kdepim-addons - en to bg translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
bg: Конфигуриране на правило

en: Type:
bg: Вид:

en: Contains:
bg: Съдържа:

en: Body
bg: Тяло

en: Subject
bg: Тема

en: To
bg: До

en: Cc
bg: Копие до

en: Bcc
bg: Скр. копие до

en: Unread
bg: Непрочетено

en: Important
bg: Важно

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
bg: Конфигуриране на "Проверка преди изтриване на е-поща"

en: Confirm Before Deleting
bg: Потвърждаване преди изтриване

en: Configure
bg: Конфигуриране

en: Do you want to delete this email?
    %1
bg: Искате ли да изтриете този имейл? %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
bg: Потвърждаване за изтриване на поща

en: Apply to All
bg: Прилагане за всички

en: The message with subject '%2' contains '%1'
bg: Това съобщение с тема "%2" съдържа "%1"

en: The message with subject '%1' is %2
bg: Съобщението с тема "%1" е %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
bg: Добавяне на правило...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
bg: Премахване на правило

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
bg: Промяна на правило...

en: Type
bg: Вид

en: Pattern
bg: Шаблон

en: Add Rule...
bg: Добавяне на правило...

en: Edit Rule...
bg: Редактиране на правило...

en: Remove Rule | Remove Rules
bg[0]: Премахване на правило
bg[1]: Премахване на правило

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
bg[0]: Искате ли да премахнете това правило?
bg[1]: Искате ли да премахнете тези правила?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
bg: Премахване на правило

en: Same rule already exists.
bg: Подобно правило вече съществува.

en: Create Rule
bg: Създаване на правило
