kdepim-addons - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
bg: Неуспешно изпълнение на програма за е-поща %1

en: Sendmail exited abnormally.
bg: Sendmail прекъсна необичайно.

en: Sendmail exited abnormally: %1
bg: Sendmail прекъсна необичайно: %1

en: A local sendmail installation
bg: Локална инсталация на sendmail

[ctx: @title:window]
en: Configure account
bg: Конфигуриране на профил
