wa: Purnea d' otorijhåcion

en: No metainfo for %1
wa: Nole meta-infôrmåcion po %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSelection)
en: Remove
wa: Oister

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add...
wa: Radjouter...

en: Signature Algorithm:
wa: Algorite del sinateure:

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Signature Contents:
wa: Ådvins del sinateure:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
wa: Algorite del clé nén cnoxhou

en: Key type: RSA (%1 bit)
wa: Sôre di clé: RSA (%1 bits)

en: Modulus:
wa: Modulo:

en: Exponent: 0x
wa: Espôzant: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
wa: Sôre di clé: DSA (%1 bits)

en: Prime:
wa: Prumî:

en: 160 bit prime factor:
wa: Facteur prumî di 160 bits:

en: Public key:
wa: Clé publike:

en: The certificate is valid.
wa: L' acertineure est valide.

en: SSL support was not found.
wa: Li sopoirt SSL n' a nén stî trové.

en: The certificate is invalid.
wa: L' acertineure n' est nén valide.

en: GMT
wa: UTC
