kfileshare - en to uk translation catalogue (110 entries)

[ctx: @option:radio an entry denying permissions]
en: Deny
uk: Заборонити

[ctx: @option:radio an entry allowing permissions]
en: Allow
uk: Дозволити

[ctx: @option:radio an unknown permission entry type (doesn't really happen)]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder only
uk: Лише ця тека

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder, subfolders and files
uk: Ця тека, підтеки і файли

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and subfolders
uk: Ця тека і підтеки

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and files
uk: Ця тека і файли

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders and files only
uk: Лише підтеки і файли

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders only
uk: Лише підтеки

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Files only
uk: Лише файли

[ctx: @option:radio permission applicability type (doesn't really happen)]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @title:tab]
en: Remote Permissions
uk: Права доступу до віддалених ресурсів

[ctx: @info]
en: This permission entry was inherited from a parent container and can only be modified on that parent (e.g. a higher level directory).
uk: Цей запис прав доступу успадковано від батьківського контейнера — його можна змінювати лише у батьківському записі (наприклад, у каталозі вищого рівня).

[ctx: @label]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @label]
en: Applies to:
uk: Застосовується до:

[ctx: @option:check]
en: Traverse folder / execute file
uk: Вхід до теки або виконання файла

[ctx: @option:check]
en: List folder / read data
uk: Отримання списку вмісту теки або читання даних

[ctx: @option:check]
en: Read attributes
uk: Атрибути читання

[ctx: @option:check]
en: Read extended attributes
uk: Розширені атрибути читання

[ctx: @option:check]
en: Create files / write data
uk: Створення файлів або запис даних

[ctx: @option:check]
en: Create folders / append data
uk: Створення тек або дописування даних

[ctx: @option:check]
en: Write attributes
uk: Атрибути запису

[ctx: @option:check]
en: Write extended attributes
uk: Розширені атрибути запису

[ctx: @option:check]
en: Delete subfolders and files
uk: Вилучати підтеки і файли

[ctx: @option:check]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @option:check]
en: Read permissions
uk: Права доступу до читання

[ctx: @option:check]
en: Change permissions
uk: Змінити права доступу

[ctx: @option:check]
en: Take ownership
uk: Отримання у власність

[ctx: @option:check]
en: Only apply these permissions to objects and/or containers within this container
uk: Застосовувати ці права доступу до об'єктів і/або контейнерів у цьому контейнері

[ctx: @title]
en: Access Control Entries
uk: Записи керування доступом

[ctx: @title file/folder owner info]
en: Ownership
uk: Власність

[ctx: @label]
en: Owner:
uk: Власник:

[ctx: @label]
en: Group:
uk: Група:

[ctx: @info]
en: No Permissions Found
uk: Даних щодо прав доступу не знайдено

[ctx: @info]
en: There are probably no SMB/Windows/Advanced permissions set on this file.
uk: Для цього файла, ймовірно, не встановлено прав доступу SMB, Windows або розширених прав доступу.

[ctx: @info]
en: User name <resource>%1</resource> is not valid as the name of a Samba user; cannot check for its existence.
uk: Ім'я користувача <resource>%1</resource> не є коректним іменем користувача Samba; не вдалося перевірити його наявність.

[ctx: @info '%1 %2' together make up a terminal command; %3 is the command's output]
en: Command <command>%1 %2</command> failed:<nl/><nl/>%3
uk: Помилка під час виконання команди <command>%1 %2</command>:<nl/><nl/>%3

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid Samba user name; cannot create it.
uk: <resource>%1</resource> не є коректним іменем користувача Samba; не вдалося створити.

[ctx: @info]
en: For security reasons, creating Samba users with empty passwords is not allowed.
uk: З міркувань безпеки створення записів користувачів Samba із порожніми паролями заборонено.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid user name; cannot add it to the group <resource>%2</resource>.
uk: <resource>%1</resource> не є коректним іменем користувача; не вдалося додати його до групи <resource>%2</resource>.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid group name; cannot make user <resource>%2</resource> a member of it.
uk: <resource>%1</resource> не є коректною назвою групи; не вдалося створити запис користувача <resource>%2</resource>, як її учасника.

[ctx: @info]
en: For security reasons, cannot make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>.                                                    The group name is insecure; valid group names include the text <resource>samba</resource> and do not                                                    include the text <resource>admin</resource> or <resource>root</resource>.
uk: З міркувань безпеки неможливо створити запис користувача <resource>%1</resource>, як учасника групи <resource>%2</resource>. Назва групи не є безпечною; коректні назви груп містять слів <resource>samba</resource> і не містять слова <resource>admin</resource> або <resource>root</resource>.

