kfileshare - en to nl translation catalogue (109 entries)

[ctx: @option:radio an entry denying permissions]
en: Deny
nl: Weigeren

[ctx: @option:radio an entry allowing permissions]
en: Allow
nl: Toestaan

[ctx: @option:radio an unknown permission entry type (doesn't really happen)]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder only
nl: Alleen deze map

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder, subfolders and files
nl: Deze map, submappen en bestanden

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and subfolders
nl: Deze map en submappen

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and files
nl: Deze map en bestanden

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders and files only
nl: Submappen en alleen bestanden

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders only
nl: Alleen submappen

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Files only
nl: Alleen bestanden

[ctx: @option:radio permission applicability type (doesn't really happen)]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title:tab]
en: Remote Permissions
nl: Toegangsrechten op afstand

[ctx: @info]
en: This permission entry was inherited from a parent container and can only be modified on that parent (e.g. a higher level directory).
nl: Dit item met rechten is geërft van een hogere container en kan alleen gewijzigd  worden op dat hogere niveau (bijv. een map op een hoger niveau).

[ctx: @label]
en: Applies to:
nl: Is van toepassing op:

[ctx: @option:check]
en: Traverse folder / execute file
nl: Loop door map / voer bestand uit

[ctx: @option:check]
en: List folder / read data
nl: Lijst maken van map / gegevens lezen

[ctx: @option:check]
en: Read attributes
nl: Attributen lezen

[ctx: @option:check]
en: Read extended attributes
nl: Uitgebreide attributen lezen

[ctx: @option:check]
en: Create files / write data
nl: Bestanden aanmaken / gegevens schrijven

[ctx: @option:check]
en: Create folders / append data
nl: Mappen aanmaken / gegevens achtervoegen

[ctx: @option:check]
en: Write attributes
nl: Attributen schrijven

[ctx: @option:check]
en: Write extended attributes
nl: Uitgebreide attributen schrijven

[ctx: @option:check]
en: Delete subfolders and files
nl: Submappen en bestanden verwijderen

[ctx: @option:check]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @option:check]
en: Read permissions
nl: Leestoegangsrechten

[ctx: @option:check]
en: Change permissions
nl: Rechten wijzigen

[ctx: @option:check]
en: Take ownership
nl: Eigendom nemen

[ctx: @option:check]
en: Only apply these permissions to objects and/or containers within this container
nl: Alleen deze rechten toepassen op objecten en/of containers binnen deze container

[ctx: @title]
en: Access Control Entries
nl: Items voor toegangscontrole

[ctx: @title file/folder owner info]
en: Ownership
nl: Eigendom

[ctx: @label]
en: Owner:
nl: Eigenaar:

[ctx: @label]
en: Group:
nl: Groep:

[ctx: @info]
en: No Permissions Found
nl: Geen toegangsrechten gevonden

[ctx: @info]
en: There are probably no SMB/Windows/Advanced permissions set on this file.
nl: Er zijn waarschijnlijk geen SMB/Windows/Geavanceerde rechten ingesteld op dit bestand.

[ctx: @info]
en: User name <resource>%1</resource> is not valid as the name of a Samba user; cannot check for its existence.
nl: Gebruikersnaam <resource>%1</resource> is niet geldig als de naam van een Samba gebruiker; kan zijn bestaan niet controleren.

[ctx: @info '%1 %2' together make up a terminal command; %3 is the command's output]
en: Command <command>%1 %2</command> failed:<nl/><nl/>%3
nl: Commando <command>%1 %2</command> is mislukt:<nl/><nl/>%3

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid Samba user name; cannot create it.
nl: <resource>%1</resource> is geen geldige Samba gebruikersnaam; kan het niet aanmaken.

[ctx: @info]
en: For security reasons, creating Samba users with empty passwords is not allowed.
nl: Om redenen van veiligheid is het aanmaken van Samba gebruikers met lege wachtwoorden niet toegestaan.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid user name; cannot add it to the group <resource>%2</resource>.
nl: <resource>%1</resource> is geen geldige gebruikersnaam; kan het niet toevoegen aan de groep <resource>%2</resource>.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid group name; cannot make user <resource>%2</resource> a member of it.
nl: <resource>%1</resource> is geen geldige groepsnaam; kan de gebruiker <resource>%2</resource> er geen lid van maken.

[ctx: @info]
en: For security reasons, cannot make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>.                                                    The group name is insecure; valid group names include the text <resource>samba</resource> and do not                                                    include the text <resource>admin</resource> or <resource>root</resource>.
nl: Om redenen van beveiliging, kan gebruiker <resource>%1</resource> geen lid van de groep <resource>%2</resource> gemaakt worden.                                                     De groepsnaam is onveilig; geldige groepsnamen bevatten de tekst <resource>samba</resource> en                                                    bevatten geen tekst <resource>admin</resource> of <resource>root</resource>.

