kdepim-addons - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar...
bg: Проверка на Gravatar...

en: You have not selected any contacts.
bg: Не сте избрали контакти.

en: No email found for this contact.
bg: Не е намерен имейл за този контакт.

en: A contact group was selected.
bg: Група от контакти беше избрана.

en: Too many contacts selected.
bg: Прекалено много контакти са избрани.

en: Save Image
bg: Запазване на изображението

en: Save Image URL
bg: Запазване URL адрес на изображение

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
bg: Проверка и обновяване на Gravatar

en: Search
bg: Търсене

en: Email:
bg: Е-поща:

en: Search is impossible.
bg: Търсенето е невъзможно.

en: No Gravatar Found.
bg: Не е намерен  Gravatar.

en: Merge Contacts...
bg: Сливане на контакти...

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
bg: Избиране на контакти за сливане

en: merge
bg: сливане

en: Select contacts that you really want to merge:
bg: Избиране на контакти за сливане:

en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
bg: Избиране на адресна книга за съхраняване на слетите контакти:

en: Select All
bg: Избиране на всичко

en: Deselect All
bg: Отмяна на избиране на всичко

en: Duplicate contact %1
bg: Дублиране на контакт %1

en: Contacts
bg: Контакти

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
bg: Дублиране на контакт "%1" (%2 пъти)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
bg: Търсене и избиране на дублиращи се контакти за сливане

en: Search in result...
bg: Търсене в резултата...

en: Select AddressBook:
bg: Избиране на адресна книга

en: Merge
bg: Сливане

en: Expand All
bg: Разгъване на всичко

en: Collapse All
bg: Сгъване на всичко

en: You must select at least two elements.
bg: Трябва да изберете поне 2 елемента.

en: No duplicated contact found.
bg: Не са намерени дублиращи се контакти

en: No contacts selected.
bg: Няма избрани контакти.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
bg: Част от информацията може да се загуби. Искате ли да продължите или да персонализирате това, което искате да сливате?

en: Customize
bg: Настройки

en: Automatic Merging
bg: Автоматично сливане

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
bg: Част от информацията не е избрана. Може да загубите тази информация. Искате ли да продължите сливането?

en: Missing Selected Information
bg: Липсваща избрана информация

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
bg: Годишнина от сватбата

en: Blog Feed
bg: Блог емисия

en: Profession
bg: Професия

en: Office
bg: Офис

en: Manager
bg: Мениджър

en: Assistant
bg: Асистент

en: Spouse
bg: Съпруг(а)

en: (Undefined)
bg: Неопределен

en: Search Duplicate Contacts...
bg: Търсене на дублирани контакти...

en: No emails found in selected contacts.
bg: Не са намерени имейли за избраните контакти.

en: Send an email...
bg: Изпращане на имейл...

en: No vCard created.
bg: Няма създадена vCard.

en: Temporary file '%1' cannot be created
bg: Не може да се създаде временен файл "%1"

en: Send vCards...
bg: Изпращане на vCards...
