kaddressbook - en to be translation catalogue (7 entries)

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
be: <qt>Немагчыма адкрыць файл <b>%1</b></qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
be: <qt>Немагчыма адкрыць файл <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
be: <qt>Немагчыма адкрыць <b>%1</b> для чытання.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
be: %1 не з'яўляецца файлам адраснай кнігі GMX.

en: Import vCard...
be: Імпартаваць vCard...

en: Export vCard 3.0...
be: Экспартаваць vCard 3.0...

en: Export vCard 2.1...
be: Экспартаваць vCard 2.1...
