kdepim-addons - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Autocorrect Text
az: Mətnin avtomatik düzəlişi

en: Autocorrect Full Text
az: Tam mətnin avtomatik düzəlişi

en: Autocorrect Selected Text
az: Seçilmiş mətnin avtomatik düzəlişi

en: Insert Email...
az: E-poçt daxil edin...

en: Select Short URL server:
az: Serverin qısa ünvanını seçin:

en: Insert Short URL...
az: Qısa URL daxil edin...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
az: İnternet bağlantısı aşkarlanmadı, URL-u qısalda bilmərik.

en: String doesn't seem to be a URL
az: Sətir URL kimi görünmür

en: An error occurred: "%1"
az: Xəta baş verdi: "%1"

en: Error reported by server:
    '%1'
az: Server tərəfindən xəta baş verdi:
    "%1"

en: Insert Special Character...
az: Xüsusi simvollar daxil edin...

[ctx: @title:window]
en: Insert Special Character
az: Xüsusi simvollar daxil edin

en: Insert
az: Daxil edin

en: Insert Non Breaking Space
az: Qırılmayan boşluq əlavə edin

[ctx: @title:window]
en: Configure quick text
az: Sürətli mətni tənzimləyin

en: Import...
az: İdxal edin...

en: Export...
az: İxrac edin...

en: Import QuickText
az: Sürətli mətni idxal edin

en: Export QuickText
az: Sürətli mətni ixrac edin

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Add Snippet...
az: Fraqment əlavə edin...

en: Edit Snippet...
az: Fraqmentə düzəliş edin...

en: Remove Snippet
az: Fraqmenti silin

en: Add Group...
az: Qrup əlavə edin...

en: Rename Group...
az: Qrupun adını dəyişdirin...

en: Remove Group
az: Qrupu silin`

en: Text Snippets
az: Mətn fraqmenti

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
az: "%1" fraqmentini doğrudan silmək istəyirsiniz?<nl/><warning>Silinəni geri qaytarmaq mümkün olmayacaq.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
az: Siz "%1" qrupunu onun bütün fraqmentləri ilə silmək istədiyinizə əminsiniz?<nl/><warning>Silinəni geri qaytarmaq mümkün olmayacaq.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
az: "%1" qrupunu doğrudan silmək istəyirsiniz?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
az: Sürətli mətn dəyişdirildi. Onu doğrudan saxlamaq istəyirsiniz?

en: Save
az: Saxlayın

en: General
az: Ümumi

en: Share Mail Text...
az: Poçt mətnini paylaşın...

en: Zoom: %1%
az: Miqyas: %1%

en: Zoom...
az: Miqyas...
