kdepim-addons - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
az[0]: Əlavə edilmiş vizit kartı
az[1]: Əlavə edilmiş vizit kartları

en: [Add this contact to the address book]
az: [Bu əlaqəni ünvan kitabçasına əlavə edin]

en: [Update this contact in the address book]
az: [Ünvan kitabçasındakı bu əlaqəni yeniləyin]

en: [This contact is already in addressbook]
az: [Bu əlaqə artıq ünvan kitabçasındadır]

en: View Business Card
az: Vizit kartına baxın

en: Add this contact to the address book.
az: Bu əlaqəni ünvan kitabçasına əlavə edin.

en: Update this contact to the address book.
az: Ünvan kitabçasındakı bu əlaqəni yeniləyin.

en: Add "%1" to the address book.
az: "%1" ünvan kitabçasına əlavə edin.

en: Update "%1" to the address book.
az: Ünvan kitabçasındakı "%1" yeniləyin.

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
az: Ünvan kitabçasında vizit kartının əsas e-poçt ünvanı yoxdur..

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
az: Ünavn kitabçasında eyni e-poçt ünvanı ilə saxlanılan iki və daha çox əlaqələr var.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
az: Ünvan kitabçanızdakı vizit kartı yeniləndi; ünvan kitabçasını açaraq bu bölməyə daha çox məlumatlar əlavə edə bilərsiniz.

en: Email not specified
az: E-poçt göstərilməyib
