kdepim-addons - en to bg translation catalogue (68 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
bg: &Граматическа проверка (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
bg: Grammalecte приставка

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
bg: Конфигуриране на Grammalecte

en: General
bg: Основни

en: Grammar Settings
bg: Граматически настройки

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
bg: Невъзможно е да се получат опции. Моля, проверете дали сте инсталирали grammalected.

en: Error during Extracting Options
bg: Грешка при екстрахиране на опциите

en: Press Button for Reloading Settings
bg: Натиснете бутона за презареждане на настройките

en: Reload Settings
bg: Презареждане на настройките

en: Python Path:
bg: Път до Python:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
bg: Добавяне на пълния път до  'grammalecte-cli.py'

en: Grammalecte Path:
bg: Grammalecte път:

en: Python path is missing.
bg: Пътят до Python липсва.

en: Grammalecte path not found.
bg: Пътят до Grammalecte не е намерен.

en: Grammalecte program file not found.
bg: Пътят до програмните файлове на  Grammalecte не е намерен.

en: Grammalecte cli file not found.
bg: Файлът на командния ред  на  Grammalecte не е намерен.

en: Grammalecte error
bg: Грешка в Grammalecte

en: Any text to check.
bg: Всякакъв текст за проверка

en: Replacement
bg: Заместване

en: Online Grammar Information
bg: Онлайн информация за граматика

en: Check Again
bg: Повторна проверка

en: Configure...
bg: Конфигуриране ...

en: See on: %1
bg: Виж на: %1

en: Close
bg: Затваряне

en: &Check Grammar (LanguageTool)
bg: &Граматическа проверка  (Езикови инструменти)

en: You do not use local instance.
    Your text will send on a external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
bg: Не използвате локална инсталация.
    Вашият текст ще бъде изпратен до външна уебстраница  (https://languagetool.org/).
    Искате ли да продължите?

en: Check Grammar with LanguageTool
bg: Проверка на граматиката с Езикови инструменти

en: LanguageTool Plugin
bg: Приставка за езикови инструменти

en: English
bg: Английски

en: Asturian
bg: Астурийски

en: Belarusian
bg: Белоруски

en: Breton
bg: Бретонски

en: Catalan
bg: Каталонски

en: Chinese
bg: Китайски

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: English (Australian)
bg: Английски(Австралийски)

en: English (Canadian)
bg: Английски(Канадски)

en: Esperanto
bg: Есперанто

en: French
bg: Френски

en: Galician
bg: Галисийски

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Italian
bg: Италиански

en: Japanese
bg: Японски

en: Khmer
bg: Кхмерски

en: Persian
bg: Персийски

en: Polish
bg: Полски

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Spanish
bg: Испански

en: Swedish
bg: Шведски

en: Tagalog
bg: Тагалог

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Ukrainian
bg: Украински

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
bg: Конфигуриране на Езикови инструменти

en: Use Local Instance
bg: Използване на локална инстанция

en: Instance Path:
bg: Път на инсталация:

en: Language:
bg: Език:

en: Refresh
bg: Презареждане

en: An error was reported: %1
bg: Съобщение за грешка:%1

en: Failed to check grammar.
bg: Проверка на граматиката неуспешна.

en: Check
bg: Проверка

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
bg: Възникна грешка при опит за зареждане на списъка с наличните езици:
    %1

en: List of Languages
bg: Списък на езици
