kdepim-addons - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Send to %1
az: %1 ünvanına göndərin

en: Show calendar at the time of this reservation.
az: Bu rezervasiya zamanı təqvim göstərilsin.

en: Add reservation to your calendar.
az: Rezervasiyanı təqviminizə əlavə edin.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
az: Rezervasiyanı KDE Itinerary proqramına idxal edin.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
az: Rezervasiyanı KDE Connect ilə cihaza göndərin.

en: Boarding Pass
az: Minik bileti

en: Ticket
az: Bilet

en: View
az: Baxış

en: Download
az: Endirin

en: Modify
az: Dəyşdirin

en: Cancel
az: İmtina

en: Check-In
az: Qeydiyyat

en: Reservation canceled.
az: Rezervasiya ləğv edildi.

en: Seat: %1
az: Yer: %1

en: Canceled:
az: Ləğv edildi:

en: Gate: %1
az: Giriş: %1

en: Boarding: %1
az: Qeydiyyat masası: %1

en: Group: %1
az: Qrup: %1

en: Number Of People: %1
az: Adamların sayı: %1

en: Reservation Number: %1
az: Rezervasiya nömrəsi: %1

en: Under Name: %1
az: Bu ad ilə: %1

en: Show Calendar
az: Təqvimi göstərmək

en: Add to Calendar
az: Təqvimə əlavə edin

en: Add to KDE Itinerary
az: KDE Itinerary proqramına əlavə edin

en: Send to Device...
az: Cihaza göndərin..

en: Show location on map
az: Yerə xəritədə baxın

en: Search address on map
az: Xəritədə axtarış sətiri

en: Class: %1
az: Sinif: %1

en: Coach: %1
az: Vaqon: %1
