kdepim-addons - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar...
az: Gravatarı yoxlayın...

en: You have not selected any contacts.
az: Sizin heç bir seçilmiş əlaqəniz yoxdur.

en: No email found for this contact.
az: Bu əlaqə üçün e-poçt ünvanı tapılmadı.

en: A contact group was selected.
az: Əlaqə qrupu seçilib.

en: Too many contacts selected.
az: Həddindən çox əlaqə seçilib.

en: Save Image
az: Şəkili saxlayın

en: Save Image URL
az: Şəkili URL kimi saxlayın

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
az: Gravatarı yoxlayın və yeniləyin

en: Search
az: Axtarış

en: Email:
az: E-Poçt:

en: Search is impossible.
az: Axtarış mümkün deyil.

en: No Gravatar Found.
az: Gravatar tapılmadı.

en: Merge Contacts...
az: Əlaqələri birləşdirin...

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
az: Birləşdiriləcək əlaqələri seçin

en: merge
az: birləşdirin

en: Select contacts that you really want to merge:
az: Həqiqətən birləşdirmək istədiyiniz əlaqələri seçin:

en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
az: Birləşdirilmiş əlqələr saxlanılacaq ünvan kitabçasını seçin:

en: Select All
az: Hamısını seç

en: Deselect All
az: Seçimləri ləğv et

en: Duplicate contact %1
az: %1 əlaqəsinin təkrarını yaradın

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
az: %1 əlaqəsinin təkrarını yarat (%2 element)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
az: Birləşdiriləcək təkrarlanan əlaqələri axtarın və seçin

en: Search in result...
az: Nəticələrdə axtar...

en: Select AddressBook:
az: Ünvan kitabçasını seçin:

en: Merge
az: Birləşdirin

en: Expand All
az: Hamısını aç

en: Collapse All
az: Hamısını yığ

en: You must select at least two elements.
az: Siz ən az iki element seçməlisiniz.

en: No duplicated contact found.
az: Təkrarlanan əlaqə tapılmadı.

en: No contacts selected.
az: Heç bir əlaqə seçilməyib.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
az: Bəzi çəlumatlar itirilə bilər. Davam etmək yoxsa nəyin birləşdiriləcəyini ayarlamaq istəyirsiniz?

en: Customize
az: Ayarlayın

en: Automatic Merging
az: Avtomatik birləşdirmə

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
az: Bəzi məlumatlar seçilmədi. Siz bu məlumatları itirə bilərsiniz. Birləşdirməyə davam etmək istəyirsiniz?

en: Missing Selected Information
az: heç bir məlumat seçilməyib

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
az: İldönümü

en: Blog Feed
az: Bloq Lenti

en: Profession
az: Peşəsi

en: Office
az: Ofis

en: Manager
az: Menecer

en: Assistant
az: Katib(ə)

en: Spouse
az: Həyat yoldaşı

en: (Undefined)
az: (Təyin olunmamış)

en: Search Duplicate Contacts...
az: Təkrarlanan əlaqələri axtarın...

en: No emails found in selected contacts.
az: Seçilmiş əlaqələrdə e-poçt ünvanları taoılmadı.

en: Send an email...
az: E-poçt göndərin...

en: No vCard created.
az: Heç bir vCard seçilməyib.

en: Temporary file '%1' cannot be created
az: "%1" müvəqqəti faylı yaradıla bilmədi

en: Send vCards...
az: vCardları göndərin...
