kdepim-addons - en to bg translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
bg: Конфигуриране приставката за Markdown

en: Enable embedded LaTeX
bg: Активиране на вграден LaTeX

en: Enable PHP Markdown Extra definition lists
bg: Активиране на списък с PHP Markdown Extra дефиниции

en: Failed to compile the Markdown document.
bg: Неуспех при компилиране на Markdown документ.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
bg: Добавяне на изображение

en: Keep original size
bg: Запазване на оригиналния размер

en: Width:
bg: Широчина:

en: Height:
bg: Височина:

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Image Link:
bg: Връзка на изображение:

en: Alternate text:
bg: Алтернативен текст:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
bg: Добавяне на връзка

en: Link:
bg: Връзка:

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
bg: Предварителен преглед на Markdown рендериране

en: Converter Error
bg: Грешка при конвертиране

en: Generate HTML from markdown language.
bg: Генериране на HTML от Мarkdown.

en: Markdown Action
bg: Markdown действие

en: Add Title
bg: Добавяне на заглавие

en: Level %1
bg: Ниво %1

en: Horizontal Rule
bg: Хоризонтално правило

en: Change Selected Text as Bold
bg: Промяна на избрания текст като получер

en: Change Selected Text as Italic
bg: Промяна на избрания текст като курсивен

en: Change Selected Text as Code
bg: Промяна на избрания текст като код

en: Change Selected Text as Block Quote
bg: Промяна на избрания текст като блок цитат

en: Add Link
bg: Добавяне на връзка

en: Add Image
bg: Добавяне на изображение
