kdepim-addons - en to ar translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
ar: اضبط اسأل الذكاء الاصطناعي

en: Ask AI…
ar: اسأل الذكاء الاصطناعي…

[ctx: @action]
en: Configure…
ar: اضبط…

[ctx: @action]
en: Add…
ar: أضف…

en: Ask to AI
ar: اسأل الذكاء الاصطناعي

[ctx: @action]
en: Modify…
ar: عدّل…

[ctx: @action]
en: Remove…
ar: أزل…

en: Do you want to remove it?
ar: أتريد إزالته؟

[ctx: @title]
en: Remove
ar: أزل
