kdepim-addons - en to bg translation catalogue (41 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure "Automatic Add Contacts" Plugin
bg: Конфигуриране на приставка "Автоматично добавяне на контакти"

[ctx: @info]
en: You must create an address book before adding a contact. Do you want to create an address book?
bg: Трябва да създадете адресна книга, преди да добавите контакт. Искате ли да създадете адресна книга?

[ctx: @title:window]
en: No Address Book Available
bg: Няма налична адресна книга

[ctx: @action:button]
en: Create Address Book
bg: Създаване на адресна книга

[ctx: @title:window]
en: Add Address Book
bg: Добавяне на адресна книга

en: Automatic Add Contacts
bg: Автоматично добавяне на контакти

en: Select the addressbook in which to store contacts:
bg: Избиране на адресна книга за съхраняване на контактите:

en: Do you want to send the email as HTML?
bg: Искате ли да изпратите имейла като HTML?

en: Send email as plain text
bg: Изпращане на имейл като обикновен текст

[ctx: @action:button]
en: Send As HTML
bg: Изпращане като Html

en: Update SMTP server
bg: Актуализиране на SMTP сървъра

[ctx: @title:window]
en: Check SMTP server
bg: Проверяване на SMTP сървъра

en: Do you want to send the email with a different SMTP than the one defined in the current identity?
bg: Искате ли да изпратите имейла с различен SMTP от този, дефиниран в текущата самоличност?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Check Before Send Mail" Plugin
bg: Конфигуриране на приставка "Проверка преди изпращане на поща"

en: Send as plain text
bg: Изпращане като обикновен текст

en: Use SMTP server defined in identity
bg: Използване на SMTP сървър, дефиниран в идентичност

en: Check duplicated emails addresses
bg: Проверка на дублирани имейл адреси

en: Check send attachment
bg: Провеrяване на прикачения файл за изпращане

[ctx: @title:window]
en: Duplicated emails
bg: Дублирани имейли

en: These emails are duplicated. Do you want to send email?
bg: Тези имейли са дублирани. Искате ли да изпратите имейл?

[ctx: emails (number of emails)]
en: %1 (%2)
bg:  %1 ( %2)

[ctx: @title:window]
en: Check Attachment
bg: Проверяване на прикачен файл

en: Do you want to send some attachment?
bg: Искате ли да изпратите прикачен файл?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Confirm Email Address" Plugin
bg: Конфигуриране на приставка "Потвърждаване на имейл адрес"

en: Accepted Domain Name
bg: Прието име на домейн

en: Rejected Domain Name
bg: Отхвърлено име на домейн

en: A&dd...
bg: Д&обавяне...

en: Re&move
bg: И&зтриване

en: Mod&ify...
bg: Промя&на...

en: Enter new domain name:
bg: Въведете ново име на домейн:

en: Do you want to remove this domain?
bg: Искате ли да премахнете този избран елемент?

en: Whitelist of Addresses
bg: Бял списък с адреси

en: Enter new email address:
bg: Въведете нов имейл адрес:

en: Do you want to remove this email address?
bg: Искате ли да премахнете този имейл адрес?

en: Add Selected Emails to WhiteList
bg: Добавяне на избрани имейли към белия списък

[ctx: @title:window]
en: Confirm Addresses
bg: Потвърждаване на адресите

en: All selected emails are added to white list
bg: Всички избрани имейли се добавят към белия списък

en: Emails added to white list
bg: Имейлите са добавени към белия списък

[ctx: @title:window]
en: Add Value
bg: Добавяне на стойност

[ctx: @title:window]
en: Change Value
bg: Промяна на стойност

en: Potentially invalid emails are displayed in red:
bg: Потенциално невалидни имейли се показват в червено:
