kdepim-addons - en to az translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
az: İştirakçıları seçin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
az: Əlavə edin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
az: Silin

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
az: İstiqaməti seçin

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
az: Dəvətdə "%1" adlı heç bir qoşma tapılmadı.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
az: "%1" dəvət qoşması bir veb keçiddir ki, buna da kompyuterdən daxil olmaq mümkün deyil. Lütfən tədbirin təşkilatçısından xahiş edin bu qoşma olan məktubu elə göndərsin ki, qoşma məktubun daxilində yerləşmiş olsun.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
az: <qt>Sizin profilinizin heç biri bu məktubu alanın adı ilə uyğun gəlmir.<br/> Lütfən aşağıdakı ünvanlarınızdan birini seçin<br/> və ya cavab üçün istifadə edəcəyiniz profillərinizdən birini seçin: </qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
az: <qt>Profillərinizdən bəziləri məktubun alıcısı ilə uyğun gəlir.<br/>Aşağıdakılardan hansının sizin ünvan olduğunu göstərin: </qt>

en: Select Address
az: Ünvanı seçin

en: Answer:
az: Cavab:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
az: Qəbul edilmədi: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
az: Şərti: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
az: Qəbul edildi: %1

en: Invitation answer attached.
az: Dəvətə cavab əlavə olundu.

en: Incidence with no summary
az: Xülasəsiz hadisə

en: Answer: %1
az: Cavab:%1

en: Delegated: %1
az: Həvalə olundu: %1

en: Forwarded: %1
az: Yönləndirildi: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
az: Qəbul edilməmiş əks təklif: %1

en: "%1" occurred already.
az: "%1" hadisəsi artıq baş verib.

en: "%1" is currently in-progress.
az: "%1" hal-hazırda icra olunur.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
az: "%1" baş verir, bu gün bütün gün, hal-hazırda baş davam edir.

en: "%1" is past due.
az: %1 görüş vaxtı artıq keçmişdir.

en: "%1" has already started.
az: "%1" artıq başlayıb.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
az: "%1" bu gün bütün günü baş verir, hal-hazırda davam edir.

en: "%1", happening all day, has already started.
az: "%1" bütün günü baş verir, artıq başladılıb.

en: Do you still want to accept the task?
az: Sİz hələdə bu tapşırığı qəbul etmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to accept the invitation?
az: Siz hələ də bu dəvəti qəbul etmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Accept
az: Qəbul edin

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
az: Siz hələ də dəvətin şərti qəbul edilməsini göndərmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
az: Siz hələ də tapşırığın şərti qəbul edilməsini göndərmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Send
az: Göndərin

en: Do you still want to accept the counter proposal?
az: Siz hələ də əks təklifi qəbul etmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to send a counter proposal?
az: Siz hələ də əks təklifi göndərməlk istəyirsiniz?

en: Do you still want to send a decline response?
az: Siz hələ də rədd cavabını göndərmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
az: Əks təklifdən imtina etmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Decline
az: İmtina edin

en: Do you still want to record this response in your calendar?
az: Bu cavabı təqvimə yazmaq istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Record
az: Yazın

en: Do you still want to delegate this task?
az: Siz bu tapşırığı həvalə etmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to delegate this invitation?
az: Bu dəvəti həvalə etmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
az: Həvalə edin

en: Do you still want to forward this task?
az: Bu tapşırığı yönləndirmək istəyirsiniz?

en: Do you still want to forward this invitation?
az: Bu dəvəti yönləndirmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Forward
az: Yönləndirin

en: Do you still want to cancel this task?
az: Bu tapşırıqdan imtina etmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
az: Tapşırıqdan imtina edin

en: Do you still want to cancel this invitation?
az: Bu dəvətdən imtina etmək istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
az: Dəvətdən imtina edin

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
az: İmtina etməyin

en: Do you still want to check your calendar?
az: Təqviminizi yoxlamaq istəyirsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Check
az: Yoxlayın

en: Do you still want to record this task in your calendar?
az: Bu tapşırığı təqviminizə yazmaq istəyirsiniz?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
az: Bu dəvəti təqviminizə yazmaq istəyirsiniz?

en: Do you really want to cancel this task?
az: Bu tapşırığı doğrudan ləğv etmək istəyirsiniz?

en: Do you really want to cancel this invitation?
az: Bu dəvəti doğrudan ləğv etmək istəyirsiniz?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
az: Dəvətə cavab

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
az: Təklif əlavə etməyi unutdiniz. Lütfən onu əlavə edin. Təşəkkürlər

en: Delegation to organizer is not possible.
az: Təşkilatçıya həvalə etmək mümkün deyil.

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
az: Əks təklifdən imtina edin

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
az: Sizin dəvət üçün yazılabiləcək qovluğunuz yoxdur, buna görə də cavabı saxlamaq mümkün olmayacaqdır.
    Lütfən ən az 1 yazılabilən tədbirlər təqvimi yaradın və yenidən eyniləşdirin.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
az: Bu məktublarda saxlanılmış təqvim dəvəti necə olubsa zədələnib. Davam etmək mümkün deyil.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
az: Təşkilatçı bu bu dəvətə cavab gözləmir, lakin əgər arzu etsəniz ona bir məktub göndərə bilərsiniz,
    
    Təşkilatçıya bu dəvətlə bağlı bir məktub göndərmək istəyirsiniz?
    Bu əməliyyatı ləğv etmək üçün "İmtina" düyməsinə vurun.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
az: Təşkilatçıya məktub göndərin

en: Re: %1
az: Cavab: %1

en: Open Attachment
az: Qoşmanı açın

en: Accept invitation
az: Dəvəti qəbul edin

en: Accept invitation conditionally
az: Dəvəti şərti olaraq qəbul edin

en: Accept counter proposal
az: Əks dəvəti qəbul edin

en: Throw mail away
az: Poçtu silin

en: Decline invitation
az: Dəvəti qəbul etməyin

en: Postpone
az: Təxirə salın

en: Decline counter proposal
az: Əks dəvəti qəbul etməyin

en: Record response into my calendar
az: Cavabı təqvimimə əlavə olunsun

en: Record invitation into my calendar
az: Dəvəti təqvimimə əlavə olunsun

en: Move this invitation to my trash folder
az: Bu dəvət səbət qovluğuna köçürülsün

en: Delegate invitation
az: Dəvəti həvalə edin

en: Forward invitation
az: Dəvəti yönəldin

en: Remove invitation from my calendar
az: Dəvət təqvimimdən silinsin

en: Open attachment "%1"
az: "%1" qoşmasını açın
