kmail_text_calendar_plugin - en to be translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
be: Дадаць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
be: Выдаліць

en: Answer: %1
be: Адказ: %1

en: Throw mail away
be: Выкідаць пошту

en: Check my calendar...
be: Праверыць мой календар...