[ctx: @info:status]
en: Your Samba installation appears to be broken.
nl: Uw installatie van Samba lijkt gebroken.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing.
nl: Deze fout wordt veroorzaakt door uw distributie die het opzetten van Samba sharing niet juist doet. Rapporteer een bug aan uw distributie of bekijk de documentatie van uw distributie op het instellen van Samba sharing.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing. Error:<nl/><message>%1</message>
nl: Deze fout wordt veroorzaakt door uw distributie die het opzetten van Samba sharing niet juist doet. Rapporteer een bug aan uw distributie of bekijk de documentatie van uw distributie op het instellen van Samba sharing. Fout:<nl/><message>%1</message>

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> does not exist.
nl: Deze map kan niet gedeeld worden omdat <filename>%1</filename> niet bestaat.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by creating that folder manually. Then close and re-open this window.
nl: Deze fout wordt veroorzaakt door uw distributie die het opzetten van Samba sharing niet juist doet. U kunt het zelf repareren door die map handmatig te configureren. Sluit daarna dit venster en heropen deze.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> has its group owner inappropriately set to <resource>%2</resource>, which is not allowed.
nl: Deze map kan niet gedeeld worden omdat de groepseigenaar van <filename>%1</filename> onjuist is ingesteld op <resource>%2</resource>, wat niet is toegestaan.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by changing that folder's group owner to <resource>sambashares</resource> and making yourself a member of that group. Then restart the system.
nl: Deze fout wordt veroorzaakt door uw distributie die het opzetten van Samba sharing niet juist doet. U kunt het zelf repareren door de groepseigenaar van die map te wijzigen naar <resource>sambashares</resource> en uzelf een lid van die groep te maken. Start het systeem opnieuw.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account isn't a member of the <resource>%1</resource> group.
nl: Deze map kan niet gedeeld worden omdat uw gebruikersaccount geen lid is van de groep <resource>%1</resource>.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by making your user a member of that group. Then restart the system.
nl: U kunt dit repareren door uw gebruiker lid te maken van die groep. Start uw systeem daarna opnieuw.

[ctx: action@button makes user a member of the samba share group]
en: Make me a Group Member
nl: Maak me een groepslid

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account doesn't have permission to write into <filename>%1</filename>.
nl: Deze map kan niet gedeeld worden omdat uw gebruikersaccount geen schrijfrechten heeft in <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by ensuring that the <resource>%1</resource> group has write permission for <filename>%2</filename>. Then close and re-open this window.
nl: U kunt dit repareren door na te gaan dat de groep <resource>%1</resource> schrijfrechten heeft voor <filename>%2</filename>. Sluit dit venster daarna er open het opnieuw.

[ctx: @label kauth action description %1 is a username %2 a group name]
en: Adding user <resource>%1</resource> to group <resource>%2</resource> so they may configure Samba user shares
nl: Gebruiker <resource>%1</resource> wordt toegevoegd aan groep <resource>%2</resource> zodat ze Samba-usershares kunnen configureren

[ctx: @info]
en: Failed to make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>
nl: Gebruiker <resource>%1</resource> lid maken van groep <resource>%2</resource> is mislukt.

[ctx: @title]
en: File Path
nl: Bestandspad

[ctx: @title]
en: Current Permissions
nl: Huidige rechten

[ctx: @title]
en: Required Permissions
nl: Vereiste rechten

[ctx: @title]
en: Denying Access
nl: Geen toegang

[ctx: @info]
note: i18n markup; this also means newlines are ignored!
en: 
    Denying access prevents using this share even when another access rule might grant access. A denial rule always
    takes precedence. In particular denying access to <resource>Everyone</resource> actually disables access for everyone.
    It is generally not necessary to deny anyone because the regular directory and file permissions still apply to shared
    directories. A user who does not have access to the directory locally will still not be able to access it remotely even
    when the Share access rules would allow it.
nl: 
    Toegang weigeren voorkomt het gebruik van deze share zelfs wanneer een andere toegangsregel toegang zou geven. Een regel voor weigeren
    heeft voorrang. Speciaal toegang weigeren aan <resource>Iedereen</resource> schakelt toegang uit voor iedereen.
    Het is in het algemeen niet nodig om iedereen toegang te weigeren omdat de reguliere rechten op mappen en bestanden nog steeds van toepassing zijn op gedeelde mappen.
    Een gebruiker die geen toegang heeft tot de lokale map zal nog steeds niet in staat zijn toegang te hebben op afstand zelfs
    wanneer de regel voor toegang tot shares dat toestaat.

[ctx: @label]
en: This folder needs extra permissions for sharing to work
nl: Deze map heeft extra rechten nodig om delen te laten werken

[ctx: @action:button opens the change permissions page]
en: Fix Permissions
nl: Rechten repareren

[ctx: @label]
en: The share might not work properly because share folder or its paths has Advanced Permissions: %1
nl: De share zou niet juist kunnen werken omdat de share-map of zijn pad geavanceerde rechten heeft: %1

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
nl: Deze map met andere computers op het lokale netwerk delen

[ctx: @label]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label]
en: This name cannot be used. Share names must not be user names and there must not be two shares with the same name on the entire system.
nl: Deze naam kan niet gebruikt worden. Namen van shares mogen geen gebruikersnamen zijn en er mogen geen twee shares met dezelfde naam op het gehele systeem zijn.

