kdepim-addons - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Display key details
az: Açar parametrlərini göstərmək

en: Publish the key
az: Açarı paylaşın

en: No valid key data in file.
az: Fayldakı açar verilənləri etibarlı deyil.

en: Import the key
az: Açarı idxal edin

en: An error occurred while importing the key.
az: Açar idxal edildiyi zaman xəta baş verdi.

en: Import error
az: İdxal xətası

en: The key has been successfully imported.
az: Açar uğurla idxal olundu.

en: Import finished
az: İdxal başa çatdı

en: Register your OpenPGP key with your email provider.
az: OpenPGP açarınızı e-poçt təminatçınız ilə qeydiyyatdan keçirin.

en: When you register your key with your email provider other people will then be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
az: Açarınızı e-poçt təminatçınız ilə qeydiyyatdan keçirdikdən sonra başqaları bu açarı bərpa edə və sizin onlara göndərdiyiniz elektron məktubları doğrulaya və şifrədən çıxara biləcəklər.

en: An error occurred while publishing the key. Please try again later.
az: Açar paylaşılan zaman xəta baş verdi. Lütfən sonra cəhd edin.

en: Register the key
az: Açarı qeydiyyatdan keçirin

en: The email will be automatically deleted once you confirm the registration.
az: Qeydiyyatı təsdiqləyən kimi bu məktub avtomatik silinəcəkdir.

en: Show key details
az: Açar pararmetrlərini göstərmək

en: This is an automatically generated email. The purpose of this email is to register your OpenPGP key with your email provider.
az: Bu avtomatik olaraq yaradılmış e-məktubdur. Bu məktubun məqsədi sizin OpenPGP açarınızı e-poçt təminatçısı ilə qeydiyyatdan keçirməkdir.

en: Your OpenPGP key will be published on your email provider's key server. Other users will be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
az: Sizin OpenPGP açarınız sizin e-poçt təminatçınızın açar serverində nəşr ediləcəkdir.Başqa istifadəçilər bu açardan istifadə edə və sizə şifrələnmiş e-məktub göndərə və sizin göndərdiyiniz məktubları doğrulaya və şifrədən çıxara biləcəklər.

en: OpenPGP Key
az: OpenPGP açarı

en: This is an OpenPGP key, which can be used to sign or encrypt emails.
az: Bu OpenPGP açarıdır, bu açar imzalamaq və məktubları şifrələmək üçün istifadə edilə bilər.

en: Loading key details...
az: Açar parametrləri yüklənir...

en: Owner:
az: Sahibi:

en: Created:
az: Yaradıldı:

en: Fingerprint:
az: Barmaq izi:

en: This key is unknown, it could not be found in your local keyring. You may want to import this key.
az: Bu açar namələmdur, o, sizin yerli açar bağınızda tapılmadı. İstəsəniz bu açarı idxal edə bilərsiniz.

en: Error while loading key: %1
az: Açar yüklənməsi xətası: %1

en: Hide key details
az: Açar parametrlərini gizlədin

en: Open in Kleopatra
az: "Kleopatra"da açın

en: Show key details ...
az: Açar parametrlərini göstərmək...

en: Import key
az: Açarı idxal edin
