kdepim-addons - en to az translation catalogue (21 entries)

en: CC:
az: Kopyası (Cc):

en: BCC:
az: Gizli surəti:

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
az: Qısa &başlıqlar

en: Show brief list of message headers
az: İsmarıc başlıqlarının qısa siyahısını göstərmək

en: From:
az: Kimdən:

en: To:
az: Kimə:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
az: &Biznesbaşlıqlar

en: Show the list of headers in Enterprise style
az: Biznes üsulundakı başlıqların siyahısını göstərmək

en: (resent from %1)
az: (%1-dan alınıb)

en: (receiver was %1)
az: (alıcı:- %1)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
az: Kimə:

en: Date:
az: Tarix:

en: MDN To:
az: Kimə qaytarmaq:

en: Spam Status:
az: Spam vəziyyəti:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
az: &Bəzəkli başlıqlar

en: Show the list of headers in a fancy format
az: Bəzəkli başlıqların siyahısını göstərmək

en: Attachments:
az: Əlavə qoşmalar:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
az: &Uzun başlıqlar

en: Show long list of message headers
az: İsmarıc başlıqlarının uzun siyahısını göstərmək

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
az: &Standart başlıqlar

en: Show standard list of message headers
az: İsmarıc başlıqlarının standart siyahısını göstərmək
