kfileshare - en to sk translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title]
en: Denying Access
sk: Zamietam prístup

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
sk: Zdieľať tento priečinok s ostatnými počítačmi v miestnej sieti

[ctx: @label]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
sk: Povoliť hostí

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
sk: Plný prístup

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
sk: Iba na čítanie

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
sk: Žiadny prístup

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
sk: Zobraziť monitor stavu Samba

[ctx: @title]
en: Set password
sk: Nastaviť heslo

[ctx: @label:textbox]
en: Password
sk: Heslo

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
sk: Potvrdiť heslo

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
sk: Heslá sa musia zhodovať

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
sk: Nastaviť heslo

[ctx: @button]
en: Install Samba
sk: Inštalovať Samba

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
sk: Zlyhala inštalácia balíka Samba.

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
sk: Reštartujte počítač na dokončenie inštalácie.

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
sk: Reštartovať

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
sk: Vytvoriť Samba heslo

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
sk: Názov zdieľania je neplatný.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
sk: Ceta je neplatná.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
sk: Cesta neexistuje.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
sk: Cesta nie je adresár.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
sk: Cesta je relatívna.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
sk: Táto cesta sa nedá zdieľať.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
sk: Prístupové pravidlo je neplatné.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
sk: Používateľ prístupového pravidla je neplatný.

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
sk: Zlyhalo vytvorenie sieťového zdieľania

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
sk: Nepodarilo sa odstrániť Sieťové zdieľanie
