kdepim-addons - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Display key details
bg: Показване на данни за ключ

en: Publish the key
bg: Публикуване на ключа

en: No valid key data in file.
bg: Няма валидни данни за ключа във файла.

en: Import the key
bg: Импортиране на ключа

en: An error occurred while importing the key.
bg: Възникна грешка при импортирането на ключа.

en: Import error
bg: Грешка при импортиране

en: The key has been successfully imported.
bg: Ключът е успешно импортиран.

en: Import finished
bg: Импортирането приключи

en: Register your OpenPGP key with your email provider.
bg: Регистрирайте OpenPGP ключа си при вашия доставчик на електронна поща.

en: When you register your key with your email provider other people will then be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
bg: Когато регистрирате ключа си при вашия доставчик на електронна поща, други хора ще ще могат да изтеглят ключа и да ви изпращат криптирани имейли и да проверяват автентичността на имейлите, които им изпращате.

en: An error occurred while publishing the key. Please try again later.
bg: При публикуването на ключа е възникнала грешка. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Register the key
bg: Регистрирайте ключа

en: The email will be automatically deleted once you confirm the registration.
bg: Имейлът ще бъде автоматично изтрит, след като потвърдите регистрацията.

en: Show key details
bg: Показване на данните за ключа

en: This is an automatically generated email. The purpose of this email is to register your OpenPGP key with your email provider.
bg: Това е автоматично генериран имейл. Целта на този имейл е да да регистрирате вашия OpenPGP ключ с вашия доставчик на електронна поща.

en: Your OpenPGP key will be published on your email provider's key server. Other users will be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
bg: Вашият OpenPGP ключ ще бъде публикуван на ключовия сървър на вашия доставчик на електронна поща. Другите потребители ще могат да изтеглят ключа и да ви изпращат криптирани имейли и да проверяват автентичността на имейлите, които им изпращате.

en: OpenPGP Key
bg: OpenPGP ключ

en: This is an OpenPGP key, which can be used to sign or encrypt emails.
bg: Това е OpenPGP ключ, който може да се използва за подписване или криптиране на имейли.

en: Loading key details...
bg: Зареждане на данни за ключа...

en: Owner:
bg: Собственик:

en: Created:
bg: Създаден:

en: Fingerprint:
bg: Отпечатък:

en: This key is unknown, it could not be found in your local keyring. You may want to import this key.
bg: Този ключ е неизвестен, не може да бъде намерен във вашия локален ключодържател. Можете да искате да импортирате този ключ.

en: Error while loading key: %1
bg: Грешка при зареждане на ключ: %1

en: Hide key details
bg: Скриване на данните за ключа

en: Open in Kleopatra
bg: Отваряне с Kleopatra

en: Show key details ...
bg: Показване на данните за ключа ...

en: Import key
bg: Импортиране на ключ