[ctx: @info:status]
en: Your Samba installation appears to be broken.
uk: Здається, встановлений вами пакунок Samba пошкоджено.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing.
uk: Цю помилку спричинено налаштуваннями правил оприлюднення даних Samba у вашому дистрибутиві. Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам вашого дистрибутива або ознайомтеся із документацією щодо налаштовування спільних ресурсів Samba у вашому дистрибутиві.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing. Error:<nl/><message>%1</message>
uk: Цю помилку спричинено налаштуваннями правил оприлюднення даних Samba у вашому дистрибутиві. Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам вашого дистрибутива або ознайомтеся із документацією щодо налаштовування спільних ресурсів Samba у вашому дистрибутиві. Помилка:<nl/><message>%1</message>

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> does not exist.
uk: Цю теку не можна надати у спільне користування, оскільки не існує <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by creating that folder manually. Then close and re-open this window.
uk: Цю помилку спричинено налаштуваннями правил оприлюднення даних Samba у вашому дистрибутиві. Ви можете виправити це створенням цієї теки вручну. Після створення теки закрийте це вікно і відкрийте його знову.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> has its group owner inappropriately set to <resource>%2</resource>, which is not allowed.
uk: Цю теку не можна надати у спільне користування, оскільки для <filename>%1</filename> визначено невідповідну групу власника — <resource>%2</resource>. Таку конфігурацію заборонено.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by changing that folder's group owner to <resource>sambashares</resource> and making yourself a member of that group. Then restart the system.
uk: Цю помилку спричинено невідповідними правилами оприлюднення даних Samba у вашому дистрибутиві. Виправити це можна зміною групи власника цієї теки на <resource>sambashares</resource> і додаванням вашого користувача до учасників цієї групи. Після цього перезапустіть систему.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account isn't a member of the <resource>%1</resource> group.
uk: Цю теку не можна надати у спільне користування, ваш обліковий запис користувача не є учасником групи <resource>%1</resource>.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by making your user a member of that group. Then restart the system.
uk: Ви можете виправити це, додавши вашого користувача до учасників групи. Після додавання перезапустіть систему.

[ctx: action@button makes user a member of the samba share group]
en: Make me a Group Member
uk: Зробити вас учасником групи

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account doesn't have permission to write into <filename>%1</filename>.
uk: Вміст цієї теки не може бути оприлюднено, оскільки ваш обліковий запис не має прав доступу до запису до <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by ensuring that the <resource>%1</resource> group has write permission for <filename>%2</filename>. Then close and re-open this window.
uk: Ви можете виправити це, додавши права доступу для групи <resource>%1</resource> для запису до <filename>%2</filename>. Після додавання закрийте це вікно і відкрийте його знову.

[ctx: @label kauth action description %1 is a username %2 a group name]
en: Adding user <resource>%1</resource> to group <resource>%2</resource> so they may configure Samba user shares
uk: Додаємо користувача <resource>%1</resource> до групи <resource>%2</resource>, щоб він міг налаштовувати спільні ресурси користувачів Samba

[ctx: @info]
en: Failed to make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>
uk: Не вдалося зробити користувача <resource>%1</resource> учасником групи <resource>%2</resource>

[ctx: @title]
en: File Path
uk: Шлях до файла

[ctx: @title]
en: Current Permissions
uk: Поточні права доступу

[ctx: @title]
en: Required Permissions
uk: Потрібні права доступу

[ctx: @title]
en: Denying Access
uk: Заборона доступу

[ctx: @info]
note: i18n markup; this also means newlines are ignored!
en: 
    Denying access prevents using this share even when another access rule might grant access. A denial rule always
    takes precedence. In particular denying access to <resource>Everyone</resource> actually disables access for everyone.
    It is generally not necessary to deny anyone because the regular directory and file permissions still apply to shared
    directories. A user who does not have access to the directory locally will still not be able to access it remotely even
    when the Share access rules would allow it.
uk: 
    Заборона доступу не дозволить користуватися цим спільним ресурсом, навіть якщо доступ до нього буде відкрито якимось іншим правилом. Правило заборони
    завжди має вищий пріоритет. Зокрема, заборона доступу для <resource>Everyone</resource> фактично забороняє доступ для усіх.
    Загалом, немає потреби у забороні доступу будь-кому, оскільки до каталогів спільного користування застосовуються усі звичайні
    права доступу до файлів і каталогів. Користувач, у якого немає локальних прав доступу до каталогу, не матиме таких прав і віддалено,
    навіть якщо правила доступу до спільного ресурсу надають йому такий доступ.

[ctx: @label]
en: This folder needs extra permissions for sharing to work
uk: Щоб цією текою можна було користуватися спільно, потрібні додаткові права доступу

[ctx: @action:button opens the change permissions page]
en: Fix Permissions
uk: Виправити права доступу

[ctx: @label]
en: The share might not work properly because share folder or its paths has Advanced Permissions: %1
uk: Спільний ресурс може працювати не так, як слід, оскільки тека спільного ресурсу або її батьківські теки мають додаткові права доступу: %1

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
uk: Уможливити спільний доступ до цієї теки в локальній мережі

[ctx: @label]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label]
en: This name cannot be used. Share names must not be user names and there must not be two shares with the same name on the entire system.
uk: Цю назву не можна використовувати. Назви спільних ресурсів не повинні збігатися із іменами користувачів. Крім того, в усій системі не повинно бути двох спільних ресурсів із однаковими назвами.

