kdepim-addons - en to az translation catalogue (21 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
az: Markdown qoşmasını tənzimləyin

en: Failed to compile the Markdown document.
az: Markdown sənədini tamamlamaq baş tutmadı.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
az: Şəkil əlavə edin

en: Title:
az: Başlıq:

en: Image Link:
az: Şəkilə keçid:

en: Alternate text:
az: Alternativ mətn:

en:  px
az:  piksel

[ctx: @title:window]
en: Add Link
az: Keçid əlavə edin

en: Link:
az: Keçid:

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
az: Markdown görüntü işlənməsinə öncədən baxış

en: Converter Error
az: Çevirmə xətası

en: Add Title
az: Başlıq əlavə edin

en: Level %1
az: Səviyyə %1

en: Horizontal Rule
az: Üfüqi xətt

en: Change Selected Text as Bold
az: Seçilmiş mətni qalın edin

en: Change Selected Text as Italic
az: Seçilmiş mətni kursiv edin

en: Change Selected Text as Code
az: Seçilmiş mətni kod kimi formatlayın

en: Change Selected Text as Block Quote
az: Seçilmiş mətni sitat kimi verin

en: Add Link
az: Keçid əlavə edin

en: Add Image
az: Şəkil əlavə edin

en: Generate HTML from markdown language.
az: Markdown dilindən HTML yaradın.
