kdepim-addons - en to az translation catalogue (68 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
az: Qrammatik &yoxlama (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
az: Grammalecte qoşması

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
az: Grammalecte-ni tənzimləyin

en: General
az: Əsas

en: Grammar Settings
az: Qrammatika ayarları

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
az: Parametrləri almaq mümkün olmadı. Lütfən Grammalecter quraşdırıldığını yoxlayın.

en: Error during Extracting Options
az: Parametrlərin çıxarılması zamanı xəta baş verdi

en: Press Button for Reloading Settings
az: Ayarları yenidən yükləmək düyməsinə vurun

en: Reload Settings
az: Ayarları yenidən yükləyin

en: Python Path:
az: Python yolu:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
az: 'grammalecte-cli.py' tam yolunu əlavə edin

en: Grammalecte Path:
az: Grammalecte yolu:

en: Python path is missing.
az: Python yolu çatışmır.

en: Grammalecte path not found.
az: Grammalecte yolu tapılmadı.

en: Grammalecte program file not found.
az: Grammalecte proqram faylı tapılmadı.

en: Grammalecte cli file not found.
az: Grammalecte interfeys faylı tapılmadı.

en: Grammalecte error
az: Grammalecte xətası

en: Any text to check.
az: Yoxlamaq üçün mətn.

en: Replacement
az: Əvəzləmə

en: Online Grammar Information
az: Onlayn qrammatik yoxlama məlumatı

en: Check Again
az: Yenidən yoxlayın

en: Configure...
az: Tənzimləyin...

en: See on: %1
az: Burada baxın: %1

en: Close
az: Bağlayın

en: &Check Grammar (LanguageTool)
az: Qrammatika &yoxlaması (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will send on a external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
az: Siz yerli nümunə istifadə etmirsiniz.
    Mətniniz xarici veb-sayta (https://languagetool.org/) göndəriləcək 
    Davam etmək istəyirsiniz?

en: Check Grammar with LanguageTool
az: LanguageTool ilə qrammatik yoxlama

en: LanguageTool Plugin
az: LanguageTool qoşması

en: English
az: İngilis dili

en: Asturian
az: Avstriya dili

en: Belarusian
az: Belarus dili

en: Breton
az: Breton dili

en: Catalan
az: Katalan dili

en: Chinese
az: Çin dili

en: Danish
az: Danimarka dili

en: Dutch
az: Holland dili

en: English (Australian)
az: İngilis dili (Avstraliya)

en: English (Canadian)
az: İngilis dili (Kanada)

en: Esperanto
az: Esperanto dili

en: French
az: Fransız dili

en: Galician
az: Qall dili

en: German
az: Alman dili

en: Greek
az: Yunan dili

en: Italian
az: İtalyan dili

en: Japanese
az: Yapon dili

en: Khmer
az: Kxmer dili

en: Persian
az: Fars dili

en: Polish
az: Polyak dili

en: Portuguese
az: Portuqaliya dili

en: Romanian
az: Rumın dili

en: Russian
az: Rus dili

en: Slovak
az: Slovak dili

en: Slovenian
az: Sloveniya dili

en: Spanish
az: İspan dili

en: Swedish
az: İsveç dili

en: Tagalog
az: Taqaloq dili

en: Tamil
az: Tamil dili

en: Ukrainian
az: Ukrayna dili

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
az: LanguageTool ayarları

en: Use Local Instance
az: Yerli nümunə istifadə edin

en: Instance Path:
az: Nümunəyə yol:

en: Language:
az: Dil:

en: Refresh
az: Təzələyin

en: An error was reported: %1
az: Xəta bildirildi: %1

en: Failed to check grammar.
az: Qrammatikanı yoxlamaq mümkün olmadı.

en: Check
az: Yoxla

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
az: Əlçatan dillər siyahısını yükləməyə cəhd edərkən xəta baş verdi:
    %1

en: List of Languages
az: Dillər siyahısı
