kdepim-addons - en to az translation catalogue (21 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
az: Qaydanı tənzimləyin

en: Body
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: To
az: Ünvan

en: Cc
az: Surəti

en: Bcc
az: Gizli surəti

en: Unread
az: Oxunmamış

en: Important
az: Vacib

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
az: Məktub silinmədən öncə tənzimləyin

en: Configure
az: Tənzimləyin

en: Do you want to delete this email?
    %1
az: Bu e-poçtu silmək istəyirsiniz?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
az: Poçtun silinməsini təsdiq edin

en: The message with subject '%2' contains '%1'
az: "%2" mövzulu məktubda "%1" var

en: The message with subject '%1' is %2
az: "%1" mövzulu məktub %2-dir

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
az: Qaydanı silin

en: Type
az: Növ

en: Pattern
az: Nümünə

en: Remove Rule | Remove Rules
az[0]: Qaydanı silin
az[1]: Qaydaları silin

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
az[0]: Bu qaydanı silmək istəyirsiniz?
az[1]: Bu qaydaları silmək istəyirsiniz?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
az: Qaydanı silin

en: Same rule already exists.
az: Eyni qayda artıq mövcuddur.
