kdepim-addons - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Send to %1
bg: Изпращане до %1

en: Show calendar at the time of this reservation.
bg: Показване на календара с датата на тази резервация.

en: Add reservation to your calendar.
bg: Добавяне на резервацията към календара.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
bg: Импортиране на ресервацията в пътеводителя на KDE

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
bg: Изпращане на резервацията до друго устройство чрез KDE Connect.

en: Boarding Pass
bg: Бордна карта

en: Ticket
bg: Билет

en: View
bg: Изглед

en: Download
bg: Изтегляне

en: Modify
bg: Промяна

en: Cancel
bg: Отказ

en: Check-In
bg: Регистрация

en: Reservation canceled.
bg: Резервацията е отменена.

en: Seat: %1
bg: Място: %1

en: Canceled:
bg: Отменено:

en: Gate: %1
bg: Изход: %1

en: Boarding: %1
bg: Качване на пътниците: %1

en: Group: %1
bg: Група: %1

en: Number Of People: %1
bg: Брой на пътниците: %1

en: Reservation Number: %1
bg: Номер на резервация: %1

en: Under Name: %1
bg: Под името на: %1

en: Show Calendar
bg: Показване на календар

en: Add to Calendar
bg: Добавяне на календар

en: Add to KDE Itinerary
bg: Добавяне към пътеводител на KDE

en: Send to Device...
bg: Изпращане до устройство...

en: Show location on map
bg: Показване на местоположението на картата

en: Search address on map
bg: Показване на адреса в картата

en: Class: %1
bg: Клас: %1

en: Coach: %1
bg: Вагон: %1