[ctx: @label]
en: This name may be too long. It can cause interoperability problems or get rejected by Samba.
uk: Ця назва є надто довгою. Вона може спричинити проблеми із сумісністю або Samba взагалі відмовиться її реєструвати.

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
uk: Дозволяти гостей

[ctx: @label]
en: Guest access is disabled by the system's Samba configuration.
uk: Гостьовий доступ вимкнено через загальносистемні налаштування Samba.

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
uk: Необмежене керування

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
uk: Лише для читання

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
uk: Немає доступу

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
uk: Показати монітор стану Samba

[ctx: @title]
en: Set password
uk: Встановіть пароль

[ctx: @label:textbox]
en: Password
uk: Пароль

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
uk: Підтвердьте пароль

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
uk: Паролі мають збігатися

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
uk: Встановити пароль

[ctx: @info]
en: 
    <para>The folder <filename>%1</filename> needs extra permissions for sharing to work.</para>
    <para>Do you want to add these permissions now?</para><nl/>
uk: 
    <para>Щоб текою <filename>%1</filename> можна було користуватися спільно, потрібні додаткові права доступу.</para>
    <para>Хочете додати ці права доступу зараз?</para><nl/>

[ctx: @action:button changes permissions]
en: Change Permissions
uk: Змінити права доступу

[ctx: @label]
en: Could not change permissions for: %1. All permission changes have been reverted to initial state.
uk: Не вдалося змінити права доступу для %1. Усі зміни у правах доступу було скасовано — повернуто початковий стан.

[ctx: @action:button cancels permissions change]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @info]
en: The <application>Samba</application> file sharing service must be installed before folders can be shared.
uk: Перш ніж ви зможете оприлюднити теки, слід встановити службу оприлюднення файлів <application>Samba</application>.

[ctx: @button]
en: Install Samba
uk: Встановити Samba

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
uk: Не вдалося встановити пакунок Samba.

en: Because this distro does not include PackageKit, we cannot show you a nice "Install it" button, and you will have to use your package manager to install the <command>samba</command> server package manually.
uk: Оскільки у цьому дистрибутиві немає PackageKit, ми не можемо показати вам чудової кнопки «Встановити». Вам доведеться скористатися вашою програмою для керування пакунками, щоб встановити пакунок сервера <command>samba</command> вручну.

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
uk: Перезапустіть комп'ютер, щоб завершити внесення змін.

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
uk: Перезапустити

[ctx: @info]
note: i18n markup
en: 
    <para>
    Samba uses a separate user database from the system one.
    This requires you to set a separate Samba password for every user that you want to
    be able to authenticate with.
    </para>
    <para>
    Before you can access shares with your current user account you need to set a Samba password.
    </para>
uk: 
    <para>
    У Samba використовується окрема база даних користувачів, відмінна від загальносистемної.
    Через це вам слід встановити окремий пароль Samba для кожного користувача, від імені якого
    ви хочете проходити розпізнавання.
    </para>
    <para>
    Перш ніж ви отримаєте доступ до спільних ресурсів за допомогою вашого поточного облікового запису користувача, вам слід встановити пароль Samba.
    </para>

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
uk: Створити пароль Samba

[ctx: @info]
note: i18n markup
en: 
    Additional user management and password management can be done using Samba's <command>smbpasswd</command>
    command line utility.
uk: 
    Ширші можливості із керування записами користувачів та паролями можна отримати за допомогою
    засобу командного рядка Samba <command>smbpasswd</command>.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: You have exhausted the maximum amount of shared directories you may have active at the same time.
uk: Вами вичерпано максимальну кількість каталогів спільного користування, доступ до яких можна відкривати одночасно.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
uk: Назва спільного ресурсу є некоректною.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is already in use for a different directory.
uk: Назву спільного ресурсу вже використано для іншого каталогу.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
uk: Шлях є некоректним.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
uk: Шляху не існує.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
uk: Шлях не є каталогом.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
uk: Шлях є відносним.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
uk: Не можна надавати спільний доступ до цього шляху.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
uk: Правило доступу є некоректним.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
uk: Користувач правила доступу є некоректним.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The 'Guest' access rule is invalid.
uk: Правило гостьового доступу є некоректним.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: Enabling guest access is not allowed.
uk: Не можна вмикати гостьовий доступ.

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to share the directory. The share has not been created.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
uk: <para>Під час спроби надання каталогу у спільний доступ сталася помилка. Спільний ресурс не було створено.</para><para>Звіт від Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
uk: Не вдалося створити спільний мережевий ресурс

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to un-share the directory. The share has not been removed.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
uk: <para>Під час спроби скасувати надання каталогу у спільний доступ сталася помилка. Спільний ресурс не було вилучено.</para><para>Звіт від Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
uk: Не вдалося вилучити спільний мережевий ресурс

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Checking if Samba user '%1' exists
uk: Перевірка, чи існує запис користувача Samba «%1»

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Creating new Samba user '%1'
uk: Створення нового користувача Samba «%1»
