kdepim-addons - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
az: %1 poçt proqramı icra oluna bilmədi

en: Sendmail exited abnormally.
az: Sendmail proqramı xəta ilə bağlandı.

en: Sendmail exited abnormally: %1
az: Sendmail proqramı xəta ilə bağlandı: %1

en: A local sendmail installation
az: Yerli sendmail xidməti

[ctx: @title:window]
en: Configure account
az: Hesabı tənzimləyin
