kdepim-addons - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Click on button for selecting contacts...
az: Əlaqələrin seçilməsi üçün düyməyə vurun...

en: Select Emails
az: E-poçtları seçin

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
az: E-poçtları seçin

en: Create Folder
az: Qovluq yaradın

en: Error during creating folder: %1
az: Qovluq yaradılması zamanı xəta: %1

en: Create Folder...
az: Qovluq yaradın...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
az: IMAP qovluğunu seçin

en: Unable to load folder list
az: Qovluqlar siyahısı yüklənə bilmədi

en: Loading in progress...
az: Yüklənir...

en: Search...
az: Axtarış...

en: Refresh IMAP Folder List
az: IMAP qovluqları siyahısını yeniləyin

en: Folder Name:
az: Qovluğun adı:

en: Slashes are not allowed in folder names.
az: Qovluq adlarında kəsir işarəsinə (/) icazə verilmir.

en: Empty folder name is not supported.
az: Boş qovluq adı dəstəklənmir.

en: Error during loading folders: %1
az: Qovluqların yüklənməsi zamanı xəta: %1

en: Load Folders
az: Qovluqları yükləyin

en: Select IMAP folder
az: IMAP qovluğunu seçin

en: Click on button for selecting folder...
az: Qovluğun seçilməsi üçün düyməyə vurun...