[ctx: @label]
en: This name may be too long. It can cause interoperability problems or get rejected by Samba.
nl: Deze naam kan te lang zijn. Het kan problemen met interoperabiliteit geven of geweigerd worden door Samba.

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
nl: Gasten toelaten

[ctx: @label]
en: Guest access is disabled by the system's Samba configuration.
nl: Gasttoegang is uitgeschakeld door de Samba-configuratie van het systeem.

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
nl: Volledige besturing

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
nl: Alleen-lezen

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
nl: Geen toegang

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
nl: Statusmonitor van Samba tonen

[ctx: @title]
en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

[ctx: @label:textbox]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

[ctx: @info]
en: 
    <para>The folder <filename>%1</filename> needs extra permissions for sharing to work.</para>
    <para>Do you want to add these permissions now?</para><nl/>
nl: 
    <para>De map <filename>%1</filename> heeft extra rechten nodig om delen te laten werken.</para>
    <para>Wilt u deze rechten nu toevoegen?</para><nl/>

[ctx: @action:button changes permissions]
en: Change Permissions
nl: Rechten wijzigen

[ctx: @label]
en: Could not change permissions for: %1. All permission changes have been reverted to initial state.
nl: Kon de rechten voor niet wijzigen voor: %1 . Alle wijzigingen van rechten zijn teruggezet naar de initiële status.

[ctx: @action:button cancels permissions change]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @info]
en: The <application>Samba</application> file sharing service must be installed before folders can be shared.
nl: De service bestanden delen <application>Samba</application> moet geïnstalleerd zijn voordat mappen kunnen worden gedeeld.

[ctx: @button]
en: Install Samba
nl: Samba installeren

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
nl: Pakket Samba installeren is mislukt.

en: Because this distro does not include PackageKit, we cannot show you a nice "Install it" button, and you will have to use your package manager to install the <command>samba</command> server package manually.
nl: Omdat deze distributie PackageKit niet bevat, kunnen we u geen nette knop "Installeer het" tonen en u zult uw pakketbeheerder moeten gebruiken om het serverpakket <command>samba</command> handmatig te installeren.

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
nl: De computer herstarten om de wijzigingen te voltooien.

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
nl: Opnieuw starten

[ctx: @info]
note: i18n markup
en: 
    <para>
    Samba uses a separate user database from the system one.
    This requires you to set a separate Samba password for every user that you want to
    be able to authenticate with.
    </para>
    <para>
    Before you can access shares with your current user account you need to set a Samba password.
    </para>
nl: 
    <para>
    Samba gebruikt een gebruikersdatabase apart van de systeemdatabase.
    Dit vereist dat u een apart Samba wachtwoord instelt voor elke gebruiker die in
    staat wilt stellen om zich te authenticeren.
    </para>
    <para>
    Voordat u toegang krijgt tot shares met uw huidige gebruikersaccount moet u een Samba wachtwoord instellen.
    </para>

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
nl: Samba-wachtwoord aanmaken

[ctx: @info]
note: i18n markup
en: 
    Additional user management and password management can be done using Samba's <command>smbpasswd</command>
    command line utility.
nl: 
    Extra beheer van gebruiker en wachtwoord kan gedaan worden met het opdrachtregelhulpmiddel van Samba <command>smbpasswd</command>

[ctx: @info detailed error messsage]
en: You have exhausted the maximum amount of shared directories you may have active at the same time.
nl: U hebt de maximum hoeveelheid gedeelde mappen gebruikt die u tegelijk actief mag hebben.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
nl: De naam van de share is ongeldig.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is already in use for a different directory.
nl: De naam van de share is al in gebruik voor een andere map.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
nl: Het pad is ongeldig.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
nl: De pad bestaat niet.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
nl: Het pad is geen map.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
nl: Het pad is relatief.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
nl: Dit pad mag niet gedeeld worden.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
nl: De toegangsregel is ongeldig.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
nl: Een toegangsregel van een gebruiker is niet geldig.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The 'Guest' access rule is invalid.
nl: De toegangsregel van 'Gast' is ongeldig.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: Enabling guest access is not allowed.
nl: Inschakelen van toegang voor gasten is niet toegestaan.

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to share the directory. The share has not been created.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
nl: <para>Er deed zich een fout voor toen u probeerde de map te delen. De share was niet aangemaakt.</para><para>Het interne rapportvan Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
nl: Netwerkshare aanmaken is mislukt

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to un-share the directory. The share has not been removed.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
nl: <para>Er deed zich een fout voor toen u probeerde het delen van een map ongedaan te maken. De share is niet verwijderd.</para><para>Het interne rapport van Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
nl: Netwerkshare verwijderen is mislukt

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Checking if Samba user '%1' exists
nl: Controleren of Samba-gebruiker '%1' bestaat

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Creating new Samba user '%1'
nl: Nieuwe Samba-gebruiker '%1' wordt aangemaakt
