kdepim-addons - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Allowed Protocols
az: İcazə verilən protokollar

en: Preferred OpenPGP encryption key:
az: Üstünlük verilən OpenGL şifrələmə açarı:

en: Preferred S/MIME encryption certificate:
az: Üstünlük verilən S/MİME şifrələmə sertifikatı:

en: Message Preference
az: İsmarıc üstünlüyü

en: Sign:
az: İmza:

en: Encrypt:
az: Şifrələmək:

en: Crypto Settings
az: Kriptoqrafiya ayarları
